هزینه نمایندگی تعمیر و سرویس کولر گازی اجنرال

لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

 • سرویس کولر گازی اجنرال

  ر این صفحه از خدمات تعمیر کولر گازی به معرفی سرویسکار کولر گازی اجنرال و خدمات سرویس کولر گازی اجنرال، تعمیر کولر گازی اجنرال، هزینه تعمیرات و نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال و سرویس اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  با شروع فصول گرم سال، یکی از دغدغه‌های افراد تأمین سرمایش منزل، محل کار و… است. این روزها بین انواع و اقسام سیستم‌های سرمایشی، کولر گازی محبوب‌تر بوده و مدل‌های گوناگون اسپیلت، داکت اسپیلت، کولر گازی ایستاده، سقفی و… را روانه بازار نموده است. در میان برندهای مختلف سیستم‌های تهویه مطبوع، برند اجنرال از پرآوازه‌ترین تولیدکنندگان سیستم تهویه مطبوع در سراسر جهان است.

  نکته مهمی که در ارتباط با استفاده از کولر گازی و اسپیلت وجود دارد، سرویس مرتب و تعمیر تخصصی آن است. کولر گازی نسبت به سایر سیستم‌های سرمایشی پیچیده‌تر بوده و به راحتی نمی‌توان بدون داشتن اطلاعات و تخصص کافی اقدام به تعمیر آن نمود.

  سرویس اسپیلت اجنرال

  سرویس اسپیلت اجنرال تأثیر بسیار زیادی در افزایش طول عمر دستگاه، بهبود کارآیی آن و در نتیجه کاهش مصرف انرژی خواهد داشت. بنابراین باید به طور مرتب و حداقل سالیانه سرویس کولر گازی اجنرال را انجام دهید. هم‌چنین اگر مدت زمان زیادی از روشن کردن اسپیلت اجنرال می‌گذرد، قبل از این که مجددا شروع به کار نماید، باید توسط نمایندگی سرویس کولر گازی اجنرال و یک سرویسکار با تجربه بررسی شود.

  تعمیر کولر گازی اجنرال

  اقداماتی که معمولا در سرویس کولر گازی اجنرال انجام می‌گیرند شامل نظافت کولر گازی، شستن و تمیز کردن فیلترها، وکیوم، عیب‌یابی قسمت‌های مختلف اسپیلت، بررسی عملکرد و تست فشار گاز اسپیلت و کولر گازی است.

  هزینه تعمیرات و سرویس کولر گازی اجنرال

  خدمتقیمت به تومان
  تعویض شیر برقی کولر گازی اجنرال80.000
  تعویض لوله مویی و کنتاکتور کولر گازی اجنرال130.000
  تعویض روغن کمپرسور کولر گازی اجنرال175.000
  تعویض ترانس برد کولر گازی اجنرال85.000
  تعویض شیر رفت و برگشت کولر گازی اجنرال130.000
  تعویض مهره لوله رفت و برگشتی کولر گازی اجنرال90.000
  تعویض خازن کولر گازی اجنرال80.000
  هزینه ایاب و ذهاباز 30.000 تا 50.000

  هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی اجنرال اگر توسط نمایندگی آن انجام شود، هزینه‌ای معقول و مطابق با نرخ لیست داده شده توسط اتحادیه مربوط است. تعیین این هزینه‌ها نیز متناسب با نوع خدمات مورد نیاز و مشکل رخ داده برای کولر گازی اجنرال خواهد بود. برخی از مشکلات گوناگونی که در تعمیر کولر گازی اجنرال سبب تفاوت هزینه می‌شوند، به صورت زیر هستند:

  نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال

  همان‌گونه که در بخش‌های قبلی گفته شد تعمیر کولر گازی اجنرال به دلیل پیچیدگی ساختار آن نسبت به سایر سیستم‌های سرمایشی، دشوارتر است. بنابراین هنگام رویارویی با مشکل در اسپیلت و کولر گازی بهتر است این کار را به نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال و سرویسکار ماهر و باتجربه سپرده و با دستکاری ناشیانه و نابه‌جا میزان خسارت را افزایش ندهید.

  برای تعمیر کولر گازی اجنرال تنها کافی است با نمایندگی مربوطه تماس گرفته و مشکل ایجاد شده برای کولر گازی اجنرال را شرح دهید. پس از ثبت اطلاعات شما، در سریع‌ترین زمان ممکن سرویسکار به آدرس شما اعزام خواهد شد و دیگر مشکلات جابه‌جایی کولر گازی برای تعمیر آن وجود نخواهد داشت.

  از دیگر مزایای تعمیر کولر گازی اجنرال توسط نمایندگی آن رفع تضمینی مشکلات اسپیلت و کولر گازی شما خواهد بود زیرا که سرویسکارهای مشغول در نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال به مدل‌های گوناگون کولر گازی اجنرال و کد خطاهای آن‌ها کاملا مسلط هستند. هم‌چنین پس از تعمیر کولر گازی اجنرال ضمانت‌نامه‌ای برای دریافت خدمات رایگان در مدت زمان مشخصی پس از تعمیر ارائه می‌شود.

  هزینه تعمیرات و سرویس کولر گازی اجنرال

  علاوه بر این موارد زمانی که کولر گازی اجنرال شما نیاز به تعویض اجزای آن داشته باشد، نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال، قطعات اصلی و اورجینال را جایگزین قطعه‌ی از کار افتاده می‌کند که این امر منجر به افزایش طول عمر مفید دستگاه خواهد شد.

  روشن نشدن اسپیلت یا کولر گازی اجنرال:

  یکی از دلایل عمده این مشکل، بروز ایراد در سیستم برق یا بردهای الکترونیکی دستگاه بوده که برد کولر گازی با هزینه مناسبی قابل تعویض است.

  گرم بودن باد کولر یا یخ زدن کولر گازی اجنرال:

  این مشکل ممکن از خرابی سنسور دمای خروجی کولر گازی ناشی شود. در صورت خراب شدن سنسور دما، کولر گازی عملا نمی‌توان کارکرد درستی داشته باشد. اما خوشبختانه این سنسور را می‌توان تعمیر کرده و مجددا از کولر گازی به خوبی بهره برد.

  داغ کردن کولر گازی اجنرال:

  این مسأله نسبت به سایر مشکلات رخ داده برای کولر گازی اجنرال جدی‌تر بوده و ممکن است نیاز به تعویض کمپرسور کولر گازی باشد. هنگام تعویض کمپرسور احتمال دارد که شارژ گاز کولر گازی نیز انجام شود که در این صورت هزینه‌ تعمیرات افزایش خواهد یافت.

  نشت آب از کولر گازی اجنرال:

  نشتی آب یکی از مشکلات شایع اکثر کولرهای گازی است که هنگام سرویس کولر گازی اجنرال نیز به آن توجه می‌شود. نشتی آب امکان دارد به دلیل گرفتگی مسیر تخلیه آب یا زنگ زدن تشت تخلیه اسپیلت یا کولر گازی باشد.

  لرزش و صدای غیر عادی کولر گازی اجنرال:

  این مشکل با هزینه ناچیزی و با تراز نمودن دستگاه و نصب لرزه‌گیرهایی انجام می‌گیرد. هم‌چنین قطعات متحرک کولر گازی بررسی شده و موقعیت آن‌ها کنترل می‌شود.

  علاوه بر موارد فوق که رایج‌ترین مواردی هستند که در تعمیر کولر گازی اجنرال مورد تقاضا قرار می‌گیرند، موارد تخصصی‌تری دیگری مانند خرابی ترموستات، خرابی یا شکستگی پمپ، نشتی گاز، خرابی شیر برقی کولر گازی، خرابی موتور، خرابی خازن یا ترانس و… نیز وجود دارند که پس از بررسی و عیب‌یابی توسط سرویسکار کولر گازی اجنرال مشخص شده و تعیین قیمت می‌گردند.

  مطالب مرتبط برای شما...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.