گران شدن وسایل خانگی باعث شده است که هنگام خرابی جاروبرقی ابتدا به فکر تعمیر آن باشیم. تعمیر جاروبرقی صنام در صورتی که توسط مراکز معتبر انجام پذیرد، علاوه بر صرفه‌جویی قابل توجه در هزینه‌ها باعث صحت عملکرد و بازدهی جاروبرقی شما خواهد شد. از این رو در این صفحه از استاده به تعمیرات و هزینه تعمیرات جاروبرقی صنام در منزل خواهیم پرداخت.

می‌توانید با شماره‌های موجود در بالای صفحه تماس بگیرید و جهت انجام خدمات تعمیر جاروبرقی SANAM در محل اقدام کنید و پس از تماس با کارشناسان استاده ثبت سفارش کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی صنام

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع خدمتقیمت
هزینه تعویض بلبرینگ جاروبرقی صنام200.000 تا 450.000
هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی صنام 300.000 تا 750.000
هزینه تعویض کلکتور صنام 350.000 تا 550.000
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی صنام 250.000 تا 550.000
هزینه تعویض ذغال جاروبرقی صنام 350.000 تا 750.000
هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی صنام 450.000 تا 750.000
هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی صنام 100،000 تا 950،000
هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی صنام 180.000 تا 500.000
هزینه تعمیر جاروبرقی صنام

جاروبرقی یکی از وسایل ضروری منزل است که اگر از کار بیافتد، پس از مدت کمی اطراف شما را زباله‌های ریز و درشت فرا خواهد گرفت. خرابی جاروبرقی صنام دلایل مختلفی داشته و ممکن است برای هر جاروبرقی با هر مدل و برندی از جمله جاروبرقی صنام رخ دهد.

هزینه تعمیر جاروبرقی صنام با توجه به تعدد قطعات گوناگونی که ممکن است دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر باشند، بسیار متفاوت است. قبل از بررسی و عیب‌یابی جاروبرقی توسط تعمیرکار ماهر نمی‌توان قیمت دقیقی را به عنوان هزینه تعمیر جاروبرقی صنام تعیین نمود؛ اما مراکز معتبر تعمیرات جاروبرقی و سایر لوازم خانگی معمولا از لیست تعرفه‌هایی که توسط اتحادیه تعیین شده است، پیروی می‌کنند.

بر اساس این تعرفه‌ها قیمت تعمیر قطعاتی مانند بلبرینگ، کلکتور، ذغال جاروبرقی صنام، پروانه، سیم جمع‌کن، ترموستات و موتور جاروبرقی متفاوت است.

قیمت تعمیرات و تعویض موتور جاروبرقی صنام با توجه به مدل آن و توان موتور آن با یک‌دیگر تفاوت خواهد داشت. برخی مشکلات موتور جاروبرقی صنام ناشی از اتصالات سیم‌های آن بوده و سیم‌پیچی جدید قابل حل خواهد بود که این امر باعث جلوگیری از تعویض موتور جاروبرقی و کاهش هزینه تعمیر جاروبرقی صنام می‌گردد.

علاوه بر این موارد برخی مراکز تعمیر جاروبرقی صنام، برای ارائه خدمات در منزل شما هزینه کمی برای رفت و آمد به هزینه نهایی تعمیر جاروبرقی اضافه می‌نمایند. در صورتی که ضمانت‌نامه پس از تعمیر جاروبرقی صنام ارائه شود، مدت زمان این ضمانت‌نامه نیز قیمت نهایی تعمیر جاروبرقی صنام را کمی تغییر خواهد داد.

تعمیر جاروبرقی صنام در منزل

دقت داشته باشید جهت انجام تعمیرات جاروبرقی صنام در منزل می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از خدمات استاده تماس بگیرید و پس از مشاوره با کارشناسان ثبت سفارش کنید.

تعمیر جاروبرقی صنام در منزل

تعمیر جاروبرقی صنام در منزل از خدماتی است که توسط برخی مراکز تعمیرات ارائه شده و از رفت‌وآمد به مرکز تعمیر و حمل نمودن جاروبرقی صنام همراه خود جلوگیری کرده و باعث تسریع روند تعمیرات جاروبرقی صنام می‌شود. برای بهره‌مندی از این موضوع، تنها کافی است که با شماره‌ تعمیرکار ماهر و باتجربه تماس گرفته و مشکل جاروبرقی صنام را مطرح نمایید تا در اسرع وقت برای بررسی و عیب‌یابی جاروبرقی به آدرس شما مراجعه شود.

مواردی که در خدمات تعمیر جاروبرقی SANAM ارائه می‌شود، بسیار گوناگون بوده برای مثال تعمیرات سیم جمع‌کن، شکستگی اتصالات یا بدنه جاروبرقی SANAM، شکستگی خرطومی، گیر کردن دکمه‌های جاروبرقی صنام، قطع و وصل شدن سیم، خاموشی ناگهانی جاروبرقی، سروصدای غیرعادی موتور، کاهش قدرت مکش جاروبرقی صنام، بوی سوختگی و خارج شدن دود از جاروبرقی صنام و… تا حد امکان در منزل شما مورد تعمیر قرار خواهد گرفت.

تعمیر برد الکترونیکی

تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی صنام از دیگر خدمات ارائه شده در تعمیر جاروبرقی صنام است. هنگامی که برد الکترونیکی دچار خرابی باشد، نشانه‌هایی مانند روشن و خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی صنام یا جرقه زدن کلیدهای آن مشاهده می‌شود.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی صنام نیز در برخی موارد به دلیل پر بودن کیسه جاروبرقی یا کیپ شدن فیلتر آن باشد. در این صورت مکش جاروبرقی کم شده و از موتور جریانی بیش از حد توان آن کشیده می‌شود. این موضوع سبب می‌شود که دمای موتور بالا برود و ترموستات برای جلوگیری از حوادث خطرناک بعدی، دستور خاموش شدن جاروبرقی صنام را به برد الکترونیکی آن بدهد.

بوی سوختگی

حس کردن بوی سوختگی یکی از مشکلاتی است که هنگام تعمیر جاروبرقی صنام به چشم می‌خورد. دلیل اصلی این مشکل وارد شدن فشار زیاد به موتور جاروبرقی و در نتیجه نیم‌سوز شدن آن یا اتصالی کردن سیم‌پیچ‌های آن است.

اگر بوی سوختگی با کم شدن مکش همراه باشد، قبل از تعمیر جاروبرقی صنام بهتر است خرطوم، لوله و کیسه جاروبرقی را بررسی نمایید. گرفتگی و پر شدن کیسه جاروبرقی سبب کاهش مکش و فشار آمدن به موتور جاروبرقی صنام می‌شود.

یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل پاره شدن تسمه پلاستیکی موجود در جاروبرقی صنام است. هم‌چنین خراب شدن فن جاروبرقی را نیز می‌توان از دلایل بوی سوختگی و دود کردن جاروبرقی صنام دانست. وقتی فن خراب شده باشد و نتواند هوای داخل جاروبرقی را به بیرون بفرستد، دمای موتور بیش از حد بالا رفته و ممکن است عایق‌های اطراف موتور بسوزد.

علاوه بر این موارد که از شایع‌ترین مشکلات رخ داده برای جاروبرقی بوده و هنگام تعمیرات قابل برطرف شدن هستند، هر مشکل دیگری که نیازمند تعمیرات تخصصی یا تعویض قطعات داشته باشد نیز توسط مراکز تعمیر جاروبرقی صنام با مناسب‌ترین قیمت رفع خواهد شد. زیرا در این مراکز حرفه‌ای پس از عیب‌یابی دقیق الویت با تعمیرات قطعات است تا هزینه‌ی خرید قطعه جدید باعث افزایش هزینه نهایی تعمیرات جاروبرقی صنام نشود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در