یکی از ایده‌های ناب جداسازی محیط مخصوصا در مراکز اداری، شرکت‌ها، سالن‌های زیبایی و… استفاده از پارتیشن یا نصب پارتیشن دو جداره است. به کار بردن پارتیشن برای تقسیم محیط، مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترین آنها، هزینه‌ کمتر نسبت به دیوارکشی با مصالح است. پارتیشن‌ها از نظر جنس، انواع گوناگونی مانند پارتیشن شیشه‌ای، چوبی، PVC و… دارند که می‌توانید جهت اقدام برای نصب پارتیشن شیشه‌ای دو جداره در استاده با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید. هر کدام از انواع پارتیشن‌ شیشه‌ای دو جداره مزیت و معایب خود را دارند اما مزایای پارتیشن‌های شیشه‌ای سبب شده که این روزها این پارتیشن‌ها با استقبال بیشتری رو‌به‌رو شوند.

برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

نمونه کار پارتیشن اداری استاده (مشاهده بیشتر)

در میان پارتیشن‌های شیشه‌ای، پارتیشن شیشه‌ای دوجداره نسبت به شیشه‌های تک‌جداره محبوب‌تر بوده و کارآمدتر است. اگر شما نیز قصد بخش‌بندی محیط و فضای کاری خود از طریق نصب پارتیشن دو جداره را دارید، در این مقاله از “خدمات آنلاین استاده” با همراه ما باشید تا از اطلاعات پارتیشن شیشه‌ای دو جداره آگاه شوید.

جهت استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس و اقدام به انجام آن در استاده روی آن کلیک کنید.

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره و مزایای آن

پارتیشن شیشه‌ای بر اساس موارد گوناگونی دسته‌بندی می‌شود. اما یکی از مهم‌ترین آنها دو جداره یا تک‌جداره بودن شیشه است. پارتیشن شیشه‌ای دو جداره نسبت به نوع تک‌جداره‌ آن، مزایای قابل توجهی دارد.

استفاده از پارتیشن به جای دیوار، علاوه بر هزینه‌ کمتر، امکان ایجاد تغییر در چیدمان و دکوراسیون داخلی را نیز به شما خواهد داد. همچنین در بیشتر موارد امکان دیوار کشیدن با توجه به معماری محیط وجود ندارد. از بین پارتیشن‌های مختلف، پارتیشن شیشه‌ای دو جداره به دلیل انعکاس بیشتر نور، عدم نیاز به وسایل با روشنایی زیاد و داشتن ظاهری زیبا و لوکس، بیشتر مورد تقاضا قرار می‌گیرد. علاوه بر این، پارتیشن‌های شیشه‌ای دو جداره به راحتی به کمک دستمال و محلول پاک‌کننده شیشه تمیز شده و اثرات جوهر و لکه روی آنها ماندگار نیست.

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره عایق سر و صدا بوده و از نفوذ گرما و سرما جلوگیری می‌کند. اما در مقابل پارتیشن‌های شیشه‌ای تک‌جداره باعث هدر رفتن انرژی، نفوذ گرد و غبار و آلودگی صوتی خواهند شد.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار بوده و استفاده از ستون‌ها را به حداقل می‌رساند. همچنین در نصب پارتیشن دو جداره می‌توان از پرده و کرکره نیز استفاده کرد. در این راستا مسیر مناسب برای کابل‌ها و سیم‌ها را نیز به وجود آورد. در نصب پارتیشن دو جداره می‌توان از انواع مختلف درب‌ها استفاده کرد و با به کار بردن قفل‌های مناسب درب‌های شیشه‌ای، امنیت لازم برای هر کدام از فضاهای ایجاد شده را نیز فراهم نمود.

انواع پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

انتخاب پارتیشن شیشه‌ای دو جداره مناسب با محیط مورد نظر شما دقت زیادی نیاز دارد. پیشنهاد می‌کنیم انواع پارتیشن شیشه‌ای منزل را همراه با مدل در این صفحه از استاده مگ مشاهده کنید.

بهتر است برای نصب پارتیشن دو جداره از مراکز معتبر و تخصصی کمک بگیرید تا به طور بهینه از محیط استفاده شده و جلوه‌ نهایی کار زیبا و لوکس باشد.

پیش‌تر گفته شد پارتیشن‌های شیشه‌ای را از جهات متفاوتی دسته‌بندی می‌کنیم. در این بخش درباره انواع پارتیشن دو جداره شیشه‌ای توضیحاتی را ارائه خواهیم داد:

پارتیشن ثابت یا متحرک

پارتیشن‌های ثابت با پیچ و مهره به زمین وصل می‌شوند. اما پارتیشن‌های متحرک به آسانی قابلیت جابه‌جایی و ایجاد فضای جدید را دارند.

انتخاب نوع ثابت و متحرک بودن پارتیشن شیشه‌ای دو جداره به شرایط محیطی و فضایی که قصد ایجاد آن را دارید، بستگی دارد. جهت دریافت اطلاعات کامل از پارتیشن شیشه ای تک جداره همراه قیمت‌های آن کلیک کنید.

پارتیشن‌ شیشه‌ای دو جداره متحرک معمولا با ارتفاع کمتر به کار برده می‌شود تا فضای ایجاد شده امکان بهره‌ بردن از وسایل گرمایشی یا سرمایشی را نیز داشته باشد. اما در صورتی که موارد دیگری مانند عایق بودن در برابر سر و صدا بیشتر اهمیت داشته باشد، نصب پارتیشن‌ دو جداره ثابت معمولا در ارتفاع بلند (هم‌اندازه ارتفاع اتاق) انجام می‌شود. برای آگاهی از خدمات نصب پارتیشن ام دی اف در “استاده” همراه قیمت اجرا کلیک کنید.

پارتیشن دو جداره فریم‌دار و بدون فریم

در بیشتر پارتیشن‌ها، از پروفیل‌ها و یراق‌ها‌ برای اتصال قسمت‌های گوناگون پارتیشن و ایستایی آن استفاده می‌گردد. این پروفیل‌ها در رنگ‌های مختلف سفید، مشکی، نقره‌ای، طلایی و برنزی وجود داشته و زینت‌بخش پارتیشن نیز هستند. بیشتر پروفیل‌ها از جنس آلومینیوم هستند که ویژگی‌های خوبی مانند:

  • سبک بودن
  • محکم بودن
  • مقاوم بودن در برابر زنگ‌زدگی دارند.

گفتنی است پارتیشن شیشه‌ای دو جداره با فریم و پروفیل بیشتر مناسب فضاهای بزرگ و خلوت است.

پارتیشن شیشه‌ای دو جداره به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد، بدون فریم و یراق نیز به کار می‌رود. به منظور بهره‌مندی از خدمات نصب پارتیشن فریم لس و مات همراه با عکس پارتیشن در “استاده” کلیک کنید.

برای فضاهای کوچک و شلوغ که تعدد رنگ‌ها و وسایل در آنها زیاد است، نصب پارتیشن دو جداره بدون فریم پیشنهاد می‌شود. پارتیشن‌های شیشه‌ای بدون فریم متناسب با سبک مدرن دکوراسیون‌ هستند.

طرح‌های گوناگون پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

یکی از معایبی که برخی از افراد به پارتیشن‌های شیشه‌ای دو جداره یا تک جداره منسوب می‌کنند، حفظ نشدن حریم شخصی افراد است. به این منظور می‌توان به جای شیشه‌ شفاف از شیشه مات استفاده نمود. البته برخی دیگر نیز نصب پارتیشن دو جداره با شیشه‌ شفاف را برای ارتباط بهتر افراد و فراهم کردن محیطی صمیمی و دوستانه ترجیح می‌دهند. برخی پارتیشن‌های شیشه‌ای هم هوشمند بوده و امکان تغییر بین حالت‌های شفاف و مات را دارا هستند.

برای جلوه‌ بهتر پارتیشن دو جداره می‌توان از ترکیب شیشه‌ شفاف و مات یا شیشه‌های رنگی نیز بهره برد. همچنین در بعضی از مراکز معتبر و حرفه‌ای نصب پارتیشن دو جداره، امکان حکاکی لوگو و نام شرکت، موسسه یا سالن بر روی پارتیشن نیز وجود دارد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در