یکی از لوازماتی که از برند فیلیپس مورد استفاده تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است، جاروبرقی فیلیپس است. ممکن است با استفاده نادرست یا حتی پس از مدتی استفاده مداوم، دستگاه دچار خرابی شود. در این زمان شما به تعمیر جاروبرقی فیلیپس نیاز پیدا می‌کنید. پس از متوجه شدن خرابی دستگاه باید به دنبال مرکز تعمیرات معتبر به منظور تعمیر جاروبرقی فیلیپس باشید.

برای تعمیر هر وسیله‌ای بهترین کار مراجعه به نمایندگی آن و یا استفاده از خدمات تعمیر در منزل و محل آن نمایندگی است. یکی از مواردی که هنگام نیاز داشتن به تعمیر این دستگاه ذهن شما را درگیر خود می‌کند، هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس است. به همین دلیل ما در ادامه این مطلب از “خدمات استادههزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس را تحت بررسی قرار داده‌ایم. جهت بهره‌مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی با ما همراه باشید.

هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس

خدمتقیمت به تومان
تعویض کابل100.000 الی 220.000
تعویض بلبرینگ250.000 الی 360.000
تعویض موتور745.000 الی 980.000
تعویض پروانه موتور180.000 الی 200.000
ذغال و اتصالات موتور90.000 الی 220.000
کلکتور750.000 الی 980.000
پاکت دستگاه85.000 الی 150.000
کیت الکترونیکی230.000 الی 290.000
کلید دستگاه90.000 الی 110.000

عوامل موثر بر هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس

هزینه تعمیرات جاروبرقی فیلیپس از مهم‌ترین موارد در هنگام نیاز داشتن دستگاه به تعمیرات به شمار می‌رود. این هزینه با توجه به مواردی زیر تعیین می‌شود که به شرح زیر است:

استفاده کردن یا نکردن از خدمات تعمیر در محل و منزل

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، در “استاده” خدمات تعمیر در محل برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس به کاربران ارائه خواهد شد. زمانی که کاربران از این خدمات استفاده کنند، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار نیز به سایر هزینه‌ها اضافه خواهد شد.

اجرت تعمیرکار

این هزینه با توجه به نمایندگی و میزان مهارت تعمیرکار و همچنین میزان سختی کار متفاوت خواهد بود.

اعتبار داشتن یا نداشتن گارانتی

هنگامی که گارانتی دستگاه معتبر باشد و هنوز زمان آن به پایان نرسیده باشد، خدمات تعمیرات جاروبرقی فیلیپس تا حدی رایگان خواهد بود.

نیاز داشتن یا نداشتن به تعویض قطعه یا قطعات

تعمیر دستگاه نسبت به زمانی که تعمیر جاروبرقی فیلیپس با تعویض قطعه یا قطعات همراه باشد، هزینه متفاوتی دارد. معمولا مبالغ پرداختی هنگامی که تعمیرات تنها جهت برطرف کردن مشکل دستگاه انجام شود، بیشتر از زمانی است که نیاز به تعویض قطعات باشد. در این راستا زمان نیاز به تعویض قطعات، هزینه قطعه جدید نیز بر سایر هزینه‌ها افزوده خواهد شد.

جهت اقدام برای تعویض بدنه جاروبرقی در استاده کلیک کنید.

جایگزین کردن قطعات آسیب دیده با قطعات اصل یا تقلبی

اگر می‌خواهید پس از خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس تا مدت زیادی با مشکلات ناشی از خرابی قطعات دستگاه روبه‌رو نشوید؛ باید قطعه آسیب دیده را با قطعه اورجینال و اصل تعویض کنید. درست است که قطعه تقلبی و غیر اصل قیمت کمتری نسبت به قطعه اصل دارد؛ اما عمر مفید کمتری داشته و حتی ممکن است باعث آسیب رساندن به جاروبرقی فیلیپس شود.

 همچنین علاوه بر خدمات تعویض قطعات درنمایندگی “استاده”، خدمات زیر نیز به کاربران ارائه خواهد شد.

 • سرویس جاروبرقی فیلیپس
 • شستشو و بادگیری دستگاه
 • تعمیر برد الکترونیکی
 • تعمیر سیم جمع کن
 • تعویض سیم جمع کن دستگاه
 هزینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در منزل

امروزه یکی از خدمات پرطرفدار هر نمایندگی خدمات تعمیر در محل و منزل آن است. “استاده” سعی دارد تا با فراهم کردن راحتی و آسودگی شما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. یکی از این خدمات، خدمات تعمیر جاروبرقی فیلپس در منزل است.

توجه داشته باشید که اگر مهارت و آگاهی لازم در زمینه تعمیر جاروبرقی فیلیپس را ندارید، بهتر است تا از تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی برای تعمیر دستگاه کمک بخواهید.

زیرا برای تعمیر جاروبرقی فیلیپس باید با قطعات آن و نحوه کارکرد هرکدام آشنا باشید تا بتوانید به بهترین نحو عیب یابی دستگاه را انجام دهید. در غیر این صورت بهترین کار استفاده از خدمات تعمیر در منزل نمایندگی است تا از آسیب رساندن به دستگاه خودداری شود.

برخی مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس در منزل که در “استاده” ارائه می‌شود، به شرح زیر است.

 • هنگامی که شما از این خدمات استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست تا ترافیک را تا رسیدن به نمایندگی تحمل کنید.
 • استفاده از این خدمات در صرفه جویی زمان شما بسیار موثر است.
 • شما می‌توانید زمان و روز مد نظر خود برای انجام تعمیرات جاروبرقی فیلیپس را انتخاب کنید تا در زمان انتخابی شما کارشناس در محل حضور پیدا کند.
 • از دیگر مزایای این خدمات، نظارت داشتن شما به تمام امور تعمیرات دستگاه است.
 • به دلیل نیاز نبودن به جابجایی دستگاه تا نمایندگی و سپس به منزل، به دستگاه شما کوچکترین آسیبی وارد نخواهد شد.

تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات برای کار کردن جاروبرقی فیلیپس موتور آن است. این قطعه به دلیل پراهمیت بودن عملکرد خود باید به بهترین نحو و با دانش کافی مورد عیب یابی و تعمیر قرار بگیرد تا مشکل آن برطرف شده و دستگاه مجددا بدون وجود هرگونه مشکلی شروع به کار کند.

برای تعمیر و عیب یابی این قطعه باید مراحل زیر انجام شود:

 1. جداکردن فیلترها و پاکت دستگاه
 2. باز کردن قاب دستگاهباز کردن برد
 3. جداکردن موتور
 4. عیب یابی موتور
 5. فراهم کردن قطعات یدکی
 6. جایگذاری قطعات
تعمیر موتور جاروبرقی فیلیپس

سخن نهایی

همانطور که در مطلب فوق مطالعه نمودید، اگر با مکان قرارگیری هر قطعه و نحوه کارکرد آنها در جاروبرقی فیلیپس آشنایی نداشته باشید، عملا انجام مراحل جهت تعمیر دستگاه و همچنین موتور جاروبرقی فیلیپس ممکن نخواهد بود. بهترین اقدام جهت تعمیر جاروبرقی فیلیپس، مراجعه به نمایندگی و یا درخواست انجام تعمیرات در محل توسط تعمیرکاران دوره دیده و باتجربه در نمایندگی است. در این راستا، با کارشناسان ما در “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در