اسباب کشی و جابه جایی لوازم خانه از محلی به محل دیگر یکی از کارهای سخت و پر زحمت است. شرکت های باربری با استخدام کارگر اسباب کشی، علاوه بر ارائه آموزش های لازم برای حمل بار، تجهیزات و وسایل نقلیه لازم برای جابه جایی بار را فراهم می کنند.

کارگر اسباب کشی منزل دارای یکسری مهارت های خاصی است که می تواند وسایل را بدون کوچکترین صدمه ای جابه جا کند. در این صفحه می خواهیم به شما در خصوص انتخاب کارگر جهت جابه جایی اثاث منزل و وظایف و هزینه های آن صحبت کنیم.  

وظایف کارگر حمل اثاثیه منزل چیست؟

کارگران حمل اثاثیه و لوازم خانه معمولا زیر نظر شرکت های معتبر که در زمینه حمل اثاثیه فعال هستند، استخدام می شوند. این شرکت‌ها متناسب با توانایی هر کارگر اسباب کشی آموزش های خاصی را ارائه می دهد تا اسباب کشی راحت را تجربه کنید.

وظایف کارگر حمل اسباب کشی منزل معمولا حمل لوازم و وسایل خانه است. کارگر حمل اثاثیه معمولا توانایی لازم برای حمل لوازم بسیار سنگین مانند گاز یا یخچال را دارد.

صبوری نیز از دیگر وظایف کارگر حمل اثاثیه منزل می باشد که زیر نظر شرکت‌ها باید به‌درستی بررسی شود؛ زیرا در صورت عدم حوصله و صبوری امکان دارد که کارها با دقت و ایمنی کامل انجام نشود.

تقسیم شدن وظایف کارگر اسباب کشی منزل برعهده شرکت‌هاست و در صورتی که خود کارگرها از تقسیم وظایف خود رضایت نداشته باشند باید آن را با سرپرست کارگران درمیان بگذارند.

کارگر جهت جابه‌جایی اثاث منزل باید توانایی جابه جایی اثاث و لوازم منزل را در طبقات مختلف ساختمان داشته باشد. البته هزینه های تمام شده متناسب با طبقات ساختمان تعیین می شود. برای سرعت بخشیدن به روند خدمات دهی، می توانید تعداد کارگران بیشتری را درخواست کنید.

دستمزد کارگر حمل اسباب کشی منزل

شرکت های باربری متناسب با ساعت کاری و مسافت جابه جایی بار هزینه دریافت می کنند. باید گفت که نرخ خدمات باربری براساس استاندارد های خاصی تعیین می شود.

هزینه خدمات هر کارگر جهت جابه جایی اثاث منزل، برای هر بار جابه جایی بار بین 20 تا 30 هزار تومان است.

توجه داشته باشید در صورتی که مدت زمان جابه جایی بار بیشتر از زمان تعیین شده باشد، به ازای هر ساعت 10 هزار تومان به هزینه افراد اضافه می شود. البته باید توجه داشت که این میزان هزینه ها با توجه به هر شهر متفاوت است.

 حتما بخوانید: کارتن اسباب کشی ارزان و دست دوم همراه قیمت

شرایط حمل بار توسط کارگر حمل اثاثیه

همه ما می دانیم که انجام هرکاری شرایطی دارد که داشتن شرایط برای حمل بار توسط کارگر نیز وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می پردازیم.

  • استفاده از آسانسور در صورت اجازه مدیر ساختمان و تناسب وزن بار با آسانسور
  • افزایش هزینه برای بارهای بسیار سنگین همچون: گاوصندوق
  • عدم تغییر مکان هر نوع شئ؛ با درب کرکره ای بدون هماهنگی با مدیرساختمان و با سایر اعضای ساختمان
  • افزایش دستمزد کارگر جهت اسباب کشی از تهران به شهرستان
  • اتمام کار بدون تلف کردن وقت از جانب کارگرها
  • حمل صحیح و با دقت اثاثیه بدون آسیب رساندن به سلامت خود و وسایل

کارگر خالی اسباب کشی

اگر نقل مکان کرده باشید، خوب می دانید که بسته بندی اثاثیه به صورت صحیح برای وسایل که هیچ آسیبی به آنها در حمل و نقل وارد نشود، نحوه بسته بندی مبلمان و لوازم منزل، جابه‌جایی و همچنین چیدمان لوازم در منزل جدید اصلا کار راحتی نیست و شما نیاز به افرادی دارید که در این شرایط همراهتان باشند.

در واقع کارگر خالی اسباب کشی که در این خصوص آموزش دیده باشد، می تواند روند کاری شما را در نظافت منزل تسریع بخشیده و سلامت وسایل شما را تضمین کند. پیشنهاد می کنیم اگر جابه‌جایی در راه دارید، حتما از کارگر خالی اسباب کشی استفاده کنید تا راحت‌تر کار پیش برود.

شرایط استخدام کارگر اسباب کشی

کارگر حمل اثاثیه منزل باید از لحاظ فیزیکی توانایی لازم را داشته باشد. همچنین با توجه به حساس بودن برخی از لوازم خانه برای جابه‌جایی، باید آموزش های لازم در این جهت را دیده باشد و یا تجربه مرتبط داشته باشد.

بیمه کارگر و بستن قرارداد صحیح و شفاف بین شرکت و کارگر حمل اسباب کشی منزل از دیگر شرایط استخدام می‌باشد.

در پایان:

در مجموع می توان گفت که قیمت کارگر اسباب کشی متناسب با آخرین نرخ نامه ها متفاوت است. هر شهر متناسب با شرایط خود دارای نرخ های منحصر به فردی است.

طبقه بندی شده در