نظافت منزل یکی از امور مهم شمرده شده که علاوه بر تمیز شدن محیط، جهت آرامش روح و جسم نیز بسیار مفید است. گاهی اوقات به دلیل کمبود وقت به ویژه برای بانوان شاغل، این امکان وجود ندارد که امر نظافت با روند طبیعی خود پیش برود. برای مثال تصور کنید که یک مهمانی اتفاقی پیش آمده که نیاز است پیش از آن، منزل به طور کامل نظافت شود؛ یا این که فکر کنید بانوی کارمندی برای روز‌های نزدیک به عید نیاز به نظافت منزل فوری داشته اما فرصت کافی برای انجام آن را ندارد. در این مواقع افراد به دنبال شرکت‌ها یا کارگر‌هایی هستند که نظافت منزل فوری را انجام دهند. برخی شرکت‌ خدماتی نظافتی این قابلیت را فراهم می‌کنند که نظافت منزل فوری به صورت فوری انجام شود و برخی دیگر این امکان را ندارند.

انتخاب شرکت خدماتی نظافتی که نظافت منزل فوری را انجام دهد نیازمند اطلاعات و فاکتور‌های خاصی است که باید پیش از شروع همکاری با آن‌ها بدانید. ما در ادامه این صفحه، تمام موارد لازم برای دانستن این اطلاعات و نکات را برای شما توضیح خواهیم داد.

قیمت نظافت منزل فوری

مهم‌ترین عامل مؤثر در قیمت‌گذاری نظافت منزل فوری، متراژ منزل شما و میزان زمانی است که برای این کار در نظر گرفته‌اید. برای انجام نظافت منزل فوری گاهی باید هزینه‌ای بیشتر از حالت عادی پرداخت شود زیرا زحمت کارگر بیشتر بوده و باید با سرعت بیشتری کار کند. تعداد سطوح و محل‌های مورد نظر برای نظافت نیز از مواردی هستند که در قیمت‌گذاری نظافت منزل تأثیر‌گذار بوده و سبب افزایش یا کاهش آن خواهند شد. در هر صورت لازم است بدانید که تعیین نرخ تمیزکرن خانه تا حد زیادی به شرکت خدماتی نظافتی و میزان خدمات آن‌ها بستگی داشته و نرخ ثابتی ندارد.

برای مشاهده جدول کامل قیمت نظافت منزل کلیک کنید.

بهترین شرکت خدماتی نظافتی

چطوری بهترین شرکت خدماتی نظافتی را پیدا کنیم؟

انتخاب بهترین شرکت خدماتی نظافتی تا حد زیادی به سلیقه شما در نظافت بستگی دارد. مثلا برای بعضی افراد هزینه نظافت از کیفیت آن ارزش بالاتری داشته و برای بعضی دیگر عکس این امر صادق است. تعداد زیادی از این شرکت‌ها وجود دارند که هزینه پایینی گرفته اما نتیجه خوبی تحویل نمی‌دهند. پس اگر بخواهید از این گروه انتخاب کنید، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. اگر انتخاب شما کیفتی بهتر باشد، پیدا کردن مورد مناسب کمی سخت شده و نیاز به بررسی برخی نکات دارد. این نکات به شرح زیر هستند:

  • نحوه انتخاب کارگر در آن شرکت به چه صورت است؟
  • آیا چیزی به عنوان ضمانت از کارگر گرفته می‌شود؟
  • آیا کارگر متناسب با نیاز من فرستاده می‌شود؟
  • آیا تهیه لوازم اولیه نظافت منزل فوری به عهده من است؟
  • آیا کارگر فرستاده شده خوش قول است؟
  • در صورت رضایت نداشتن از کارگر، شرکت خدماتی نظافتی چطور این مسئله را جبران می‌کند؟
  • هزینه نظافت به چه صورتی تعیین می‌شود؟

بهتر است پیش از همکاری با یک شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت منزل فوری این سوال‌ها را از خودتان بپرسید و نتیجه آن را یادداشت کنید. هنگامی که به طور تلفنی یا حضوری با شرکت ارتباط بر‌قرار کردید، ویژگی‌ها و خدمات آن‌ها را بپرسید. اگر موارد گفته شده با نکات مورد نظر شما همخوانی داشت، شما بهترین شرکت خدماتی نظافتی را پیدا کرده‌اید. می‌توانید برای اطمینان بیشتر، سوالات بالا را از آن‌ها پرسیده و پاسخ شرکت را با پاسخ‌های خود مقایسه کنید. درباره هزینه نظافت نیز در ادامه به طور جداگانه توضیح داده‌ایم که پیشنهاد می‌شود آن را مطالعه بفرمایید.

نظافت منزل هر چند وقت یک‌بار؟

زمان تمیز کردن منزل به عوامل مختلفی از جمله متراژ منزل، تعداد افرادی که در آن منزل زندگی می‌کنند و محله آن منزل بستگی دارد.

اگر متراژ منزل شما کوچک باشد، کثیف شدن آن زودتر به چشم آمده و نیاز است تعداد دفعات بیشتری نظافت شود. در مقابل منزلی با متراژ زیاد، دیرتر کثیف شده اما نظافت آن به زمان و زحمت بیشتری نیاز دارد.

اگر تعداد افرادی که در منزل زندگی میکنند بیشتر از سه نفر باشد، نیاز آن منزل به نظافت بیشتر خواهد شد. همچنین اگر در خانه‌ای کودک یا نوزاد وجود داشته باشد، بهتر است امر نظافت با فاصله زمانی کمتر انجام پذیرد.

اگر محله شما نزدیک به خانه در حال ساختی باشد، به احتمال زیاد ورود گرد و خاک به داخل منزل بیشتر بوده و بنابر‌این به نظافت بیشتری نیاز دارد.

اگر برای انجام هر یک از این موارد عجله یا فوریتی وجود داشته باشد، نظافت منزل فوری پیش آمده که باید پیش از همکاری به شرکت خدماتی نظافتی گفته شود. این شرکت‌ها برای انجام نظافت منزل فوری نیرو‌هایی با سرعت عمل بالاتری دارند که می‌توانند کار شما را در زمان کوتاه‌تری انجام دهند.

چرا نظافت منزل فوری؟

اگر قصد شما از نظافت منزل فوری، تمیز کردن خانه برای حضور مهمان یا فرد خاصی است، بهتر است تمرکز خود را بر روی نظافت محل پذیرایی از او بگذارید. اما در کل، تمیز کردن خانه شامل تمام سطوح موجود در منزل شده که باید پیش از شروع کار در مورد آن با شرکت یا کارگر توافق شود. دیوار‌ها، کابینت‌ها، پنجره‌ها، در‌ها و سطوح مشابه، مواردی هستند که به طور معمول برای آن‌ها نظافت صورت می‌گیرد. اما برای نظافت موارد خاصی همچون استخر، باغ و… لازم است تا با شرکت یا نظافتچی هماهنگ کنید.

شرکت‌ خدماتی نظافتی

استاده تلاش می‌کند با امتیاز و نظرات کاربران به معرفی تعدادی از شرکت‌ها و اشخاص نظافت منزل فوری را به شما معرفی خواهیم کرد تا با در نظر گرفتن نکات گفته شده در بالا، می‌توانید پس از مشاهده نظرات و امتیاز کاربران، شرکت یا شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در