اگر برای جستجوی قیمت اثاث کشی منزل به سایت ما آمده‌اید می‌دانیم روزهای سختی را در پیش داشته‌اید. اثاث کشی معمولاً فرایند اذیت کننده‌ای برای بسیاری از افراد محسوب می‌شود. ما پیش از اثاث کشی مشغول بسته‌بندی وسایل خود هستیم و بعد از انتقال به منزل جدید نیز باید تلاش زیادی داشته باشیم تا اثاثیه خود را به‌درستی بچینیم. تمامی این موارد باعث می‌شود تا روزهای طاقت‌فرسایی داشته باشیم.

در این راه البته شرکت‌های باربری مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم فرایند خستگی خودمان را کاهش دهیم. ما در استاده نیز تمامی تلاشمان بر این مبناست که بتوانیم در باربری اثاث منزل کمک‌حال شما عزیزان باشیم. در ادامه این صفحه از استاده با تعرفه‌های باربری اثاث منزل بیشتر آشنا می‌شویم.

قیمت اثاث کشی منزل در سال 1402

خدمتقیمت به تومان
کرایه حمل اثاثیه منزل با خاور داخل تهران200.000 تا 400.000
 کرایه حمل اثاثیه منزل باوانت نیسان داخل تهران100.000 تا 250.000
کرایه حمل اثاثیه منزل با خاور خارج تهران250.000 تا 500.000
کرایه حمل اثاثیه منزل با وانت نیسان خارج تهران200.000 تا 350.000
هزینه کارگر در اثاث کشی120.000

هرسال اتحادیه باربری نرخ ثابتی را برای حمل‌ونقل وسایل تعیین می‌کند. رقم تعیین‌شده فقط برای قیمت حمل اثاث منزل در محدوده داخل تهران، داخل شهرستان‌ها و حمل بین‌شهری تعیین‌شده است. قیمت موارد مختلف از قبیل دستمزد کارگران، میزان مسافت طی شده، ساعت حمل بار، نوع ماشین درخواستی و بسته‌بندی اثاث منزل نیز هر کدام بنا به شرایط درخواستی شما تعیین می‌شود.

قیمت اثاث کشی منزل در سال 1400

کرایه حمل اثاثیه منزل در داخل تهران و خارج از تهران

کرایه حمل اثاثیه منزل در داخل تهران بر اساس نوع ماشین درخواستی از سوی شما به شرح زیر می‌باشد:

خدمت قیمت به تومان
کرایه حمل اثاثیه منزل با خاور داخل تهران200.000 تا 400.000
 کرایه حمل اثاثیه منزل باوانت نیسان داخل تهران100.000 تا 250.000

نرخ کرایه وانت باربری در سال جدید چقدر است؟

به خارج از تهران نیز تعرفه باربری اثاث منزل عبارتند از:

خدمتقیمت به تومان
کرایه حمل اثاثیه منزل با خاور خارج تهران250.000 تا 500.000
کرایه حمل اثاثیه منزل با وانت نیسان خارج تهران200.000 تا 350.000

به دلیل این که مسافت بین مبدأ و مقصد باید مشخص باشد ما قیمت‌های فوق را به‌طورکلی نوشتیم. علاوه بر مسافت، میزان ساعت حمل و اثاثیه بار نیز باید در نظر گرفته شود تا قیمت دقیق‌تری داده شود. قیمت‌های فوق با فرض بر اینکه اثاث کشی دو ساعت طول می‌کشد در نظر گرفته‌شده است. بنابراین برای هر ساعت اضافی، هزینهٔ جداگانه‌ای باید پرداخت شود. تمامی این موارد پیش از اثاث کشی به شما اطلاع داده می‌شود.

هزینه حمل اثاث سنگین

خدمتقیمت به تومان
حمل یخچال 18 فوت به بالا18.000 برای هر طبقه
حمل یخچال ساید18.000 برای هر طبقه
حمل تردمیل18.000 برای هر طبقه
حمل گاوصندق (100 کیلویی)برای هر طبقه 45.000
حمل پیانو55.000 برای هر طبقه
حمل میز ناهار خوری (6 نفره)برای هر طبقه 18.000

در باربری برخی از وسایل به دلیل این که وزن زیادی دارند و ابعاد آن‌ها بزرگ است نیاز به وجود کارگرانی است که توانمند باشند. این گونه وسایل به جهت این که نیرو و دقت بیشتری برای حمل آن‌ها لازم است در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به دیگر وسایل دارند.

هزینه حمل اثاث سنگین

اثاث‌هایی که سنگین به‌حساب می‌آیند و قیمت حمل اثاث منزل را برای شما افزایش می‌دهند شامل موارد زیر است:

  • یخچال‌های 18 فوت به بالا
  • تردمیل
  • پیانو
  • یخچال‌های ساید با ساید
  • گاو صندوق
  • میز ناهارخوری 6 نفری به بالا

هزینه بسته‌بندی و چیدمان وسایل

یک‌راه خوب وجود دارد تا از اساس هیچ گونه خستگی جسمانی و روانی را در هنگام اثاث کشی حس نکنید. اگر که بخواهید، کارگران می‌توانند پیش از اثاث کشی تمامی وسایل را بسته‌بندی نمایند. در هنگام حمل آن‌ها به مقصد مورد نظر نیز می‌توانند در چینش وسایل مطابق باسلیقه شما عمل کنند.

به طور مثال با استفاده از مقاله قوانین چیدمان مبل در منزل و خانه‌های کوچک می‌توانید از کارگران بخواهید تا مبل‌های شما را بچینند. این ویژگی اگرچه هزینه‌های بیشتری برای شما در پی دارد اما هیچ گونه خستگی جسمانی و فشار روانی را برای شما در پی ندارد. بدین ترتیب می‌توانید در روزهای پس از اثاث کشی نیز به راحتی به ادامهٔ کار های خود بپردازید.

نکاتی مهم درباره باربری اثاث منزل

باربری اثاث منزل

همان طور که اشاره کردیم در زمان جابه‌جایی فقط باربری تنها هزینه‌ای نیست که می‌پردازید. می‌دانیم که اجاره یا خرید منزل، کمیسیون‌های مربوط به املاک و موارد دیگر نیز از جمله هزینه‌هایی است که می‌پردازید. بنابراین ممکن است کرایه حمل اثاثیه منزل نیز فشار زیادی را به لحاظ مالی به شما وارد کند.

به همین دلیل می‌خواهیم تا نکات مختلفی را بیان کنیم که با رعایت آن‌ها می‌توانید هزینه باربری خود را کاهش دهید.

  • توصیه می‌کنیم بر اساس میزان لوازم خود ماشین مناسب را انتخاب کنید. برخی از افراد وسایل کمی دارند اما به‌جای این که متناسب با وسایل خود وانت را برای باربری انتخاب کنند، خاور می‌گیرند. بدین ترتیب هزینهٔ بیشتری را پرداخت می‌کنند. برخی از افراد نیز با وجود وسایل زیاد وانت را انتخاب می‌کنند. پس‌ازاین که ظرفیت بار وانت پر شود مشاهده می‌کنند که بسیاری از وسایل باقی‌ مانده است.
  • در چنین شرایطی مجبور می‌شوند وسایل باقی‌مانده را خودشان ببرند یا ماشین دیگری سفارش دهند. بنابراین سعی کنید نسبت به این نکته دقت کافی را داشته باشید.
  • در بسته‌بندی وسایل توجه داشته باشید تا وسایل به‌اندازه مناسب در کارتن‌ها بسته‌بندی شوند.
  • تا حد ممکن تکلیف وسایلی که نمی‌خواهید را پیش از اثاث کشی مشخص کنید. در واقع وسایل اضافی خود را به فروش برسانید تا مجبور نشوید آن‌ها را به منزل جدید خود ببرید. این وسایل تنها هزینه اضافی برای شما به همراه دارند.

نتیجه‌گیری

قیمت اثاث کشی منزل در مجموع بر مبنای شرایط مختلفی مانند نوع ماشین درخواستی، تعداد کارگر، میزان مسافت بین مبدأ و مقصد، میزان زمانی که اثاث کشی به اتمام می‌رسد، هزینهٔ بسته‌بندی و چیدمان منزل و … بستگی دارد. توصیه می‌کنیم تا حد امکان سعی کنید تا تعرفه باربری اثاث منزل خود را کاهش دهید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,