امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، شرکت‌های زیادی به ساخت و تولید انواع موبایل پرداخته‌اند. شرکت شیائومی یکی از شرکت‌های معتبر و مشهور در زمینه تولید موبایل است که توانسته با تولید گوشی‌های با کیفیت و پیشرفته مخاطبان قابل توجه‌ای داشته باشد.

یکی از موضوعاتی که پس از خرید گوشی شیائومی از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده و نگهداری صحیح از آن است تا گوشی دچار خرابی نشود. البته در صورت خرابی گوشی شیائومی نباید نگران تعمیر آن باشید، چون می‌توانید با کمک نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی به تعمیر موبایل شیائومی خود بپردازید. بنابراین در این صفحه از استاده به خدمات تعمیر گوشی شیائومی و هزینه تعمیر آن، خواهیم پرداخت. جهت ثبت سفارش خود با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

هزینه تعمیر گوشی شیائومی

دقت داشته باشید قیمت‌های موجود در جدول زیر ممکن است به‌روزرسانی نشده باشد؛ لطفا برای دریافت قیمت دقیق با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

خدمتقیمت به تومان
نصب سیستم عامل گوشی شیائومی 200.000 تا 700.000
رفع عیوب تخصصی نرم افزاری گوشی شیائومی 500.000 تا 800.000
سرویس سخت افزاری گوشی شیائومی 400.000 تا 1.200.000
تعویض قطعات (دوربین، میکروفون و…) گوشی شیائومی 400.000 تا 1.500.000
تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی 300.000 تا 1.500.000
تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی300.000 تا 1.500.000
تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی500.000 تا 3.000.000
تعویض باتری گوشی شیائومی 300.000 تا 1.500.000
تعویض مادربرد گوشی شیائومی 300.000 تا 1.500.000
تعویض قاب گوشی شیائومی

هزینه تعمیر گوشی شیائومی با توجه به عوامل زیادی، متغیر می‌باشد. برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه تعمیر گوشی شیائومی به صورت زیر می‌باشند.

 • یکی از موارد موثر بر هزینه تعمیر موبایل شیائومی، نوع خرابی و سخت افزاری یا نرم افزاری بودن آن است. به طور مثال هزینه تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی با هزینه تعمیرات سوکت شارژر آن، متفاوت می‌باشد. 
 • نوع و مدل گوشی، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات گوشی شیائومی است. در واقع هر چه قدر که مدل گوشی شیائومی بالاتر و جدیدتر باشد، هزینه تعمیر و تعویض قطعات نیز بالاتر می‌باشد.
 • کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیر موبایل شیائومی، یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه تعمیرات است. در حقیقت هر چه قدر که کیفیت قطعات استفاده شده در تعمیر گوشی، بالاتر باشد طبعا هزینه تعمیر گوشی نیز بیشتر خواهد شد.
 • مورد بعدی که در هزینه تعمیر گوشی شیائومی، نقش دارد میزاد آسیب دیدگی گوشی می‌باشد. در واقع هر چه آسیب کمتر باشد، هزینه تعمیر آن نیز کمتر خواهد شد.  

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی

هنگامیکه ال سی دی گوشی شیائومی دچار خرابی می‌شود باید آن به یک تعمیرکار متخصص و با تجربه نشان دهید. در این شرایط، تعمیرکار به بررسی خرابی می‌پردازد و به شما اطلاع می‌دهد که ال سی دی گوشی به تعمیر و در صورت لزوم به تعویض نیاز دارد.

در بعضی از مواقع هزینه تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی آن قدر زیاد است که تعویض آن، مقرون به صرفه‌تر از تعمیر آن می‌باشد. همچنین گاهی اوقات نیز میزان خرابی وارد شده به ال سی دی گوشی شیائومی آن قدر زیاد است که ال‌سی‌دی قابل تعمیر نبوده و باید حتما تعویض گردد.

به طور کلی می‌توان گفت عوامل متعددی بر هزینه تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی موثر هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • در هزینه نهایی تعمیر ال سی دی موبایل شیائومی، نوع و مدل گوشی موثر است. برای گوشی‌های جدیدتر (مدرن‌تر، گران‌تر و…) طبعا هزینه تعمیر ال سی دی گوشی نیز بالاتر خواهد بود.
 • شدت خرابی ال سی دی گوشی شیائومی نیز از عوامل موثر بر تعمیر ال‌سی‌دی آن است.
 • یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه تعمیر ال‌سی‌دی موبایل شیائومی، دستمزد تعمیرکار است. در واقع هر چه قدر که تعمیرکار، زمان و انرژی بیشتری برای تعمیر ال‌سی‌دی گوشی شیائومی اختصاص دهد، هزینه تعمیر ال سی دی گوشی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

جهت بهره‌مندی از خدمات تعمیرات نرم افزاری موبایل در استاده، روی لینک کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی در محل

نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی در محل

یکی از بهترین راهکارها برای تعمیر گوشی شیائومی، تماس با نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی است. در حقیقت برای استفاده از خدمات این مرکز و ثبت سفارش تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی در محل باید با نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی تماس گرفته و سپس به ثبت سفارش خود بپردازید.

همچنین می‌توانید با شماره‌های موجود در این صفحه از استاده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. استاده دارای تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای است که در اسرع وقت و با استفاده از تجهیزات و قطعات اورجینال برای تعمیر موبایل شیائومی در محل مورد نظر مراجعه کند.

البته در بعضی از مواقع ممکن است تعمیرکار برای تعمیر گوشی به زمان زیادی نیاز داشته باشد که در این شرایط، گوشی را از شما تحویل گرفته و پس از تعمیر، به شما تحویل می‌دهد. همچنین تعمیرکار پس از تعمیر گوشی شیائومی به شما فاکتور و ضمانت نامه ارائه می‌دهد که طبق آن، اگر گوشی در مدت مشخص شده در ضمانت نامه (معمولا شش ماه) دچار همان خرابی شود، تعمیرکار موظف است که به صورت رایگان به تعمیر مجدد دستگاه بپردازد.

تعمیر گوشی های شیائومی در محل، خدمات زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بررسی و عیب‌یابی گوشی
 • رفع مشکل در آنتن دهی گوشی شیائومی
 • تعمیر تخصصی برد اصلی گوشی
 • تعمیر انواع خرابی‌های سخت افزاری و نرم افزاری
 • تعمیر و تعویض باتری گوشی
 • تعمیر و در صورت لزوم تعویض ال‌سی‌دی گوشی شیائومی
 • تعمیر دوربین گوشی
 • تعمیر و تعویض میکروفن گوشی
 • برطرف کردن تمام مشکلات cpu گوشی

همچنین تعمیر موبایل شیائومی در محل، مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها به صورت زیر هستند.

 • تعمیر گوشی در محل مورد نظر
 • انجام انواع تعمیرات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری گوشی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

تعمیرات ال‌سی‌دی گوشی شیائومی

تعمیرات ال‌سی‌دی گوشی شیائومی

یکی از بیشترین خرابی‌های گوشی شیائومی، آسیب در قطعه ال‌سی‌دی آن است. تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی امری تخصصی بوده که باید توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام گیرد. موارد متعددی سبب آسیب به ال سی دی گوشی شیائومی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به ضربه خوردن مستقیم به صفحه گوشی، افتادن گوشی و برخورد صفحه گوشی با زمین، نفوذ کردن آب به داخل ال‌سی‌دی گوشی شیائومی، قرار گرفتن گوشی در معرض حرارت بالا و… اشاره کرد.

در این شرایط باید به تعمیر ال سی دی گوشی شیائومی بپردازید. در واقع تعمیرکار متخصص، نوع و میزان خرابی ال‌سی‌دی گوشی شیائومی را بررسی کرده و با استفاده از ابزارهای خاص به تعمیر ال‌سی‌دی و در صورت لزوم به تعویض آن می‌پردازد.

نتیجه گیری  

تعمیر موبایل شیائومی نیاز به تخصص دارد بنابراین باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام گیرد. همانطور که گفته شد هنگام خراب شدن گوشی شیائومی، می‌توانید باشماره های موجود در صفحه جهت تعمیرات موبایل شیائومی تماس گرفته تا تعمیرکاران استاده به محل مورد نظر مراجعه کرده و به تعمیرات گوشی بپردازند. هزینه تعمیر موبایل شیائومی نیز با توجه به عوامل زیادی از قبیل نوع و مدل گوشی، نوع خرابی، کیفیت قطعات استفاده شده و… متغیر می‌باشد.  

طبقه بندی شده در