لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

از وسایل ضروری فصل تابستان در منازل، ادارات، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و… سیستم سرمایشی به ویژه کولر گازی است. از این رو سرویس و تعمیر کولر گازی نیز در این فصل سال بسیار مورد تقاضا قرار می‌گیرد. در میان تعمیر برندهای گوناگون و مدل‌های مختلف کولر گازی، تعمیر کولر گازی شارپ نیز بسیار مشاهده می‌شود.

تعمیر کولر گازی شارپ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بهتر است تنها توسط افراد خبره و دارای دانش فنی انجام گردد. در غیر این صورت علاوه بر حل نشدن مشکل قبلی، ممکن است به سایر قسمت‌های کولر گازی شارپ نیز آسیب وارد شده و هزینه بیشتری به شما تحمیل شود. به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله از استاده درباره مشکلات مختلف رخ داده برای کولر گازی ، خدمات ارائه شده در تعمیر کولر گازی sharp و هم‌چنین عوامل تأثیرگذار در هزینه تعمیر این کولر گازی صحبت نماییم.

تعمیر کولر گازی شارپ

خرابی برد الکترونیکی

یکی از مشکلاتی که ممکن است در تعمیرات کولر گازی Sharp مورد تقاضا قرار گیرد، خرابی برد الکترونیکی کولر گازی شارپ است. از اصلی‌ترین نشانه‌های خرابی برد الکترونیکی، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی است. تعمیر برد الکترونیکی نیازمند دانش و تسلط بالایی است و کسی که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را نداشته باشد، قادر به تعمیرات کولر گازی شارپ در خصوص این مشکل نیست.

کاهش سرمای کولر گازی

از دیگر مشکلاتی که در تعمیر کولر قابل برطرف شدن است، کاهش سرمای کولر گازی و ایجاد باد گرم توسط آن است. اولین و شایع‌ترین دلیل این مشکل، نشتی آب کولر گازی است. در خدمات ارائه شده در تعمیر کولر گازی شارپ، شارژ مجدد کولر گازی نیز با دقت و حوصله انجام می‌گردد.

دلیل دیگری که ممکن است سبب کاهش سرمای کولر گازی شارپ شود، خراب شدن یونیت خارجی کولر گازی است. زمانی که کندانسور کولر گازی شارپ به درستی عمل نکند، سیکل تبرید دچار مشکل شده و به مرور زمان به کمپرسور کولر گازی نیز آسیب وارد می‌شود. بنابراین هنگام رویارویی با این مشکل تعمیر کولر گازی شارپ باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گردد.

خاموش و روشن شدن

مشکل دیگر کولر گازی شارپ که می‌تواند بسیار اذیت‌کننده باشد و باید در اسرع وقت مورد تعمیر قرار گیرد، خاموش و روشن شدن ناگهانی کولر گازی است. دلایل گوناگونی ممکن است مسبب این مشکل باشند، از جمله این دلایل می‌توان به هم خوردن تنظیمات و برنامه تعریف شده برای کولر گازی شارپ یا اتصالی کردن سیم‌کشی و مدار داخلی آن را نام برد.

نشتی آب از کولر گازی

از دیگر خدمات ارائه شده در تعمیر کولر گازی شارپ رفع مشکل نشتی آب از کولر گازی است. دلایل متعددی امکان دارد سبب گرفتگی مسیر خروجی آب شود که بررسی و عیب‌یابی تخصصی آن‌ها تنها توسط تعمیرکار کولر گازی باتجربه و آشنا به مدل‌های گوناگون کولر گازی شارپ امکان‌پذیر است.

یخ زدن و برفک زدن کویل‌های مسی

یکی دیگر از موارد تعمیر کولر گازی Sharp، رفع مشکل یخ زدن و برفک زدن کویل‌های مسی در کولر گازی است. یکی از دلایل رایجی که این مشک را ایجاد می‌کند، آلودگی و کثیفی فیلترهای کولر گازی شارپ است. بنابراین در اولین قدم برای حل این مشکل فیلترهای کولر گازی شارپ را تمیز کرده و مجددا نصب نمایید.

اگر با انجام این کار، مشکل برفک زدن لوله‌ها برطرف نشد، باید نشتی گاز خنک‌کننده بررسی شده و تعمیر کولر گازی شارپ را به متخصص آن سپرد.

صدای غیرمعمول

از دیگر مسائلی که در تعمیر کولر گازی شارپ به آن پرداخته می‌شود، از بین بردن لرزش و ایجاد صدای غیرمعمول توسط کولر گازی است. معمولا این مشکل با تراز کردن یونیت‌های داخلی و خارجی کولر گازی شارپ و سفت کردن پایه‌های فلزی یونیت خارجی برطرف می‌شود. موضوع تراز بودن و نصب صحیح کولر گازی مسئله بسیار مهمی است زیرا تراز نبودن آن علاوه بر لرزش و صدای ناهنجار، سیکل تبرید را دچار مشکل می‌کند.

هزینه تعمیر کولر گازی شارپ

هزینه تعمیر کولر گازی شارپ

هزینه تعمیر کولر گازی شارپ را می‌توان تحت تأثیر موارد متعددی دانست. به طور کلی این موارد تأثیرگذار را می‌توان به شرح زیر نام برد:

  • هزینه قطعات تعویضی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • دستمزد و اجرت تعمیرکار کولر گازی
  • نوع مشکل رخ داده برای کولر گازی شارپ
  • محل نصب یونیت‌های کولر گازی و سختی دسترسی به آن‌ها
  • نوع و مدل کولر گازی شارپ

در میان مراکز گوناگون تعمیر کولر گازی، نمایندگی تعمیر کولر گازی شارپ از جدول هزینه‌های تعیین شده توسط اتحادیه پیروی نموده و با هزینه مقرون به صرفه‌تری انواع مشکل به وجود آمده برای مدل‌های مختلف این کولر را تعمیر می‌نماید.

هزینه سرویس، تعمیر یا تعویض ترانس، تعویض خازن، تعمیر شیر برقی، تعمیر یا تعویض سنسور دما، تعمیر برد الکترونیکی، تعمیر کمپرسور یا کندانسور، وکیوم و تمیز کردن فیلترها، تعویض فیلترها، داکت‌کشی، تعمیر اینورتر کولر گازی شارپ و… هر کدام با دیگری متفاوت بوده و همین امر سبب می‌شود که نتوان قبل از بررسی و عیب‌یابی توسط تعمیرکار، قیمت دقیقی را برای تعمیر کولر گازی شارپ تعیین نمود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در