امروزه برخی افراد از چای ساز استفاده می‌کنند. این وسیله نیز امکان دارد دچار مشکل شود و به تعمیر چای ساز نیاز پیدا کنید. در این صفحه نکاتی مربوط به تعمیر چای ساز فلز و تفال بررسی شده‌اند. همچنین اگر المنت و درب و یا کتری چای ساز شما با مشکل مواجه شده است می‌توانید از استاده برای تعمیر چای ساز کمک بگیرید. کارشناسان استاده تمامی خدمات مربوط به تعمیر چای ساز برقی، تعمیر چای ساز پارس خزر، تعمیر چای ساز هادردستون و مواردی از این قبیل را ارائه می‌دهد. علاوه بر آن تعمیر چای ساز بوش و تعمیر چای ساز بیم نیز در استاده انجام می‌شود.

تعمیر چای ساز فلر

نمایندگی تعمیر چای ساز فلر در نقاط مختلف تهران و سایر شهرها شعبه دارد و هر زمان که دستگاه شما با مشکل مواجه شد می‌توانید برای تعمیر چای ساز به شعب آن مراجعه کنید. در این قسمت نکات مربوط به تعمیر چای ساز فلر بررسی می‌شود. در ادامه خرابی‌های رایج چای ساز فلر نام برده شده‌اند.

خرابی‌های رایج چای ساز فلر

 • خاموش شدن دستگاه پیش از جوشیدن آب
 • داغ نشدن آب داخل دستگاه
 • کار نکردن دکمه‌های on و off
 • جوش آمدن آب در عین خاموش نشدن دستگاه
 • روشن نشدن دستگاه
 • روشن بودن چراغ گرم نگه دارنده و گرما نداشتن صفحه سینی

تمامی مشکلات بالا در استاده توسط تعمیرکاران خبره تعمیر می‌شود. همچنین سایر خدمات تعمیر چای ساز که در استاده به شما عزیزان ارائه می‌شود:

 • سرویس دستگاه در کمترین زمان
 • تعویض ترموستات کفی چای ساز
 • تعویض ترموستات دسته چای ساز
 • تعویض سیم کشی دستگاه
 • تعویض کابل
 • تعویض المنت
 • تعویض برد

اگر دستگاه اسپرسوساز خانگی دارید، برای آگاهی از قیمت تعمیر اسپرسوساز خانگی و دستگاه اسپرسوساز کافی شاپ روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

تعویض شیشه چای ساز فلر

یکی از مشکلاتی که برای چای ساز فلر امکان دارد گریبان شما را بگیرد شکستن یا ترک خوردن شیشه دستگاه است. در این صورت شما می‌توانید با تماس با استاده و پس از استفاده از خدمات تعمیر در محل و مشاهده و عیب یابی دستگاه توسط تکنسین مربوطه منشا بروز مشکل را تشخیص داده و سپس نسبت به تعویض شیشه چای ساز فلر اقدام کنید.

تعمیر چای ساز تفال

تعمیر چای ساز تفال

یکی دیگر از برندهایی که نسبت به تعمیر چای ساز آن در استاده اقدام می‌شود چای ساز تفال است. شما می‌توانید پیش از تماس با استاده مشکل دستگاه را از بین خرابی‌هایی که در ادامه نام برده شده‌اند تشخیص بدهید. پس از عیب یابی کارشناسان استاده نسبت به تعمیر چای ساز تفال اقدام خواهد شد.

خرابی‌های رایج چای ساز تفال

 • روشن نشدن دستگاه
 • داغ نشدن آب
 • وجود لایه چربی بر روی قوری
 • سرد شدن آب درون دستگاه در صورت روشن بودن لامپ
 • کار نکردن دکمه‌ها
 • پریدن فیوز در حین استفاده از دستگاه
 • خاموش شدن دستگاه بعد از جوش آمدن آب

تعمیر کتری چای ساز تفال

علاوه بر مشکلاتی که در بالا نام برده شد، مشکلات مربوط به کتری چای ساز تفال نیز در استاده رفع خواهد شد. با تماس با استاده می‌توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید تا کمترین زمان ممکن تعمیرکار در محل حضور پیدا کرده و سپس نسبت به تعمیر کتری چای ساز فلر اقدام کند.

تعمیر چای ساز در محل

تعمیر چای ساز در محل

شما می‌توانید برای تعمیر انواع چای ساز در محل مانند تعمیر چای ساز دلمونتی، تعمیر چای ساز گوسونیک و تعمیر چای ساز مجیک و دیگر چای سازها از خدمات استاده استفاده کنید. با استفاده از خدمات تعمیر در محل استاده در این زمینه می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و دیگر نگران ماندن در ترافیک نباشید. پس از ثبت سفارش می‌توانید روز و ساعت مدنظر خود را جهت اعزام تعمیرکار مشخص کنید تا در زمان مربوطه در محل حاضر شود و نسبت به تعمیر چای ساز اقدام کند.

تعویض المنت چای ساز

این قطعه وظیفه دارد تا برق را بگیرد و آن را به انرژی گرمایی تبدیل کند. چراغی که بر روی دستگاه وجود دارد زمانی که دستگاه و المنت شروع به فعالیت کنند، روشن می‌شود و نشان‌دهنده روشن بودن المنت است. (هزینه تعمیر پلوپز پارس خزر [ تایمر، دیگ، المنت ])

حال سوال اینجا است که چه زمانی نیاز به تعویض المنت چای ساز داریم؟ زمانی که دستگاه خراب شود و منشا خرابی المنت باشد شاهد 2 حالت خواهیم بود. در حالت اول زمانی که در اثر استفاده مکرر یا استفاده نادرست از دستگاه این قطعه خراب شده باشد و سوخته باشد. در این حالت تنها راه تعمیر چای ساز تعویض این قطعه است. حالت دوم مربوط به خرابی اتصالات و پایانه‌های این قطعه است و امکان دارد قطع شدن یکی از آن‌ها سبب بروز این مشکل شده باشد. در این حالت نیز معمولا پس از بررسی تعمیرکار تعویض این قطعه پیشنهاد می‌شود.

تعمیر چای ساز لمسی

چای ساز لمسی نیز یکی دیگر از انواع چای سازها است که در استاده تعمیر می‌شود. اگر از چای ساز لمسی استفاده می‌کنید و دستگاه شما دچار خرابی شده است می‌توانید با تماس با کارشناسان استاده نسبت به تعمیر چای ساز اقدام کنید.

تعمیر کلید چای ساز

معمولا خرابی این قطعه پس از متصل کردن دستگاه به برق و فشردن دکمه نمایان می‌شود. زیرا در این حالت دستگاه روشن نمی‌شود. البته پیش از بررسی کلید بهتر است تا از ورود جریان برق و سالم بودن دکمه‌های دستگاه اطمینان حاصل کنید. حال ممکن است مشکل از کلید باشد.

کلید چای ساز معمولا به دلیل استفاده مکرر و یا استفاده نادرست خراب خواهد شد. تعمیر کلید چای ساز امری کاملا تخصصی است و باید توسط متخصص این امر انجام شود. شما می‌توانید برای تعمیر چای ساز و تعمیر کلید چای ساز با کارشناسان استاده مشورت کنید.

تعمیر سنسور دمای چای ساز

هنگام وجود خرابی در این قطعه از دستگاه چای ساز دو نشانه دریافت خواهید کرد. اولین مورد زمانی است که دستگاه پیش از رسیدن به نقطه جوش، خاموش می‌شود. البته این شرایط در برخی موارد مربوط سنسور می‌شود و باید توسط تعمیرکار منشا بروز آن تشخیص داده شود. دومین حالتخاموش نشدن دستگاه پس از به جوش آمدن آب است.

در اکثر موارد دلیل اصلی بروز این مشکل خرابی سنسور است. در هر دو حالت با کمک تعمیرکار دستگاه را بررسی کرده و نسبت به تعمیر چای ساز اقدام کنید.

تعمیر درب چای ساز

از دیگر خدماتی که در استاده در تعمیر چای ساز به شما ارائه می‌شود، تعمیر درب چای است. ممکن است به هر دلیلی به تعمیر درب چای ساز نیاز پیدا کنید. در این صورت باید تعمیر چای ساز را به متخصص این کار بسپارید. به همین جهت متخصصان استاده همواره آماده پاسخگویی به شما هستند تا با اعزام تعمیرکار مشکل دستگاه شما برطرف شود.

تعمیر کتری چای ساز

علاوه بر مواردی که پیش‌تر بررسی شد تعمیر کتری چای ساز نیز در استاده انجام می‌شود. شما می‌توانید با خیال آسوده تعمیر چای ساز را به تعمیرکاران استاده بسپارید.

طبقه بندی شده در