هم اکنون با افزایش قیمت انواع کالا همچون صندلی مواجه هستیم. علت آن در نگاه اول به خاطر افزایش قیمت دلار است. در نتیجه کالاهای وارداتی بیشتر تحت تاثیر این افزایش قرار گرفته‌اند و موجب شده که اکثر افراد به جای خرید کالای نو به فکر تعمیر و اصلاح کالاهای قبلی خود باشند.

صندلی نیلپر نیز جزء این دسته موارد است و تعمیرات صندلی نیلپر بهترین راه است. با تعمیر قطعات صندلی نیلپر می‌توان تا حدود زیادی هزینه‌ها را کاهش داد البته قیمت تعمیرات صندلی نیلپر با توجه به قطعات و خدمات مختلفی که داده می‌شود، متفاوت است. به همین جهت در این صفحه قصد داریم درباره قیمت تعمیرات صندلی نیلپر و تعمیر قطعات صندلی نیلپر و مدل‌های آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

تعمیر قطعات صندلی نیلپر

این صندلی از قسمت‌های متفاوتی تشکیل شده و می‌توان به چرخ، دسته، پد دسته، مکانیزم صندلی، روکش کفی و پشت، جک و پوسته و پایه ۵ پری اشاره کرد. در میان قطعات مختلف یک صندلی اداری، جک آن را می‌توان متمایز از سایر قطعات و پراهمیت‌ترین قطعه دانست. با کمک جک در صندلی نیلپر می‌توان صندلی را بالا و پایین کرد که به مرور باعث استهلاک جک صندلی خواهد شد و نیاز به تعمیرات پیدا می‌کند.

هنگام خرید جک صندلی نیلپر و یا سایر قطعات آن که نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد مواظب باشید که به قیمت واقعی محصول را خرید کنید به عبارت بهتر در تمامی کالاها و خدمات نمونه چینی و بی کیفیت آن در بازار وجود دارد؛ اما نمونه‌ باکیفیت از برندها و ساخت کشورهای دیگر نیز به فروش می‌رسد.

در ابتدا باید گفت حتماً این کار باید توسط متخصصین تعمیرکار این حوزه صورت بگیرد.

  • برای شروع کار اول قطعات صندلی از همدیگر باز می‌شود و بعد همه قسمت‌های آن شامل مکانیسم و جک مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه داشت، این کار انجام شود.
  • اگر چرخ‌های صندلی مشکلی داشته باشد، تعمیر تا عوض شود.
  • اگر ایرادی در مکانیزم جک صندلی اداری و چرخ‌های صندلی نیلپر باشد، باید چک شود.
  • ممکن است روکش صندلی در قسمت پشتی و نشیمن آن فرسوده و پاره شده باشد که باید آن را تعویض کرد.
  • برخی اوقات فوم صندلی مقاومت و ایستادگی اولیه خود را از دست می‌دهد در این شرایط دو کار می‌توان انجام داد. اگر مشکل فوم و ابر خیلی زیاد نبود، با مقداری فوم آن را تقویت کرد. اما اگر به مقدار زیادی فرسوده شده، بهترین کار تعویض آن است.

قیمت تعمیرات صندلی نیلپر

باید بدانید متاسفانه له دلیل اینکه این برند شرکتی میباشد قیمت مشخصی را نمیتوان برای تعمیر قطعات صندلی نیلپر داد. به طور کلی این قطعات برای تعمیر در داخل بازار وجود ندارد برای این منظور میتوانید به طور مستقیم از نمایندگی اقدام کنید و یا توسط تعمیرکاران واسطه قطعات خریداری شود و پس از آن قیمت تعمیر صندلی نیلپر مشخص شود.

راهکارهای افزایش عمر صندلی نیلپر

مهم‌ترین قطعه ترین و صندلی‌ها جک آن است، به همین دلیل بیشتر مواظب این قطعه باشید. برای این کار اولین اقدام این است که با شدت روی صندلی نپرید. از سوی دیگر به یاد داشته باشید هنگام استراحت روی صندلی وزن خود را روی تمام سطح آن قرار دهید و از نشستن روی نوک صندلی خودداری کنید؛ زیرا با این کار تخته لایه صندلی صدمه خواهد دید.

این صندلی‌ها برای قرار گرفتن روی سطح صاف مثل سرامیک تعبیه شده است؛ پس آن را روی فرش نگذارید. زیرا مو و پرز ممکن است به چرخ‌های صندلی آسیب برساند و البته چهره زیبایی هم نخواهد داشت. همچنین پرز و کرک باعث از بین رفتن روانی چرخ خواهد شد. با رعایت این راهکارهای ساده می‌توان عمر مفید صندلی را به میزان زیادی افزایش داده و درگیر خرید صندلی نو و تعمیر قطعات صندلی قدم قدیمی نشوید.

سخن پایانی

با توجه به بالارفتن قیمت دلار و نوسان قیمت این مسئله بر روی مواد اولیه وارداتی، اثر بیشتری دارد و موجب شده بیشتر تحت تاثیر نوسان قیمتی قرار بگیرد. قیمت تعمیر قطعات صندلی نیلپر نیز به همین شکل است و تحت تاثیر نوسانات قیمتی قرار دارد. به همین دلیل برای آگاهی دقیق از قیمت باید نوع قطعه، جنس و برند آن مشخص باشد تا بتوان قیمت دقیق روز قطعه را بیان کرد.

طبقه بندی شده در