ما در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی تعمیرکار جهت تعمیر زودپز تفال، تعمیرات زودپز دسینی، تعمیر زودپز WMF و سایر برندهای مطرح زودپز همراه با هزینه خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است جهت اقدام برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در صفحه تماس بگیرید و در استاده ثبت سفارش کنید.

بهتر است در صورت مشاهده هرگونه خللی در عملکرد عادی زودپز، به تعمیرات آن اقدام نمایید. در این صورت هم از آسیب بیشتر به زودپز و هم از حوادث غیرمترقبه جلوگیری خواهید نمود.

هزینه تعمیر زودپز

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعمیرات زودپزاز 150.000

هزینه تعمیر زودپز به نوع مشکل به وجود آمده برای آن بستگی دارد. با توجه به نوع ارائه خدمات و نیاز به تعویض قطعات زودپز متفاوت خواهد بود. با توجه به این که بیشتر مشکلاتی که برای زودپز رخ می‌دهد به دلیل خرابی واشرها یا سوپاپ اطمینان است؛ می‌توان گفت هزینه تعمیر زودپز بالا نخواهد بود و با قیمت مناسبی زودپز شما از هر برند و مدلی تعمیر خواهد شد.

عموما تفاوت در هزینه‌های تعمیر زودپز به دلیل استفاده از قطعات اصل و باکیفیت هر برند هنگام تعویض و تعمیر زودپز است. علاوه بر آن مبلغی به عنوان حق‌الزحمه تعمیرات زودپز در نظر گرفته می‌شود.

به دلیل حساسیت بالای این وسیله بهتر است همواره تعمیرات زودپز را به افراد وارد و متخصص بسپارید تا از وقوع حوادث ناگوار در آینده پیشگیری نمایید.

تعمیر زودپز تفال

در بیشتر موارد، دلیل تعمیر زودپز تفال نپختن کامل غذا در آن است. موارد گوناگونی سبب می‌شوند که غذا در زودپز تفال نپزد. از جمله آن‌ها می‌توان به خراب شدن واشری که دور درب زودپز وجود دارد، اشاره نمود. در این صورت وجود این مشکل، به راحتی در مراکز تعمیر زودپز، واشر خراب با نمونه باکیفیت و مناسب تعویض خواهد شد.

علاوه بر واشر درب زودپز تفال، خرابی سوپاپ اطمینان یا خراب شدن واشر سوپاپ نیز سبب از بین رفتن فشار مناسب درون زودپز و عدم پخت کامل مواد غذایی می‌گردد.

هم‌چنین ممکن است درب زودپز نیز خراب شده و سبب تخلیه بخار از درون زودپز شود. در این موارد بهتر است که تعمیر درب یا سوپاپ اطمینان را تنها به افراد ماهر و حرفه‌ای در زمینه تعمیرات لوازم آشپزخانه بسپارید.

تعمیر زودپز WMF

تعمیر زودپز WMF

به جز مواردی که در بخش تعمیر زودپز تفال عرض کردیم، موارد گوناگون دیگری نیز ممکن است جهت اقدام برای تعمیر زودپز برند WMF بیافتد.

  • یکی از این موارد به گوش رسیدن صداهای غیرمعمول از درون زودپز است. به طور کلی می‌توان گفت اگر درب زودپز به خوبی بسته نشود، باعث ایجاد سروصدا هنگام پخت مواد غذایی می‌گردد. خراب شدن درب زودپز، خراب شدن واشر آن و مشکل داشتن سوپاپ از مواردی هستند که در خدمات تعمیرات زودپز WMF برطرف می‌شوند.
  • هم‌چنین ممکن است که زودپز WMF به طور ناگهانی شروع به بوق زدن کند. دلیل بوق زدن زودپز، داغ شدن بیش از حد آن است. در هنگام بروز این مسأله هر چه سریع‌تر، زودپز را خاموش نمایید. پس از سرد شدن کامل زودپز و روشن کردن مجدد آن اگر زودپز به طور عادی کار نکرد باید حتما به تعمیر زودپز WMF توسط مراکز حرفه‌ای اقدام کنید.

تعمیر زودپز دسینی

تعمیر زودپز دسینی

از مشکلاتی که در هنگام تعمیر زودپز دسینی مشاهده می‌شود، مشکل خالی شدن بخار درون زودپز است. این موضوع نیز از خرابی درب، واشر یا سوپاپ زودپز دسینی نشأت می‌گیرد. قبل از تعمیرات زودپز دسینی ابتدا سوپاپ آن را به دقت بشویید. زیرا امکان تجمع مواد غذایی ریز در سوپاپ و مسدود شدن آن وجود دارد. در صورتی که بعد از تمیز کردن سوپاپ این مشکل هنوز پابرجا بود، باید واشر یا سوپاپ تعویض شوند.

هم‌چنین فرسودگی واشر درب زودپز دسینی باعث به مشام رسیدن بوی نامطبوع مواد غذایی مختلف پس از مدت زمانی استفاده از آن می‌شود. در این موارد قبل از تعمیر زودپز دسینی به شما توصیه می‌کنیم که واشر درب زودپز را خارج نموده و با مواد شوینده مناسب و آب گرم بشویید. اگر این مشکل برطرف نشد، واشر زودپز خود را تعویض کنید.

تعمیر زودپز جی پلاس

علاوه بر مواردی که در تعمیر زودپز‌های برند تفال، دسینی و WMF بیان نمودیم، یکی دیگر از مشکلاتی که باعث می‌شود به دنبال تعمیر زودپز جی پلاس باشید، نشتی آب از زودپز است. این مورد از ثابت نبودن واشر درب زودپز یا استفاده از واشرهای نامرغوب و بی‌کیفیت ناشی می‌شود.

با مراجعه به مراکز تعمیرات تخصصی لوازم آشپزخانه می‌توانید قطعات اصل و باکیفیت برای زودپز جی پلاس خود تهیه نمایید.

علاوه بر موارد فوق، برخی مدل‌های عرضه‌ شده‌ی زودپز دارای یک دسته‌ی بلند هستند. این دسته ممکن است بعد از مدتی به دلیل تحمل وزن دیگ زودپز خراب شده یا پیچ‌های آن شل شوند. هنگامی که دسته‌های زودپز جی پلاس یا سایر برندها از استحکام کافی برخوردار نبود، فورا به تعمیر زودپز بپردازید.

زودپز یکی از وسایل آشپزخانه است که سرعت پخت غذا در آن تسریع می‌شود. زودپزها از دیرباز کمک دست هر خانمی به خصوص خانم‌های کارمند بوده و در پخت‌وپز بسیار پرکاربرد هستند. اما ساختار زودپز و کار تحت فشار بالا سبب شده که این وسیله بیشتر در معرض مشکلات و خرابی قرار بگیرد. استفاده از زودپز در صورت عدم صحت تمام قسمت‌‌های آن، بسیار خطرناک است. به همین دلیل باید به شدت از استفاده آن پرهیز نمود و جهت تعمیرات اقدام کرد.

طبقه بندی شده در