لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

یکی از کارهای ضروری با شروع فصل بهار و تابستان، راه‌اندازی مجدد و سرویس سیستم سرمایشی منزل، محل کار، مغازه، ادارات، فروشگاه‌ها و.. است. در میان سیستم‌های سرمایشی گوناگون، کولر گازی بیشتر از سایر موارد طرفدار داشته و سرویس و تعمیر آن نیز اهمیت زیادی دارد. کولرهای گازی برند تی سی ال نیز مانند بقیه برندهای کولر گازی نیازمند مراقبت و سرویس دوره‌ای منظم هستند. بنابراین، خدمات تعمیر کولر گازی تی سی ال بسیار ضروری است.

بهتر است تعمیر کولر گازی تی سی ال به محض مشاهده اولین نشانه عملکرد غیرعادی دستگاه انجام شود. این موضوع سبب می‌شود که طول عمر مفید دستگاه افزایش یافته و هزینه انرژی مصرفی کاهش یابد. بهتر است بررسی بخش‌های مختلف کولر گازی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض قطعات آن را به نمایندگی تعمیر کولر گازی تی سی ال واگذار نمایید. در این مقاله از “استاده” درباره خدمات کولر گازی، مشکلات گوناگون به وجود آمده و هزینه نمایندگی تعمیر کولر گازی تی سی ال TCL صحبت خواهیم نمود.

هزینه تعمیر کولر گازی تی سی ال

خدمتقیمت به تومان
تعویض شیر برقی کولر گازی تی سی ال 80.000
تعویض لوله مویی و کنتاکتور کولر گازی تی سی ال 130.000
تعویض روغن کمپرسور کولر گازی تی سی ال 175.000
تعویض ترانس برد کولر گازی تی سی ال 85.000
تعویض شیر رفت و برگشت کولر گازی تی سی ال 130.000
تعویض مهره لوله رفت و برگشتی کولر گازی تی سی ال 90.000
تعویض خازن کولر گازی تی سی ال 80.000
هزینه ایاب و ذهاباز 30.000 تا 50.000

نمایندگی تعمیر کولر گازی تی سی ال

تعمیر کولر گازی تی سی ال در نمایندگی

ممکن است برخی از مشکلات کولر گازی تی سی ال برخلاف انتظار تنها با اعمال تغییرات در تنظیمات آن به وسیله ریموت کولر گازی برطرف شود، اما در دسته دیگری از مشکلات نیازمند تعمیرات تخصصی برای کولر گازی تی سی ال می‌باشیم. از جمله این مشکلات می‌توان به روشن نشدن کولر گازی تی سی ال، نشتی گاز مبرد، پرتاب هوای گرم، سروصدای غیرعادی، از کار افتادن فن کولر گازی، خرابی ترموستات یا کمپرسور آن، نشت آب و… اشاره نمود.

با توجه به تخصصی بودن تعمیر کولر گازی بهتر است که تعمیر و سرویس آن را به نمایندگی مربوطه بسپارید. برای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال تنها کافی است با شماره تماس‌ آنها ارتباط گرفته و مشکل رخ داده برای کولر گازی خود را شرح دهید. بعد از ثبت درخواست، تعمیرکار مسلط به مشکل کولر گازی تی سی ال شما در اسرع وقت به محل اعزام می‌گردد.

تعمیر کولر گازی تی سی ال در نمایندگی

از مزایای تعمیرات کولر گازی تی سی ال توسط نمایندگی آن می‌توان به این موارد اشاره نمود که به دلیل تسلط کامل تکنسین‌ها به تمامی مدل‌های مختلف کولر گازی تی سی ال، تعمیرات در کمترین زمان ممکن انجام شده و از گسترش آسیب به سایر بخش‌های کولر گازی جلوگیری می‌شود. همچنین، تعمیر کولر گازی تی سی ال با کمترین هزینه ممکن انجام شده و در صورت نیاز به تعویض قطعات، تنها از نمونه‌های فابریک و اصل استفاده می‌شود. علاوه بر این ضمانت‌نامه‌ای برای ارائه خدمات پس از تعمیر کولر گازی تی سی ال نیز به شما ارائه خواهد شد.

جهت اقدام برای شارژ کولر گازی در استاده روی آن کلیک کنید.

هزینه تعمیرات کولر گازی تی سی ال به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان مدل کولر گازی تی سی ال، محل نصب آن، استفاده از قطعات فابریک، مدت ضمانت‌نامه و نوع مشکل رخ داده برای کولر گازی تی سی ال را نام برد. از آن جایی که نوع خرابی کولر گازی، بیشترین تأثیر را در برآورد هزینه تعمیرات کولر گازی تی سی ال دارد، در این قسمت برخی از مشکلات شایع کولر گازی تی سی ال را به اختصار معرفی خواهیم نمود:

خنک نشدن کولر گازی تی سی ال

یکی از دلایل این مشکل، کثیفی فیلترهای کولر گازی است. اگر بعد از تمیز نمودن فیلترهای کولر گازی هنوز مشکل پابرجا باشد، ممکن است اشکال از ترموستات کولر گازی تی سی ال باشد. ممکن است تعمیر ترموستات تنها با کالیبره نمودن آن برطرف شود یا ممکن است نیاز به تعمیر و تعویض باشد که هر کدام از آنها تأثیر زیادی در هزینه تعمیرات کولر گازی تی سی ال خواهند گذاشت.

نشت آب کولر گازی تی سی ال

امکان دارد موارد گوناگونی سبب نشت آب در کولر گازی شود. برای مثال در مسیر تخلیه آب کولر گازی، گرفتگی، پارگی و یا ترک وجود داشته باشد. علاوه بر این ممکن است عایق لوله‌های مبرد کولر گازی از بین رفته باشد و نیاز به ترمیم داشته باشند.

یخ زدن کویل‌های کولر گازی

از دلایل بروز این مشکل کم شدن یا نشتی گاز مبرد کولر گازی بوده که در این صورت علاوه بر هزینه تعمیرات کولر گازی تی سی ال، هزینه شارژ گاز نیز اضافه خواهد شد. یکی دیگر از دلایل این مشکل، آلودگی فیلترهای کولر گازی است که باید به دقت آنها را خارج و تمیز نمود.

یکسره کار کردن کولر

برای تعمیر این مشکل، سلامت و عملکرد صحیح فن‌های کولر گازی بررسی می‌گردد. اگر دلیل این مشکل فن‌های کولر گازی تی سی ال نباشند، میزان گاز مبرد کولر گازی باید بررسی شود.

خدمات تعمیر کولر گازی تی سی ال

گرم بودن باد کولر گازی

این مشکل از خرابی سنسورهای دمای خروجی کولر گازی نشأت می‌گیرد. اگر سنسور کولر گازی خراب شود، کولر گازی نمی‌تواند کارکرد درستی داشته باشد. لازم به ذکر است در نمایندگی تعمیرات کولر گازی تی سی ال این سنسور با هزینه معقولی قابل تعمیر است.

لرزش و صدای غیرطبیعی کولر گازی

این مشکل با صرف هزینه اندکی و با تراز نمودن دستگاه و نصب لرزه‌گیرهایی قابل برطرف شدن است. همچنین در روند حل این مشکل، موقعیت قطعات متحرک کولر گازی نیز بررسی می‌شود.

سخن نهایی

خدمات تعمیر کولر گازی تی سی ال از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان و کاربران این دستگاه به شمار می‌رود. از آنجایی که به دلیل مصرف مداوم و طولانی مدت از این دستگاه احتمال خرابی آن نیز دوچندان می‌شود، توصیه می‌شود جهت سرویس به موقع و تعمیرات تخصصی دستگاه با همکاران و کارشناسان فنی ما در مجموعه “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در