اگر با استفاده نادرست و یا پس از مدتی استفاده کردن از ماشین ظرفشویی کنوود نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود داشتید، بهترین کار مراجعه به نمایندگی و یا ثبت درخواست تعمیر در محل است. هنگام روبه‌رو شدن با هر گونه مشکل و خرابی برای این دستگاه باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود از تعمیرکاران خبره کمک بخواهید. در استاده خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل به شما ارائه می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این خدمات تا ادامه مطلب همراه ما باشید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

خدمتقیمت به تومان
ایاب و ذهاب50.000الی80.000
کارشناسی و عیب یابی ماشین ظرفشویی کنوود200.000
سرویس ماشین ظرفشویی کنوود280.000الی350.000
نصب ماشین ظرفشویی کنوود360.000
تعمیر و تعویض موتور ظرفشویی کنوود 350.000الی1.300.000
تعمیر آکوا استاپ ظرفشویی کنوود 80.000الی200.000
تعمیر المنت ظرفشویی کنوود 80.000الی700.000
تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی کنوود 300.000الی750.000
تعویض شیربرقی ظرفشویی کنوود 400.000الی800.000
تعویض موتور ساعت ظرفشویی کنوود 380.000الی750.000
تعویض میکروسوئیچ ظرفشویی کنوود 300.000الی800.000
تعویض سنسور ظرفشویی کنوود 400.000الی600.000
تعویض لوله خرطومی خروجی آب ظرفشویی کنوود 180.000الی500.000
برطرف کردن آبریزی ظرفشویی کنوود 180.000الی400.000
جرم گیری ظرفشویی کنوود 250.000

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود با توجه به عوامل مختلفی مشخص می‌شود. به طور مثال میزان خرابی و نیاز داشتن قطعات به تعویض از موارد تاثیرگذار در این امر هستند. در جدول بالا حدود هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود بررسی شده است.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در محل

شما می‌توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود از خدمات تعمیر در محل استاده استفاده کنید. استاده با استفاده از تعمیرکاران حرفه‌ای تمامی خدمات لازم جهت تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در محل را به کاربران ارائه می‌دهد.

از مزایای استفاده از این خدمات می‌توان به ناظر بودن شما به تمامی مراحل تعمیر اشاره کرد. همچنین با استفاده از این خدمات دیگر شما نیازی به جابجایی دستگاه و حمل آن به مرکز تعمیرات را نخواهید داشت و دستگاه در حین جابجایی و حمل آسیب نخواهد دید.

از دیگر مزایای خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در محل استاده استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض است. این بدان معنا است که اگر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی داشت، تعمیرکاران استاده قطعات معیوب را با قطعات اورجینال تعویض خواهند کرد. همچنین در پایان تعمیرات به شمار فاکتوری شفاف ارائه خواهد شد تا از جزئیات مبالغ آگاه شوید.

مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود

مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود

برای اینکه متوجه شوید چه زمانی نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود دارید باید با مشکلات این دستگاه آشنا شوید. به همین منظور ما در ادامه برخی از رایج‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود را شرح داده‌ایم.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنوود

روشن نشدن دستگاه ممکن است با عوامل دیگری مشاهده شود. به طور مثال هنگامی که دستگا روشن شده و صدایی همانند وزوز نیز می‌شنوید باید به تعمیر موتور بپردازید. اگر این صدا به گوش شما نرسید باید توسط تعمیرکار دستگاه عیب یابی شود تا دلیل اصلی بروز این مشکل پیدا شود.

به طور مثال برخی مواقع مسدود شدن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی و یا وجود مشکل در سیم‌ها و اتصالات نیز سبب به وجود آمدن این خرابی خواهند شد. همانطور که مشاهده کردید دلایل زیادی ممکن است باعث ایجاد این مشکل و خرابی شده باشند که همین موضوع تشخیص دلیل بروز خرابی را دشوار خواهد کرد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در این حالت باید از تعمیرکاران حرفه‌ای در این زمینه کمک بخواهید تا با عیب یابی دقیق و بدون آسیب رساندن به سایر قطعات، دستگاه را تعمیر کنند.

خشک نکردن ظروف

یکی از رایج‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی کنوود همین مورد است.

  • برای برطرف کردن این مشکل، باید در مرحله اول با علم کامل هیتر المنت بررسی شود.
  • اگر مشکل از این قسمت تشخیص داده نشود باید پمپ تخلیه را چک کنید.
  • در مرحله آخر بررسی ترموستات تنظیم دما به شما پیشنهاد می‌شود.

در تمامی مراحل باید با آشنایی کامل به قطعات و نحوه کارکرد آن‌ها عمل کنید در غیر این صورت ممکن است به دستگاه آسیب جدی وارد کنید.

خوب شسته نشدن ظروف در دستگاه

هنگامی که از دستگاه به درستی استفاده نشود ممکن است با این مشکل برخورد کنید. البته لازم به ذکر باید در ماشین ظرفشویی کنوود به اندازه ظروف را قرار دهید در غیر این صورت این مشکل به وجود خواهد آمد. البته کار نکردن سوییچ شناور و بازوی اسپری از دیگر عوامل تاثیرگذار در بروز این خرابی هستند.

برای برطرف کردن این مشکل همواره دستگاه را تمیز کنید تا تکه‌های غذا در آن باقی نماند و همچنین از دفترچه راهنمای دستگاه استفاده کنید. اگر خودتان تجربه و مهارتی در تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود ندارید می‌توانید از تعمیرکاران کمک بخواهید.

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی کنوود

در هنگام مشاهده این این مشکل از بسته بودن کامل درب ماشین ظرفشویی کنوود اطمینان حاصل کنید. اگر درب بسته بود ممکن است علت گیر کردن شناور و یا خرابی سوییچ درب باشد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود می‌توانید از خدمات تعمیر در محل استاده استفاده کنید تا کمترین زمان ممکن ماشین ظرفشویی شما مثل روز اول سالم شود.

تمام نشدن آبگیری دستگاه

زمانی که تایمر دچار مشکل شده باشد این خرابی بروز داده می‌شود. علاوه بر آن زمانی که دریچه آب به دلیل خرابی باز مانده باشد نیز با این مشکل مواجه خواهید شد. در هر دو حالت تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود توسط تعمیرکار انجام خواهد شد.

طبقه بندی شده در