لیست تعمیرکاران خودرو در تهران

اگر خودروی شما نیاز به بررسی و یا تعمیر دارد، استاده با معرفی بهترین تعمیرگاه‌ها می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. در تعمیرگاه تخصصی رنو، خدمات تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان تعمیر را به تعمیرگاه تخصصی بسپارید. در صورت نیاز خودروی شما به قطعات یدکی، تعمیرگاه تخصصی رنو از قطعات اصلی و مورد تایید شرکت رنو برای خودروی شما استفاده می‌کند.

در تعمیرگاه تخصصی رنو برای خودروهای شرکت رنو اعم از مگان، ساندرو و ال نود خدمات حرفه‌ای و دوره‌ای به صورت کامل انجام می‌شود. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • تعمیرات موتور
  • تعمیرات گیربکس اتوماتیک
  • قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق جلو و عقب
  • تعویض تسمه تایم و فیلتر بنزین و روغن موتور به همراه فیلتر روغن و فیلتر هوا
  • تعمیر سیستم سوخت رسانی خودرو

تعمیرگاه تخصصی رنو این خدمات را به شما ارائه می‌دهد. در سرویس‌های دوره‌ای قطعات اصلی خودرو مثل کمک فنرها بررسی می‌شوند و درصورت وجود مشکل، تعمیر یا تعویض می‌شوند. اگر موتور خودروی شما به صورت دوره‌ای بررسی نشود، ممکن است در مصرف سوخت اختلالی ایجاد شود. هچنین مصرف سوخت شما بیشتر می‌شود.

برخی از موارد مانند گیربکس باید به صورت دوره‌ای بررسی شوند تا درصورت وجود عیب، برطرف شوند و درغیر این صورت مشکل ساز خواهند شد.

یکی از موارد بسیار مهم، بررسی تسمه تایم خودرو است. اگر تسمه تایم در زمان مناسب تعویض نشود، آنگاه پاره شده و هزینه‌ی بیشتری برای صاحب خودرو خواهد داشت. معمولا بهتر است در کیلومتر 60 هزار خودرو تسمه تایم تعویض شود. در این صورت اطمینان بیشتری برای پاره نشدن آن خواهید داشت. تعمیرگاه تخضصی رنو تمامی این خدمات را به صورت حرفه‌ای به شما ارائه می‌کند.

تعمیرگاه تخصصی رنو از قطعات اصل استفاده می‌کند. اگر شما قبلا لنت ترمز را تعویض کرده باشید اما هنگام ترمز کردن، صدای سوت می‌دهد، این نشان دهنده‌ی این است که تعمیرکار از قطعه‌ی اصل استفاده نکرده است و این موضوع به خودروی شما آسیب می‌رساند.

اگر شما متوجه کم کردن آب موتور شدید، حتما به تعمیرگاه تخصصی رنو مراجعه کنید. چرا که ممکن است مشکل مربوط به نشتی از قسمت‌های مختلف و یا سرسیلندر باشد که تعمیرکار با بررسی آن‌ها عیب را پیدا و به رفع آن اقدام می‌کند.