در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی کامل پارچه مبلی مسکو خواهیم پرداخت و شما را با معایب و مزایای آن آشنا خواهیم ساخت.

پارچه مبلی یکی از اجزای اصلی مبل و پوشاننده سطح آن است که در انجام تعمیر مبل نیز بسیار مهم است. سطحی از مبل که مستقیم در تماس با بدن است را پارچه مبلی می‌‌پوشاند. پارچه‌های مبلی در انواع مدل‌ها و کیفیت‌ها در بازار موجود است و هر برند ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. یکی از مطرح‌ترین و بهترین مدل‌ها، پارچه مبلی مسکو است.

این مدل پارچه با توجه به جنس مخمل و بافت دو لایه خود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین تنوع رنگی بسیار زیادی هم دارد. این پارچه در دسته‌ی پارچه مبلی‌های لوکس قرار می‌گیرد و تمام ویژگی‌های یک پارچه مبلی عالی را دارد.

کالیته پارچه مبلی مسکو

پیش‌تر اشاره شد، پارچه مبلی مسکو تنوع رنگی بسیار زیادی دارد و در انواع رنگ‌ها تولید می‌شود. برای انتخاب بهترین رنگ این پارچه باید به دکوراسیون منزل و یا محیط کار خود دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که تناسب لازم بین محیط و مبل را برقرار کند میتوانید با استفاده از کالیته پارچه مبلی مسکو رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای انتخاب رنگ پارچه‌های مبلی مسکو می‌توان از کالیته‌ی آن استفاده کرد. انواع رنگ بندی پارچه مبلی پورشه، مازراتی، جاسمین و ملیتا

عکس پارچه مبلی مسکو

معایب پارچه‌های مبلی مسکو

پارچه مبلی‌های مسکو در دسته‌ی پارچه‌های لوکس و قیمتی قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع باید بدانیم قیمت پارچه مبلی مسکو لا افزایش دلار بیشتر می‌شود و با توجه به قیمت‌ بالای ارز در بازار، برای خرید پارچه مبلی مسکو باید هزینه زیادی پرداخت کرد. البته این نکته نیز نباید فراموش شود که با توجه به قیمت ارز، قیمت تمام پارچه‌های مبلی بالا رفته است.

مزایای پارچه مبلی مسکو

پارچه مبلی مسکو، مزیت‌های زیادی دارد که هر کدام به تنهایی می‌تواند دلیل محکمی برای خرید این پارچه مبلی باشد. با توجه به اینکه پارچه مبلی به طور مستقیم در دید است و همچنین با بدن در تماس است، توجه به نکات جزئی در حین خرید آن اهمیت پیدا می‌کند. روش‌های تشخیص کیفیت پارچه مبلی یا بهترین پارچه مبلی کدام است؟ اگر به دنبال بهترین پارچه مبلی هستید مطالعه این صفحه را از دست ندهید.

مزایای پارچه مبلی مسکو عبارتند از:

  • قابل شستشو: بر خلاف اکثر پارچه‌ مبلی‌های لوکس، پارچه‌های مسکو قابلیت شستشو دارند. اکثر پارچه‌های لوکس، به دلیل بافت ظریفی که دارند حین شستشو کیفیت خود را از دست می‌دهند و نیاز به تعویض پیدا می‌کنند اما پارچه‌های مبلی مسکو بعد از شستشو کیفیت خود را حفظ می‌کنند و تغییری در بافت آن‌ها ایجاد نمی‌شود. آموزش تعویض رویه مبل در منزل میتوانید روی آن کلیک نمایید.
  • ضد چروک: یکی از شایع‌ترین مشکلات پارچه‌های مبلی، چروک شدن زیاد آن‌هاست. با توجه به سخت اتو شدن پارچه‌های مبلی، انتخاب یک پارچه ضد چروک بهترین تصمیم ممکن است. پارچه مبلی‌های مسکو چروک نمی‌شوند. چه زمانی باید مبلمان را تعویض کنیم؟
  • انعکاس نور: زییابی یکی از مهم‌ترین معیارها برای انتخاب پارچه مبلی است. پارچه‌های مبلی مسکو با دست کشیدن روشن‌تر می‌شود و نور را به خوبی منعکس می‌کند.
  • عرق نکردن: بعضی از پارچه‌های مبلی، با نشستن دچار تعریق می‌شوند. با توجه به ظاهر این پارچه‌ها که شبیه به چرم است، ممکن است به‌نظر برسد این پارچه‌ها هم عرق می‌کنند اما پارچه مبلی مسکو حین نشستن به هیچ وجه عرق نکرده و احساس بدی را منتقل نمی‌کند. در صورت تمایل به استفاده از کاور مبل میتوانید هزینه دوخت کاور مبل را اینجا ببینید.
  • کیفیت: پارچه مبلی مسکو از نظر کارایی با بهترین پارچه‌های لوکس برابری می‌کند و از بسیاری از آن‌ها جلو می‌زند. کیفیت بافت این پارچه باعث می‌شود دیرتر به فکر رویه کوبی مبل خود باشید.
  • خواب نداشتن: پارچه‌های مبلی معمولا به یک سمت خواب دارند و هنگام دست کشیدن و نشستن روی آن‌ها سایه روشن می‌افتد اما پارچه‌های مسکو فاقد خواب می‌باشند و سایه روشن روی آن‌ها نمی‌افتد.
  • لطافت و نرمی: پارچه مبلی مسکو از جنس مخمل است و همانطور که میدانید با لمس پارچه مخمل حس خوبی دریافت می‌شود. این حس خوب را در پارچه مسکو نیز می‌توان تجربه کرد..
  • تنوع زیاد: پارچه مبلی‌های مسکو رنگ‌بندی متنوعی دارد و در هنگام انتخاب می‌توان با دست باز رنگ مورد نظر را انتخاب کرد.
  • مقاومت در برابر آب: این پارچه در برابر آب تا حد خوبی مقاوم است و همچنین به راحتی تمیز می‌شود و پاک شوندگی بالایی دارد.
  • مخمل و دو لایه: پارچه مبلی‌های مسکو از جنس مخمل با کیفیت بوده و دو لایه هستند که باعث کیفیت و دوام بالای این پارچه‌ها می‌شود.

نتیجه‌گیری

پارچه مبلی مسکو از لوکس‌ترین و بهترین انواع پارچه مبلی است. کیفیت ساخت بالا و مرغوبیت این پارچه، در کنار ویژگی‌های ممتاز آن، این پارچه مبلی را به یکی از مطرح‌ترین پارچه مبلی‌های بازار تبدیل کرده است. ویژگی ضد تعریق و جنس مخمل که باعث نرمی این پارچه می‌شود، احساس خوبی را حین نشستن روی آن منتقل می‌کند.

همچنین قابل شستشو بودن و مقاومت خوب در برابر آب و چروک نشدن، می‌توان معیار خوبی برای کسانی که به نظافت اهمیت می‌دهند باشد. باید این نکته را در نظر گرفت که با توجه به تمام مزیت‌های گفته شده و این موضوع که قیمت این پارچه تحت تاثیر قیمت ارز است، ممکن است مجبور باشید برای تهیه‌ی این پارچه هزینه زیادی کنید اما باید مطمئن بود که این پارچه مبلی ارزش هزینه‌اش را دارد و خریدش به صرفه خواهد بود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,