لیست افراد کلید ساز در تهران

با در نظر گرفتن آمار سرقت خودرو در چند سال گذشته، به کار گیری دزدگیر مناسب ماشین و باکیفیت می‌تواند آرامش و آسودگی خیال را برای کاربر به ارمغان بیاورد. اما توجه داشته باشید که نصب دزدگیر ماشین امری کاملا تخصصی می‌باشد. جهت جلوگیری از بروز خطرات و مشکلات احتمالی تمامی خدمات اجرا و نصب می‌بایست توسط تکنسین‌های ماهر، آموزش دیده و کاربلد انجام شود.

ما در این صفحه از “استاده” قصد داریم به معرفی نصاب جهت نصب دزدگیر ساده، تصویری، موبایلی یا اینترنتی در محل بپردازیم. همچنین در انتهای مطلب عوامل موثر بر هزینه نصب دزدگیر ماشین و قیمت آن را بررسی خواهیم نمود. از شما عزیزان دعوت می‌نماییم تا در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید.

هزینه نصب دزدگیر ماشین

خدمتقیمت به تومان
نصب دزدگیر ماشین250.000 الی 2.500.000

نصب دزدگیر ماشین در محل

به طور کلی 3 نوع دزدگیر ماشین در بازار موجود می‌باشد که نصب آنها رایج‌تر است. این 3 مدل عبارت هستند از:

 • دزدگیر ساده ماشین
 • دزدگیر تصویری ماشین
 • دزدگیر موبایلی و یا اینترنتی

در ادامه‌ی مطلب به معرفی نکاتی پیرامون نصب هر یک از دزدگیرهای ماشین معرفی شده خواهیم پرداخت.

در صورت نیاز جهت تعمیر قفل درب 206 و صندوق عقب 206 در استاده اقدام کنید.

نصب دزدگیر ساده ماشین

دزدگیر ساده ماشین مقابل مدل‌های دزدگیر موجود در بازار، قیمت پایین‌تری دارد و از این جهت مقرون به صرفه می‌باشد.. این در حالی است که پایین بودن سطح امنیتی و حفاظتی یکی از معایب دزدگیر ساده در نظر گرفته می‌شود. به عبارتی دیگر سارقان حرفه‌ای و کاربلد می‌توانند بدون آن که دزدگیر ماشین بتواند چهره‌ی آنها را شناسایی نماید، آن را غیرفعال نمایند. با این حال دزدگیر ساده ماشین به علت قیمت پایین‌تر آن، همچنان محبوبیت خود را از دست نداده است و انتخاب اول بسیاری از رانندگان به شمار می‌رود.

دزدگیر تصویری ماشین

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، دزدگیر تصویری ماشین به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرمصرف‌ترین دزدگیرهای ماشین موجود در بازار در نظر گرفته می‌شود. برخی از مهم‌ترین مزایای دزدگیر تصویری خودرو به شرح زیر می‌باشد:

 • دزدگیر تصویری ماشین قابلیت قفل کودک را فراهم نموده است.
 • دزدگیر تصویری ماشین دارای برد بلندی می‌باشد. به طوری که اگر گوشی همراه شما حدودا تا یک کیلومتر با خودرو فاصله داشته باشد، همچنان قادر خواهید بود که از طریق صفحه نمایشگر تلفن همراه وضعیت خودرو را نظاره‌گر باشید و در صورت نیاز را کنترل نمایید.
 • دزدگیرهای تصویری ماشین مجهز به صفحه‌ی نمایشگر می‌باشند و به همین دلیل است که کاربر می‌تواند از طریق این صفحه شرایط را کنترل نماید.
نصب دزدگیر ساده ماشین

دزدگیر موبایلی و یا اینترنتی

دزدگیر موبایلی یا اینترنتی به علت برد بالایی که دارد، امکان کنترل خودروی مورد نظر را از فاصله‌ی دور و توسط صفحه‌ی نمایشگر گوشی تلفن همراه به ارمغان می‌آورد.

لازم به ذکر است اعلانات هشدار مربوط به امنیت خودروی شما در صورتی که اینترنت تلفن همراه شما قطع باشد نیز دریافت می‌گردد. بنابراین به نوعی می‌توان دزدگیر موبایلی و یا اینترنتی را به عنوان بهترین دزدگیر ماشین موجود در بازار معرفی نمود.

همچنین توجه داشته باشید در صورتی که قصد نصب دزدگیر برای ماشین خود را دارید، حتما از انواع اصل، استاندارد و دارای برند معتبر را خریداری نمایید. در غیر این صورت ممکن است که دزدگیر ماشین در مدت زمان کوتاه کارایی خود را از دست بدهد و سرمایه‌ی شما هدر رود.

نصب دزدگیر ماشین در محل

یکی از اصلی‌ترین مواردی که جهت فراهم آوردن آسایش و رفاه حداکثری کاربران اهمیت دارد، قابلیت نصب دزدگیر ماشین در محل می‌باشد. مهم‌ترین مزایای اینگونه خدمات در محل به شرح زیر می‌باشد:

 • خدمات نصب بدون نیاز به جابه‌جایی خودرو و در نتیجه صرفه‌جویی در وقت و قیمت تمام شده
 • فراهم نمودن امکان کنترل و نظارت مستقیم بر چگونگی فرآیند نصب
 • دریافت خدمات نصب انواع دزدگیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن
نصب دزدگیر ماشین در محل

عوامل موثر بر هزینه نصب دزدگیر ماشین

به طور کلی هزینه نهایی را نمی‌توان به عنوان یک قیمت ثابت و مشخص تعیین کرد؛ به نحوی که هزینه نصب دزدگیر به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه به معرفی مهم‌ترین آنها می‌پردازیم‌. مهم‌ترین عواملی که در برآورد قیمت نصب دزدگیر ماشین تاثیرگذار هستند، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • نوع مدل دزدگیر خریداری شده
 • میزان پیچیدگی تجهیزات استفاده شده برای برنامه ریزی دزدگیر خودرو
 • نوع خودرو مورد نظر

نتیجه گیری

شایان ذکر است نصب انواع دزدگیرهای پیشرفته و معمولی ماشین توسط تکنسین‌های متخصص و مجرب مجموعه “استاده” انجام می‌گردد. شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با استاده ما تماس حاصل فرمایید. شما همراهان عزیز می‌توانید جهت مشاوره و اطلاع از قیمت دقیق هزینه نصب دزدگیر ماشین با پشتیبانان و مشاوران “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در