تعمیر پکیج

لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

به طور كلی تعمير پكيج برای حفظ و نگه‌داری هر یک از قطعات پكيج انجام می‌شود تا در نهایت به افرایش زمان کارکرد دستگاه کمک کند. تعمير پكيج دیواری از جمله كارهايی است كه معمولا و بالاخص در فصول سرد به آن نياز پيدا می‌كنيد زيرا پكيج‌ها معمولا دچار رسوب گرفتگی می‌شوند. در اين صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی تعمیرکار پکیج و خدمات تعمیر پکیج به صورت تخصصی می‌پردازیم. پس با ما همراه باشيد.

تعمیر پکیج

خدمات مربوط به تعمیر پکیج

انجام تعمیر پکیج

مراحل تعمیر پکیج

عمده دليل نيازمندی به تعمير پكيج دیواری، رسوبی است كه سبب عدم انتقال حرارت درست می‌شود. از طرفی سرعت گردش آب كم شده و حتی مصرف انرژی هم زياد می‌شود. همچنين رسوبات باعث خورندگی قطعات، بالا رفتن زياد دما در دستگاه و دست آخر خراب شدن كلی دستگاه خواهد شد.

دلیل دیگری که نیازمند به تعمیر پکیج دیواری خواهیم بود خراب شدن ترموستات پکیج است که بالا و پایین شدن حرارت آب یا گرمای شوفاژ خواهد شد.

جرقه زدن، روشن نشدن، خاموش شدن خود به خودی پکیج و … از جمله شرایطی است که ما را نیازمند تعمیرات پکیج می‌کند.

بنابراین بهتر است از انواع مشکلاتی که احتمال دارد برای پکیج رخ دهد اطلاع پیدا کنید. برای مثال ممکن است پکیج شما ارورهایی دهد که باید با آنها با توجه به شرکت سازنده آشنا شوید و یا بعضا از پکیج صداهای ناهنجاری می‌شنوید و یا … که برای هر کدام از مشکلات نیازمند تعمیر پکیج هستید.

تعمیرات تخصصی پکیج

در ابتدا باید بگوییم که اگر تخصصی در زمینه تعمیرات پکیج دیواری ندارید بهتر است این امر مهم را به دست تعمیرکار پکیج بسپارید تا با خیالی آسوده همه مراحل ذکر شده در بالا به خوبی انجام شود. اما برای انجام تعمیرات تخصصی پکیج بهتر است با سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید شروع کنیم.

چرا پکیج بیشتر از حالت استاندارد داغ می‌شود؟

بهترین علت برای اینکه پکیج بسیار بیشتر از حالت استاندارد داغ می‌کند و نیاز به تعمیر دارد خرابی ترموستات پکیج است که در این صورت راه‌حل آن تعویض ترموستات است تا دوباره به حالت قبلی خود برگردد.

علت روشن نشدن پکیچ چیست؟

برای این امر باید به خوبی اتصالات پکیج را مشاهده کنید. در صورت ندیدن مشکل ظاهری در دستگاه می‌بایست به جرقه پکیج توجه کنید. اگر جرقه پکیج سوخته باشد دستگاه روشن نمی‌شود که باید تعویض گردد.

چرا پکیج جرقه می‌زند؟

در این حالت بیشترین احتمال جهت تعمیر تخصصی ممکن است برای جرقه پکیج دیواری باشد. یا جرقه دستگاه خراب شده است و یا فاصله‌ای میان شعله و جرقه به وجود آمده است که سبب اختلال در عملکرد و جرقه زدن پکیج است.

صدای زیاد در پکیج را رفع کنید!

برای این امر حتما توجه داشته باشید که هوای درونی پکیج را بگیرید. اگر هوا درون پکیج باشد سروصدای موجود در آن آسایش را مختل می‌کند. جهت انجام این کار از تعمیرکار پکیج دیواری می‌توانید کمک بگیرید تا به صورت تخصصی به تعمیرات بپردازد.

چرا شوفاژ گرم نمی‌شود؟

علت این امر می‌تواند عوامل زیر باشد:

 1. رسوب موجود در شوفاژ
 2. خراب شدن ترموستات پکیج
 3. مشکل در قطعه شیر سه طرفه

جهت تعمیرات تخصصی پکیج دیواری در این زمینه حتما با تعمیرکار ماهر تماس بگیرید. استاده با معرفی تعمیرکاران پکیج این شرایط را برای شما فراهم آورده است.

تعمیرکار پکیج ماهر

یک تعمیرکار پکیج ماهر فردی است که دارای توانایی‌های زیر باشد:

 • متخصص در انجام تعمیرات پکیج و تشخیص خرابی آن
 • مسئولیت پذیر و حضور به موقع در محل
 • انجام تعمیرات در کوتاهترین زمان و با کیفیت بالا
 • دارای گارانتی تعمیرات
 • استفاده از قطعات اصل برای انجام تعویض قطعات پکیج
 • ارائه فاکتور خرید قطعات به صورت دقیق
 • دریافت اجرت و هزینه ایاب و ذهاب به صورت منصفانه

از جمله شرایطی است که یک تعمیرکار پکیج باید دارا باشد.

خدمات تعمیر پکیج

خدمات تعمیرات پکیج

به طور کلی خدماتی که برای تعمیر پکیج دیواری در نظر گرفته می‌شوند شامل موارد زیر است:

 1. نصب پکیج
 2. سرویس پکیج
 3. تعمیر برد پکیج
 4. تعمیر پکیج بوتان، ایساتیس، مرکوری، لورچ و …

هنگام استفاده از خدمات تعمیر پکیج این نکات را بهتر است بدانید.

 • از اولین مراحل برای شروع تعمیر بخش شناسایی ایرادات پکیج شما است.
 • نصب پکیج و در صورت هرگونه خرابی این خدمت توسط متخصصین دوباره انجام می‌شود.
 • تهویه پکیج بسیار اهمیت دارد و در صورت خرابی در خدمات تعمیر پکیج دیواری شما قرار می‌گیرد.
 • امکان خرابی قطعات دورنی پکیج وجود دارد که در آن صورت می‌توانید از تعمیرکار پکیج کمک بگیرید. زیرا باید به صورت تخصصی تمامی قطعات بررسی شود.
 • قسمتی به نام ‌Board  برای کنترل پکیج وجود دارد که در مواردی نیاز به تعمیر دارد.
 • یکی از مهم‌ترین بخش‌ها مبدل است که امکان خرابی آن نیز وجود دارد.

در پایان

همانطور که اشاره شد در تعمیر پکیج دیواری عوامل زیادی دخیل هستند که باید حتما از مرحله عیب یابی آن شروع کنید و اگر از ارورها و مشکلات پکیج خود سر در نمی‌آورید آن را به دست تعمیرکار متخصص پکیج بسپارید.

آخرین مطالب تعمیرات پکیج در استاده مگ