لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

آبگرمکن یکی از تجهیزات مهم در خانه‌هاست زیرا هم در فصول گرم و هم در فصول سرد نیاز به آب گرم اجتناب ناپذیر است. اما آبگرمکن نیز مانند هر وسیله‌ی دیگری ممکن است دچار خرابی شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. آبگرمکن لورچ در میان برندهای گوناگون آبگرمکن در ایران، بسیار محبوب بوده و از این رو تعمیر آبگرمکن لورچ نیز بسیار مورد تقاضا قرار می‌گیرد. در این صفحه از استاده درباره خدمات تعمیر این آبگرمکن و قیمت تعمیرات آن توضیحاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خدمات تعمیر آبگرمکن لورچ در محل

به طور کلی می‌توان گفت در خدمات تعمیر آبگرمکن لورچ در محل، مشکلاتی مانند خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن، روشن نشدن آبگرمکن، گرم نکردن آب توسط آبگرمکن لورچ، گرم کردن بیش از حد آب، یکسره شدن و خاموش نشدن آبگرمکن لورچ، نشت کردن گاز، ترک‌خوردگی و شکستن لوله‌ها، چکه کردن آب از آبگرمکن لورچ، انفجاری روشن شدن آبگرمکن و… مورد بررسی و تعمیر قرار می‌گیرد.

برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر آبگرمکن لورچ در محل، تنها کافی است با شماره تلفن تعمیرکاران متخصص آبگرمکن لورچ در استاده تماس گرفته و مشکل رخ داده برای آبگرمکن و آدرس خود را شرح دهید. پس از تماس شما، در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکار ماهر و باتجربه با ابزار مخصوص جهت تعمیر در محل شما حاضر شده و کار عیب‌یابی و تعمیرات را انجام خواهد داد.

برای آموزش جرم گیری آبگرمکن، روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

خدمات تعمیر آبگرمکن لورچ در محل

قیمت تعمیر آبگرمکن لورچ

قیمت تعمیر آبگرمکن لورچ را قبل از عیب‌یابی توسط تعمیرکار نمی‌توان تعیین نمود؛ زیرا مشکلات مختلفی که ممکن است سبب از کار افتادن آبگرمکن لورچ شده باشند، بسیار گوناگون هستند. تعمیر ایرادات مختلف آبگرمکن لورچ، نیازمند زمان و تجهیزات متفاوتی است و همین موضوع سبب شده که هزینه تعمیر آبگرمکن لورچ با نوع مشکل رخ داده برای آن، متفاوت شود.

اما از دیگر عواملی که ممکن است بر روی تعیین قیمت تعمیر آبگرمکن لورچ تأثیر بگذارند، می‌توان به مدل آبگرمکن لورچ، نوع و تعداد قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، دستمزد تعمیرکار، هزینه ایاب و ذهاب، سرویس آبگرمکن لورچ و… اشاره نمود.

قیمت تعمیر آبگرمکن لورچ

عیب‌یابی آبگرمکن لورچ همراه راهکار

آبگرمکن لورچ، می‌تواند در اثر فرسودگی و یا خرابی قطعات، عیب‌هایی پیدا کند که در ادامه به بررسی مهم‌ترین موارد می‌پردازیم.

خاموش شدن ناگهانی

یکی از مشکلات رایج آبگرمکن لورچ، خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن است. دلایل متعددی ممکن است سبب بروز این مشکل شوند که از میان آن‌ها می‌توان خراب شدن دیافراگم، خراب شدن مشعل، خراب شدن شمعک یا خراب شدن ترموکوپل آبگرمکن لورچ را نام برد. برای حل مشکل خاموش شدن ناگهانی آبگرمکن لورچ باید تعمیرکار متخصص آبگرمکن را مورد عیب‌یابی قرار داده و هر کدام از اجزایی که خراب شده‌اند را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهد.

گرم نشدن آب

از دیگر مشکلاتی که در تعمیر آبگرمکن لورچ مورد بررسی قرار می‌گیرد، گرم نشدن آب به میزان کافی است.

  • اگر آبگرمکن روشن شود اما آب را گرم نکند، ممکن است مبدل‌های آن رسوب گرفته باشند. برای برطرف کردن رسوب‌ها از مبدل‌های آبگرمکن لورچ باید اسیدشویی انجام شود.
  • دلیل دیگری که سبب گرم نشدن آب در آبگرمکن لورچ می‌شود، خراب شدن واشر دیافراگم آبگرمکن است که باید با توجه به مدل آبگرمکن لورچ، واشر دیافراگم مشابه جایگزین شود.
  • در برخی موارد هم نیاز به تعمیر آبگرمکن لورچ برای حل مشکل گرم نشدن آب نیست و تنها لازم است که تنظیمات درجه آبگرمکن بررسی شود.

سرد و گرم شدن مکرر آب

سرد و گرم شدن مکرر آب در آبگرمکن لورچ از دیگر ایراداتی است که باید به دقت مورد عیب‌یابی قرار گیرد. به این منظور میزان فشار آب ورودی، میزان شعله آبگرمکن و رسوب‌گرفتگی مخزن آبگرمکن لورچ بررسی شده و در صورت لزوم مشعل آن تمیز می‌شود.

چکه کردن آب از آبگرمکن

چکه کردن آب از آبگرمکن لورچ مشکل دیگری است که نیازمند عیب‌یابی تخصصی توسط تعمیرکار ماهر در این زمینه است. برای پیدا کردن محل نشت آب ابتدا باید به دقت لوله‌های ورودی و خروجی آبگرمکن لورچ مشاهده و توسط چسب‌های مخصوص یا نوار تفلون آب‌بندی شوند.

اما اگر مشکل چکه کردن آب از اتصالات و لوله‌ها نباشد، ممکن است شیر تخلیه خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

نشت گاز و بوی گاز

نشت گاز و بوی گاز از آبگرمکن لورچ، مشکل دیگری است که در تعمیر آبگرمکن لورچ برطرف می‌شود. نشت گاز از آبگرمکن بسیار خطرناک بوده و تنها تعمیرکار باتجربه باید به حل این مشکل بپردازد.

نشت گاز ممکن است به دلیل خرابی واشر یا پیچ هواگیری، سوراخ شدن رابط شمعک، شل شدن مهره شعمک، خراب شدن واشر خروجی رگلاتور و… رخ دهد.

انفجاری روشن شدن

انفجاری روشن شدن آبگرمکن نیز در خدمات ارائه شده در تعمیر آبگرمکن لورچ مورد بررسی قرار می‌گیرد. دلیل رخ دادن این مشکل خراب شدن شیر برقی، بهم خوردن تنظیمات الکترود جرقه‌زن یا خراب شدن پمپ آبگرمکن باشد. برای رفع این مشکل باید آبگرمکن را هواگیری کرده و سپس الکترود جرقه‌زن را تنظیم یا شیر برقی آن را تعویض نمود.

نشستن رسوب روی پروانه پمپ

 در برخی موارد نیز نشستن رسوب روی پروانه پمپ آبگرمکن لورچ و محبوس شدن هوا درون کوره آبگرمکن، سبب می‌شود که صدای زوزه هنگام روشن شدن آبگرمکن به گوش برسد. راهکار تعمیر آبگرمکن لورچ هنگام بروز این مشکل، رسوب‌زدایی اصولی مدار رادیاتور و پمپ آبگرمکن همراه با هواگیری است.

طبقه بندی شده در