متخصصین تعمیرات مبل در استاده

به جرأت مبلمان منزل بیشترین تأثیر را در دکوراسیون خانه دارند. شما به سادگی می‌توانید با ایجاد تغییرات در سرویس مبلمان خود، ظاهر جدیدی به فضای خانه‌ ببخشید. این روزها افزایش قیمت‌ها باعث شده که دیگر مانند گذشته به راحتی نتوان مبلمان منزل را تغییر داد. در این موارد اگر مبلمان قبلی شما دچار آسیب جدی نشده باشد، می‌توانید با دریافت خدمات تعمیر مبل، تغییرات اساسی در آن ایجاد نمایید.

در صورتی که تعمیرات مبل پاسخگوی نیاز شما نباشد، بهتر است در این مقاله از “خدمات آنلاین استاده” همراه ما باشید تا عوامل مؤثر در خرید مبل راحتی ارزان را بررسی کرده و توضیحاتی را در این زمینه به شما ارائه دهیم.

قیمت مبل راحتی ارزان

خدمتقیمت به تومان
قیمت مبل راحتی ارزان از 6.000.000

!تعمیر مبلمان قدیمی به جای خرید مبل جدید

قبل از خرید مبل راحتی ارزان، پیشنهاد ما این است که اگر مبلمان قبلی شما کلاف و اسکلت سالمی داشته و جنس چوب آن خوب است، به دنبال تعمیر مبلمان قدیمی خود باشید. به دلیل افزایش قیمت‌ مبلمان، ممکن است مبل راحتی جدید، کیفیت مطلوبی مانند مبلمان قبلی شما نداشته باشد. هم‌چنین احتمال دارد این مبل راحتی ارزان جدید نیز پس از مدتی استفاده نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر مبل به صرفه است یا خیر؟

خوشبختانه امروزه مراکز زیادی به طور تخصصی و حرفه‌ای به تعمیرات مبلمان منزل می‌پردازند. این مراکز می‌توانند بسیاری از مشکلات مبلمان قدیمی شما را برطرف کنند. حتی در چنین مراکز تعمیر مبلی می‌توانید کلاف چوبی مبلمان قبلی خود را رنگ کرده و جلا و درخشش مجدد را به آن بازگردانید. همچنین می‌توانید اسفنج‌ها و فوم‌های فرسوده‌ی مبلمان خود را نیز تعویض کنید.

علاوه بر این موارد می‌توانید با در نظر گرفتن هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از خرید یک مبل راحتی ارزان، پارچه مبلی با کیفیت بالا تهیه نموده و با انجام رویه‌کوبی تخصصی در مراکز تعمیرات مبل، نمایی جدید و جذاب به مبلمان قبلی خود دهید. در رویه‌کوبی تخصصی، روکش و پارچه مبلی قدیمی را جدا کرده و روی پارچه جدید دلخواه شما، الگوی مبلمان را به دقت رسم می‌کنند. در این راستا، کار دوخت و نصب پارچه با ظرافت و دقت هر چه بیشتر انجام می‌گیرد.

تعویض اجزای مبلمان

انتخاب پارچه مبلی متفاوت و متناسب با دکوراسیون منزل، تأثیر به‌سزایی در ظاهر آن ایجاد می‌کند. در این صورت می‌توانید با هزینه‌ای کم‌تر از خرید یک مبل راحتی ارزان، پارچه مبلی با کیفیت بالا تهیه نموده و با انجام رویه‌کوبی، نمایی جدید و جذاب به مبلمان قبلی خود دهید.

الگوکشی مبلمان یکی از مراحل مهمی است که باید در هنگام تعویض پارچه مبلی انجام شود. هر چه قدر این مرحله با دقت و مهارت بیشتری انجام شود، در نهایت کار رویه‌کوبی مبلمان، تمیزتر و شیک‌تر خواهد بود. رویه کوبی مبل راحتی همراه قیمت را در “استاده” بخوانید.

علاوه بر این‌، تا حد امکان تعمیرات قسمت‌های گوناگون چوب را در مراکز تعمیر مبل معتبر انجام دهید. در این مراکز به کمک سنباده‌کشی و تراشیدن رنگ‌ قدیمی، قسمت‌های ناهموار و دارای ترک مبل ترمیم و دوباره رنگ‌آمیزی خواهد شد. در این موارد بهتر است که تعمیر مبلمان راحتی خود را تنها به مراکز معتبر و نام‌آشنا بسپارید تا تعمیرات به نحو احسن انجام شده و زیبایی و ظرافت مبل تعمیر شده با سرویس مبل راحتی جدید برابری نماید.

ویژگی‌های مبل راحتی ارزان

مبلمان راحتی و در عین حال ارزان از ویژگی‌های مهم و متعددی برخوردار هستند که توجه مشتریان به هر یک از آنها در هنگام خرید مبلمان خالی از لطف نیست. در زمان خرید مبل چه نکته‌هایی را فروشندگان به شما نمی‌گویند.

تولید کننده

اولین و مهم‌ترین نکته در خرید مبل راحتی ارزان، خرید مستقیم از تولیدکننده است. عموما خرید از تولیدکننده و مراکزی که مستقیما کار تولید مبلمان را انجام‌ می‌دهند، ارزان‌تر از سایر فروشگاه‌ها و مغازه‌ها است؛ زیرا در این صورت واسطه‌ی کمتری در این میان بوده و افزایش قیمت کمتری نسبت به هزینه‌ی تولید خواهد داشت.

پارچه مبلی

نکته‌ی دیگری که در خرید مبل ارزان قیمت باید توجه داشت، انتخاب مبلمان با پارچه‌ مبلی ارزان‌تر به جای پارچه‌های ترک، مارک‌دار و ایتالیایی است. در میان برندهای ایرانی یا چینی نیز می‌توان با هزینه‌ای کم‌تر، کیفیت مناسبی در پارچه‌های مبلی به دست آورد.

چوب مبلمان راحتی

کلاف مبل راحتی ارزان معمولا از جنس چوب گردو، توسکا یا راش نیست. این چوب‌ها از مستحکم‌ترین و گران‌ترین چوب‌ها برای سرویس خواب، مبلمان و… هستند. چوب صنوبر یکی از چوب‌هایی است که با قیمت پایین‌تر از چوب گردو و راش، از استحکام قابل قبولی برخوردار است. کنده‌کاری و حکاکی‌های روی چوب نیز سبب افزایش قیمت آن خواهد شد. بنابراین هنگام انتخاب سرویس ارزان نباید به دنبال مبلمان دارای کنده‌کاری باشید. همچنین لازم است در هنگام خرید مبلمان به میزان تاثیر پارچه و چوب بر هزینه ساخت مبل توجه نمایید.

کلاف مبل چیست؟ تعمیرات کلاف مبل و آموزش تعویض اسفنج و فوم مبلمان خود را به ما در بازار “خدمات آنلاین استاده” بسپارید.

اسفنج مبلمان راحتی و ارزان

از موارد دیگری که باعث افزایش هزینه مبلمان می‌گردد، کیفیت و نوع اسفنج و فوم به کار رفته در آن‌ها است. در بیشتر مبلمان راحتی ارزان قیمت، از اسفنج 30 کیلویی استفاده می‌شود. این نوع اسفنج هم قیمت مناسب و هم کیفیت لازم و مطلوب را دارد. هر چه وزن اسفنج بیشتر شود، به تبع گران‌تر خواهد بود.

طرح مبل و تعداد صندلی

مدل سرویس راحتی هر چه ساده‌تر باشد، ارزان‌‌تر خواهد بود. به عنوان مثال سرویس تخت‌خواب‌شو نسبت به مدل‌های ساده قیمت بیشتری دارد. همچنین هر چه قدر تعداد کوسن‌های تزئینی آن بیشتر شود، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. نکات طلایی خرید مبل تختخواب‌شو با کیفیت را بخوانید.

یکی دیگر از مواری که باعث تفاوت قیمت میان مبلمان راحتی می‌گردد، تعداد صندلی‌ها است. مبلمان هفت نفره طبیعتا گران‌تر از پنج‌نفره خواهد بود. بنابراین با توجه به محیط و نیاز خود می‌توانید مبل راحتی ارزان‌تری را تهیه نمایید.

نکته نهایی

دقت داشته باشید که تا جایی باید مبل راحتی با قیمت ارزان تهیه نمود که قیمت آن فدای کیفیت نشود. برخی مبلمان راحتی ارزان در بازار به حدی نامرغوب بوده و از کیفیت پایینی برخوردار هستند که پس گذشت مدت زمان بسیار کوتاهی، نیاز به تعمیر یا تعویض خواهند داشت. بنابراین فراموش نکنید که مبل راحتی ارزان باید دوام و ماندگاری بالایی داشته و ظاهری زیبا و مناسب با دکوراسیون منزل شما داشته باشد!

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,