ساندویچ از دیرباز یکی از محبوب‌ترین غذاها بوده که می‌توان به کمک دستگاه ساندویچ ساز این وعده غذایی لذیذ را در خانه و در زمان کمتری آماده کرد. ساز و کار ساندویچ ساز بسیار ساده است. این وسیله به کمک جریان الکتریکی و داغ شدن تعدادی المنت، ساندویچ‌ها را پخته و آماده سرو می‌کند. امکان دارد پس از مدتی استفاده از آن یا به هر دلیل دیگری ساندویچ ساز شما دچار مشکل شده باشد و از کار بیافتد. بنابراین نیاز به خدمات تعمیر ساندویچ ساز الزامی می‌باشد.

امروزه تعمیر ساندویچ ساز برندهای گوناگون مانند کنوود، فلر و اند دکر و سایر برندها در مراکز تعمیر تخصصی لوازم خانگی با هزینه‌ای مناسب انجام می‌شود. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده علاوه بر معرفی تعمیرکار جهت تعمیرات انواع ساندویچ ساز کنوود، فلر و اند دکر توضیحاتی را به شما خواهیم داد.

تعمیر ساندویچ ساز کنوود

جهت اقدام برای تعمیر ساندویچ ساز کنوود در استاده می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره از کارشناس ثبت سفارش کنید.

هزینه تعمیر ترازوی دیجیتال [ خانگی، شیشه ای، کوچک، گرمی] را در این صفحه از استاده مشاهده کنید و جهت اقدام برای تعمیرات با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای ساندویچ ساز کنوود رخ دهد، روشن نشدن ساندویچ ساز است. روشن نشدن ساندویچ ساز کنوود احتمال دارد ناشی از اتصالی یا پارگی سیم، خرابی دو شاخه یا از کار افتادن ترموستات آن باشد. در برخی موارد نیز خراب بودن ترموستات سبب می‌شود که ساندویچ ساز به اندازه کافی گرم نشود. سوختن فیوز حرارتی یا خراب شدن دکمه روی ساندویچ ساز کنوود نیز مانع روشن شدن آن می‌گردد.

افتادن دستگاه از ارتفاع یا نفوذ آب به داخل آن باعث خرابی ترموستات می‌شود. در بیشتر نمونه‌ها می‌توان ترموستات را تعمیر نموده و دوباره دستگاه را راه‌اندازی کرد. اما اگر خرابی ترموستات به اندازه‌ای باشد که تعمیر آن غیرممکن باشد، ترموستات را با نمونه‌ باکیفیت و مشابه تعویض می‌کنند.

در صورتی که سینی ساندویچ ساز کنوود شما به اندازه کافی گرم نمی‌شود، باید به فکر تعمیرات ساندویچ ساز خود باشید. در زیر سینی ساندویچ ساز، المنت‌هایی تعبیه شده‌اند که گرم شدن آنها باعث گرم شدن سینی ساندویچ ساز می‌گردد. حال زمانی که بخشی از ساندویچ ساز گرم نمی‌شود، به این معنی است که المنت زیر آن قسمت از کار افتاده است.

در مراکز حرفه‌ای تعمیر ساندویچ ساز کنوود، بخش‌های الکتریکی ساندویچ ساز به دقت باز شده و سینی آن را جدا می‌کنند. در صورتی که سیم‌های اتصال المنت‌ها قطع شده باشند، با اتصال مجدد آنها دستگاه درست خواهد شد. در غیر این صورت مشکل از خود المنت بوده که به تعمیر یا تعویض آن اقدام می‌شود.

خدمات تعمیر ساندویچ ساز

تعمیر ساندویچ ساز فلر

علاوه بر دلایلی که برای تعمیرات ساندویچ ساز کنوود در بخش قبلی عنوان نمودیم، گاهی اوقات هنگامی که ساندویچ ساز فلر به برق متصل شده و دکمه روشن کردن آن زده می‌شود، فیوز خانه قطع می‌گردد. می‌توان این مشکل را ناشی از اتصالی کردن سیم‌های فاز و نول دانست. این مشکل باید حتما توسط تعمیرکار حرفه‌ای ساندویچ ساز فلر و مسلط به دانش فنی بررسی و برطرف شود.

از دیگر مشکلات رخ داده برای ساندویچ ساز فلر که بسیار شایع است، خراب شدن قفل ساندویچ ساز است.

ساختار ساندویچ ساز فلر به گونه‌ای است که باید به طور مداوم درب آن باز و بسته شود. همین موضوع سبب خرابی قفل آن پس از گذشت مدت زمانی می‌شود.

خراب شدن قفل می‌تواند یا به صورت بسته نشدن درب یا بالعکس باز نشدن آن اتفاق بیافتد. در این صورت بهتر است تعمیر ساندویچ ساز فلر را به عهده‌ یک تعمیرکار ماهر بسپارید. در این صورت از آسیب رساندن بیشتر به قفل و بدنه‌ ساندویچ ساز جلوگیری می‌شود.

گرم شدن بیش از حد ساندویچ ساز که منجر به سوزاندن ساندویچ‌ها می‌شود، از جمله مواردی محسوب می‌شود که هنگام مشاهده آن باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر ساندویچ ساز فلر اقدام کنید. علت این مشکل، بهم خوردن تنظیمات ترموستات است.

ترموستات به کار رفته در ساندویچ ساز در کارخانه روی دمای خاصی تنظیم شده‌ است. نمی‌توان آن را بدون باز کردن ساندویچ ساز و تعمیرات حرفه‌ای آن تغییر داد.‌ بنابراین نیاز به تعمیرات تخصصی آن می‌باشد.

تعمیر ساندویچ ساز اند دکر

مشکلاتی که سبب می‌شود ساندویچ ساز اند دکر نیاز به تعمیرات داشته باشد، مانند سایر برندها گوناگون است. مواردی مانند تعمیر سینی ساندویچ ساز یا بدنه آن، تعویض فیوز حرارتی، تعمیر ترموستات، المنت و سایر قسمت‌های دیگر ساندویچ ساز در مراکز تعمیرات ساندویچ ساز قابل انجام است.

در برخی موارد نیز هنگام تعمیر ساندویچ ساز اند دکر مشاهده شده که دلیل عملکرد غیرعادی ساندویچ ساز، خاموش شدن آن قبل از پخت کامل ساندویچ است.

می‌توان این مشکل را ناشی از خراب شدن ترموستات و سنسورهای حرارتی دستگاه دانست. عیب‌یابی این مشکل باید توسط ابزار مخصوص و افراد خبره‌ مسلط به تعمیر ساندویچ ساز اند دکر انجام شود.

روشن نشدن چراغ روی ساندویچ ساز نیز از دلایلی است که سبب می‌شود نیاز به تعمیر ساندویچ ساز اند دکر داشته باشید. این مشکل عموما از سوختن لامپ یا قطع شدن سیم‌کشی آن نشأت می‌گیرد که به راحتی توسط مراکز تعمیر ساندویچ ساز، برطرف می‌شود.

نتیجه گیری

برای افزایش طول عمر ساندویچ ساز از هر برند و مدلی رعایت نکات ساده‌ای الزامی‌ است. برای مثال:

  • دستگاه را در محیطی که صاف و تراز است، قرار دهید.
  • زمانی که ساندویچ ساز به برق متصل بوده و روشن است، آن را جابه‌جا نکنید.
  • زمان شستن و تمیز کردن ساندویچ ساز دقت نمایید تا به قسمت‌های الکتریکی آن، آب نفوذ نکند.
  • قبل از خشک شدن کامل قطعات، از روشن کردن ساندویچ ساز خودداری نمایید.

طبقه بندی شده در