پارچه مبلی مخمل همراه قیمت و کالیته رنگی

خدمات تعمیرات مبل استاده: با استاده تماس بگیرید تا کارشناسان استاده با راهنمایی کامل در زمینه تعمیر مبل در کنار شما باشند. استاده با کنترل و نظارت مستقیم، ضمانت کیفیت خدمات را به شما ارائه خواهد داد. بیشتر بخوانید…

مزایای خدمات مبلمان استاده

  • پرداخت مبلغ پس از تحویل و رضایت کامل شما
  • بازدید رایگان در محل
  • کمترین زمان تحویل
  • تضمین تحویل به موقع
  • تا 3 سال ضمانت ترک و پوسته پوسته شدن چرم
  • استفاده از پارچه‌های مبلی جاسمین، پورشه، مازراتی
  • تضمین کمترین قیمت پارچه مبلی
02166176405  ارسال عکس در واتساپ 
پارچه مبلی مخمل

امروزه مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های زیادی برای پارچه‌ی مبل وجود دارد و دست شما در انتخاب آن‌ها جهت تعمیر مبل و یا خرید آن، با توجه به سلیقه‌ی شما باز است. یکی از بهترین انتخاب‌ها در این زمینه، می‌تواند پارچه مبلی مخمل باشد.

برای تعویض پارچه مبل در استاده اقدام کنید.

مبل یکی ارکان اصلی دکوراسیون است و بنابراین انتخاب نوع و طرح آن، بسیار مهم است. این اهمیت از چند بعد بررسی می‌شود:

  1. اولاً باید به کاربرد مبل توجه کرد، باتوجه به استفاده‌‌ی زیاد و روزانه از مبل، باید به مقاومت آن توجه ویژه‌ای شود. اگر اسکلت و پارچه‌ی مبل مقاومت کافی نداشته باشند، خیلی زود خراب می‌شوند و باید تعویض یا تعمیر شوند. روش‌های تشخیص کیفیت پارچه مبلی یا بهترین پارچه مبلی کدام است؟
  2. مورد دوم که این این مورد هم مهم است، مدل و طرح مبل و پارچه‌ی مبل است. همانطور که گفته شد، مبل نقش مهمی در جلوه‌ی دکوراسیون دارد و باید طرح و رنگ آن متناسب با فضا و دکوراسیون انتخاب شود.

پارچه مبلی مخمل

از پارچه مبلی مخمل برای انواع مبل‌ها از جمله کلاسیک، راحتی و … استفاده می‌شود. چرا که هم جلوه‌ی زیبایی دارند و طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارند و هم بسیار نرم و لطیف هستند و حس آرامش را به فرد منتقل می‌کنند. برای داشتن یک دکوراسیون شیک، بهتر است از طرح‌های ساده با رنگ دلخواه برای مبل مخمل استفاده شود. البته این موضوع باز هم به سلیقه‌ی صاحب مبلمان بستگی دارد و می‌تواند رنگ‌ها و طرح‌های دلخواه را انتخاب کند.

یکی از انواع مبل که جدیداً طرفدار زیادی پیدا کرده است، مبل چستر است که معمولا برای پارچه‌ی آن از مخمل استفاده می‌شود. البته ممکن است از چرم یا کتان نیز پوشیده شوند.

 پارچه‌ی مخمل یکی از انواع پارچه است که علاوه بر زیبایی، ماندگاری بالا نیز دارد و می‌تواند یکی از انتخاب‌های مناسب برای مبل شما باشد. البته باید به این موضوع توجه کنید که شستشوی آن‌ها کمی دشوارتر از سایر پارچه‌ها است. قیمت این نوع پارچه بستگی به نوع و طرح آن دارد و متغییر است، اما بعضی از آن‌ها قیمت خیلی بالایی ندارند.

برای اطلاع از انواع کاور مبل و هزینه دوخت کاور مبل می‌توانید روی آن کلیک نمایید.

در ادامه چند مورد از انواع مدل‌های طرح‌دار و ساده‌ی پارچه مبلی مخمل آورده شده است.

پارچه مبلی مخمل طرح دار

پارچه‌های مخملی طرح‌دار، متنوع هستند و می‌توانند یکی از انتخاب‌های شیک و زیبا برای مبل باشند. طرح پارچه می‌تواند در بافت باشد و پارچه کاملا یک رنگ باشد، اما ممکن است طرح پارچه بدون برجستگی باشد. شما می‌توانید از پارچه مبلی مخمل طرح‌دار فقط برای کوسن و یا یک قسمت از مبل استفاده کنید که این ایده بسیار زیبا و شکیل می‌باشد. چه زمانی باید مبلمان را تعویض کنیم؟

پارچه مبلی مخمل ساده

یکی از انتخاب‌های شیک برای مبلمان، پارچه مبلی مخمل ساده است. امروزه سبک مینیمال طرفداران زیادی پیدا کرده است و این سبک یکی از شیک‌ترین سبک‌ها به شمار می‌رود. برای داشتن یک دکوراسیون مینیمال، انتخاب پارچه مبلی مخملی ساده یکی از بهترین گزینه‌ها است. البته شما می‌توانید به سلیقه‌ی خود، از چند رنگ پارچه برای مبل خود استفاده کنید و یا رنگ پارچه‌ی کوسن‌هارا متفاوت انتخاب کنید. انواع رنگ بندی پارچه مبلی پورشه، مازراتی، جاسمین و ملیتا

همانطور که گفته شد، شما می‌توانید از چند رنگ در مبل خود استفاده کنید تا زیبایی و جلوه‌ی آن بیشتر شود:

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.