تعمیر کولر گازی تراست و هزینه سرویس کولر گازی Trust

لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

 • تعمیر کولر گازی تراست

  با آمدن فصل تابستان و گرم شدن هوا، استفاده از وسایل سرمایشی از جمله کولر گازی امری ضروری است. امروزه کولرهای گازی در انواع مختلفی تولید می‌شوند که یکی از آنها، کولر گازی تراست می‌باشد. در حقیقت شرکت تراست توانسته با تولید کولرهای گازی با کیفیت و پیشرفته، مخاطبان قابل توجه‌ای داشته باشد. بنابراین، خدمات تعمیر کولر گازی تراست از اهمیت ویژه‌ای نزد کاربران این دستگاه برخوردار است.

  یکی از موضوعاتی که پس از خرید کولر گازی تراست، از اهمیت بالایی برخوردار است، سرویس دوره‌ای کولر گازی تراست می‌باشد. در حقیقت سرویس کولر گازی تراست باعث می‌شود که دستگاه کم‌تر دچار خرابی گردد و همچنین موجب افزایش عمر مفید دستگاه نیز خواهد شد. البته در صورت خرابی دستگاه نباید نگران آن باشید، چرا که پس از خرید کولر گازی تراست می‌توانید از خدمات پس از فروش آن، استفاده نمایید. همچنین می‌توانید با تعمیرکاران متخصص تماس گرفته و با کمک آنها به تعمیر کولر گازی تراست بپردازید. به همین منظور در ادامه این صفحه از “استاده” به معرفی سرویسکار جهت تعمیر و سرویس کولر گازی تراست و همچنین هزینه خدمات تعمیر کولر گازی تراست می‌پردازیم. 

  هزینه سرویس کولر گازی Trust

  خدمتقیمت به تومان
  تعویض شیر برقی کولر گازی تراست80.000
  تعویض لوله مویی و کنتاکتور کولر گازی تراست130.000
  تعویض روغن کمپرسور کولر گازی تراست175.000
  تعویض ترانس برد کولر گازی تراست85.000
  تعویض شیر رفت و برگشت کولر گازی تراست130.000
  تعویض مهره لوله رفت و برگشتی کولر گازی تراست90.000
  تعویض خازن کولر گازی تراست80.000
  هزینه ایاب و ذهاباز 30.000 تا 50.000

  سرویس کولر گازی تراست علاوه بر اینکه باعث بهبود عملکرد دستگاه می‌شود، در افزایش طول عمر آن نیز نقش موثری دارد. بنابراین توصیه می‌شود که دستگاه در زمان مشخصی، توسط تعمیرکاران متخصص سرویس شود. معمولا سرویس کولر گازی، سالیانه دو بار انجام می‌شود. هزینه سرویس کولر گازی تراست متفاوت است و به میزان خدمات انجام شده وابسته است.

  جهت اقدام برای تعمیر برد کولر گازی و هزینه تعمیرات آن روی آن کلیک کنید.

  در حقیقت عوامل مختلفی بر هزینه سرویس کولر گازی تراست نقش دارند که مهم‌ترین آنها به صورت زیر می‌باشند:

  نوع سرویس کولر گازی تراست

  یکی از عواملی که بر هزینه سرویس کولر گازی تراست موثر است، نوع سرویس دستگاه می‌باشد. برای مثال فرد متخصص برای سرویس کولر گازی تراست، خدمات مختلفی از جمله تمیز کردن یا تعویض فیلتر کولر گازی، شستن پنل دستگاه، سرویس پنل کولر گازی و… را انجام می‌دهد که هزینه هر کدام از خدمات متفاوت است.

  هزینه ایاب و ذهاب

  یکی دیگر از مواردی که بر هزینه سرویس کولر گازی تراست نقش دارد، هزینه ایاب و ذهاب می‌باشد. در واقع، هنگامی که شما با سرویسکار کولر گازی تراست تماس می‌گیرید و او به محل مورد نظر مراجعه می‌کند، هزینه ایاب و ذهاب او باید توسط شما پرداخت شود.

  هزینه شارژ گاز کولر گازی تراست

  یکی دیگر از عواملی که بر هزینه سرویس کولر گازی تراست نقش موثری دارد، هزینه شارژ گاز آن می‌باشد. در حقیقت، زمانی که کولر گازی نیاز به شارژ گاز مجدد دارد، سرویسکار کولر به شارژ گاز دستگاه پرداخته و هزینه آن را در نظر خواهد گرفت.

  خرابی قطعات

  خرابی قطعات یکی دیگر از موارد موثری است که در هزینه سرویس کولر گازی تراست نقش دارد. در بعضی از مواقع ممکن است سرویسکار به سرویس کولر گازی پرداخته و متوجه خرابی بعضی از قطعات شود. در این هنگام قبل از سرویس دستگاه به بررسی عیب و رفع خرابی اجزا می‌پردازد. بنابراین مواردی مانند تعداد قطعات خراب و ترمیم یا تعویض آنها باعث تغییر در هزینه سرویس کولر گازی تراست خواهد شد.

  سرویس کولر گازی تراست

  تعمیر کولر گازی تراست

  ممکن است در بعضی از مواقع کولر گازی تراست به دلایل گوناگونی دچار خرابی گردد. در این شرایط شما باید با تعمیرکار با تجربه و حرفه‌ای در نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار در اسرع وقت، به محل مورد نظر مراجعه کرده و به تعمیر کولر گازی تراست بپردازد. در حقیقت تعمیرکار به بررسی خرابی دستگاه پرداخته و هزینه تعمیر را به صورت تقریبی به شما اعلام کرده و سپس به تعمیر دستگاه می‌پردازد.

  همچنین فرد متخصص پس از تعمیر کولر گازی تراست، ضمانت نامه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا اگر دستگاه طبق مدت مشخص شده(در ضمانت نامه) دچار همان خرابی شود، به صورت رایگان به تعمیر مجدد آن بپردازد. به طور کلی می‌توان گفت که هدف از رجوع تعمیرکار به محل مورد نظر، عیب یابی و تعمیر کولر گازی تراست می‌باشد تا پس از تعمیرات آن، امکان استفاده دورباره از دستگاه را برای شما، فراهم کند.

  همانطور که گفته شد، خدمات تعمیر کولر گازی تراست با توجه به نوع خرابی، متفاوت می‌باشد که رایج‌ترین تعمیرات کولر گازی تراست به شرح زیر می‌باشد:

  • تعمیرات موتور کولر گازی تراست
  • تعمیر برد دستگاه و ترمیم یا تعویض قطعات الکترونیکی آن
  • خدمات تعمیر فن دستگاه
  • تعمیر یا تعویض فیلتر کولر گازی تراست
  • تعمیرات کمپرسور کولر گازی تراست
  • خدمات تعمیر روشن نشدن کولر گازی تراست
  • عیب یابی کولر گازی تراست در زمانی که باد سرد تولید نمی‌کند.

  سرویس کولر گازی تراست

   خدمات سرویس کولر گازی تراست، یکی از موضوعات با اهمیتی است که بهتر است قبل از شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا، توسط سرویسکار با تجربه انجام گیرد. در حقیقت با سرویس کولر گازی تراست می‌توانید از ایجاد خرابی‌های احتمالی دستگاه جلوگیری کنید. سرویس کولر گازی تراست دارای خدمات زیادی است که مهم‌ترین آنها به صورت زیر می‌باشند:

  • شارژ گاز کولر گازی تراست
  • شستن پنل داخلی و پنل خارجی دستگاه
  • برطرف کردن نشتی گاز دستگاه
  • شستن فیلتر کولر گازی تراست
  • تعویض کمپرسور کولر گازی تراست
  • تمیز کردن داکت
  • نصب نمودن سایبان برای کولر گازی تراست

  سرویس کولر گازی تراست در منزل، مزیت‌های زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به کن شدن هزینه حمل و نقل، صرفه جویی در زمان، کمتر شدن آسیب پذیری دستگاه و… اشاره کرد.

  خدمات سرویس کولر گازی تراست

  خدمات سرویس کولر گازی تراست

  به طور کلی می‌توان گفت که سرویس کولر گازی تراست صرفا به معنی شستن دستگاه نیست بلکه دلایل مختلفی، انجام سرویس کولر گازی تراست را امری ضروری می‌کند. برای مثال کولر گازی تراست ممکن است دچار خرابی‌های متفاوتی شود که در این هنگام، سرویس دستگاه لازم بوده و سرویسکار متخصص به حل تمام مشکلات می‌پردازد. برخی از آن مشکلات، به صورت زیر می‌باشند:

  • در بعضی از مواقع با روشن شدن دستگاه متوجه می‌شوید که کمپرسور آن کار نمی‌کند.
  • گاهی اوقات کولر گازی تراست پس از روشن شدن، باد خنکی تولید نمی‌کند.
  • هنگامی که کولر گازی تراست را روشن می‌کنید، پس از مدتی متوجه می‌شوید که صدای آن نسبت به حالت معمول، زیادتر شده است.
  • در بعضی از مواقع، پنل داخلی کولر گازی دچار یخ زدگی می‌شود.

  نتیجه گیری

  کولر گازی تراست یکی از مجهزترین کولرهایی است که در میان مردم محبوبیت دارد و خدمات پس از فروش خوبی برای مشتریان دارد. این دستگاه امکان دارد به دلایل متعددی دچار خرابی شود. یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از خراب شدن کولر گازی تراست، سرویس دوره‌ای آن می‌باشد. همچنین سرویس کولر گازی تراست باعث افزایش عمر دستگاه نیز خواهد شد. هزینه سرویس دستگاه به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به نوع سرویس کولر گازی، هزینه ایاب و ذهاب سرویس کار و… اشاره کرد. در این راستا، با کارشناسان ما در “استاده” در ارتباط باشید تا با اطلاعات بیشتری به تعمیر و سرویس دستگاه خود بپردازید.

  مطالب مرتبط برای شما...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.