تعمیر پکیج LG

لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

تعمیر پکیج ال جی

تعمیرات پکیج ال جی و انجام سرویس‌های سالیانه باعث بالا رفتن کارکرد این وسیله ضروری در منزل می‌شود. از این رو بهتر است که قبل از بروز مشکلات و خرابی قطعات، سرویس‌های لازمه را قبل از روشن کردن و راه اندازی برای پکیج انجام دهید تا برای تعمیر پکیج به پرداخت هزینه‌های بالا منجر نشوید.

 در این صفحه از خدمات آنلاین استاده قصد داریم به معرفی بهترین متخصصین جهت تعمیر پکیج ال جی و بررسی مشکلات و علل خرابی پکیج ال جی بپردازیم. 

قیمت تعمیر پکیج ال جی

قیمت تعمیرات پکیج ال جی به طور میانگین60.000 تومان تا 350.000

توجه داشته باشید که برای دریافت لیست ریز قیمت تعمیر پکیج همراه نرخ نامه روی آن کلیک کنید.

عوامل متعددی در تعیین قیمت تعمیر پکیج ال جی دخیل می‌باشد که شامل: انجام سرویس‌های دوره‌ای برای پکیج، مقدار دستمزد تعمیرکار، تعمیر و یا تعویض هر یک از قطعات، هزینه خرید قطعات اورجینال و اصل، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار و… است.

 هر یک از این عوامل بیان شده در تعیین تعرفه قیمت تعمیرات پکیج ال جی در نظر گرفته خواهد شد.

احتمال اینکه پکیج شما شامل خدمات پس از فروش و تعمیر رایگان هم باشد وجود دارد. بنابراین ابتدا از این امر اطمینان حاصل کنید و در غیر این صورت از تعمیرکاران مجرب استاده درخواست کنید.

تعمیر پکیج دیواری ال جی 

تعمیرات پکیج دیواری ال جی

پکیج ال جی به دلیل بالا بودن کیفیت قطعات دستگاه جزو برندهای معروف و پرفروش می‌باشد. از این رو چون طول عمر زیاد و هزینه سرویس و نگهداری پایینی دارد، در مورد انجام تعمیرات نیز مشکلی نخواهد بود. اما در طولانی‌مدت و بر اثر استفاده نادرست، پکیج مستهلک شده و نیاز به سرویس‌دهی متخصصان و انجام تعمیر پکیج دیواری ال جی خواهد بود.

معمولاً توصیه می‌کنیم که حتماً سالیانه یک‌بار عمل رسوب‌زدایی پکیج را خودتان و یا از طریق تماس با تعمیرکاران کاربلد استاده، درخواست خدمت مورد نظر انجام دهید. چرا که انباشت رسوبات آب مصرفی با گذشت زمان بیشتر شده و از عملکرد درست پکیج و چرخش مناسب آب جلوگیری خواهد شد.

برخی از ایراداتی که در ادامه ذکر می‌شود را خودتان نیز می‌توانید با انجام راه‌حل‌های بیان شده رفع نمایید.

 بررسی مشکلات و تعمیرات پکیج ال جی:

۱. گرم نشدن آب در پکیج ال جی

 اگر آب مصرفی فقط ولرم می‌شود و گرمی و داغی مدنظر شما را ندارد، مشکل مربوط به عدم تنظیم بودن مشعل پکیج می‌باشد. بهتر است که ابتدا این مورد را چک کنید تا در صورت وجود این مشکل، خودتان بتوانید ایراد را رفع کنید. البته علت‌های دیگری چون خرابی شیر برقی، معیوب بودن قطعه فلومتر یا فلوسوئیچ پکیج، سوختگی قطعه NTC آبگرم مصرفی و… می‌تواند دلیل گرم نشدن آب مصرفی و لزوم تعمیر پکیج دیواری ال جی باشد. برای تعویض هر یک از این قطعات، تعمیرکار باید ابتدا پکیج را بررسی و نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات اقدام نماید.

۲. وجود سروصدای زیاد در پکیج ال جی

گاهی اوقات ممکن است که سروصدای زیادی از پکیج ال جی، توجه‌تان را جلب کند. این ایراد می‌تواند ناشی از عوامل زیادی چون: 

  • خرابی پمپ پکیج 
  • معیوب شدن اورینگ‌ها و واشرهای دستگاه
  • خرابی فن پکیج
  • نصب پکیج در محیطی نامناسب در منزل 
  • خرابی شیر ماژوله پکیج 
  • وجود هوا در مدار گرمایش دستگاه 
  • و… 

رخ دهد. برای رفع مشکل صدای دستگاه و انجام تعمیر پکیج ال‌جی باید تعمیرکار ابتدا هر یک از این قطعات نام برده را چک کند تا در صورت شناسایی قطعه معیوب شده، به تعویض و تعمیر آن بپردازد.

۳. کدخطاهای پکیج ال جی

 پکیج ال جی در صورت خرابی هر یک از قطعات دستگاه، عیب‌یابی را از طریق نمایش کدخطایی در صفحه نمایشگر دستگاه اعلام می‌کند. هر یک از این کدخطاها یک علامت و معنی جداگانه‌ای دارند که تعمیرکاران برای آسان کردن روش تعمیرات پکیج ال جی از این کدخطاها استفاده می‌کنند. به عنوان مثال کدخطای E1 مربوط به مشکل شعله پکیج و کدخطای E6 مربوط به خرابی سنسور NTC و تعویض آن می‌باشد.

تعمیر برد پکیج ال جی

تعمیر برد پکیج ال‌جی

برد پکیج ال‌جی، قطعه الکترونیکی اصلی دستگاه می‌باشد که وظیفه کنترل عملکردهای مختلف پکیج را دارد. این قطعه در پشت صفحه کنترل پکیج، داخل محفظه دستگاه قرار گرفته است که در صورت جمع شدن گردوغبار و نفوذ آب به این قطعه، برد کنترل مشکل پیدا خواهد کرد و باید تعویض و تعمیر برد پکیج ال جی در اسرع وقت انجام شود.

 معمولا علامت‌هایی چون گرم نشدن آب پکیج، نمایش ارور E3 یا EA در صفحه نمایشگر پکیج، معیوب شدن پمپ دستگاه، انفجاری روشن شدن و عدم تنظیم فاصله الکترود جرقه‌زن پکیج نشان از نیاز به تعمیر برد پکیج ال جی می‌باشد.

کلام آخر 

با توجه به نکات گفته شده در خصوص حفظ و نگهداری پکیج، مراقبت از آن می‌تواند از بروز هر گونه ایراد و مشکل در قطعات پکیج جلوگیری کند. از این رو شما با انجام این گونه اقدامات می‌توانید از پرداخت هزینه‌های بیشتر برای انجام تعمیر پکیج ال جی معاف شوید.

آخرین مطالب تعمیرات پکیج در استاده مگ