پارچه مبلی و قیمت پارچه مبلی جدید + کاتالوگ پارچه رومبلی

پارچه مبلی

پارچه مبل اولین قسمتی است که هنگام انتخاب و خرید مبل‌ها به چشم ما می‌آید و ما را جذب می‌کند. پارچه مبلی از مهم‌ترین اجزای مبل می‌باشد که در عین زیبایی و چشم نوازی باید از جنس و کیفیت بالایی برخوردار باشد. جنس و کیفیت پارچه‌های مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این صفحه به نکات مهم پیرامون انتخاب پارچه مبلی هنگام خرید یا تعمیر مبل می پردازیم تا اطلاعات لازم قبل از خرید را در اختیار شما قرار دهیم.

کالیته پارچه مبلی

قیمت پارچه مبلی

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع پارچه مبلیقیمت هر متر به تومان
پارچه مبلی پورشه98.000
پارچه مبلی مسکو160.000
پارچه مبلی جاسمین130.000
پارچه مبلی مازراتی98.000
پارچه مبلی دیاموند170.000
پارچه مبلی هنری170.000
پارچه مبلی بالاسی195.000
پارچه مبلی مکث98.000
پارچه مبلی ملیتا140.000
پارچه مبلی لیون155.000
پارچه مبلی لاوانته148.000
پارچه مبلی هانزو170.000
پارچه مبلی سیتی190.000
پارچه مبلی مایا148.000
پارچه مبلی ساتن185.000
پارچه مبلی ونالیا305.000
پارچه مبلی مارماریت178.000
پارچه مبلی پفکی(جری)168.000
پارچه مبلی تالوس185.000
پارچه مبلی لی لی148.000
پارچه مبلی آدرین160.000
پارچه مبلی سیلویا158.000
پارچه مبلی سافت160.000
پارچه مبلی ZX98.000

به طور کلی باید بگوییم که قیمت پارچه مبلی در سال 1400 بر اساس کیفیت و طرح تا متری 1.200.000 تومان در بازار موجود می‌باشد. در این میان شاید پارچه‌های گران‌تری نیز موجود باشد که سفارشی محسوب می‌شوند.

انواع پارچه مبلی

قیمت پارچه مبلی

هم همچون سایر وسایل انواع مختلفی دارد که با توجه به دکوراسیون منزل و سلیقه شما می‌توان آن را انتخاب کرد. برای انتخاب پارچه مبل کیفیت را باید به عنوان عامل مهم در نظر گرفت زیرا به دلیل استفاده روزانه از مبل، به مرور زمان پارچه ها مرغوبیت اولیه خود را از دست می‌دهند و اگر جنس پارچه مبل مناسب و مرغوب نباشند پس از مدت کوتاهی مبلمان شما جلوه و زیبایی خود را از دست می‌دهد.

پس بهتر است نهایت دقت را در انتخاب جنس و کیفیت پارچه‌های مبلی داشت. حال به معرفی انواع پارچه رو مبلی و معایب و مزایای آن ها می پردازیم.

پارچه مبلی کتان (سانتوک)

طرح منحصر به فرد و کم یاب و با کیفیت عالی در طرح و رنگ برای انواع مبلمان راحتی و ال، با قابلیت شستشو و بدون تغییر رنگ در ۴ نوع مختلف با جنس کتان در رنگبندی چشم نواز. پارچههای مبلی کتان ویا سانتوک طرح های منحصر به فردی دارند. این نوع پارچه‌ها در کشور با کیفیت بسیار بالایی تولید می‌شوند و می توان گفت که صادرات بسیار خوبی به کشورهای همسایه برای پارچه‌های مبلی سانتوک وجود دارد.

پارچه مبلی کتان
پارچه مبلی کتان
پارچه مبلی کتان

رنگبندی چشم نواز برای انواع مبلمان راحتی، ال و… ارائه می شود. پارچه‌های مبلی کتان با کیفیت قابل شستشو هستند و کیفیت خود را بعد از شستشو از دست نمی دهند ولی نسبت به پارچه‌های دیگر کمی خشک‌تر است.

پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل

یکی از زیباترین و پر طرفدارترین نوع پارچه مبلی ، مخمل می باشد که هیچ‌گاه از مد نخواهد افتاد و از لحاظ بافت و رنگ‌بندی دارای تنوع بسیاری است.

پارچه مبلی مخمل
پارچه مبلی مخمل
پارچه مبلی مخمل

تراکم در پارچه‌های مخمل بسیار مهم می‌باشد هر چه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر می‌باشد. در ادامه به روش هایی برای شناسایی میزان تراکم پارچه اشاره خواهیم کرد.

پارچه مبلی ساتن

کمتر کسی را می بینیم که از پارچه‌های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند؛ تنها مزیتی که پارچه‌های ساتن از آن برخوردار هستند تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن می باشد.

پارچه مبلی ساتن
پارچه مبلی ساتن
پارچه مبلی ساتن

از معایت پارچه ساتن می توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه ها از روی پارچه‌های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز  همچین مشکلی حتما ترجیح می دهید پارچه رو مبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رو مبلی در نظر بگیرید.

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبل مازراتی دارای بافت های برجسته و پستی و بلندی می باشد که پس از گذشت مدتی بر اثر نشستن بر روی آن این برجستگی ها از بین می رود. از لحاظ رنگبندی تنوع بسیاری در این نوع پارچه وجود دارد که به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را متناسب با طراحی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

از معایب این نوع پارچه می توان به این موارد اشاره کرد که، هنگام نشستن و یا استراحت بر روی مبل گرما زیادی ایجاد می کند و در فصل تابستان آزار دهنده می باشد. همچنین ریختن آب و یا هرگونه مایعات بر روی این نوع پارچه رومبلی، مایع به تمام بافت پارچه نفوذ می کند.

پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم

همانطور که میدانید چرم جزء الیاف طبیعی به شمار می آید و استفاده از چرم به عنوان پارچه مبل یکی از آسان ترین و کم دردسر ترین راه ها برای خانم های خانه دار می باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر بر روی مبل های چرمی لکه هایی از چربی بریزد امکان پاک کردن آن ها به سادگی نمی باشد و گاهی جای لکه ها بر روی چرم می ماند در صورتی که مواد غذایی غیر چرم و یا آب را به راحتی و با یک دستمال می توان پاک کرد.

پارچه مبلی چرم
پارچه مبلی چرم
پارچه مبلی چرم

نکته دیگری که در رابطه با پارچه مبل از جنس چرم می توان به آن اشاره کرد این است که استفاده از مبل‌های چرم خانه شما را رسمی تر نشان می دهد که این تماما به سلیقه افراد بستگی دارد. اکثرا از مبل های چرمی درمبلمان اداری شرکت ها و سازمان ها و همچنین برای صندلی اداری مدیریتی استفاده می شود. پارچه مبلی از جنس چرم به دلیل اینکه هوا از آن نفوذ نمی کند، گرما و سرما را به راحتی بروز می دهد و احساس چسبندگی و عرق کردن هنگام نشستن بر روی مبل های چرمی به این دلیل می باشد.

پارچه مبلی گلیم ویا جاجیم

پارچه مبلی گلیم ویا جاجیم

گلیم و جاجیم از بافت ضخیمی نسبت به سایر پارچه‌های دیگر برخوردار می باشد که امروزه استفاده از این نوع پارچه مبل در خانه ها رواج پیدا کرده و حس و حال زیبایی به دکوراسیون داخلی منزل می بخشد. گلیم و جاجیم ها دارای طرح های شلوغ و اکثرا دارای رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی می باشند و زمانی که لک و یا کثیفی روی آن ها باشد به اندازه سایر پارچه های دیگر مشخص نمی باشد. مبل فرش یا مبل قالی از هنر دست مردمان شهر کرمان می باشد که آمیخته هنر صنعت چوب و قالیبافی در این شهر می باشد.

بهترین پارچه مبل

تراکم پارچه های مبلی

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام انتخاب پارچه مبل باید در آن نهایت دقت را داشت، میزان تراکم، استحکام و جنس پارچه می باشد. هرچه میزان تراکم و استحکام پارچه مبل بیشتر باشد طول عمر پارچه بیشتر می باشد و  لازم نیست پس از مدت کوتاهی پارچه‌های مبل را تعویض کرد در نتیجه به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد.

هنگام خرید مبل دقت داشته باشید که جنس پارچه مبل کشی نباشد زیرا پس از مدتی استفاده پارچه کش می آید و از روی مبل بلند می شود و جای نشستن بر روی آن باقی می ماند. برای پی بردن به اینکه آیا پارچه مبل کشی است یا نه؟ می توانید پارچه را مقداری بکشید تا به راحتی متوجه جنس آن شوید.

جهت انتخاب بهترین پارچه مبلی (راحتی، استیل، ترک، کاور و…) روی آن کلیک کنید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

دقت داشته باشید که تراکم در پارچه‌های مبلی هنگام لمسه دوزی مبل بسیار مهم می باشد؛ زیرا در صورتی که تراکم کم باشد لمسه های مبل پس از مدتی پاره خواهند شد!

پارچه مبلی ترک یا ایرانی؟

در کشور ما تولید کنندگان برتر زیادی وجود دارند که پارچه هایی تولید می کنند که می توان کیفیت آن را با تولید کشورهایی مثل ترکیه مقایسه کرد. متاسفانه پارچه‌های مبلی با کیفیت ایرانی (یا هر پارچه دیگری مثل تریکو و…)به نام پارچه ترک در بازار ایران فروخته می شوند. برخی از تولیدکنندگان برتر کشور مان   محصولاتی تولید می کنند که حتی به کشورهایی مثل ترکیه هم صادر می شوند ولی در کشور خودمان اگر این نوع پارچه ها به عنوان پارچه ترک ویا خارجی فروخته می شود.

محصولات شیوانساج که واحد نمونه در زمینه تولید پارچه مبلی هم انتخاب شده است را می توان یکی از تولید کنندگان پارچه‌‌‌‌های مبلی نام برد که قابل رقابت با پارچه هایی مثل کشور ترکیه است. بزرگترین مزیت رقابتی تولیدات داخل را می توان به قیمت بسیار پایین تر از محصولات خارجی است. تولیدکنندگان ما مانند شیوانساج تلاش خود را برای محصولات با کیفیت کرده اند و در این راه هم موفق بوده اند و سوال مهم اینجاست

چرا ما باید پارچه با کیفیت ایرانی را به جای پارچه ترک خریداری کنیم؟

خوشبختانه کشور ما تولید کننده باکیفیت‌ترین پارچه‌های مبل سلطنتی می باشد که اکثر افراد شناخت کافی در این مورد ندارند، “شهر یزد” تولید کننده بهترین پارچه مبل برای مبل های سلطنتی یا استیل می باشد که خیلی از فروشندگان متاسفانه به دلیل شناخته نشدن این صنعت در بین افراد، این نوع از پارچه‌ها را به عنوان پارچه ترک به مشتریان معرفی می کنند. تولید پارچه رو مبلی در شهر یزد نیز درجه های مختلفی دارد که حین انتخاب باید دقت کافی را رعایت نمود. همانطور که می دانید کشور ترکیه نیز از بهترین کشورهای صادر کننده پارچه رو مبلی می باشد که مرغوبیت و طرح های خاص آن مشتری را مجذوب می کند.

مراکز خرید پارچه مبل تهران کجاست؟

مراکز خرید پارچه مبل تهران کجاست؟

یافت آباد

خیابان دلاوران

بازار بزرگ

خیالان ولیعصر (عج)

عبدل آباد

دروازه دولت (خیابان روشن‌دلان)

برای خرید پارچه مبل در تهران می توانید به خیابان زرتشت نیز مراجعه کنید پارچه‌های زیبایی را خریداری کنید.

انتخاب رنگ و طرح پارچه مبل

انتخاب رنگ و طرح پارچه مبل

لازم است بگوییم که انتخاب رنگ و طرح پارچه مبل کاملا به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد، اما در این قسمت به چند نکته مهم در زمینه انتخاب پارچه رو مبلی اشاره میکنیم تا به راحتی بتوانید طرح و رنگ مورد نظر خود را برگزینید.

 • شما می توانید رنگ پارچه‌های مبلی خود را با رنگ پرده ها و یا پارکت ها ست کنید.
 • اگر فضای منزل شما کوچک می باشد سعی کنید از طرح های شلوغ استفاده نکنید.
 • اگر فضای منزل شما بزرگ می باشد سعی کنید از پارچه های طرح دار (گلدار، راه راه و…) استفاده کنید.
 • برای اتاق هایی که رفت و آمد در آن بیشتر می باشد از پارچه های تیره تر و مقاوم تر استفاده کنید
 • برای اتاق های پذیرایی با دکوراسیون کلاسیک و یا مبلمان استیل از رنگ های روشن تر استفاده کنید تا جلوه اتاق بیشتر شود.
 • می توانید از طرح های خاص پارچه مبل و یا انتخاب طرحی خاص در قالب مبل‌ها برای جلوه دادن به اتاق پذیرایی استفاده کنید.
 • اگر می خواهید مدت زمان بیشتری از مبل های خود استفاده کنید سعی کنید در تعمیر مبل خود از پارچه رومبلی با رنگ های تیره همچون خاکستری، قهوه ای، زغالی و … استفاده کنید.
 • به کار بردن پارچه رو مبلی طرح دار در اتاق های پر رفت و آمد سبب می شود تا لکه ها و کثیفی های مبل ها کمتر به چشم بیایند.
 • اگر شما دارای فرزندی کوچک هستید پیشنهاد می کنیم از پارچه های مبلی با رنگ های فندقی، کاراملی، نسکافه ای استفاده کنید تا در اثر بازیگوشی های فرزند خود دچار دردسر نشوید.
 • اگر تمام پارچه مبلی شما ساده می باشد سعی کنید با چند کوسن طرح دار فضای اتاق را از سادگی و بی روح بودن خارج کنید.

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده با توجه به انواع پارچه‌های رو مبلی و مزایای هر یک از آن‌ها می توانید بهترین نوع آن را بنا بر سلیقه خود انتخاب کنید و از مراکز خرید خریداری کنید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. ناشناس گفت:

  سلام،وقتتون بخیر من کاور مبل میخواستم جنس کشی باشه،اسکوار یا پفکی،شما دارید پارسال هم میکنید؟

 2. زینب گفت:

  سلام من مبل سلطنتی ورق طلا سفارش دادم پارچش مخمل قهوه ای رنگ بنظرتون خوب میشه

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی ترکیب رنگ انتخابی شما زیباست و به صورت کلی اگر ترکیب رنگ مبل‌ها با سایر وسایل دکوراتیو خانه همخوانی داشته باشد زیبایی مبل‌ها و در نهایت دکوراسیون داخلی شما دو چندان خواهد شد.

 3. ساناز گفت:

  سلام.من خوزستان هستم 30متر پارچه رو مبلی میخاستم برام ارسال کنید ایا امکانش هست

 4. سیما گفت:

  سلام خسته نباشید میشه راهنماییم کنین من میخواستم روکش مبلم‌ رو عوض کنم مدل چستردرست کنم با قیمت مناسب میشه پیشنهاد بدین از کدوم پارچه استفاده کنم؟

 5. ناشناس گفت:

  سلام پارچه برای مبل راحتی keten بهم معرفی کردن خوبه یا نه لطف در زمینه پارچه ترک راهنمایی بفرمایید

 6. الیاسی گفت:

  من یک سوال داستم چندی پیش یک سری مبل سفارش دادم باپارچه هانزو حالا میگن پارچه هانزو جون چرمه پوسته پوسته میشه آیا واقعا درسته پوست پویت میشه جواب بدبد

 7. فرزانه فدایی گفت:

  سلام وقتتون بخیر.خواستم بپرسم پارچه دیاموند رو موجود دارین؟متری چنده؟و اینکه آیا این پارچه در بازار دو مدل داره؟ارزونتر و گرونتر بر حسب جنس و وزن پارچه؟

 8. ناشناس گفت:

  سلام
  براي يك دست مبل راحتي تمام پارچه ٧ نفره چند متر پارچه لازم أست

  • بهناز دانشور گفت:

   ۳۲ متر

   • روحانی گفت:

    سلام.شما پارچه کایا کد ۳ هم دارین؟

    • مدیر محتوا استاده گفت:

     درود بر شما کاربر گرامی استاده
     جهت اطلاع از موجودی پارچه‌های مبلی با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

  • رضا گفت:

   سلام روز بخیر برای مبل ۸ نفره و نهارخوری ۸ نفره چند متر پارچه لازم است تهیه شود

   • مدیر محتوا استاده گفت:

    درود بر شما کاربر گرامی استاده
    مبل استیل 8 نفره حدود 13 تا 14 متر
    مبل راحتی 8 نفره حدود 30 متر
    نهارخوری 8 نفره استیل حدود 4 تا 5 متر
    نهارخوری 8 نفره راحتی حدود 8 تا 10 متر
    جهت دریافت میزان دقیق پارچه و اطلاع از قیمت دقیق می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید. موفق باشید

   • عصمت گفت:

    سلام وقتتون بخیر
    پارچه ی کارماکفیتش خوب یاخیر

 9. آریا گفت:

  سلام پارچه مازراتی بهتره یا جاسمین

 10. Nino گفت:

  سلام
  کیفیت پارچه جاسمین بیشتره یا دیاموند؟

 11. Mall گفت:

  سلام پارچه هایی که سلطنتی هست و برای رومیزی هم استفاده میشه رو ازکجا میشه خرید

 12. مدهوش گفت:

  از کجا متوجه بشم که پارچه ترک هست یا ایرانی

 13. كياپاشا گفت:

  سلام من پارچه خوب به اندازه حدودا ٣٠ متر ميخوام و قيمت مناسبتر .براي مبل راحتي ميشه راهنماييم كنيد

 14. رضا گفت:

  سلام برای مبل هفت نفره چهار چوبهاش سالمه ولی پارچه اش خراب شده میشه تو خونه خودمان عوض کنیم یاکار سختی باید تعمیر کار بیاریم چند متر پارچه لازمه ؟

 15. خانم جنات گفت:

  باسلام خداقوت بنده مبل چرم ۹نفره دارم پوسیدگی داره خواستم کاور پارچه ای براش بدوزم‌چن متر پارچه لازمه البته مخمل

 16. سیدمحمدی گفت:

  سلام بسته به نوع کلاف مبل راحتی ونوع پارچه بستگی داره از 18متر تا 26متر من استفاده کردم البته فقط برای مبل راحتی بنده تولیدی مبلمان توی تایباد خراسان رضوی دارم

 17. ناشناس گفت:

  سلام یک مبل هفت نفره تمام پارچه چند متر پارچه لازم دارد؟

 18. یاقوتی گفت:

  سلام خسته نباشید من یه مبل چرم دارم پوسته شده میخوام تعمیرش کنم چه پارچه ای خوبه واسش…

  • تیم پشتیبان استاده گفت:

   سلام
   لطفا این صفحه مطالعه کنید. اطلاعات کاملی برای چرم مبل درج شده است
   ویا با شماره های درج شده در صفحه برای مشاوره تماس بگیرید

 19. بی‌نام گفت:

  با عرض سلام

  برای مبل چستر ک لمسه دوزی دارد و ترجیحا پارچه بادوام باید استفاده شود شما چ پارچه ای را پیشنهاد میدهید؟

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) گفت:

   سلام
   تنوع زیادی در پارچه مبلی وجود داره که امکان استفاده بر روی مبل شمااست
   سلیقه شما هم تاثیر زیادی در انتخاب داره
   لطفا تماس بگیرید تا اطلاعات و نمونه کارها براتون ارسال بشه

 20. وجیهه شیرزادی گفت:

  اینی که نوشتید نظر کاربران کدومشون نظر دادن آخه چرا دروغ میگین همه فقط سوال داشتن چون کالای شما به طور بسته به مردم ارائه میشه آیا درسته

  • admin گفت:

   سلام آقای شیرزادی عزیز
   این قسمت که شما نظر خود رو اعلام کردید (تشکر می کنیم) برای نظر و سوالات کاربرای عزیز مثل مشا هست
   در برخی موارد کاربرها فقط سوال می پرسند و برخی کاربرا نظر میدن
   ممنون از نظری که گذاشتین و حتما اون متن تغییر خواهد کرد که منظور درست انتقال داده بشه

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل) گفت:

   سلام
   به علت نوسانات قیمتط متاسفانه امکان این رو نداریم که بخواهیم قیمت همه محصولات رو ثابت بزاریم.
   هر موقع که نیاز بود تماس بگیرید بنده و همکاران بنده با افتخار پاسخگوی سوالاتتون خواهند بود

   • ناشناس گفت:

    قیمت از چند شروع میشه
    نجار میتونه پارچه مبل کلاسیک عوض کنه

    نجار میتونه پارچه مبل کلاسیک عوض کنه

 21. وجیهه شیرزادی گفت:

  فقط التماس میکنم قیمتها رو بنویسید بخدا هم ما راحت تر با توجه به همه امکانات و سلیقمون میتونیم بخریم و هم فروش شما خیلی بالا میره
  آخه من روم نمیشه چند تا پارچه انتخاب کنم برای تک تکشون زنگ بزنم باور کنید این مشکلو همه دارن
  هیچ جای دنیا اینطور نیست
  کالایی رو که اینترنتی انتخاب میشه قیمت سایز حتی نظر کاربران در مورد محصول به اطلاع عموم میرسه و آدم با آگاهی کامل و اطمینان خرید میکنه
  من شخصا هیچوقت رو قیمت توافقی که اصلا معنی نداره و کالای بی قیمت فکر نمیکنم

  • admin گفت:

   آقای شیرزادی عزیز سلام
   ممنون که نظر گذاشتین
   قیمت ها درج شده است، اگر توجه کنید لینکی در بالای صفحه است که قیمت و مشخصات برخی از پارچه مبلی ها در آن درج شده
   به دلیل تنوع زیاد نمیشه همه اطلاعات در یک صفحه قرارداد
   اگر پیشنهادی داری که چطور ما قیمت تمامی پارچه های مبلی که بیش از 400 نوع دارند در یک صفحه با مشخصات کامل درج کنیم بفرمایید
   حتما استقبال می کنیم

   • ناشناس گفت:

    سلام اگه من بودم پارچه های هم قیمت رو دسته بندی میکردم ممنون که جواب دادین

    • تیم پشتیبان استاده گفت:

     سلام
     پیشنهاد خیلی خوبیه
     اگر قیمت ها ثبات داشته باشه حتما این کار خواهیم کرد

     • ناشناس گفت:

      من مبل فرهی قدیمی دارم روکشش ساتن گلداره میخواهم عوض کنم دکوراسیون خونه کلا رو کرم قهوه ای هس بنظر شما سفید طرحدار کلا استفاده بشه خوبه ی طرحی رو میتونین بهم معرفی کنین

   • الهام گفت:

    سلام شبتون خوش خاستم بدون پارچه مبل بابرند یا بنام گوجی متری چندهستش تا الان

 22. علی گفت:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم پارچه مازراتی وایه مبل خوبه یا مسکو.ملیتا..

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل) گفت:

   سلام
   پارچه مدل مسکو حالتی مخمل مانند دارد که نرمی و لطفت آن بسیار بالاست
   نمیشه گفت که کدام بهتر است برای شما
   بهتر است به صورت حضوری کیفیت این پارچه ها را از نزدیک ببینید

 23. خزان گفت:

  باسلام،پارچہ ے مبلے لوانتہ چہ نوع پارچہ اے است ؟باتشڪر

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل) گفت:

   صندلی ها و مبل ها با این پارچه بافتی کلاسیک دارند

 24. نیما گفت:

  سلام
  پارچه پورش بهتر هست یا زد ایکس؟

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل) گفت:

   سلام
   پارچه Z.X میشه گفت جایگزین مناسبی برای پارچه های بوگاتی، مازراتی و پورشه است
   تولید کشور چین است و شاید بتوان گفت قیمت کمتری نسبت به پارچه پورشه دارد.
   پارچه زد ایکس روی مبل شما یک دست نمایش داده می شود

 25. لیلا گفت:

  سلام وقت بخیر سفارش جهت دوخت هم می گیرید البته استان دیگه ای هستم باسپاس

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل) گفت:

   سلام
   اگر منظور شما دوخت پارچه برای مبل شما باشه بله
   و اگر برای شما محدودیتی برای ارسال و دریافت پارچه در تهران وجود نداشته باشه مثل زمان، از طرف ما مشکلی نیست
   لطفا با شماره های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید

 26. mehdizadeh گفت:

  کیفیت پارچه جاسمین چطوره؟

  • محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل در نکت ) گفت:

   سلام
   پارچه جاسمین دوام بالاتری دارد
   لطیق و نرم تر است

 27. مهناز گفت:

  سلام برای مبل راحتی پارچه مایا بهتره یا هانزو از نظر کیفیت و قیمت ؟ممنون

  • پرزیوند (تعمیرکار مبل در نکت) گفت:

   سلام
   به صورت کلی می توان گفت با هم برابرند و اگر ضخامت هر دو یکی در نظر گرفته شود مایا شاید حس بهتری در زمان نشستن داشته باشد.
   در برخی موارد اختلاف این دو محسوس نیست

 28. فیروزه گفت:

  سلام جنس پارچه میلانو رو میخواستم ببینم چیه و تولید کجاست؟

  • محمدرضا پرزیوند گفت:

   سلام
   لطفا با شماره های درج شده تماس بگیرید

  • زهرا گفت:

   سلام من تازه عروسم مبل سفارش دادم پارچش اشتباه شده میشه پارچشو عوض کرد؟؟

   • محمدرضا پرزیوند(تعمیرکار مبل) گفت:

    سلام
    بله میشه پارچه یا رویه مبل تعویض کرد در هر زمانی

 29. طاهری گفت:

  سلام اگر بخاهیم مبل بخریم اصفهان قیمت مناسب گیر میاد یا بیاییم تهران

  • پرزیوند (تعمیرکار مبل در نکت) گفت:

   معمولا اختلاف قیمت آنچنان زیادی شهر ها با یکدیگر ندارد.
   تهران فقط تنوع محصول (پارچه مبلی) بالایی نسبت به برخی از شهرهای ایران داره.

 30. ارش گفت:

  سلام توضیحات بسیار کامل ومفید بود???

 31. رجبعلی گفت:

  در کجا اصفهان است؟

 32. ناشناس گفت:

  سلام قیمت پارچه راحتی چینی و ایرانی و میشه بگین. ممنون

 33. باسمه حیدری پور گفت:

  حیدری پور
  پارچه مبلی راه راه ترکیبی از سرمه ای ورنگ دیگه تو فروشگاه دارین ..با تشکر فروان

  • admin گفت:

   با سلام
   بله، چهار طرح پارچه با ست کامل موجود است.
   لطفا با شماره های همین صفحه تماس بگیرید

 34. hasan.f گفت:

  خیلی جامع و کامل بود ممنون

 35. محمدی گفت:

  کشور یزد؟ متن رو اصلاح کنید
  تیتر رو اصلاح ککنید یا قیمت ها رو اضافه کنید

  • admin گفت:

   باسلام و تشکر
   اصلاح انجام شد
   قیمت هم به زودی اضافه خواهد شد
   باسپاس

 36. محمد داوری گفت:

  سلام من کارم چاپ و فروش پارچه مبلی هست در صورت تمایل به همکاری در خدمتم
  ممنون

 37. افراسیاب گفت:

  پارچه صد در صد نخ پنبه طبیعی اگر دارید قیمت و اگر نمونه آنرا در اینجا نشان دهید. با سپاس

  • admin گفت:

   باسلام
   در حال حاضر خیر
   ولی همکاران تا چند روز آینده در همین صفحه اطلاعات مورد نظر را درج خواهند کرد.
   باتشکر

 38. نانا گفت:

  سلام مطالبتون بسبار عالی و کاربردی بود لطفا قیمتها رو درج بفرمایید.

  • admin گفت:

   باسلام
   در صورت همکاری با شرکت یا معازه ای معتبر، قیمت ها در همین صفحه اضافه خواهد شد.
   باتشکر

 39. مهدی حاتمی نیا گفت:

  مطالب بسیار مفیدی رو مطرح کردید
  براتون آرزوی موفقیت دارم
  از طرف راشیک مبل ملایر

 40. نیلوفر گفت:

  سایت زیبایی دارید

 41. نسرین عبادی گفت:

  سلام لطف می کنید نمونه های بیشتر توی سایت بزارید به همراه قیمت

 42. بهاره گفت:

  میشه نمونه های بیشتر و قیمت هم قرار بدین؟

  • admin گفت:

   باسلام
   بله در آینده ای نزدیک کاتالوگ قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 43. mahdi گفت:

  توضیح خوبی دادید ممنون

  • ناشناس گفت:

   ممنون از قیمت حرفی نردید

   • فرجادمهر گفت:

    سلام خدمتتون
    من برای رومیزی میخواستم پارچه انتخاب کنم بنظرتون چه پارچه ای خوبه که ایستایی خوبی هم داشته باشه؟
    پارچه دیاموند بنظرتون خوبه؟دوام داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *