تعمیر ساعت هوشمند یا اسمارت واچ با توجه به بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته در آن‌ها بسیار تخصصی بوده و تنها باید توسط افرادی که در این زمینه دانش فنی و تجربه دارند انجام شود. در این محتوا از استاده قصد داریم درباره خدمات ارائه شده در تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ، شیائومی و دیگر اسمارت واچ‌های چینی توضیحاتی را خدمت شما ارائه نموده و برخی از تعمیرکاران خبره در تعمیر ساعت هوشمند یا اسمارت واچ را به شما معرفی نماییم.

قیمت تعمیرات ساعت هوشمند

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر ساعت هوشمنداز 120.000 تا 1.500.000

قیمت تعمیرات ساعت هوشمند به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به برند و مدل ساعت هوشمند اشاره نمود. نوع مشکل رخ داده برای اسمارت واچ در زمان و انرژی لازم برای تعمیر اثر مستقیم داشته و در تعیین دستمزد تعمیرکار در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این موارد اگر خرابی ساعت هوشمند با تعمیر برطرف شده و نیازی به تعویض قطعات وجود نداشته باشد، قیمت تعمیرات کم‌تر خواهد بود.

تعمیر ساعت هوشمند

این روزها ساعت‌های هوشمند با قابلیت‌های متعدد و پیشرفته‌ای که دارند، بسیار محبوب و پرطرفدار شده‌اند. برندهای گوناگونی مانند سامسونگ، شیائومی یا سایر برندهای چینی نیز مدل‌های گوناگونی از ساعت‌های هوشمند و اسمارت واچ‌ها را روانه بازار نموده‌اند. اما ممکن است که ساعت هوشمند نیز مانند هر وسیله الکترونیکی دیگر دچار مشکلاتی شده و به درستی کار نکند.

خدمات گوناگونی که در تعمیر ساعت هوشمند ارائه می‌شود عبارت هستند از:

 • برطرف کردن مشکل خالی شدن زودهنگام باتری ساعت
 • رفع مشکل روشن نشدن اسمارت واچ
 • تعمیر ساعت هنگ کرده
 • تعمیر تاچ ساعت
 • رفع مشکل ظاهر شدن خط بنفش روی صفحه ساعت یا قرمز شدن صفحه
 • تعمیر برد الکترونیکی ساعت هوشمند
 • تعمیر مشکل شارژ نشدن اسمارت واچ
 • تعمیر شتاب‌سنج، گام‌شمار و شمارش ضربان قلب
 • تعمیر بند ساعت
 • حل مشکل عدم اتصال گوشی و اسمارت واچ
 • تعمیر وایرلس

تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ

یکی از مشکلات متعددی که برای ساعت هوشمند سامسونگ رخ می‌دهد، ناشی از آب‌خوردگی ساعت است. ممکن است پس از این اتفاق ساعت هوشمند سامسونگ دیگر روشن نشود، در این صورت هر چه زودتر برای تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ اقدام نمایید. به این منظور می‌توانید تعمیر ساعت خود را به نمایندگی تعمیرات ساعت هوشمند سامسونگ بسپارید.

جهت اقدام برای هزینه تعمیرات موبایل سامسونگ و نمایندگی گوشی سامسونگ در استاده کلیک کنید.

یکی دیگر از مشکلاتی که در ساعت هوشمند سامسونگ ممکن است رخ دهد عدم اتصال ساعت هوشمند سامسونگ به وای‌فای است، که این مورد نیز توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات ساعت هوشمند سامسونگ قابل بررسی و برطرف شدن است.

تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ

تعمیر ساعت هوشمند چینی

از ایراداتی که ممکن است در ساعت هوشمند چینی پس از مدتی رخ دهد، مشکل روشن نشدن ساعت هوشمند چینی است. در این صورت ابتدا ساعت را به شارژر متصل نمایید اگر ساعت هوشمند چینی روشن نشد، ساعت هوشمند چینی را به شارژر دیگری متصل کنید تا مطمئن شوید مشکل روشن نشدن ساعت هوشمند چینی از خرابی شارژر نیست.

یکی دیگر از مشکلات احتمالی در ساعت هوشمند چینی، هنگ کردن آن‌هاست. در این مواقع بررسی کنید که سیستم عامل و ساعت گوشی به روز باشند. سپس می‌توانید اپلیکیشن مربوط به ساعت هوشمند را پاک کرده و دوباره نصب کنید تا اتصال بین ساعت هوشمند و گوشی مجدد برقرار شود. علاوه بر موارد فوق، تعمیر تاچ ساعت هوشمند چینی در میان خدمات گوناگون تعمیر ساعت هوشمند بسیار مورد تقاضا قرار می‌گیرد.

تعمیر ساعت هوشمند شیائومی

یکی از مواردی که در تعمیرات ساعت هوشمند اسمارت واچ شیائومی مشاهده می‌شود، مشکل عدم دریافت اعلان‌های مربوط به تماس و پیام‌های برنامه‌های گوناگون گوشی است. برای رفع این مشکل در ساعت هوشمند شیائومی ابتدا سیستم عامل و ساعت گوشی خود را به روز کنید و سپس هر دوی آن‌ها را ریست نمایید.

اگر پس از روشن کردن و اتصال مجدد گوشی و اسمارت واچ شیائومی به یک‌دیگر مشکل برطرف نشد، تعمیر ساعj شیائومی را به تعمیرکار مربوطه بسپارید.

تعمیرات تاچ ساعت هوشمند

تعمیرات تاچ ساعت هوشمند

مشکل مربوط به تاچ ساعت هوشمند می‌تواند دلایل سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری داشته باشد. بنابراین ابتدا باید تعمیرکار متخصص و باتجربه ساعت هوشمند را به دقت بررسی نموده و عیب‌یابی آن را انجام دهد.

اگر با انجام تنظیمات نرم‌افزاری مشکل تاچ ساعت هوشمند برطرف شود، قیمت تعمیر تاچ ساعت هوشمند بسیار کمتر خواهد بود. اما اگر نیاز به تعویض ال‌سی‌دی ساعت هوشمند باشد، هم هزینه ال‌سی‌دی جدید و هم دستمزد تعمیرکار افزایش خواهد یافت.

تعویض صفحه نمایش ساعت هوشمند امری حرفه‌ای و حساس بوده و از ابزار و دستگاه‌های خاصی برای اتصال ال‌سی‌دی به صفحه نمایش استفاده می‌شود. هنگام اتصال صفحه نمایش جدید به ساعت هوشمند نباید هیچ‌ گونه آثاری از گرد و غبار بر روی صفحه باشد و در نهایت ساعت هوشمند تحت فشار و دمای ویژه‌ای در دستگاه مخصوصی قرار می‌گیرد تا اتصال ال‌سی‌دی به اسمارت واچ کامل شود. پس تعویض صفحه نمایش، تاچ ساعت هوشمند تست شده و باید به خوبی کار کند.

طبقه بندی شده در