لیست تعمیرکاران خودرو در تهران

نیسان پیکاپ یکی از خودروهای باری محبوب است که به صورت دو کابین در ایران حضور پیدا کرده است. تتاین توان توسط یک گیربکس 5 سرعته دستی در میان چهار چرخ تقسیم می‌شود. اما به دلایلی ممکن است گیربکس یا موتور نیسان پیکاپ دچار مشکل شود. به همین دلیل باید برای عیب یابی و رفع عیب آن به یک متخصص مراجعه کرد. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده قصد داریم به معرفی تعمیرگاه نیسان پیکاپ و درباره خدماتی که در تعمیرگاه خوردرو به صورت تخصصی برای موتور و گیربکس نیسان پیکاپ ارائه می‌شود، بپردازیم و راهنمایی‌های لازم را در این باره انجام دهیم.

خدمات تعمیرگاهی نیسان پیکاپ

نیسان پیکاپ در بیشتر ادارات دولتی مانند راهداری، نیروی انتظامی و شرکت نفت برای حمل بارهای سنگین یا یدک کشی استفاده می‌شود. همین حمل بار سنگین باعث می‌شود که استهلاک خودرو تا حد زیادی بالا برود. در تعمیرگاه‌های تخصصی نیسان پیکاپ بسته به دستگاه‌ها و فناوری‌های موجود، خدمات متنوعی ارائه می‌شود. جهت تعمیر خودرو خود در تعمیرگاه تخصصی رنو می‌توانید کلیک کنید.

به عنوان مثال این تعمیرگاه‌ها می‌توانند علت بد کار کردن موتور نیسان پیکاپ را تشخیص داده و آن را برطرف کنند. همچنین در تعمیرگاه نیسان پیکاپ می‌توانید با استفاده از دستگاه‌های مخصوص موتور را تنظیم کنید. بسته به تعمیرگاهی که به آن مراجعه می‌کنید، این کار می‌تواند رایگان باشد یا در ازای پرداخت هزینه انجام شود.

علاوه بر این خدمات مربوط به شم گیری، تعمیر موتور و شم گذاری نیز در تعمیرگاه‌های تخصصی نیسان پیکاپ ارائه می‌شود. در این مورد مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی بسیار اهمیت دارد. زیرا اگر قطعات با ابعاد مناسب و جنس مرغوب به کار نروند، صدای موتور تا حد زیادی افزایش یافته و حتی امکان آسیب به موتور هم وجود دارد. در کنار این‌ها می‌توانید انواع خدمات تعمیر گیربکس و کمک گیربکس نیسان پیکاپ را هم در تعمیرگاه‌های تخصصی دریافت کنید.

تعمیر گیربکس و موتور پیکاپ

نیسان پیکاپ خودرویی است که بیشتر از آن برای حمل بار و در جاده‌ها استفاده می‌شود و تا امروز صاحبان این خودرو شکایت‌های زیادی از آن نداشته‌اند. هم‌چنین بلند بودن شاسی این خودرو نیز به افزایش کیفیت آن کمک شایانی کرده است. اما خراب شدن آن هم دردسرهای زیادی دارد و تولید آن‌هم چند سالی است که متوقف شده است. زیرا این خودرو تولید داخل نیست و به نسبت افراد کمتری به ایرادات آن واقف هستند.

تعمیرات گیربکس و موتور خودرو معمولا جزء سخت‌ترین بخش‌ها هستند زیرا گاهی حتی تشخیص عیب‌ها و ایرادات هم سخت می‌شوند. برای مثال اگر ماشین در دنده سنگین خیلی صدا می‌دهد احتمالا مشکل از گیربکس و زنجیر کمک آن است نه دیفرانسیل جلو. بنابراین برای تعمیر گیربکس خودرو حتما به نمایندگی‌های مجاز و افراد کار بلد مراجعه کنید. در شهرهای مختلف ایران تعمیرگاه‌های مختلفی برای ارائه خدمات تعمیر تخصصی خودروهای مختلف از جمله پیکاپ وجود دارد.

متخصصان خبره و کارآزموده در تعمیرگاه‌های این خودرو ، بر تمام خرابی‌های موتور و گیربکس اشراف داشته و می‌توانند به راحتی و در کمترین زمان عیوب خودرو را تشخیص داده و برطرف کنند. خدمات تعمیرات تخصصی گیربکس در قالب چهارچوبی به نام تعمیر نیسان پیکاپ اسپرت نیز ارائه می‌شود که معمولا در آن خدمات متنوعی مانند سرویس گیربکس معمولی، تعمیرات کلاچ، بررسی تخصصی سیستم تعلیق و سایر قسمت‌های خودرو قرار گرفته است.

سخن آخر

پیکاپ که خودرویی مناسب و کاربردی برای حمل بار از برند نیسان است، نام و نشان خوبی از خود در بازار به جا گذاشته است. اما این خودرو هم دچار خرابی و ایراداتی خواهد شد که پیشنهاد ما چک آپ دوره‌ای آن و جلوگیری از بروز مشکلات است. هم چنین در صورت بروز هر خرابی مراجعه به تعمیرگاه نیسان پیکاپ و تعمیرکاران متخصص و افرادی که به این خودرو تسلط دارند راهکار درستی است.