سرخ کن علی‌رغم مزایای فراوانی که داشته، به دلیل مصرف بالای انرژی و کار با روغن بسیار داغ، پس از مدتی دچار خرابی می‌گردد. اما خوشبختانه در مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی برقی، همه‌ی مشکلات سرخ کن شما از هر مدل و برندی برطرف می‌شود. در این صفحه از استاده به معرفی تعمیرکار جهت انجام تعمیرات سرخ کن و قیمت خدمات تعمیر سرخ کن‌ها از جمله تعمیر سرخ کن دلونگی، تفال و مولینکس می‌پردازیم.

قیمت خدمات تعمیر سرخ کن

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر سرخ کن150.000 تا 1.000.000
قیمت تعمیر سرخ کن تفالاز 300.000
قیمت تعمیر سرخ کن دلونگیاز 250.000
قیمت تعمیر سرخ کن مولینکس از 200.000

قیمت خدمات تعمیر سرخ کن مولینکس، دلونگی و تفال متناسب با سرویس ارائه شده یا نوع و تعداد قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، تعیین می‌گردد. بهتر است قبل از این که به تعمیر سرخ کن دلونگی، تفال یا مولینکس خود اقدام نمایید درباره مشکلات متنوع وسیله مطالعه نمایید تا درکی از مشکل رخ داده برای آن داشته باشید تا با بهترین قیمت بتوانید آن را تعمیر کنید.

یکی از مشکلات شایعی که برای سرخ کن تفال، دلونگی یا مولینکس رخ می‌دهد، روشن نشدن آن است. اولین موردی که هنگام تعمیر این مشکل بررسی می‌شود، سالم بودن دوشاخه و کابل وسیله است. در صورتی که اشکال از این قسمت باشد، با هزینه بسیار کمی، تعمیر سرخ کن تفال، دلونگی و… انجام خواهد شد.    

اگر دلیل روشن نشدن دستگاه ناشی از خرابی دوشاخه و سیم آن نباشد، احتمال خراب بودن ترموستات وجود دارد. در این صورت تا حد امکان به تعمیر ترموستات پرداخته شده و اگر مشکل برطرف نگشته باشد، هنگام تعمیر سرخ کن تفال ترموستات آن را با نمونه‌ی باکیفیت جایگزین می‌نمایند.

تعمیر سرخ کن تفال

تعمیر سرخ کن تفال

از مواردی که هنگام تعمیر سرخ کن تفال مشاهده می‌شود، اتصال پیدا کردن بخش‌های گوناگون ترموستات به یک‌دیگر است. این موضوع سبب می‌شود که هنگام روشن بودن دستگاه، حرارتی بیش از حد مجاز تولید شده و روغن و مواد غذایی شما در مدت زمان کوتاهی بسوزد. در این صورت نیز به راحتی می‌توان با تعویض ترموستات، دوباره از سرخ کن استفاده نمود.

گاهی نیز دکمه‌های موجود روی وسیله خراب شده و نمی‌توان به راحتی آن را خاموش و روشن نموده یا دستوراتی را به آن اعمال کرد. در این صورت با مراجعه به مراکز تعمیر سرخ کن، با عیب‌یابی دقیق، این مشکل حل خواهد شد. کار نکردن دکمه‌ها یا از شکستن آن‌ها یا از قطع مدار آن‌ها نشأت می‌گیرد.

از دیگر موارد تعمیر سرخ کن تفال نیز می‌توان به رفع مشکل خاموش نشدن خودکار آن اشاره نمود. این مشکل از مواردی است که پیشنهاد می‌شود توسط تعمیرکار مجرب بررسی و تعمیر شود. خاموش نشدن خودکار وسیله دلایل متفاوتی نظیر خرابی مدار تایمر یا مدار کنترل، خرابی ترموستات و فیوز حرارتی دارد.

تعمیرات سرخ کن دلونگی

تعمیر سرخ کن دلونگی
  • در برخی موارد نیز با اتصال سرخ کن دلونگی به برق، فیوز خانه قطع می‌شود. معمولا این اتفاق به علت اتصال کوتاه شدن یکی از قطعات این دستگاه یا اتصالی پیدا کردن سیم‌های فاز و نول رخ می‌دهد. هنگام تعمیر سرخ کن دلونگی به جدا کردن قطعات از یکدیگر و اتصال صحیح آن‌ها پرداخته می‌‌شود.
  • داغ نشدن مخزن وسیله و روغن آن نیز یکی دیگر از مشکلات به وجود آمده برای سرخ‌کن‌های دلونگی است. این مشکل را می‌توان به خراب بودن المنت‌ها یا قطع سیم‌های مدار آن‌ها مربوط دانست. در هر دو صورت به راحتی می‌توان با تعمیر المنت یا مدار آن به صحت عملکرد سرخ‌‌کن دست پیدا نمود.
  • یکی دیگر از مشکلات سرخ کن، کار نکردن درست نمایشگر آن است. کار نکردن نمایشگر بسیار دردسرآور بوده و سبب می‌شود که نتوان به درستی درجه حرارت و زمان سرخ کردن مواد غذایی را تنظیم نمود.

به محض مشاهده‌ی این مشکل، تعمیر سرخ کن دلونگی یا سایر برندها را به فردی ماهر و باتجربه در زمینه‌ی تعمیر لوازم برقی آشپزخانه بسپارید.

تعمیر سرخ کن مولینکس

از مشکلات سرخ‌کن‌ها، روشن نشدن چراغ نشانگر روی آن‌ها بعد از رسیدن روغن به حرارت کافی است. دلیل این مشکل، خرابی پلاتین ترموستات یا اتصال پیدا کردن آن‌ها به هم‌دیگر است که در تعمیر همه برندها از جمله تعمیر سرخ کن مولینکس نیز مشهود است. برای حل این موضوع حتما باید ترموستات دستگاه را تعویض کرد.

موارد دیگری را نیز می‌توان نام برد که باعث از کار افتادن سرخ کن می‌شوند. بیرون نیامدن سبد ، جرقه زدن دوشاخه هنگام اتصال به برق، سوختن فیوز حرارتی، خرابی برد الکترونیکی و… از دیگر دلایل کار نکردن سرخ کن مولینکس و… هستند. تعویض صحیح قطعات در تعمیر سرخ کن مولینکس و سایر مارک‌ها بسیار اهمیت دارد. زیرا اگر مشخصات قطعات تعویض شده مناسب با دستگاه شما نباشد، به درستی کار نخواهد کرد.

برای مثال اگر محدوده‌ی تحمل دمای فیوز حرارتی مناسب وسیله شما نباشد به المنت‌های دستگاه آسیب خواهد رسید. هم‌چنین اگر المنت جایگزین، نمونه‌ی اصلی همان برند نباشد در انتهای دیگ سرخ کن به درستی تعبیه نخواهد شد.

طبقه بندی شده در