قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در نمایندگی

 تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

یکی از موضوعاتی که پس از خرید ماشین ظرفشویی زیمنس مهم است، سرویس به موقع و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بوده تا دستگاه دچار خرابی نشود. به عبارتی دیگر می‌توان گفت ماشین ظرفشویی زیمنس ممکن است به دلایل گوناگونی دچار خرابی گردد که در این شرایط نباید نگران تعمیر آن باشید.

شما می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تماس گرفته و در کوتاه‌ترین زمان نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنید. بنابراین با ما همراه باشید تا در این مطلب از خدمات استاده به بررسی خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس و قیمت تعمیرات آن بپردازیم تا با اطلاعات بیشتری به تعمیر ماشین ظرفشویی خود بپردازید.      

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

خدمتقیمت به تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی زیمنس800.000 الی 2.000.000
تعمیرات برد الکترونیکی ظرفشویی زیمنس600.000 الی 800.000
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی زیمنس390.000 الی 800.000

تعمیر ماشین ظرفشویی SIEMENS در محل

یکی از رایج‌ترین راهکار‌هایی که لازم است در هنگام خرابی ماشین ظرفشویی زیمنس در محل انجام دهید این است که با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس تماس گرفته تا کارشناسان به محل مورد نظر مراجعه کرده و به تعمیر ماشین ظرفشویی SIEMENS بپردازند. برای دریافت خدمات نصب ماشین ظرفشویی روی آن کلیک نمایید.

معمولا در این هنگام، تعمیرکاران متخصص و با تجربه به بررسی خرابی پرداخته و به صورت تقریبی قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس را به شما گزارش می‌دهند. در صورت توافق شما، با استفاده از ابزار و قطعات اورجینال نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می‌شود. در بعضی از مواقع ممکن است تعمیرکار برای تعمیر ماشین ظرفشویی به زمان بیشتری نیاز داشته باشد که در این صورت باید دستگاه به تعمیرگاه مورد نظر منتقل گردد.

پس از تعمیر ماشینس ظرفشویی زیمنس، فرد متخصص به شما ضمانت‌نامه‌ای را تحویل داده که طبق آن، اگر دستگاه در مدت مشخص شده در ضمانت‌نامه دچار همان خرابی شود، تعمیرکار موظف است مجددا به صورت رایگان به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بپردازد.

عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

به طور کلی می‌توان گفت قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با توجه به موارد متعددی، متفاوت است که مهم‌ترین آنها به صورت زیر می‌باشند:

 • یکی از عوامل موثر بر تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، نوع خرابی و میزان آن می‌باشد.
 • هنگام تعمیر دستگاه، مدل و تکنولوژی به کار رفته در آن می‌تواند بر قیمت تعمیر دستگاه موثر باشد.
 • نوع تعمیر دستگاه نیز بر قیمت تعمیر آن موثر است. برای مثال هزینه تعویض قطعه با هزینه تعمیر قطعه متفاوت بوده و طبعا هزینه تعویض قطعه از هزینه تعمیر آن بیشتر خواهد بود.   
 • کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیر، یکی دیگر از موارد تاثیرگذار بر قیمت تعمیر ظرفشویی زیمنس می‌باشد.
 • یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس، مدت زمان ضمانت‌نامه می‌باشد.
عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس

استاده تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص خود را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس به تمام مناطق استان تهران (شمال، جنوب، غرب و شرق) اعزام می‌کند و تمامی خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید در اسرع وقت و با کم‌ترین هزینه به تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس بپردازید.

جهت اقدام برای تعمیر پمپ تخلیه ظرفشویی  و خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی در استاده روی آن کلیک کنید و همین حالا اقدام نمایید.

برخی از خدمات تعمیرات ظرفشویی زیمنس به صورت زیر هستند:

 • تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در محل مورد نظر
 • تعمیر قطعات آسیب دیده و در صورت لزوم تعویض آنها
 • عیب یابی تخصصی دستگاه
 • تعمیر یا تعویض تایمر ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعویض پمپ تخلیه دستگاه
 • فروش شوینده‌های با کیفیت و مناسب برای دستگاه
 • تعمیر یا تعویض شیر برقی ظرفشویی زیمنس 

عیب یابی ماشین ظرفشویی SIEMENS

برای تعمیر و عیب‌یابی ماشین ظرفشویی SIEMENS، باید با توجه به نوع خرابی به عیب یابی دستگاه بپردازید. برخی از رایج‌ترین خرابی‌های ماشین ظرفشویی زیمنس که نیاز به عیب یابی دارند به صورت زیر می‌باشند:

تولید صدای زیاد

برای عیب یابی دستگاه ابتدا به بررسی بلبرینگ ماشین ظرفشویی بپردازید. شکستگی یا ساییده شدن بلبرینگ می‌تواند باعث تولید صدای زیاد دستگاه گردد. سپس به بررسی بلبرینگ موتور دستگاه پرداخته و از سلامت آنها، اطمینان کامل حاصل نمایید.

عوامل دیگری نظیر پوسیدگی یا ترک خوردگی پولی قرقره دستگاه و خرابی پمپ تخلیه نیز می‌توانند باعث تولید صدای زیاد دستگاه شوند که در این شرایط باید به بررسی پولی قرقره و پمپ تخلیه پرداخته شود و در صورت آسیب دیدگی قطعات، نسبت به تعمیر یا تعویض آنها اقدام شود.

شروع به کار نکردن دستگاه

برای عیب یابی این نوع خرابی، ابتدا به بررسی پریز برق پرداخته و از وجود برق دستگاه اطمینان حاصل نمایید. سپس به بررسی اتصالات پرداخته و از وصل بودن اتصالات نیز مطمئن شوید.

پس از انجام این اقدامات، اگر باز هم خرابی به وجود آمده برطرف نشد، باید با استفاده از مولتی‌متر به بررسی تایمر دستگاه و برد الکترونیکی پرداخته شود و قطعاتی نظیر فیوز حرارتی و رله موتور را نیز تست کرده و در صورت نیاز به تعویض آنها بپردازید.

این خرابی ممکن است به دلایل دیگری مانند خرابی قفل درب ماشین، خرابی کلیدهای دستگاه و… نیز رخ دهد که همه موارد باید مورد بررسی قرار بگیرند.

عدم شستشوی مناسب

این نوع خرابی ممکن است به دلایل مختلفی صورت بگیرد. برای مثال، اقداماتی نظیر قرار دادن بیش از اندازه ظرف در داخل ماشین ظرفشویی، استفاده از شوینده‌های نامناسب و بی‌ کیفیت، انتخاب برنامه نامناسب برای شست‌وشوی مورد نظر و… می‌توانند باعث عدم شستشوی مناسب ظروف شوند.

آموزش نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی را بخوانید.

بنابراین برای عیب یابی ظرفشویی زیمنس باید موارد گفته شده را بررسی نمایید. پس از بررسی اگر باز هم مشاهده نمودید که ظرف‌ها به خوبی شسته نشده‌اند باید با نمایندگی ظرفشویی زیمنس تماس گرفته و با کمک و مشورت آنها به عیب یابی و تعمیر دستگاه خود بپردازید.  

عیب یابی ماشین ظرفشویی SIEMENS

نتیجه گیری

ماشین ظرفشویی زیمنس ممکن است به دلایل گوناگونی دچار خرابی‌های متفاوتی شود که در این صورت برای برطرف نمودن خرابی دستگاه باید به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس پرداخته شود. تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس امری تخصصی بوده؛ به همین خاطر بهتر است که تعمیر دستگاه توسط افراد متخصص و با تجربه در نمایندگی انجام گیرد.

همچنین قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با توجه به عوامل مختلفی، متغیر بوده که از جمله آنها می‌توان به نوع خرابی و میزان آن، نوع تعمیر، کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیر و… اشاره نمود. توصیه می‌شود در این راستا با کارشناسان ما در استاده در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.