ماشین ظرفشویی از پرطرفدارترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌آید که امروزه در برندهای گوناگونی به بازار عرضه شده است. ماشین ظرفشویی ایندزیت یکی از بهترین و معتبرترین برندهای حال حاضر می‌باشد که در مدل‌های مختلفی و با قابلیت‌های متنوع ساخته شده است. ما در این صفحه از استاده قصد داریم به بررسی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، آموزش نکاتی پیرامون تعمیر ماشین ظرفشویی و ارائه قیمت تعمیرات بپردازیم تا با آگاهی و اطلاعات بیشتری نسبت به تعمیر دستگاه اقدام فرمایید.

قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
تعمیر برد ماشین ظرفشویی ایندزیتاز 600.000
تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ایندزیت از 300.000
تعمیر موتور ظرفشویی ایندزیت از 400.000
تعویض المنت ظرفشویی ایندزیت از 2.500.000
تعویض موتور ساعت ایندزیت از 400.000
جرم گیری ماشین ظرفشویی ایندزیت از 250.000
تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی ایندزیت از 500.000
قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی

چند مورد از مهم‌ترین عواملی که بر تعیین قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت موثر هستند، عبارت هستند از:

 • نوع خرابی و میزان آسیب‌دیدگی دستگاه: تعمیرکار ماهر با توجه به نوع و علت مشکل دستگاه، نسبت به تعمیر آن می‌پردازد. گاهی اوقات ممکن است خرابی دستگاه به شکلی باشد که با تعمیر قطعاتی، خرابی برطرف گردد؛ در حالیکه بعضی مواقع ممکن است میزان آسیب دیدگی قطعات به حدی باشد که مجبور به تعویض آنها شوید. معمولا در چنین شرایطی هزینه تعمیر قطعات از هزینه تعویض آن‌ها کم‌تر خواهد بود.
 • مدل ماشین ظرفشویی ایندزیت: در واقع هر چه قدر که مدل ماشین ظرفشویی ایندزیت جدیدتر باشد، طبعا از تکنولوژی پیشرفته‌تری برخوردار خواهد بود.
 • کیفیت قطعات استفاده شده: هنگامی که تعمیرکار برای تعمیر دستگاه از قطعات اورجینال استفاده می‌کند، قطعات از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و طول عمر بیشتری داشته و در نتیجه این عامل، باعث می‌شود که قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی افزایش یابد.
 • یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت، قیمت قطعات دستگاه می‌باشد که در بازار نوسانات و تغییرات خاص خود را دارد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت شامل موارد گوناگونی می‌باشد که مهم‌ترین آنها عبارت هستند از:

 • عیب‌یابی و تعمیر تمام قطعات ماشین ظرفشویی ایندزیت به شکل کاملا تخصصی
 • تعویض قطعات آسیب دیده دستگاه و استفاده از قطعات فابریک
 • تعمیر ماشین ظرفشیویی ایندزیت در محل
 • ارائه ضمانت‌نامه معتبر
 • تعمیر شیر برقی ظرفشویی ایندزیت
 • تعمیر و در صورت لزوم تعویض بازوهای آبپاش
 • تعویض لاستیک دور درب دستگاه
 • تعمیر تایمر دستگاه
 • تعمیر یا تعویض المنت
 • تعمیر یا تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی
 • تعمیر و در صورت لزوم تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور دستگاه
 • تعمیر یا در صورت نیاز تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی
خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت همراه راهکار

همانطور که اشاره شد ماشین ظرفشویی ایندزیت ممکن است به دلایل متنوعی دچار خرابی گردد که در چنین شرایطی جهت تعمیر آن، باید دستگاه عیب‌یابی شود. امکان استفاده از ارور ظرفشویی ایندزیت هنگام عیب‌یابی و تعمیر دستگاه نیز میسر می‌باشد. چند مورد از مهم‌ترین عیب‌ یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت همراه راهکار آنها به شرح زیر می‌باشد:

بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی ایندزیت

یکی از خرابی‌های ظرفشویی ایندزیت، بسته نشدن درب آن می‌باشد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل تراز نبودن دستگاه، خرابی لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی و… رخ داده باشد که همگی آنها باید شوند.

 • راهکار: برای عیب یابی این نوع خرابی، ابتدا به بررسی محل قرار گرفتن ماشین ظرفشویی پرداخته و از تراز بودن آن، اطمینان کامل حاصل نمایید. سپس به بررسی لاستیک دور درب دستگاه پرداخته و در صورت کثیف بودن، آن را با پارچه‌ای نرم و تمیز پاک نموده و در صورت فرسودگی آن، باید به تعمیر یا تعویض لاستیک بپردازید.

عدم تمیز شستن ظروف

یکی دیگر از خرابی‌های ماشین ظرفشویی ایندزیت، این است که ظروف به خوبی شسته نمی‌شوند که برای عیب یابی این مشکل باید به بررسی اقدامات زیر بپردازید.

 • راهکار: ابتدا باید به بررسی اسپری‌های ماشین ظرفشویی ایندزیت پرداخته و از مسدود نبودن آن‌ها، کاملا مطمئن شوید.

توجه داشته باشید که قرار دادن ظروف، بیش از تعداد استاندارد و به صورت نامناسب، ممکن است باعث ایجاد چنین مشکلی شده باشد. پس ظروف نیز باید به میزان استاندارد و به صورت صحیح داخل دستگاه قرار بگیرند. استفاده از مواد شوینده نامناسب نیز باعث تمیز نشدن ظروف می‌شود. همچنین برنامه شستشو نیز باید به درستی انتخاب شود تا دستگاه، ظروف را کاملا تمیز بشوید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت همراه راهکار

عدم تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت

عدم تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت، یکی دیگر از خرابی‌های گزارش شده برای دستگاه می‌باشد. این خرابی ممکن است به دلایل گوناگونی مانند انسداد فیلترها، انسداد شیلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه و… رخ داده باشد.

 • راهکار: برای برطرف نمودن این مشکل، ابتدا باید به بررسی فیلترها پرداخته و از مسدود نبودن آن‌ها مطمئن شوید. سپس به بررسی شیلنگ تخلیه پرداخته و از مسدود نبودن آن نیز اطمینان کامل حاصل نمایید. همچنین اگر مشاهده کردید که شیلنگ تخلیه دچار پیچ خوردگی شده است، آن را برطرف کنید. اگر با انجام این اقدامات، باز هم خرابی برطرف نشد، پمپ تخلیه دستگاه را نیز بررسی کرده و در صورت انسداد و خرابی آن، به تعمیر یا تعویض آن بپردازید.

نتیجه گیری

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت امری تخصصی بوده و به همین خاطر پیشنهاد می‌شود که انجام این کار، حتما توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای انجام گیرد.

روند تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت از خدمات گوناگونی برخوردار است که شامل عیب یابی و تعمیر تخصصی تمام خرابی‌های ماشین ظرفشویی ایندزیت، تعمیر تا تعویض قطعات دستگاه و… می‌باشد.

طبقه بندی شده در