لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرما، میزان استفاده از سیستم‌های خنک کننده در منازل، ادارات، فروشگاه‌ها و… افزایش زیادی می‌یابد. در میان انواع مختلف این سیستم‌ها، کولر گازی گالانز از محبوب‌ترین و پرکاربردترین آنها به شمار می‌رود. ممکن است این کولر گازی نیز در طول کارکرد خود بر اثر موارد مختلفی خراب شده یا به خوبی کار نکند. در این هنگام، تعمیر کولر گازی گالانز مورد توجه قرار می‌گیرد.

انواع خدماتی که در تعمیر کولر گازی گالانز انجام می‌گردد، بسیار متنوع بوده و در برطرف نمودن تمامی مشکلات کولر گازی گالانز اثرگذار واقع می‌شود. از این رو در این محتوا از “استاده” تصمیم داریم درباره خدمات تعمیر کولر گازی گالانز و هزینه تعمیرات اسپیلت گالانز صحبت می‌کنیم و راهنمای شما در تعمیر هر چه بهتر و هر چه سریع‌تر کولر گازی گالانز باشیم.

هزینه تعمیرات کولر گازی گالانز

هزینه تعمیر کولر گازی GALANZ تحت تأثیر عوامل گوناگون، متفاوت است. از جمله این عوامل می‌توان به نوع مشکل رخ داده برای کولر گازی گالانز، دستمزد تعمیرکار، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه قطعات در صورت نیاز به تعویض آنها، سختی و راحتی دسترسی به یونیت‌های کولر گازی، مدل کولر گازی گالانز و… را نام برد.

همچنین برخی مراکز تعمیر معتبر کولر گازی گالانز پس از تعمیر ضمانت‌نامه‌ای با مدت زمان محدود ارائه می‌دهند که در صورت نیاز به تعمیر مجدد در این بازه زمانی، هزینه‌ای بابت تعمیرات کولر گازی GALANZ دریافت نمی‌شود.

تعمیر کولر گازی گالانز

اولین نکته که قبل از توضیح موارد تعمیر کولر گازی GALANZ بهتر است به آن اشاره نمود، سرویس دوره‌ای کولر گازی است. احتمال دارد در طی مدت زمانی که کولر گازی گالانز در حال کار کردن است، پرز‌ و کرک‌های محیط اطراف را به خود جذب کند.

همچنین، در طول ماه‌هایی که کولر گازی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد نیز آلودگی و گرد و غبار در قسمت‌های گوناگون آن می‌نشیند. این موضوع سبب می‌شود که بازدهی و کارآیی کولر گازی گالانز به میزان قابل توجهی کاهش یابد. در نتیجه، نیاز به سرویس و تعمیر کولر گازی گالانز لازم می‌گردد. از جمله مشکلات پیش آمده برای دستگاه به شرح موارد زیر است:

تولید باد گرم از کولر

از متداول‌ترین مشکلاتی که سبب می‌شود تعمیر کولر گازی گالانز ضروری شود، تولید باد گرم به جای باد خنک است. معمولا زمانی که سطح ماده مبرد درون بخش خنک‌کننده کولر گازی کاهش یابد، این مشکل رخ می‌دهد. شارژ مجدد کولر گازی گالانز راه حل این مشکل است. شارژ گاز کولر گازی باید به صورت دقیق و حرفه‌ای انجام شود، زیرا هر گونه قصور و کوتاهی در شارژ کردن کولر گازی منجر به آسیب دیدن کندانسور یا کمپرسور می‌گردد.

روشن نشدن کولر گازی

روشن نشدن کولر گازی از دیگر مشکلات رخ داده برای کولر گازی گالانز است. در این حالت در گام اول لازم است از اتصال صحیح کولر گازی به برق اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که اتصالات مشکلی نداشته باشند، باید سایر بخش‌های دستگاه مانند اتصالات سیم‌های داخلی، ترموستات، برد الکترونیکی و… توسط تعمیرکار خبره‌ی کولر گازی بررسی شود. جهت اقدام برای تعمیر برد کولر گازی در استاده روی آن کلیک کنید.

نشتی آب

مورد دیگری که به وفور در تعمیرات کولر گازی گالانز مورد تقاضا قرار می‌گیرد، نشتی آب از یونیت کولر گازی است. متاسفانه بیشتر افراد از کنار این مشکل کولر گازی به سادگی می‌گذرند. در صورتی که نشتی آب و نفوذ آن به سایر قسمت‌های کولر گازی گالانز بسیار دردسرآفرین بوده و می‌تواند پس از مدتی کولر گازی را کاملا از کار بیاندازد و هزینه‌ی گزافی را به بار آورد.

بنابراین در صورت مشاهده نشتی آب از کولر گازی گالانز، در سریعترین زمان با شماره تلفن تعمیرکار تعمیر کولر گازی GALANZ که در همین صفحه از استاده موجود است تماس گرفته و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

استشمام بوی بد از کولر گازی

از دیگر مشکلاتی که در تعمیرات کولر گازی گالانز مورد بررسی و آنالیز قرار می‌گیرد، استشمام بوی بد از کولر گازی است. دلیل اصلی این مشکل گرفتگی و مسدود شدن فیلترهای کولر گازی گالانز است. تجمع گرد و غبار باعث می‌شود بوهای مختلفی که در محیط وجود دارد، جذب این آلودگی‌ها شده و با روشن شدن کولر گازی این بوی نامطبوع در محیط پخش شود.

برای حل این مشکل باید فیلترهای کولر گازی گالانز را به دقت خارج نموده و در صورتی که قابل پاکسازی و شستشو باشند، به کمک ابزار و شوینده مناسب این کار را انجام دهید. در غیر این صورت فیلتر دستگاه باید تعویض شود.

خدمات تعمیر کولر گازی GALANZ

نوع مشکل رخ داده برای کولر گازی

از میان موارد فوق، بیشترین تفاوت در هزینه تعمیر کولر گازی گالانز را نوع مشکل رخ داده برای آن ایجاد می‌کند. هر کدام از مواردی مانند روشن نشدن کولر گازی، یکسره کار کردن آن، بوی بد کولر گازی، یخ‌ زدن کویل‌های کولر گازی، نداشتن باد خنک، نشتی آب، سر و صدای غیرعادی، کار نکردن ریموت، کد ارورهای مختلف کولر گازی گالانز و… نیازمند زمان، ابزار و انرژی متفاوتی برای تعمیر هستند. از این رو هزینه تعمیر هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

سخن نهایی

با وجود متفاوت بودن هزینه‌ تعمیر کولر گازی گالانز در موارد گوناگون، تعرفه پایه‌ای جهت تعمیر بخش‌های مختلف کولر گازی توسط اتحادیه مربوطه تنظیم شده است. در صورتی که تعمیرات کولر گازی گالانز را به مراکز و افراد با تجربه و خوشنام در این زمینه بسپارید، مطابق با تعرفه پایه هزینه تعمیر کولر گازی گالانز برای شما محاسبه خواهد شد. در این راستا، با کارشناسان ما در مجموعه “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در