در این صفحه از استاده شما را با جزئیات خدمات ارائه شده در شستشوی نانو و کارواش سیار در محل آشنا خواهیم کرد. در نهایت در انتهای این مطلب معیارهای خوبی برای انتخاب بهترین‌ها در این حوزه برای شستشوی خودرو در محل به دست خواهید آورد.

شستشوی خودرو در محل و بهره‌مندی از خدمات کارواش سیار در محل در وقت ما صرفه جویی رویایی خواهد داشت و اتومبیل نیز مسیر رفت و برگشت به کارواش و تعمیرگاه را زیر چرخ‌های خود نخواهد دید. در این راستا در مصرف سوخت نیز صرفه جویی زیادی خواهد شد.

عواملی چون انتخاب کارواش سیار و استفاده از خدمات آن در محل، حرفه‌ای بودن آنها، قیمت مشخص و همچنین میزان هزینه لازم جهت شستشوی خودرو در محل و … از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه در این حوزه می‌باشد.

قیمت کارواش سیار در محل

قیمت کارواش سیار در محل به شرح زیر می‌باشد:

خدمتقیمت به تومان
سقف و ستون120.000 تا 170.000
رودری‌ها70.000 تا 100.000
صندلی‌ها120.000 تا 200.000
کف ماشین100.000 تا 150.000
شستشو با آب برای هاچ بک80.000 تا 100.000
شستشو با آب برای نیمه شاسی100.000 تا 130.000
شستشو با آب برای شاسی140.000 تا 170.000
کارواش نانو برای هاچ بک85.000 تا 100.000
کارواش نانو برای شاسی145.000 تا 175.000
روشویی با آب یا نانو65.000 تا 100.000
صفرشویی350.000 تا 500.000
پولیش450.000 تا 600.000
موتورشویی150.000 تا 200.000

عوامل موثر بر هزینه شستشوی خودرو در محل

مشخصا قیمت و میزان هزینه لازم جهت شستشوی خودرو در محل به عوامل مهم و اصلی مثل مسیر، نوع شستشو و محلول یا موادی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، بستگی خواهد داشت. اما موارد جزئی‌تر که در ادامه توضیح داده‌ شده‌اند، عبارتست از:

 • مسیر و موقعیت جغرافیایی کاربری که سفارش داده است
 • اندازه و تیپ خودرو
 • روش شستشو و مواد انتخاب شده
 • کامل یا ناقص بودن شستشوی خودرو از قبیل جارو، داخل یا خارج خودرو، لاستیک‌ها و …
 • مدل ماشین

کارواش نانو در محل

کارواش نانو در محل

تکنولوژی جدید کارواش نانو به همراه مواد فرآوری شده با فناوری آن در ده سال گذشته به ایران وارد شده است. گفتنی است در کارواش نانو  معمولا از مواد شوینده شیمیایی برای شستن و پولیش کردن ماشین استفاده می‌کنند. نوع این مواد شیمیایی نیز بسیار متنوع و البته مهم است.

کارواش نانو بخار چیست؟ جدول قیمت کارواش نانو بخار را در این صفحه مشاهده کنید.

در محصولات تازه و نوفرآوری شده، این محصولات شیمیایی کمترین اثر را روی رنگ و بدنه ماشین یا خودرو دارند. این روش محبوب ضمن آن که باعث برق انداختن ماشین می‌شود، از آلوده شدن مجدد آن نیز تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

کارواش نانو بخار هم یکی دیگر از انواع کارواش نانو است که در چند سال گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این حالت کارواش، شستشو بدون مواد شوینده انجام می‌شود.

این روزها شستشو با محلول واترجت و حالت کارواش نانو از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین انواع کارواش در محل هستند. اگر برای نتیجه بهتر از مواد شوینده نانو استفاده شود، به “کارواش نانو بخار” تبدیل می‌شود و با این نام خوانده می‌شود.

کارواش سبز در محل(کارواش خشک در محل) در اصل کارواش نانو می‌باشد که با به کارگیری مواد نانو و دستمال‌های ویژه صورت می‌گیرد. عملکرد نانو در کارواش سبز سبب می‌شود که ذره‌های نانو در سطح ماشین باقی بمانند و سبب جدب نشدن آلودگی‌ها به بدنه خودرو شوند.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از کارواش سیار در محل این است که موضوع انعام حذف شده و این مورد آزاردهنده دیگر وجود ندارد. در واقع در این استارت آپ به روز و مدرن، فرد متخصصی که از سوی استاده به خودروی شما سر می‌زند، هزینه خدمات خود را از قبل دریافت کرده است.

خدمات شستشوی خودرو در محل

برای انتخاب بهترین کارواش سیار در محل و شستشوی خودرو در محل تردید نداشته باشید که به بهترین وب سایت و معتبرترین مجموعه از متخصصین امر در ارائه این خدمات سر زده‌اید. خدمات شستشوی خودرو در محل شامل موارد بسیاری می‌شود که عبارتند از:

 • شستشوی بدنه
 • نظافت داخل خودرو
 • موتورشویی ماشین
 • لکه‌گیری و پولیش
 • جارو برقی کل ماشین
 • شستن کفپوش‌ها و صندلی‌های خودرو با دستگاه بخارشوی
 • نظافت سقف و کف خودرو
 • شستن و جرم‌گیری تمام قسمت‌های داشبورد
 • نظافت صندوق عقب ماشین
 • واکس زدن خودرو

نکات نهایی

گفتنی است با استفاده از کارواش سیار در محل و شستشوی خودرو در محل در وقت و هزینه خود صرفه جویی بسیاری خواهید کرد. البته در عین حال می‌توانید با توجه به انتخاب شرکت‌های نوپا، بهترین و به‌روزترین خدمات را در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات کارواش نانو به خودروی خود اجازه تنفس و تازگی بدهید. همچنین با این کار اجازه می‌دهید رنگ واقعی خودرو پس از مدت‌ها حضور در هوای آلوده شهرهای صنعتی و شلوغ، بار دیگر نمایان شود.

طبقه بندی شده در