لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • رنگ نانو ساختمانی رنگی است که با کمک علم نانو خصوصیات ویژه‌ای  به آن اضافه شده است. چنانچه نخواهید به دفعات نقاشی ساختمان را تکرار یا تغییر دهید، انتخاب این نوع رنگ گزینه‌ای منطقی به نظر می‌رسد. همچنین انرژی مصرفی را به حداقل می‌رساند. به دلیل نیاز نداشتن به حلالی به غیر از آب، رنگ نانو به دوست‌دار محیط زیست تبدیل شده است.

  در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی بهترین رنگ نانو نمای داخلی و خارجی ساختمان، قیمت رنگ نانو ساختمانی و انتخاب صحیح رنگ نانو برای دیوار میپردازیم.

  قیمت رنگ نانو ساختمان

  قیمت رنگ نانو ساختمان

  با تمامی قابلیت‌هایی که رنگ نانو ساختمانی دارد، اما قیمت رنگ نانو ساختمان، بسیار مقرون به صرفه و حتی در گاهی مواقع متناسب با رنگ معمولی است. مواردی که در برآورد قیمت رنگ نانو ساختمان تاثیرگذار است:

  مقدار رنگ مصرفی

  طول مسیر رفت و آمد

  نیاز به زیرسازی

  اندازه ساختمان

  برند رنگ نانو

  نمای داخلی یا خارجی

  قطعا قیمت رنگ نانو داخل ساختمان (دیوارها، سقف‌ها یا کف‌ها) با نمای خارجی ساختمان متفاوت است و به شکل متر مربع محاسبه می‌گردد.

  رنگ نانو نمای ساختمان

  رنگ نانو نمای ساختمان

  تغییرات محیط معمولا باعث خرابی رنگ نمای ساختمان خواهد شد. رنگ نانو ساختمانی برای نما در واقع پوششی زیبا و محافظ در مقابل عواملی می‌شود که به رنگ نمای ساختمان آسیب وارد می‌کند. اگر نگران باریدن باران بر سطوح رنگ نمای ساختمان خود هستید، رنگ نانو نمای ساختمان، به دلیل قابلیت عایق بودن آن، از نفوذ کردن آب به درون خود جلوگیری می‌کند و این باعث می‌شود که رنگ نمای ساختمان شما همیشه تمیز و نو باقی بماند.

  مقاومت در برابر اشعه خورشید رنگ نمای ساختمان را ایمن می‌کند. قابلیت ضد اشتعال و ضد ترک بودن از ویژگیهای دیگر رنگ نانو نمای ساختمان است. شرایط جوی ناپایدار نمی‌تواند به پوشش ضد رطوبت و ضد نم این رنگ آسیبی وارد کند

  رنگ نانو داخل ساختمان

  رنگ‌های نانو برای داخل ساختمان

  همانطور که قبلا گفته شد، استفاده از رنگ نانو ساختمانی برای داخل ساختمان نیز فواید بیشماری دارد. از جمله جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی. یکی از ایرادهای رنگهای ساختمانی کثیف شدن آنهاست که شما را وادار به تجدید رنگ ساختمان می‌کند. رنگ نانو داخل ساختمان به شما این امیدواری را می‌دهد که نگران کثیف شدن زودهنگام رنگ ساختمان خود نشوید و به راحتی بتوانید رنگ ساختمان خود را تمیز کنید. حتی به کمک این فناوری می‌توان خاصیت تمیزشوندگی خودخواسته به رنگ‌ها داد.

  بطوریکه گرد و غبار تنها در سطح رنگ باقی می‌ماند و به درون آنها نفوذ نمی‌کنند. رنگ نانو داخل ساختمان در واقع عایقی حرارتی و رطوبتی است که به راحتی بر روی سطوح مختلف می‌نشیند و شکل بی‌رنگ آن، متناسب با سطح زیرین خواهد شد. از دیگر ویژگیهای رنگ نانو برای دیوار، راحتی اجرای آن است که به سادگی با وسایلی که در رنگ آمیزی ساختمان استفاده میشود؛ می‌توان دست به کار شد. رنگ نانو ساختمانی را بر روی کف و سقف داخل خانه نیز می‌توانید، استفاده کنید‌

  بهترین رنگ نانو برای دیوار چیست؟

  به دلیل تمامی قابلیت‌هایی که رنگ نانو ساختمانی داراست، که پیشتر با آنها آشنا شدید، استفاده از رنگ نانو برای دیوار، پیشنهادی هوشمندانه به نظر می‌رسد. از جمله عایق بودن آن که در میان عایق‌های حرارتی دیگر، پایین‌ترین اندازه انتقال حرارت را شامل می‌شود و این موضوع خود از اتلاف بی‌مورد انرژی جلوگیری خواهد کرد.

  همچنین سادگی اجرای آن نیز دلیلی دیگر بر این تصمیم است. حالا دیگر می‌دانیم که رنگ نانو ساختمانی از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کند و چه خبری بهتر از این برای اهالی آن خانه. قابل شستشو بودن، ویژگی غیر قابل کتمان دیگری از رنگ نانو برای دیوار است.

  جمع بندی

  شاید بتوان گفت رنگ نانو ساختمانی یکی از امکانات تازه‌ای هست که برای رفاه زندگی، فراهم شده است. این رنگ علاوه بر امکان استفاده ساده به وسیله‌ی ابرازهای رنگ‌کاری مزایای بسیاری با خود دارد. از جمله این مزایا می‌توان به مقاومت بی‌نظیر آن در برابر تابش خورشید و سایر اشعه‌ها، امکان شستشو، مقاومت در برابر گرد و غبار و مواد شوینده و همچنین عایق‌بودن آن در برابر گرما و رطوبت اشاره کرد. رنگ نانو ساختمانی را می‌توان برای زیباشدن نمای بیرونی ساختمان و فضای درونی به کار برد

  آخرین مطالب نقاشی ساختمان در استاده مگ