لیست تعمیرکاران خودرو در تهران

امروزه با توسعه را‌ه‌‌ها و افزایش تعداد خودروها، نیاز به خدمات مربوط به خودرو مانند مکانیک سیار هم افزایش یافته است. اولین گزینه وسیله حمل‌ونقل افراد برای جابه‌جایی معمولا خودرو است. استفاده از خودرو زندگی بشر را بسیار ساده کرده است.

شما در طول زمان باید سرویس‌های نگهداری و دوره‌ای انجام دهید و یا با نقص‌ها و مشکلات متعددی از سوی خودرو مواجه می‌شوید که ممکن است بسته به موقعیت مکانی و زمانی به جای رفتن و پیدا کردن مکانیکی به یک مکانیک سیار احتیاج داشته باشید.

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی متخصصین مکانیکی سیار شبانه روزی، ایران خودرو، پراید و پژو خواهیم پرداخت.

مکانیکی سیار شبانه روزی

یکی از نکاتی که برای رانندگان اهمیت دارد دسترسی همیشگی به خدمات و مکانیکی سیار شبانه روزی است. یکی از جنبه‌های این دسترسی را مقوله زمان شکل می‌دهد. به این معنی که هزاران قطعه با نمودارهای خرابی و نگهداری متفاوت در خودرو وجود دارد که نمی‌توان زمان دقیق از پیش‌بینی آن‌ها داشت.

تداخل مشغله روزانه افراد صاحب خودرو با مراکز مکانیکی نیز مشکل دیگری از منظر زمان است. خدمات مکانیکی سیار شبانه روزی خودرو در محل چنین مشکلی را برطرف می‌کند. واحدهای سیار معمولا امکانات لازم برای انواع خدمات را دارند و نیاز به نگرانی خاصی برای کمبود نیست. کافیست تلفن را بردارید و شماره مرکز مکانیکی سیار شبانه روزی را بگیرید.

مکانیک سیار در محل

مکانیک سیار در محل

جنبه دیگر خدمت‌رسانی به مشتریان، محل و مکان ارائه خدمت است. برای انجام سرویس دوره‌ای شاید مجبور باشید مسافت زیادی را طی کنید تا به مکانیکی دسترسی داشته باشید. در میانه راه یا جاده‌های بین شهری پیش‌آمدن نقص فنی در خودرو دردسر بزرگی است که با وجود مکانیک سیار در محل برطرف می‌شود.

گسترش وسایل ارتباطی باعث می‌شود در لحظه، درخواست خود را از طریق تلفن یا نصب برنامه برروی گوشی موبایل ثبت کنید و منتظر بمانید تا مکانیکی سیار در محل اعلام شده از سمت شما برسد. در بسیاری از مواقع حرکت دادن ماشین دارای نقص می‌تواند به نقص بزرگتری منجر شود و یا حتی خطر جانی ایجاد کند.

انجام بکسول و یدک‌کشی علاوه بر هزینه ممکن است به ماشین آسیب هم بزند. پس بهترین گزینه این است که در همان محل، خودرو توسط مکانیک سیار در محل تعمیر شود و سرویس مورد نیاز را دریافت کند. تقریبا انواع خدمات را مانند:

  • تعویض روغن
  • جلوبندی
  • مسائل برقی
  • تنظیم چرخ
  • تنظیم دمای خودرو
  • گیربکس
  • دیاگ
  • تعویض لنت و صفحه کلاچ
  • شستشو انژکتور و موارد دیگر را می‌توان در محل انجام داد.

مکانیک سیار ایران خودرو

مکانیک سیار ایران خودرو

ایران‌خودرو سال‌هاست که یکی از دو بازیگر اصلی در بازار خودروی ایران است. این هلدینگ بزرگ در کشورمان خدمات متنوعی به‌جز فروش خودرو نیز ارائه می‌کند که یکی از آن‌ها مکانیک سیار ایران خودرو شبانه روزی است. مزیت وجود این خدمت از سمت ایران خودرو این است که کادر مجرب و متخصصی ویژه خودروهای تولیدی خود دارد و شما نگران تخصص تعمیرکاری که به محل اعزام می‌شود نیستید. کارشناسان مکانیک سیار ایران خودرو توسط شرکت تایید صلاحیت شده‌اند.

آموزش‌ها و آزمون‌هایی که ایران‌خودرو تهیه دیده است مسلما افراد کاردان‌تری از مکانیک‌های تجربی پرورش داده است. بنابراین اگر محصولی از این خودروسازی بزرگ خریده‌اید، خوب است که راه‌های ارتباطی برای درخواست مکانیک سیار ایران خودرو را همراه خود داشته باشید.

مکانیک سیار پراید

پراید

پراید پرفروش‌ترین خودرو در تاریخ خودروی ایران است و همچنان روی خط تولید است. خودروی پراید یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها در بازار خودروی کشور است و هموطنان زیادی از آن استفاده می‌کنند و می‌توانند در صورت بروز هر گونه مشکلی با مکانیک سیار پراید در محل تماس حاصل کنند.

تعمیر این خودرو ساده و ارزان‌تر است و قطعات آن به‌وفور در بازار یافت می‌شود. خیلی از مکانیک‌ها و تعمیرکاران سیار خودروهای مختلفی را سرویس می‌دهند. این خبر خوبی است زیرا شما هرگز به مشکل عدم تخصص کافی در این زمینه برنمی‌خورید اما اگر وسواس زیادی به‌خرج دهید می‌توانید مکانیک سیار پراید را درخواست کنید و تجربه‌ای کاملا کم تنش را تجربه نمایید.

شماره مکانیک سیار

احتیاط شرط عقل است. این ضرب‌المثل شیرین و پرکاربرد فارسی تقریبا در همه‌ جنبه‌های زندگی کاربرد دارد. اگر خدایی ناکرده خودرو شما دچار نقص شد، به‌ شماره مکانیکی سیار در محل ذخیره شده در تلفن همراه خود مراجعه کنید ولی اگر از قبل این‌کار را انجام نداده‌ای می‌توانید با شماره مکانیک سیار در استاده تماس بگیرید.

در صورت یافتن فرد مجرب می‌توانید شماره او را در گوشی موبایلتان ذخیره کنید تا از این به بعد دچار مشکل نشوید.

مکانیک سیار پژو

همکاری پژو با ایران‌خودرو منجر به تولید محصولات متنوعی شده است. پژو 405، پژو 206، پژو پارس یا پرشیا از به‌نام‌ترین این مدل‌ها هستند. اگر خودروی پژو دارید و نیاز به خدمات مکانیک پیدا کردید با یک مکانیک سیار پژو تماس بگیرید تا سرویس خود را در محل دریافت کنید. در واقع هر خودرویی با دیگری تفاوت‌هایی دارد. اگر ماشین شما پژو است می‌توانید درخواست مکانیک سیار پژو داشته باشید.

سخن پایانی

 داشتن خودرو آسایش زیادی برای افراد به‌وجود می‌آورد اما باید برای دردسرهای آن نیز آماده بود. مکانیک سیار شبانه روزی در کاهش این نگرانی بسیار موثر است و اگر به مکانیک نیاز پیدا کردید برای یکبار هم که شده این تجربه را امتحان نمایید.