یکی از بهترین و کارآمدترین راه‌های معرفی یک کسب و کار، رویداد، افراد و سایر موارد گوناگون، چاپ پوستر است. اگر طراحی و رنگ‌بندی پوستر متناسب با موضوع آن باشد، توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب نموده و در اذهان عمومی ماندگار می‌شود.

پوسترها از نظر کیفیت طراحی، کیفیت چاپ، نوع کاغذ و ابعاد آن در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” قصد داریم به خدمات چاپ پوستر تبلیغاتی و همچنین هزینه چاپ پوستر بپردازیم تا هنگام سفارش پوستر تبلیغاتی یا سایر پوسترها بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت چاپ پوستر

دقت داشته باشید قیمت‌های زیر به صورت حدودی و بر اساس تعرفه چاپ پوستر می‌باشد و بسته به جنس و گرماژ کاغذ، روزهای کاری، تعداد رنگ‌های اختصاصی و میزان تیراژ و … هزینه چاپ پوستر متفاوت است. برای دریافت قیمت دقیق چاپ پوستر ارزان و ثبت سفارش در استاده با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

خدمتقیمت به تومان
پوستر 30 * 45از 1.100.000
پوستر 60 * 45از 1.700.000
پوستر 50 * 70از 1.800.000

قیمت چاپ پوستر به عوامل متعددی مانند طراحی، ابعاد، جنس کاغذ چاپ، نوع روکش، تیراژ، یک‌رو و دورو بودن، رنگی بودن و مدت زمان تحویل بستگی دارد. در این بخش درباره هزینه چاپ پوستر و ویژگی‌های انواع گوناگون پوستر توضیحاتی را ارائه خواهیم داد:

قیمت چاپ پوستر انتخاباتی

پوسترهای که برای امور انتخاباتی به کار می‌روند، با دقت به محل نصب آنها در ابعاد متعددی چاپ می‌شوند. بنابراین هم می‌توان پوسترهایی در ابعاد بیلبوردهای تبلیغاتی و هم در ابعاد کوچک‌تر برای توزیع در مغازه‌ها و خانه‌ها استفاده نمود.

ابعاد کلی پوستر و تعداد تیراژ سبب تفاوت در ابعاد پوستر و جنس کاغذ پوستر انتخاباتی و در نتیجه، تفاوت در قیمت چاپ پوستر انتخاباتی می‌گردد.

هزینه نوع و مدل تکی به ابعاد پوستر و نوع روکش آن بستگی دارد. هر چه ابعاد پوستر تکی بزرگ‌تر بوده و از لمینت مات برای پوشش آن استفاده شود، هزینه چاپ نیز نسبت به لمینت براق و گلاسه بیشتر خواهد بود.

قیمت چاپ پوستر a3

قیمت چاپ پوستر A3 به رنگی بودن چاپ و یک‌رو و دورو بودن پوستر وابسته است. همچنین، قیمت چاپ پوستر A3 با افزایش گرم کاغذ و گلاسه بیشتر می‌شود. مانند موارد قبلی تیراژ پوستر نیز در هزینه‌های آن مؤثر است. به منظور قیمت طراحی پوستر a3 و سفارش پوستر تبلیغاتی با استاده در ارتباط باشید.

قیمت چاپ پوستر تبلیغاتی

سفارش پوستر تبلیغاتی معمولا در تیراژ بالا انجام می‌شود. از این رو برای مدیریت بهتر هزینه چاپ نوع تبلیغاتی، بیشتر از کاغذهای با گرم پایین یا کاغذ کرافت استفاده می‌شود. استفاده از تعداد رنگ کم‌تر و یک‌رو بودن پوستر تبلیغاتی از سایر عواملی است که بر روی هزینه اثر مستقیمی می‌گذارد.

قیمت چاپ پوستر رنگی

در تعیین هزینه نوع رنگی، تعداد رنگ‌های به کار رفته در طراحی پوستر یا فول رنگ بودن آن از مهم‌ترین عوامل است. استفاده از روکش‌های مخصوص برای ثابت ماندن رنگ‌ها در پوسترهایی که در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند نیز سبب افزایش هزینه می‌شود.

قیمت چاپ پوستر

قیمت طراحی پوستر

قیمت طراحی پوستر به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان از قبل بدون در نظر داشتن موارد مورد نیاز در پوستر آن را تعیین نمود.

برای اطلاع از قیمت طراحی تراکت در سال 1402 (تعرفه و هزینه‌ها) بر روی این مطلب کلیک کنید.

تعداد اتودهای طراحی پوستر

از جمله این عوامل می‌توان تعداد اتودهای لازم برای طراحی پوستر را نام برد؛ برای مثال در صورتی که از قالب‌های آماده برای طراحی پوستر استفاده شود یا تنها با یک اتود طراحی پوستر انجام گیرد، هزینه طراحی پوستر کاهش می‌یابد.

ابعاد پوستر

ابعاد پوستر عامل دیگری است که به صورت مستقیم در قیمت طراحی پوستر اثرگذار است؛ برای مثال قیمت طراحی پوستر a3 نسبت به قیمت چاپ پوستر 50 در 70 به دلیل کوچک‌تر بودن آن، کمتر خواهد بود. در این راستا، به منظور سفارش چاپ پوستر و قیمت چاپ پوستر 50 در 70 این مطلب را بخوانید.

نوع و مدل پوستر

همچنین عوامل دیگری مانند نیاز به گرفتن عکس و اسکن پوستر نیز باعث افزایش هزینه طراحی پوستر می‌شود. از دیگر موارد نیز می‌توان نوع پوستر، تبلیغاتی، انتخاباتی، پوستر دیجیتال و…، نوع فایل خروجی مورد نیاز، رنگی یا سیاه سفید بودن طراحی پوستر، مدت زمان تحویل، استفاده از نرم‌افزارهای خاص و در نهایت تجربه و مهارت طراح پوستر را در تعیین هزینه چاپ پوستر تبلیغاتی مؤثر دانست. در این راستا برای اطلاع از هزینه چاپ پوستر رنگی با استاده در ارتباط باشید.

قیمت طراحی پوستر

خدمات چاپ پوستر

خدمات مختلف و متنوعی در چاپ و طراحی پوستر ارائه می‌گردد. از جمله این خدمات می‌توان به چاپ پوستر تکی، انتخاباتی، تبلیغاتی، چاپ پوستر فوری، رنگی، چاپ پوستر بزرگ، دیجیتال، طراحی سربرگ و سایر ملزومات اداری با انواع مختلف کاغذ و در ابعاد متفاوت اشاره نمود.

طراحی و چاپ باکیفیت پوستر و استفاده مناسب از انواع روکش‌های سلفون یا لمینت برای پوسترها امری تخصصی بوده که در ظاهر نهایی پوستر و استحکام آن تأثیرگذار است. از این رو بهتر است طراحی و چاپ انواع مختلف پوستر را به مراکز چاپ حرفه‌ای و باتجربه بسپارید.

چاپ پوستر تکی

چاپ نوع تکی را می‌توان در انواع گوناگون کاغذ و ابعاد انجام داد که قیمت چاپ هر یک از آنها با توجه به تعرفه با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در انواع مدل تکی می‌توان از مدل‌های مختلف لمینت‌های مات، براق و مخملی برای روکش پوستر استفاده نمود. در این راستا، هزینه چاپ پوستر تکی بسته به نوع و مدل آن، متغیر خواهد بود.

چاپ پوستر انتخاباتی

همان‌طور که قبل‌تر نیز مطرح شد، بهتر است چاپ پوستر انتخاباتی را با توجه به محل توزیع پوستر، در ابعاد مختلفی انجام دهید. خدمات چاپ شدن مدل انتخاباتی معمولا در کاغذهای گلاسه با گرم بالا انجام می‌شود؛ اما می‌توان از سایر کاغذهای دوست‌دار محیط زیست نیز برای مدل انتخاباتی در تیراژ بالا استفاده کرد.

چاپ پوستر تبلیغاتی

برای چاپ شدن پوسترهای تبلیغاتی معمولا از کاغذهای معمولی در تیراژ بالا استفاده می‌گردد؛ اما اگر می‌خواهید که پوستر تبلیغاتی شما در شرایط سخت مانند باران و… استحکام بالایی داشته باشد، می‌توانید از روکش‌های لمینت مات یا براق در مدل تبلیغاتی خود استفاده کنید. در این راستا، هزینه چاپ پوستر تبلیغاتی متفاوت خواهد بود.

چاپ پوستر دیجیتال

از ویژگی‌های پوستر دیجیتال می‌توان نوع فوری در ابعاد مختلف و تیراژ متنوع را نام برد. در مدل دیجیتال رنگ‌های چاپ شده بسیار زیبا بوده و در مدت زمان بسیار کمی می‌توان چاپ پوستری بزرگ در این نوع چاپ را انتظار داشت.

طبقه بندی شده در

با برچسب در