در این صفحه از استاده قصد داریم رنگ­ بندی پارچه مبلی را ­در چند طرح از مبل­‌های مدرن و پرطرفدار معرفی کنیم تا هنگام اقدام به تعمیر مبل یا خرید آن انتخاب درستی داشته باشید.

الگوهای به کار رفته در رنگ­ بندی پارچه مبلی، و توجه به آنها، نقشی انکارنشدنی در دکوراسیون خانه شما خواهد داشت. هنگام انتخاب رنگ مناسب پارچه مبلی، علاوه برعلاقه شخصی به آن رنگ، هم­خوانی آن رنگ با دکوراسیون داخلی منزل، اهمیت ویژه‌­ای دارد. تنوع ­رنگ پارچه ارتباط مستقیم با استقبال مشتریان از آن مبل دارد. کالیته پارچه مبلی مسکو را اینجا مشاهده کنید.

گاهی اوقات ممکن است شما یک نوع مبل بخصوص را انتخاب کنید، اما عدم تنوع رنگ ­بندی پارچه مبلی، باعث می­شود شما از خرید مبل مورد نظر منصرف شوید.

رنگ­ بندی پارچه مبلی پورشه

رنگ­ بندی پارچه مبلی پورشه

استفاده از جنس پورشه در مبل‌‌ها به عنوان یکی از­ مبلمان­های مدرن و مورد علاقه، جای خود را در دکوراسیون داخلی خیلی از خانه­‌ها باز کرده است، به دلیل این است که رنگ­ بندی پارچه مبلی پورشه بسیار جذاب، شاد و متنوع است و می‌توانید با هر رنگ دلخواه آن را سفارش دهید.

رنگ بندی پارچه مبلی مازراتی

رنگ بندی پارچه مبلی مازراتی

جنس مازراتی نیز از جمله پارچه­‌های مدرن و آشنایی است که به دلیل تنوع زیاد آن در رنگ بندی مورد توجه بسیاری از افراد برای مبل‌های خانه‌ها و شرکت‌ها قرار گرفته است. رنگ ­بندی پارچه­ مبلی مازراتی را مشاهده خواهید کرد. اکثر تناژهای رنگی مازراتی، رنگ‌هایی به اصطلاح سنگین و پرطرفدار هستند و هنگام تمیز کردن مبل نیز بسیار راحت هستید.

می‌توانید پارچه مبلی مخمل و انواع مدل‌های طرح دار و ساده را در اینجا مشاهده نمایید.

رنگ­ بندی پارچه مبلی جاسمین

رنگ­ بندی پارچه مبلی جاسمین

این مدل که نسبت به دیگر پارچه‌های مبلی دوام بالاتری دارد، از سطح لطیف و نرمی برخوردارند که این حسن باعث زیباتر نشان دادن جلوه و رنگ‌های آن می‌شود. رنگ­‌بندی پارچه مبلی جاسمین به شما کمک می­کند که انتخاب مناسبی برای مبلمان خود داشته باشید. همچنین می‌توانید با لمسه دوزی مبل جلوه آن را نیز بیشتر کنید.

رنگ­ بندی پارچه مبلی ملیتا

پارچه­‌های مبلی ملیتا قادر خواهند بود که فضایی پر رنگ و لعاب را در خانه شما پدید آورند. و این به دلیل کامل بودن رنگ‌­بندی پارچه مبلی ملیتا هست و این امکان را به شما می­دهد که رنگ مورد نظرتان را با سلیقه خود انتخاب کنید.

در پایان

انتخاب مبلمان خانه بدون در نظر گرفتن رنگ مبلمان، زیاد منطقی به نظر نمی­رسد. با توجه به اینکه طرح مبلمان بسیار مورد اهمیت است، اما انتخاب رنگ بندی متناسب با دکوراسیون داخلی انکار نشدنی است. بدون شک هرچه رنگ­بندی پارچه مبلی متنوع­‌تر باشد، استقبال از آن مبلمان افزایش خواهد یافت.

طبقه بندی شده در