متخصصین تعمیرات مبل در استاده

تعمیرات مبل تختخواب شو در خدمات تعمیر مبل تقاضای زیادی پیدا کرده است؛ چرا که این روزها با تغییر سبک زندگی و افزایش تعداد آپارتمان‌های کوچک، استفاده مناسب از فضای منزل و دکوراسیون صحیح، بسیار اهمیت یافته است. یکی از وسایلی که در عین راحتی و زیبایی، فضای کمی را اشغال می‌کند، مبل تختخواب شو است.

این مبل‌های دوکاره به دلایل مختلف پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می‌کنند. اگر تعمیرات مبل تختخواب شو توسط اشخاص متخصص و حرفه‌ای انجام شود، هم از هزینه گزاف خرید یک مبل تختخواب شوی جدید رها خواهید شد و هم ظاهری زیبا و متنوع را برای فضای خانه خود به ارمغان خواهید آورد.

در این محتوا از بازار خدمات آنلاین استاده درباره موارد مختلف تعمیرات مبل تختخواب شو، رنگ‌کاری و عوامل مؤثر بر قیمت تعمیرات آن‌ توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

قیمت تعمیرات مبل تختخواب شو

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر مبل تختخواب شواز 2.500.000 تا 5.500.000

بازه قیمت تعمیر مبل تختخواب شو زیاد است و به موارد متنوعی ربط دارد. برخی از این عوامل به شرح زیر هستند:

  • ابعاد مبل تختخواب شو در میزان مواد اولیه‌ (پارچه، چوب یا فوم و اسفنج) که برای تعمیر به کار می‌رود، تاثیر دارد.
  • جنس و نوع فوم و اسفنجی که در تعمیرات مبل تختخواب شو استفاده خواهد شد.
  • جنس و برند پارچه مبلی که در رویه‌کوبی مبل تختخواب شو به کار برده می‌شود.
  • کیفیت الگوبرداری و دوخت و دوز رویه مبل تختخواب شو و بالش‌های آن
  • اسکلت و قطعات فلزی، بخشی است که در مبل تختخواب شو بیشترین صدمه را می‌بیند و با توجه به نوع مبل تختخواب شو و اجزای مختلف به کار رفته در آن‌، هزینه‌های تعمیر یا تعویض متفاوتی خواهند داشت.
  • تعمیر یا رنگ‌کاری و براق کردن بخش‌های چوبی
  • هزینه حمل و نقل نیز در صورتی که نیاز به انتقال مبل به کارگاه باشد، بر روی قیمت تعمیرات مبل تختخواب شو تأثیرگذار خواهد بود.
  • در نهایت حق الزحمه کارگران هم با توجه به خدمت ارائه شده متفاوت است.

مدت زمانی که برای تحویل مبل تختخواب شو تعیین می‌شود. در صورت فوری بودن تعمیرات مبل تختخواب شو، قیمت تعمیر آن نیز افزایش می‌یابد

تعمیرات مبل تختخواب شو

به دلیل استفاده طولانی مدت از مبل تختخواب شو، سرعت فرسایش و استهلاک اجزای سازنده آن نسبت به مبل‌های معمولی بیشتر است. عوامل متنوعی موجب می‌شود تا مبل تختخواب شوی شما نیاز به تعمیر داشته باشد. مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر است:

فوم و اسفنج‌ها

نشیمن‌گاه همه مبل‌ها از جمله مبل تختخواب‌ شو پس از مدت زمانی فرو رفته و شکل اولیه خود را از دست می‌دهد. بنابرین لازم است با توجه به ملاک‌هایی مانند میزان ارتجاعی بودن، راحتی، استحکام و دوام فوم یا اسفنج مورد نظر خود را انتخاب و تعویض کنید. اسفنج‌ها و فوم‌ها انواع بسیار گوناگونی دارند.

اسکلت فلزی و مفاصل

اسکلت فلزی و مفاصل مبل تختخواب شو

مهم‌ترین بخش در تعمیرات مبل تختخواب شو، تعمیر اسکلت فلزی آن است. مبل‌های تختخواب شو انواع مختلفی مانند تاشو، کشویی و چرخشی دارند. با توجه به نوع مبل، اجزای متفاوتی مثل بازوهای فلزی، ریل‌، کلاف فلزی، جک، دستگیره و یراق‌های فلزی و… تشکیل‌دهنده اسکلت اصلی مبل تختخواب شو هستند. این قطعات بعد از مدتی ممکن است دچار شکستگی و سایش شوند یا هنگام باز و بسته کردن مبل صدایی آزار دهنده داشته باشند و تعمیرات مبل تختخواب شو نیاز شود.

اسکلت و پایه‌های چوبی

اسکلت و پایه‌های چوبی مبل تختخواب شو

امکان دارد پایه‌های مبل تختخواب شو از قدرت کافی برخوردار نبوده و پس از مدتی بشکند. در این صورت تعادل مبل شما به هم خورده و دیگر قابل استفاده نیست. دسته‌های چوبی مبل تختخواب شو نیز امکان دارد دچار ترک، خراش، شکستگی یا رنگ‌پریدگی شوند، در این صورت نیاز به تعمیر یا رنگ‌کاری چوب مبل تختخواب شو است.

پارچه مبل تختخواب شو

پارچه مبلی مبل‌های تختخواب شو پس از مدتی دچار فرسودگی و پارگی می‌شود. بعضی لکه‌های ماندگار هم ظاهر بدی به مبل تختخواب شو می‌دهند. با رویه‌کوبی و تعمیرات مبل تختخواب شو می‌توانید تنوع و زیبایی را مهمان منزل خود کنید. برای این که پس از مدتی از رنگ و طرح پارچه دل‌زده نشوید و رویه جدید عمر و دوام طولانی‌تری داشته باشد، پارچه مبلی خود را با دقت و وسواس انتخاب کنید.

رنگ‌کاری مبل تختخواب شو

کار دیگری که در تعمیرات مبل تختخواب شو می‌توان انجام داد، رنگ‌کاری آن است. شما با خرج کمی خلاقیت و حوصله می‌توانید قسمت‌های چوبی مبل تختخواب شوی خود را رنگ نمایید؛ اما تمیز انجام دادن این عمل، دقت بسیار زیادی را می‌طلبد و ابزار مناسبی را برای پاشش رنگ نیاز دارد.

در مواردی که تنها خراش یا رنگ‌پریدگی روی قسمت‌های چوبی وجود دارد و قصد تغییر رنگ چوب را ندارید، می‌توان با لکه‌گیری حرفه‌ای آن‌ها را برطرف نمود.

 در اکثر مواقع رنگ‌کاری مبل تختخواب شو زمانی انجام می‌شود که رویه مبل جدا شده و رویه‌کوبی انجام نشده باشد. در مواردی نیاز است که رنگ قبلی چوب پاک شود و یا رنگ دیگری به عنوان زیرساز به کار برده شود. بنابرین بهتر است برای این که قسمت‌های چوبی در نهایت ظاهری شفاف و یک‌دست داشته باشند و رویه مبل تختخواب شو نیز دچار آسیب نشود، رنگ کاری مبل تختخواب شو را فقط به افراد متخصص بسپارید.

اگر جنس رویه مبل تختخواب شوی شما چرم مصنوعی باشد، پس مدتی در بعضی قسمت‌ها دچار رنگ‌پریدگی و سایش خواهد شد. در این صورت می توانید جهت تعمیرات مبل تختخواب شو، رویه چرم را رنگ‌ کنید تا علاوه بر نو شدن مبل تختخواب شو، تفاوت و زیبایی را نیز شاهد باشید. رنگ کردن چرم ترفندهای خاصی دارد و به صورت چند لایه رنگ‌آمیزی می‌شود و در نهایت از براق‌کننده و اسپری‌های مخصوص استفاده می‌شود

طبقه بندی شده در

با برچسب در