تعمیر فر و تعمیر فر اجاق گاز یکی از اقداماتی است که پس از مدتی برای هر شخصی که از این دستگاه‌ها استفاده می‌کند به یک نیاز تبدیل می‌شود. امکان دارد با کارکرد مکرر و یا استفاده نادرست از دستگاه شما نیاز به تعمیر فر گاز داشته باشید. استاده تمامی اقدامات لازم جهت ارائه بهترین خدمات تعمیر فر اجاق گاز در اختیار شما قرار می‌دهد تا دستگاه را مانند روز اول به شما تحویل دهد. در ادامه می‌توانید از تعمیرات فر و نحوه این کار آگاهی پیدا کنید.

خدمات تعمیر فر اجاق گاز

تعمیرات فر گاز و همچنین تعمیر اجاق گاز فر دار دارای خدماتی است که باید به شما عزیزان ارائه شود. به طور مثال برخی خدماتی که استاده برای تعمیر فر گاز به شما ارائه می‌دهد در ادامه نام برده شده است.

تعمیر فر گاز
 • سرعت در خدمات
 • انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجریه
 • ارائه فاکتور دقیق و شفاف
 • سرعت در ارائه خدمات
 • تعمیر تا حد ممکن
 • تعویض قطعات در صورت نیاز با قطعات اورجینال
 • تعمیر در محل

تعمیر فر بوش

برای آشنایی با نحوه تعمیر فر بوش بهتر است تا با چند مشکل و خرابی این دستگاه و نحوه عیب یابی و برطرف کردن آن‌ها آشنا شوید.

یکنواخت نبودن پخت

اگر هنگام استفاده از دستگاه متوجه پخت غیر یکنواخت و یکسان شدید باید بدانید که احتمالا فر گرمای یکنواختی را پخش نمی‌کند. به طور مثال شما می‌توانید برای پخت یک مرغ کامل اقدام کنید تا از این مورد اطمینان حاصل کنید. اگر این مشکل برای پخت مرغ هم مشاهده شد بهتر است تا با تعمیرکاران استاده جهت تعمیر تماس حاصل کنید. در بیشتر مواقع سنسور دمایی و المنت تولید گرما دچار مشکل می‌شوند که با بررسی کارشناس نسبت به تعمیر فر گاز بوش اقدام خواهد شد.

گرم نشدن دستگاه

اگر دستگاه به طور کلی روشن نمی‌شود ممکن است مشکل جدی‌تری گریبان گیر شما شده باشد. اما در صورت گرم نشدن می‌توان یکی از دلایل آن را به کارکرد ناصحیح جرقه زن و یا خراب شدن آن نسبت داد. در این صورت شما باید با تعمیرکار فر مشورت کنید و می‌توانید از تعمیرکاران استاده برای این کار کمک بخواهید تا نسبت به عیب یابی دستگاه شما و تعمیر فر اجاق گاز به طور اصولی اقدام شود.

تعمیرات فر آریستون

فر آریستون نیز امکان دارد بعد از مقداری استفاده دچار مشکلاتی شود که در ادامه برخی از این خرابی‌ها را بررسی کرده‌ایم تا با نحوه تعمیر آشنایی پیدا کنید.

 • خاموش شدن دستگاه در میانه کار

یکی از دلایل بروز این خرابی وجود مشکل در ترموستات است. همچنین خراب شدن سیستم تهویه دستگاه نیز می‌تواند یکی از دلایل بروز این مشکل باشند. البته در برخی مواقع خرابی المنت‌های حرارتی نیز ممکن است مسبب بروز این خرابی شده باشند که در هر سه حالت باید نسبت به تعمیر فر گاز توسط تعمیرکار حرفه‌ای اقدام کنید.

 • تولید صدای زیاد

در برخی مواقع دلیل بروز این مشکل به خرابی فن توزیع کننده هوای گرم و یا موتور آن برمی‌گردد. اگر عمر مفید بلبرینگ موتور فن تمام شده باشد نیز ممکن است هنگام روشن کردن دستگاه صدای زیادی به گوش شما برسد. دلیل دیگر ممکن است خرابی فن کننده باشد. در هر دو حالت اگر مهارتی در تعمیر ندارید بهتر است تا از کارشناسان این حوزه کمک بگیرید.

تعمیرات فر اخوان

تعمیرات فر اخوان از سایر اقداماتی است که در استاده به صورت کاملا تخصصی و توسط تعمیرکاران مجرب و خبره انجام می‌شود. اگر هر زمان فر اخوان شما با مشکل و خرابی مواجه شد می‌توانید با کارشناسان و تعمیرکاران استاده در تماس باشید تا نسبت به تعمیر فر اجاق گاز اخوان اقدام کنند.

می‌توانید برای مطالعه‌ی مطالب در مورد تعمیر اجاق گاز پیلوت و تعمیر فندک گاز پیلوت روی لینک کلیک کنید.

تعمیر فر توکار

فر توکار یک مدل پیشرفته و جدید از فر است که فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. این دستگاه ۳ نوع برقی، گازی و گازی برقی دارد. همانطور که می‌دانید تعمیر فر توکار نیازمند دانش و تجربه و مهارت در این زمینه است.

پس هر زمان دستگاه شما دچار مشکل و به تعمیر فر نیاز داشتید می‌توانید پس از مراجعه به این صفحه و مطالعه مطالب مربوط به تعمیرات فر توکار گازی و تعمیرات فر توکار برقی با کارشناسان و تعمیرکاران استاده در تماس باشید تا برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما اقدام شود.

تعمیرات فر توکار گازی

تعمیر فر گازی و تعمیر فر توکار گازی کار چندان دشواری نیست اما به دلیل حساس بودن سیسیتم دستگاه باید به دستان متخصص این حوزه انجام شود. تعمیرات فر گازی در استاده توسط تعمیرکاران حرفه‌ای در این زمینه انجام می‌شود. همچنین لازم به ذکر است اگر تخصصصی در زمینه تعمیر فر توکار گازی ندارید بهتر است از انجام دادن هر گونه اقدامی جهت تعمیر فر جلوگیری کنید تا از ایجاد مشکلات جدی‌تر پیشگیری کرده باشید.

تعمیر فر توکار برقی

تعمیر فر توکار برقی نیز مانند مورد پیش در استاده انجام می‌شود. اگر دستگاه شما با هر گونه مشکل نظیر خرابی ترموستات یا المنت و یا خرابی  جرقه زن و… روبه‌رو شد می‌توانید با خیالی آسوده کارهای تعمیر را به تعمیرکاران استاده بسپارید. تعمیرکاران استاده سعی دارند تا در کمترین زمان ممکن تمامی خدمات مربوط به این کار به شما ارائه کنند.

تعمیر فر توکار برقی

تعمیر فر برقی بوش

یکی از مدل‌های پرطرفدار فر برقی همین مورد است. این دستگاه ممکن است با استفاده نادرست پس از مدتی آسیب ببیند و نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشد. در صورت نیاز داشتن دستگاه به تعمیر می‌توانید با استاده تماس بگیرید تا جهت اعزام کارشناس به محل اقدام کرده باشید.

تعمیر ترموستات فر گاز

برای تعمیر این قطعه باید ابتدا با مشکلاتی که خرابی ترموستات مسبب بروز آن‌ها خواهد شد آَشنا شوید.

 • گرم شدن بیش از حد درون فر
 • داغ شدن ولوم اجاق گاز
 • زیاد شدن یکدفعه شعله
 • تنظیم ناپذیر شدن دمای شعله اجاق گاز و فر گاز
 • کم شدن شعله اجاق گاز

پس از مشاهده هر یک از مشکلات بالا بهتر است در اسرع وقت برای تعمیر فر اجاق گاز اقدام کنید.

تعویض ترموستات فر اجاق گاز

زمانی که دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می‌شود باید به عملکرد ترموستات شک کنید. این قطعه در فر نقشی همانند سوپاپ اجرا می‌کند و تامین امنیت فر تا حدودی دست این قطعه می‌باشد.

پس اگر این قطعه به درستی عمل نکند و یا با مشکلی دست و نجه نرم کند امکان دارد سبب خاموش شدن ناگهانی دستگاه شود. در این حالت دستگاه باید توسط تعمیرکار بررسی شود. در برخی مواثع در این حالت نیاز به تعویض ترموستات پیدا می‌شود که باید این کار توسط افراد دوره دیده و تعویض با قطعه اورجینال صورت بگیرد تا از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری شده باشد.

تعمیر درب فر اجاق گاز

ممکن است شما نیز با مشکل بسته نشدن درب فر اجاق گاز روبه‌رو شده باشید. در پی این مشکل امکان دارد با مشکلات دیگری نظیر خارج شدن گرمای دستگاه و پخته نشدن غذا به صورت کامل مواجه شوید. در این صورت شما به تعمیر درب فر گاز نیاز دارید. البته باید توجه داشته باشید که پیش از اقدام به تعمیر در فر گاز باید علت بروز مشکل برای این قطعه را بررسی کنید و پس عیب یابی دستگاه آن را تعمیر کنید.

برخی از خدمات مربوط به تعمیرات لوازم برقی در استاده، کلیک کنید:

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

گاهی مواقع در اثر وارد شدن ضربه و یا مشکلات دیگر ممکن است شیشه درب فر اجاق گاز بشکند یا با مشکل مواجه شود. در این صورت نگران نباشید زیرا تعویض شیشه فر اجاق گاز نیز در استاده انجام می‌شود. پس در صورت داشتن نیاز به تعویض شیشه فر گاز می‌توانید از تعمیرکاران و کارشناسان استاده برای این کار کمک بخواهید.

تعویض شیشه فر برقی

علاوه بر مورد پیشین ممکن است شیشه فر برقی نیز به دلیلی آسیب ببیند و نیازمند تعویض باشد. در این صورت نیز نگران نباشید زیرا با تماس با استاده تعمیرکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مراجعه کرده و نسبت به تعویض شیشه اقدام خواهند کرد.

علت روشن نشدن فر اجاق گاز

روشن نشدن فر گاز ممکن است علل‌های مختلفی داشته باشد که در ادامه برخی از آن‌ها نام برده شده‌اند.

 • کم شدن فشار گاز منزل
 • خرابی ترموستات
 • نرسیدن گاز به مشعل‌ها
 • مسدود شدن ورودی گاز
 • وجود مشکل در جرقه زن

علت روشن نشدن فر توکار اخوان

برخی از دلایل روشن نشدن فر توکار اخوان به شرح زیر است. هنگامی که با این مشکل برخورد کردید برای عیب یابی فر توکار اخوان می‌توانید از تعمیرکاران استاده برای تعمیر در محل کمک بخواهید.

 • آسیب دیدن فندک
 • وجود مشکل در ترموستات
 • خرابی فنر
 • مسدود شدن یا نقص فنی در محفظه مخلوط کن
 • مسدود شدن یا نقص فنی در سوپاپ اطمینان
 • انسداد مسیر فندک
 • انسداد مسیر پیلوت و مشعل

طبقه بندی شده در

با برچسب در