خدمات تعمیر همزن برقی [ بوش، کنوود، مولینکس، کاتامو ]

دفتر شمال تهران

تعمیر همزن برقی

معمولا اکثر خانم‌های خانه‌دار و کسانی که به آشپزی مخصوصا پخت کیک علاقه‌مند هستند، از همزن برقی استفاده می‌کنند. همزن برقی در برندها و مدل‌های مختلف موجود است و شما می‌توانید با توجه به نیازتان آن را خریداری کنید. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی تعمیرکار جهت تعمیر همزن برقی بوش، کنوود، مولینکس و کاتامو در منزل خواهیم پرداخت.

خدمات تعمیر همزن برقی بوش

تعمیر همزن برقی بوش در استاده

هنگام بروز مشکل برای همزن برقی بوش باید به تعمیرگاه همزن برقی و یا نمایندگی بوش مراجعه کنید. یا از طریق تماس، درخواست تعمیرات همزن برقی بوش را ثبت کنید. یکی از خدمات استاده ارائه خدمت جهت تعمیر همزن برقی بوش است. شما می‌توانید با ثبت درخواست تعمیر از مزایای تعمیرات بهره‌مند شوید. هنگام انتخاب تعمیرگاه همزن برقی حتما به مزایا و خدمات ارائه شده توسط آن تعمیرگاه دقت کنید.

:”مزایای تعمیرات همزن برقی بوش در “استاده

 • تعمیر در محل
 • حضور تکنسین و تعمیرکار ماهر در محل
 • ارائه فاکتور دقیق
 • صرفه جویی در زمان و هزینه مشتری
 • تعمیر همزن تا حد ممکن
 • تعویض قطعات در صورت نیاز با قطعات اورجینال
 • تعمیر توسط تعمیرکاران مجرب و دوره دیده

در استاده پس از تحویل همزن برقی بوش و یا حضور تکنسین مجرب در محل، به طور دقیق اتصالات مدار الکترونیکی دستگاه بررسی خواهد شد. سپس از سلامت آن آگاهی کسب می‌شود. در نهایت به بررسی کارکرد قطعات پرداخته می‌شود تا منشا مشکل به وجود آمده آشکار و تعمیرات همزن برقی انجام شود.

خدمات تعمیر همزن برقی کنوود

تعمیر همزن برقی کنوود در استاده

همزن برقی کنوود یکی از معروف‌ترین دستگاه‌های برقی در این برند محسوب می‌شود. هر وسیله برقی ممکن است پس از گذشت زمانی استفاده کردن از دستگاه، دچار مشکل و خرابی شود که این مشکلات ممکن است برای همزن برقی کنوود نیز پیش بیاید.

در این صورت برای برطرف کردن خرابی بهتر است یک تعمیرگاه همزن برقی مناسب را انتخاب کتید تا نسبت به تعمیرات همزن برقی به بهترین شکل ممکن اقدام شود. استاده سعی دارد تا بهترین خدمات را در تعمیرات همزن برقی کنوود به شما ارائه دهد.

خدمات پس از فروش همزن برقی کنوود

در صورت بروز مشکل در زمان اعتبار گارانتی همزن برقی کنوود، شما می‌توانید به نمایندگی کنوود مراجعه کنید تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای نسبت به تعمیر و عیب یابی دستگاه شما اقدام شود. اما اگر گارانتی همزن برقی کنوود شما به پایان رسیده است، می‌توانید از خدمات تعمیرگاه همزن برقی معتبر استفاده کنید.

“استاده” بهترین خدمات را در تعمیر همزن برقی کنوود برای شما فراهم کرده است. به طور مثال پس از ثبت درخواست شما، تعمیرکار برای تعمیر همزن برقی کنوود به محل مراجعه می‌کند و در حضور شما به تعمیرات دستگاه می‌پردازد.

استاده طبق نرخ مصوب هزینه تعمیر را در فاکتور به صورت واضح برای شما فراهم می‌کند. همچنین اعزام تعمیرکار در ساعت و روز مورد نظر شما صورت می‌گیرد که در این صورت در وقت شما صرفه جویی می‌شود.

خدمات تعمیر همزن برقی مولینکس

تعمیر همزن برقی مولینکس در استاده

اگر همزن برقی مولینکس شما دچار مشکل شده است، می‌توانید با روشی که در ادامه ذکر شده است، با “استاده” در تماس باشید تا دستگاه شما به وسیله تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیر شود.

نحوه تماس جهت تعمیرات همزن برقی مولینکس:

 1. با شماره تماسی که در همین صفحه قرار داده شده است تماس بگیرید.
 2. خرابی و مشکل همزن برقی را مطرح کنید.
 3. مشخصات تعمیرکار را دریافت کنید.
 4. با درخواست تعمیر در محل، تعمیرکار در محل حضور پیدا می‌کند و به تعمیر همزن برقی می‌پردازد.

خدمات تعمیر همزن برقی کاتامو

تعمیر همزن برقی کاتامو در استاده

برخی قطعات همزن برقی کاتامو که ممکن است دچار خرابی شوند و شامل تعمیر و تعویض در استاده می‌شوند، عبارتند از:

 • تعمیرات و یا تعویض برد الکترونیکی همزن برقی
 • تعمیرات و یا تعویض موتور همزن برقی کاتامو
 • تعمیر و یا تعویض دکمه‌های دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض استاتور همزن برقی
 • تعمیر و یا تعویض مدار الکترونیکی دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض آرمیچر همزن برقی کاتامو
 • تعمیر و یا تعویض تیغه‌های همزن برقی
 • تعمیر و یا تعویض سیم رابط همزن برقی کاتامو
 • تعمیر و یا تعویض کابل دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض دیود دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض چرخ‌دنده موتور

علت خرابی همزن برقی

مشکلات همزن برقی

روشن نشدن همزن برقی

ابتدا دوشاخه و یا سیم رابط را بررسی کنید و از ورود جریان برق به همزن برقی مطمئن شوید. اگر مشکل از پریز برق نبود، به بررسی کلید روشن و خاموش دستگاه بپردازید. علت فنی بروز چنین مشکلی وجود مشکل در موتور دستگاه است. برای تعمیرات، بررسی و عیب یابی موتور همزن برقی می‌توانید از تعمیرکاران استاده کمک بگیرید. در این صورت تعمیرات همزن برقی توسط تکنسین ماهر صورت می‌گیرد و پس از بررسی موتور دستگاه، علت بروز این مشکل در تعمیرگاه همزن برقی برای شما آشکار می‌شود.

پرقدرت نچرخیدن پره‌ها

علت

 • از بین رفتن زغال همزن برقی
 • آلوده شدن کلکتور همزن برقی
 • ساییده شدن چرخ دنده همزن برقی
 • نیم سوز شدن موتور همزن برقی

پس از بروز این مشکل می‌توانید با متخصصین استاده تماس بگیرید و از خدمات تعمیر همزن برقی در منزل استفاده کنید. پس از حضور تعمیرکار همزن برقی در محل، علت بروز مشکل بررسی می‌شود. سپس با توجه به دلیل ایجاد مشکل، تعمیرات همزن برقی انجام می‌شود.

ایجاد بوی سوختگی

امکان دارد دلیل رخداد این مشکل وجود خرابی در موتور و یا سیم پیچی دستگاه باشد. در این حالت موتور از کار می‌افتد. در این صورت حتما توسط تعمیرکار حرفه‌ای به بررسی و عیب یابی همزن برقی خود بپردازید.

اگر دستگاه هنگام روشن بودن زیاد از حد داغ می‌شود، احتمالا این مشکل به دلیل بالا رفتن دمای موتور دستگاه رخ داده است که یکی از عواقب آن ایجاد بوی سوختگی است.

در حالت بروز این مشکل، سریعا دستگاه را خاموش کنید و با تماس با تعمیرگاه همزن برقی و اعزام تعمیرکار به محل و یا مراجعه به تعمیرگاه همزن برقی نسبت به برطرف کردن مشکل خود بپردازید.

ایجاد صدای زیاد توسط پره‌های همزن

اگر چرخ‌دنده‌های همزن برقی از جای قرارگیری درست خود خارج بشوند، این مشکل رخ می‌دهد. البته اگر جسمی سخت با دستگاه برخورد داشته باشد نیز این مشکل اتفاق می‌افتد. دلیل سوم بروز چنین مشکلی خم شدن محور است. برای تعمیر همزن برقی و دستگاه می‌توانید از کارشناسان “استاده” کمک بگیرید.

حرکت نکردن موتور

دلیل بروز این اتفاق امکان دارد گیرپاژ کردن محور آرمیچر دستگاه و یا خارج شدن چرخ‌دنده‌ها از محور اصلی خود باشد. برای رفع این مشکل و بررسی دقیق از یک تعمیرکار همزن برقی کمک بگیرید.

گفتنی است این مشکل عموما به دلیل نیم سوز شدن موتور دستگاه به وجود می‌آید که پس از بررسی تعمیرکار، نسبت به تعمیر و یا تعویض موتور اقدام می‌شود.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.