خدمات تعمیر لپ تاپ سونی وایو همراه هزینه

تعمیر لپ تاپ سونی

لپ تاپ امروزه از پرکاربردترین لوازم دیجیتالی هستند که برای امور، تحصیلی، هنری، سرگرمی و… به کار می‌روند. خراب شدن و از کار افتادن لپ تاپ ها از جمله لپ تاپ سونی وایو بسیار دردسرآفرین بوده و نیازمند تعمیرات فوری در سریع‌ترین زمان ممکن است. خدمات تعمیر لپ تاپ سونی و هزینه‌ی تعمیرات آن ا با یکدیگر بسیار متفاوت است، از این رو در این صفحه از استاده تصمیم داریم که درباره‌ی ایرادات رایج لپ تاپ سونی وایو و خدماتی که در تعمیر آنها ارائه می‌شود صحبت نمائیم. ‌

هزینه تعمیر لپ تاپ سونی

تعیین هزینه تعمیر لپ تاپ سونی بدون طی کردن مراحل عیب‌یابی دقیق و تشخیص منشأ بروز مشکل، امکان‌پذیر نیست. این که دلیل خرابی لپ تاپ سونی وایو، از سخت‌افزار دستگاه باشد یا نرم‌افزار آن، تنها توسط تعمیرکاران خبره لپ تاپ قابل تشخیص است. در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی پس از بررسی لپ تاپ و تعیین مشکل آن، بهترین و مقرون به صرفه‌ترین قیمت جهت تعمیر لپ تاپ سونی تعیین می‌شود.

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی، تعرفه مشخصی برای خدمات رایجی که در تعمیر لپ تاپ سونی ارائه می‌شود مانند تعویض کیبورد، تعویض بردهای الکترونیکی، تعویض تاچ‌پد، تعویض لولا، تعویض اسپیکر، تعمیر هارد، تعمیر کارت گرافیک و… تعیین شده است. یکی از مزایایی که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی دارد، این است که پس از بررسی و عیب‌یابی دستگاه، هزینه تعمیر لپ تاپ به مشتری اعلام شده و در صورت رضایت مشتری از قیمت، مراحل تعمیر لپ تاپ آغاز می‌شود.

خدمات تعمیر لپ تاپ سونی

تعمیر لپ تاپ سونی وایو

از جمله خدماتی که در تعمیر لپ تاپ سونی ارائه می‌شود، حل مشکل هنگ کردن‌های مکرر لپ تاپ سونی وایو، روشن ماندن چراغ پاور لپ تاپ سونی، خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ، روشن نشدن لپ تاپ، سفید یا آبی شدن صفحه نمایش لپ تاپ سونی وایو، تعمیر کارت گرافیک، تعمیر کیبورد و تاچ‌پد سونی وایو، تعمیر رم یا مادربورد لپ تاپ، تعمیر نمایشگر لپ تاپ سونی، تعویض باتری، تعمیر و تعویض سوکت، تعویض قاب و فریم لپ تاپ سونی وایو، تعمیر آداپتور شارژر و… ارائه می‌شود.

در خدمات تعمیر لپ تاپ سونی علاوه بر برطرف کردن مشکلات سخت‌افزاری و تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی مشابه، ایرادات نرم‌افزاری نیز مورد بررسی و تعمیر قرار می‌گیرند. مشکلاتی مانند کند شدن لپ تاپ سونی وایو، ویروسی شدن لپ تاپ، ریکاوری اطلاعات، مشکلات مربوط به نصب و اجرا نشدن نرم‌افزارهای مختلف و… در خدمات تعمیر لپ تاپ سونی وایو رفع می‌شوند.

ایرادات رایج لپ تاپ سونی وایو همراه راهکار

مشکلات متعددی امکان دارد برای لپ تاپ بوجود بیاید که برخی از این مشکلات رایج‌تر هستند و بیشتر مشاهده می‌شوند. در ادامه به بررسی متداول‌ترین مشکلاتی که امکان مشاهده آن‌ها وجود دارد می‌پردازیم.

شارژ نشدن لپ تاپ سونی

از رایج‌ترین ایرادات اکثر لپ‌تاپ‌ها من جمله لپ تاپ سونی وایو، شارژ نشدن لپ تاپ است. در این موارد معمولا سوکت یا شارژر و آداپتور دچار خرابی می‌شوند و اگر باتری لپ تاپ نیز سالم نباشد، پس از مدتی دیگر نمی‌توان لپ تاپ را روشن نمود.

عیب‌یابی مشکل شارژ نشدن لپ تاپ سونی و تعمیرات آن نیازمند تجربه و مهارت ویژه‌ای است که سپردن لپ تاپ را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی و تعمیرکاران خبره را واجب می‌کند.

شکستگی قاب یا لولای لپ تاپ سونی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای لپ تاپ سونی وایو رخ دهد، شکستگی قاب یا لولای لپ تاپ است. برای حل این مشکل در صورتی که شکستگی جزئی باشد، سعی می‌شود با تعمیر قاب و ترمیم شکستگی هزینه‌های ناشی از تعمیر لپ تاپ سونی کاهش یابد. اما اگر شکستگی گسترده باشد قاب لپ تاپ سونی وایو تعویض می‌شود.

در مراحل تعویض قاب لپ تاپ، باید صفحه نمایشگر لپ تاپ را جدا کرده و دوباره وصل نمود، این موضوع باعث حساسیت تعویض قاب لپ تاپ سونی وایو می‌شود.

هنگ کردن و کند شدن لپ تاپ سونی وایو

ایرادات رایج لپ تاپ سونی وایو

هنگ کردن و کند شدن لپ تاپ سونی وایو از دیگر مواردی است که در تعمیر لپ تاپ سونی مورد تقاضا قرار می‌گیرد. دلایل متعددی ممکن است سبب بروز این مشکل شوند که از آن‌ها می‌توان به پر شدن رم، پر شدن هارد دیسک، اجرا شدن چندین برنامه سنگین به طور همزمان توسط لپ تاپ سونی، خراب شدن فن لپ تاپ یا سایر مشکلات نرم‌افزاری اشاره نمود.

برای رفع این مشکل در اولین قدم بهتر است که برنامه‌‌ای که باعث کندی لپ تاپ شده است از طریق start task manager بسته و لپ تاپ را برای مدتی خاموش کرد تا دستگاه خنک شود.

مشکلات کیبورد

مشکلات رخ داده برای کیبورد لپ تاپ سونی نیز در خدمات تعمیر آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای حل این مشکل ابتدا از نظر نرم‌افزاری بررسی‌های لازم انجام می‌شود. اگر با انجام تنظیمات دوباره، باز هم کیبورد به درستی کار نکرد ممکن است سوکت کیبورد از مادربورد لپ تاپ سونی وایو جدا شده باشد. (تعمیر کیبورد لپ تاپ و هزینه تعویض)

آب‌خوردگی یا ریختن مایعات

آب‌خوردگی یا ریختن مایعات بر روی لپ تاپ سونی وایو، یکی دیگر از مشکلاتی است که در تعمیر لپ تاپ سونی بسیار مشاهده می‌شود. هنگام مواجهه با این مشکل به سرعت باید لپ تاپ را از برق جدا نموده و باتری آن را خارج کرد. سپس با دستمال نخی تا جایی که ممکن است لپ تاپ سونی را خشک کرده و با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی تماس بگیرید.

مشکلات دیگری مانند ظاهر شدن خطوط رنگی روی نمایشگر، سیاه شدن کامل نمایشگر، به وجود آمدن نقطه‌های سیاه روی تصویر و… از دسته‌ی مواردی هستند که معمولا با تعمیر فلت و صفحه نمایشگر لپ تاپ سونی وایو برطرف می‌شوند. اما باید توجه داشت که مواردی مانند تعویض صفحه نمایش لپ تاپ از تعمیرات پرهزینه بوده و باید تنها توسط متخصص آن انجام گردد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *