لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

 بیشتر مردم با گرم شدن هوا به دنبال راهی برای خنک سازی محیط می‌باشند. یکی از بهترین راه‌ها برای خنک سازی محیط، استفاده از کولر گازی می‌باشد. امروزه شرکت توشیبا با تولید لوازم خانگی برقی پیشرفته از جمله کولر گازی، توانسته با سایر شرکت‌ها به رقابت بپردازد. در واقع کولر گازی توشیبا یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت توشیبا است به گونه‌ای که مخاطبان قابل توجه‌ای دارد. بنابراین خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا بسیار حیاتی است.

یکی از موضوعاتی که پس از خرید کولر گازی توشیبا اهمیت ویژه‌ای دارد، طرز استفاده و نگهداری صحیح دستگاه است. یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش عمر مفید کولر گازی توشیبا، سرویس به موقع آن می‌باشد تا دستگاه کم‌تر دچار خرابی‌های احتمالی شود. البته در صورت خرابی کولر گازی نیز نباید نگران این موضوع باشید؛ بلکه در این مواقع با سپردن دستگاه به تعمیرکاران متخصص، خیالی آسوده داشته و به تعمیر کولر گازی توشیبا بپردازید. به همین منظور در ادامه این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” سعی داریم تا شما را با نمایندگی تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا و همچنین هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی در محل آشنا سازیم.

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

خدمتقیمت به تومان
تعویض شیر برقی کولر گازی توشیبا80.000
تعویض لوله مویی و کنتاکتور کولر گازی توشیبا 130.000
تعویض روغن کمپرسور کولر گازی توشیبا 175.000
تعویض ترانس برد کولر گازی توشیبا 85.000
تعویض شیر رفت و برگشت کولر گازی توشیبا 130.000
تعویض مهره لوله رفت و برگشتی کولر گازی توشیبا 90.000
تعویض خازن کولر گازی توشیبا 80.000
هزینه ایاب و ذهاباز 30.000 تا 50.000

زمانی که کولر گازی توشیبا دچار خرابی می‌شود، باید از انجام هر گونه دستکاری دستگاه جلوگیری کرده و در اسرع وقت با نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا تماس بگیرید؛ چون تعمیر کولر گازی توشیبا امری تخصصی می‌باشد. در این صورت، مهندسان این مجموعه به محل مورد نظر مراجعه کرده  و به رفع خرابی می‌پردازند. در این مواقع برای آن که شما از هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا مطلع شوید، فرد متخصص قبل از تعمیر، به بررسی مشکل پرداخته و به صورت تقریبی هزینه تعمیر را اعلام کرده و سپس به تعمیر کولر گازی توشیبا می‌پردازد.

بنابراین فرد متخصص با داشتن تجهیزات لازم و قطعات اصلی به تعمیر کولر گازی توشیبا پرداخته و پس از تعمیر نیز ضمانت نامه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که طبق آن، اگر دستگاه در مدت زمان مشخص شده در گارانتی، دچار همان خرابی شود، فرد تعمیرکار موظف است که به صورت رایگان به تعمیر مجدد کولر گازی بپردازد.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا

به صورت کلی می‌توان گفت که هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا به عوامل زیادی از جمله مدل کولر گازی توشیبا و نوع خرابی دستگاه بستگی دارد و با توجه به اینکه نوع خرابی کولر گازی متفاوت است، طبعا هزینه تعمیر آن، نیز متغیر می‌باشد. برای مثال گاهی اوقات خرابی دستگاه به علت خرابی قطعات آن است. در چنین شرایطی ممکن است با تعمیر قطعه، خرابی دستگاه برطرف شود و در بعضی از مواقع نیز ممکن است قطعه مورد نظر نیاز به تعویض داشته باشد که در این صورت معمولا هزینه تعویض قطعه از تعمیر آن، بیشتر خواهد شد.

 لازم به ذکر است در شرایط مختلف، خرابی دستگاه کولر گازی توشیبا باید توسط تعمیرکاران متخصص در نمایندگی مربوطه کارشناسی شود تا هزینه و قیمت تعمیر یا تعویض قطعات آن به طور دقیق محاسبه شود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا

تعمیرات کولر گازی توشیبا در نمایندگی توشیبا توسط تعمیرکاران متخصص و مهندسان حرفه‌ای انجام می‌شود. به صورت کلی می‌توان گفت نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا از سه بخش اصلی تشکیل شده است که شامل مهندسان و تعمیرکاران باتجربه، قطعات اصلی، با کیفیت و فضای مدرن می‌باشد که به خریداران کولر گازی توشیبا خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.  همچنین در این مرکز تمام مدل‌های کولر گازی توشیبا از جمله پنجره‌ای، ایستاده و… تعمیر می‌شوند.  در حقیقت تعمیرات کولر گازی توشیبا جهت برطرف کردن مشکلات زیادی انجام می‌شود که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دستگاه به صورت یکسره کار می‌کند
 • دستگاه روشن نمی‌شود
 • کولر باد خنکی در محیط تولید نمی‌کند
 • زمانی که دستگاه روشن است، سر و صدای زیادی تولید می‌کند.
 • زمانی که در حال کار کردن است، آب ریزش( پرتاب آب) دارد
 • دستگاه به صورت مکرر و خودکار، روشن و خاموش می‌شود
 • در بعضی از مواقع ممکن است بدنه کولر گازی توشیبا دچار برق گرفتگی شود.

خدمات ارائه شده در نمایندگی

بنابراین همانطور که گفته شد، برای رفع خرابی کولر گازی توشیبا باید با نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا تماس بگیرید. در این شرایط، نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا خدمات تخصصی گوناگونانی را به شما ارائه می‌دهد که انجام این اقدامات باعث رفع مشکلات دستگاه خواهد شد. برخی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا به صورت زیر می‌باشند:

 • تعمیر برد کولر گازی توشیبا
 • تعمیرات یا تعویض قطعات الکتریکی مانند خازن‌های آسیب دیده دستگاه
 • رفع خرابی پنل داخلی و خارجی کولر گازی
 • تعمیرات یا در صورت لزوم تعویض فن دستگاه
 • تعمیر یا تعویض کمپرسور کولر گازی توشیبا
نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا

سرویس کولر گازی توشیبا

همانطور که اشاره شد، یکی از موضوعات مهمی که پس از خرید کولر گازی توشیبا باید به آن توجه شده و به صورت مرتب انجام شود، سرویس دوره‌ای کولر گازی می‌باشد. در واقع سرویس کولر گازی توشیبا یک امر ضروری و مهم به حساب می‌آید که معمولا سالی یک بار باید انجام شود. سرویس به موقع کولر گازی توشیبا باعث می‌شود که عملکرد دستگاه در کل سال صحیح باشد. همچنین سرویس دستگاه موجب می‌شود از خرابی‌های احتمالی دستگاه نیز جلوگیری شود و در نتیجه این عمل، از تعمیرات و هزینه تعمیرات نیز جلوگیری خواهد کرد.

خدمات سرویس

سرویس کولر گازی توشیبا مزیت‌های زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به افزایش عمر مفید دستگاه، افزایش راندمان کاری دستگاه، کاهش مصرف برق کولر گازی و… اشاره نمود.

سرویس کولر گازی توشیبا شامل خدمات گوناگونی می‌باشد که مهم‌ترین آنها به صورت زیر می‌باشند:

 • شست و شوی فیلترهای کولر گازی توشیبا
 • شارژ کولر گازی
 • سرویس و شست و شوی پنل‌های داخلی و خارجی دستگاه
 • تست و بررسی کلی عملکرد کولر گازی توشیبا

هزینه سرویس کولر گازی توشیبا نیز با توجه به نوع خدماتی که نمایندگی کولر گازی توشیبا ارائه می‌دهد، متفاوت می‌باشد. برای مثال می‌توان گفت یکی از خدماتی که هنگام سرویس کولر گازی توشیبا انجام می‌شود، شارژ دستگاه می‌باشد که هزینه پرداخت آن، با توجه به نوع گاز و میزان حجم گاز محاسبه خواهد شد.

خدمات سرویس کولر گازی توشیبا

نتیجه گیری

در نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا مهندسان با تجربه با استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت به بررسی خرابی دستگاه و تعمیر کولر گازی توشیبا می‌پردازند. البته می‌توان گفت یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از خرابی دستگاه، سرویس کولر گازی توشیبا است که اگر به موقع انجام شود مزیت‌های زیادی برای دستگاه دارد که از جمله آن‌ها افزایش عمر مفید کولر گازی، افزایش راندمان کاری دستگاه، پایین آوردن مصرف برق کولر گازی و… می‌باشد.

هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا به عوامل مختلفی بستگی دارد که میزان آن نیز متغیر می‌باشد. یکی از عوامل موثر بر هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا نوع خرابی دستگاه است. برای مثال می‌توان گفت هزینه تعمیر قطعه‌ی معیوب دستگاه با هزینه تعویض قطعه‌ی معیوب، متفاوت می‌باشد.

طبقه بندی شده در