معرفی کارخانه قالیشویی تهران

قالیشویی آپ

امتیاز 4.5 از 102 رأی

استاده در: شستشوی انواع فرش و موکت، مبل شویی، شستشوی تشک خوشخواب

برتری‌ها: شستشوی مجدد فرش و مبل به صورت رایگان در صورت ناراضی بودن مشتری، دارای کارشناس شستشوی فرش ابریشم

قالیشویی شهاب

امتیاز 4.4 از 21 رأی

استاده در: شستشوی انواع فرش و موکت، مبل شویی، شستشوی تشک خوشخواب

برتری‌ها: تضمین کیفیت شستشو فرش و مبل

قالیشویی الوند

امتیاز 4 از 9 رأی

استاده در: شستشوی انواع فرش و موکت، مبل شویی، شستشوی تشک خوشخواب

برتری‌ها: تضمین کیفیت شستشو فرش و مبل

قالیشویی

در واقع امر قالیشویی شامل لکه گیری، شستشو، غبار روبی را شامل می شود. در گذشته به دلیل وسعت خانه های قدیمی و نبود تکنولوژی و ماشین های اتوماتیک ،افراد به تنهایی قالی های خود را با آب و صابون شستشو می دادند. اما امروزه کارخانه قالیشویی با پیشرفت تکنولوژی هایی وجود دارند که شستشوی فرش را با ماشین های مخصوص شستشو داده و آماده به مشتری تحویل می دهند.

در اینجا می خواهیم به چندین نکته در مورد قالیشویی اشاره کنیم تا بتوانیم قبل از اقدام به شستشوی فرش اطلاعات مناسب و کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت شستشوی فرش در قالیشویی های تهران در سال 99

تحویل فرش ماشینیدو تا سه روز
تحویل فرش دستباف سه تا چهار روز کاری
لوله کردن فرش، حمل و بسته بندی20،000 تومان
شستشوی فرش گل ابریشم30.000 تا 70.000 تومان
شستتشوی فرش دستباف اعلا30.000 تا 60.000 تومان
شستشوی فرش دستباف عادی20.000 تومان
شستشوی فرش دستباف زمینه لاکی20.000 تا 25.000 تومان
شستشوی فرش دستباف زمینه گرم25.000 تا 40.000 تومان
شستشوی فرش ماشینی10،000 تومان

برای دریافت اطلاعات کاملتر از قیمت شستشوی فرش کلیک کنید و تمامی قیمت‌ها را مشاهده نمایید.

اعتبار یک کارخانه قالیشویی خوب چیست؟

یک قالیشویی خوب زمانی در ذهن و افکار مردم حک می شود که در کنار جلب رضایتمندی و مشتری مداری، تمام موارد زیر را عمل و رعایت نماید:

0 تا 100 شستشوی فرش در قالیشویی
 • دریافت هزینه ای منصفانه و طبق نرخ اتحادیه
 • برخورد محترمانه تمامی پرسنلی که با مشتری در ارتباط هستند.
 • استفاده از متخصصین حاذق در زمینه شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی
 • ارائه خدماتی همچون مبل شویی، موکت شویی، لکه گیری فرش، ترمیم ریشه فرش، رفع بید زدگی فرش
 • به کارگیری از پیشرفته ترین دستگاه های قالیشویی
 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مجاز
 • رعایت بهداشت از صفر تا صد قالیشویی
 • تحویل به موقع فرش به مشتری
 • پذیرش مسئولیت در قبال هرگونه کوتاهی و آسیب
 • دارای جواز کسب از اتحادیه قالیشویان
 • ارائه رسید و فاکتور به صورت شفاف و واضح

انتخاب بهترین قالیشویی و دارای اعتبار از جمله دغدغه های بسیاری از افراد می باشد مخصوصا در روزهای عید نوروز که به دلیل حجم بالای درخواست ها، متاسفانه برخی از کارخانه ها کم کاری می کنند. استفاده از تجربه افراد و پرس و جو از افراد مورد اعتماد یکی از مطمئن ترین کارهایی است که می توان در اجرای این امر انجام داد.

بهترین روش شستشوی فرش ماشینی

بهترین روش شستشوی فرش ماشینی

شاید این سوال برای شما مطرح باشد که روش های امروزی برای دوام و جلوگیری از آسیب فرش مناسب تر است یا روش سنتی؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بسته به نوع کیفیت و بافت فرش (دستباف و ماشینی) انتخاب نوع شستشو متفاوت می باشد.

برای شستشوی فرش ماشینی هرچند می شود به روش سنتی عمل نمود اما بسیار بهتر است که از روش های قالیشویی مدرن استفاده کنید زیرا استفاده از ماشین آلات مدرن قالیشویی صدمه و آسیب بسیار کمتری به باقت فرش می رساند و می توان از فرش در سال های بیشتری استفاده نمود. اما برای شستن فرش های دستباف و ابریشمی توصیه می شود از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستباف به روش سنتی، استفاده کنید تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نشود.

2 نکته مهم که در شستشوی فرش باید درنظر بگیرید

 • به طور کلی استفاده از “روش های امروزی” در کاهش مصرف آب و همچنین کاهش مدت زمان اجرای شستشو بسیار موثر می باشد.
 • جنس و بافت فرش از مهمترین مواردی است که هنگام انتخاب هر یک از روش های شستشوی فرش باید نهایت دقت را در نظر گرفت.

خدمات کارخانه قالی شویی

خدمات کارخانه قالیشویی

در کارخانه‌های قالیشویی می توانید انتظار خدمات زیر را داشته باشید

 • خدمات شستشوی فرش ماشینی
 • شستشوی فرش دستباف به صورت تخصصی
 • خدمات فرش ابریشن به صورت تخصصی
 • شستشوی موکت به صورت تخصصی
 • نظافت و شستشوی تابلو فرش
 • ضد بید کردن فرش ابریشن
 • ترمیم ریشه فرش
 • مبل شویی و یا شستشوی مبل
 • رفو گری
 • لکه گیری انواع فرش بسته به نوع فرش (دستباف، ماشینی، ابریشم، موکت و تابلو فرش)
 • نظافت و شستشوی تشک خوشخواب

پس از تماس و صحبت با کارخانه های قالیشویی دلایل اختلاف قیمت ها را اینگونه بیان کردند:

ما تبلیغات در سطح شهر و یا تلویزیون نداریم به همین دلیل قیمت کمتری از مشتری می گیریم.

نوع مواد شوینده مصرفی ما مرغوب ترین کیفیت را دارد به همین دلیل هزینه بیشتری از مشتری می گیریم.

ما از دستگاه های تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش استفاده می کنیم نه روش دستی.

ما از دسته شرکت های واسطه نیستیم و به طور مستقیم با کارخانه همکاری می کنیم به همین دلیل نرخ کمتری دریافت می کنیم.

ما دوباره شویی و یا به اصلاح ویژه شویی داریم به همین دلیل نرخ بیشتری می گیریم.

خوب! این ها همه دلایلی است که کارخانه ها و یا شرکت ها در مقابل اعتراض و یا سوال ما خواهند آورد! حال به برسی این نکات می پردازیم:

1- تبلیغات کارخانه های قالیشویی

این موضوع همیشه صادق نمی باشد. کارخانه هایی وجود دارند که با قدمتی چندین ساله و شروع تبلیغات در سطح شهر و تلویزیون، همان نرخ مصوب از سوی صنف قالی شویی را از مشتری دریافت می نمایند و صداقت را در کلام آن ها می توان فهمید. در صورتی که برخی از قالی شویی ها حتی با پخش چندین تراکت در سطح شهر نیز نرخ بیشتری از مشتری دریافت می نمایند تا هزینه تبلیغات خود را جبران نمایند. پس به خاطر داشته باشید که با دیدن بیلبوردها، تبلیغات در صدا و سیما و تراکت و … نمی توان گفت این برند هزینه بیشتر و یا کمتری دریافت خواهد کرد.

2- واسطه در قالیشویی ها

که در بالا نیز به آن اشاره شد به طور صد در صد می توان به آن استناد کرد. زمانی که پای واسطه به میان می آید مطمئن می شویم که هزینه بیشتری را باید تقبل نماییم. پس به خاطر داشته باشید که با کارخانه های قالیشویی قرار داد ببندید نه دفاتر!

3- مواد شوینده برای فرش شویی

باید بگوییم که متاسفانه ممکن است صحیح باشد! با توجه به قوانین و مقررات القا شده از طرف صنف فرش شویی در زمینه استفاده از مواد شوینده مجاز و بهداشتی، متاسفانه برخی از کارخانه ها این امر را رعایت نخواهند کرد و با اعلام نرخ کمتر، از مواد شوینده غیر مناسب برای فرش ها استفاده می کنند.
پس هنگامی که با نرخ بسیار کمتری نسبت به سایرین مواجه شدید حتما شک کنید!

4- نگهداری از فرش در قالی شویی

باید گفت که این جمله غیر قابل منطقی می باشد. زیرا همه کارخانه های معتبر وظیفه دارند که فرش ها را در بهترین شرایط شستشو دهند و از تمام آلودگی ها آن را پاک سازند. اما نکته ای که به آن باید توجه داشت این است که ممکن است فرش شما دارای لک یا هر مشکل دیگری باشد که پس از بازدید کارشناس در مورد قیمت با شما صحبت خواهد شد.

5- استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک

نیز باید بگوییم تمامی کارخانه های معتبر از دستگاه های تمام اتوماتیک بهره می برند و به هیچ وجه از روش های دستی نباید استفاده کنند. پس به خاطر داشته باشید که اگر با کاهش هزینه چشم گیری مواجه شدید شاید بخاطر شستشوی فرش به روش دستی و رعایت نکردن اصول بهداشتی می باشد.

فرش شویی به روش مدرن

فرش شویی به روش مدرن

روش های امروزی که در کارخانه های قالیشویی و توسط کارکنان یا ماشین های اتوماتیک و پیشرفته انجام می گیرید خود به سه دسته تقسیم می شوند.

شستن فرش به روش دستی

در این روش تمامی مراحل از جمله غبارروبی توسط جارو، خیساندن فرش به وسیله پمپ آب، شستشوی فرش با مواد شوینده مناسب و مخصوص و آبگیری فرش توسط کارکنان کارخانه قالیشویی انجام می گیرد و تنها مرحله خشک کردن فرش توسط دیگ خشک کن انجام می گیرد. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که دیگ خشک کن چیست؟ دیگ خشک کن در قالیشویی محفظه ای است که پس از آبگیری اولیه فرش، فرش خیس را داخل آن می گذارند و دستگاه به حالت چرخشی و درجه حرارت بالا سبب خشک شدن فرش می شود.

شستشوی فرش نیمه اتوماتیک

تمیز کردن فرش

این روش همانطور که از نامش پیداست به این صورت می باشد که هم کارکنان و هم دستگاه های اتوماتیک در امر قالی شویی در آن دخیل هستند. در این روش تمامی وسایل مورد نیاز جهت شستن فرش از جمله فرچه، شلاق زن جهت آبگیری فرش و سایر لوازم دیگر مجهز به برق می باشند و تنها متصدی وظیفه انجام مراحل را با دستگاه های برقی عهده دار می باشد.

یکی از مزایای قالیشویی نیمه اتوماتیک نسبت به روش دستی؛ کاهش زمان اجرا می باشد.

شستشوی فرش تمام اتوماتیک

در این روش که به آن قالی شویی مکانیزه نیز می گویند، تمامی مراحل از صفر تا صد شستشوی فرش ها توسط دستگاه های مکانیزه و به صورت اتوماتیک انجام می گیرد و کارکنان تنها در زمان جابه جایی فرش ها نقش دارند در این روش فرش را بر روی تسمه ای که بر روی این دستگاه های مخصوص وجود دارد پهن می کنند و خود دستگاه تا مرحله شستشو پیش می رود پس از آن فرش داخل دستگاه آبگیر به صورت لوله در می آید و آب اضافی آن گرفته می شود.

در این مرحله فرش را توسط کارکنان قالیشویی به قسمت دستگاه دار اتوماتیک می برند و با بهره وری از نور خورشید فرش را خشک می کنند.

مراقب کلاهبردارها باشید!

مراقب کلاهبردارها باشید!

موارد زیادی شامل این بخش خواهد شد که به جهت آگاهی بیشتر شما به این نکات اشاره خواهیم کرد تا کلاهبردار ها و کلاهبرداری در این صنعت روز به روز کاهش یابند.

اولین نکته ای که هنگام اقدام به شستشو فرش باید به آن دقت کرد مطابقت نرخ مصوب قالیشویی با کارخانه می باشد. توجه داشته باشید که برخی از کارخانه ها حتی کارخانه های مجاز به خصوص در شمال شهر نرخ های بالایی در غالب شستشوی ویژه فرش ابلاغ می نمایند که این کار غیر قانونی می باشد. سعی کنید اقدام به شستشوی فرش و همچنین مبل شویی را در دهه اول تا دوم بهمن ماه انجام دهید زیرا در اسفند ماه درخواست ها به اوج خواهند رسید.

برخی کارخانه ها با اضافه کردن بندهایی نظیر “هرگونه خسارت احتمالی به عهده مشتری می باشد” به قرار داد، بی مسئولیتی خود را به دلیل زیاد بودن مشتری به دوش خود مشتری می اندازد. هیچگاه گول نرخ پایین جهت شستشو فرش یا موکت را نخورید زیرا در روزهای پایانی سال برخی افراد سودجو و منفعت طلب به دلیل بالا بودن درخواست های مردم جهت قالی شویی اقدام به اجاره دفاتر با تشکیل اسناد غیر قانونی کنند و پس از گرفتن فرش از مشتری ها محل را ترک کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از هر گونه مواد شوینده غیر مجاز و همچنین مدت زمان تحویل فرش بیشتر از 5 روز غیر قانونی می باشد. پس مراقب فرش های خود؛ این کالای ارزشمند باشید!

این صفحه از خدمات آنلاین در استاده تمامی اطلاعات لازم برای اقدام به شستشوی فرش و نکات مهمی جهت شستشو را در اختیار شما قرار داد تا با معرفی شرکت های متخصص در این زمینه بتوانید با خیال راحت افدام به قالیشویی نمایید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. Avatar نامی says:

  قالیشویی ادیب قیمتها را پشت تلفن یک چیزی گفت بعد از امدن در محل شش برابر قیمت دادن در صورتی که متر 11 هزار تومان رو گفتن بعدش متری 60 هزار تومان فاکتور کردن ضمنا اپراتورها بسیار بد جوابگو هستند و بنده باید زمان تحویل فرشها رو با اونا هماهنگ کنم نه اونها با مشتری کلا این آخرین بار هست که با این قالیشویی کار میکنم چون فقط تبلیغ پوچ میکنن و اصلا حرفشون با عملشون یکی نیست گول تبلیغاتشون رو نخورین

 2. Avatar مریم برجی says:

  ما هم برای تشکای خوشخواب زنگ زدیم ادیب اومدن خونه افتضاح بود فقط گربه شور کردن دورتادور تشکا زرد شد

 3. Avatar الهام خسروی says:

  مبل شویی برای مبل ۱۰ نفره چنده؟ نشیمنش جدا میشه.ممنون

 4. Avatar جعفر عباس آبادی says:

  سلام قیمت دستگاه قالیشویی چنده؟تمام اتوماتیک با آبگیر تمام اتوماتیک

 5. Avatar پريا says:

  سلام ببخشيد قاليشويى ها الان تو وضعيت كرونا خدمات دارن ؟

 6. Avatar maryam says:

  سلام قالیشویی مادر افتضاح فرش منو بردن پاره تحویلم دادن بعد از کلی تماس و معطلی و دور زدنم کار به اتحادیه کشید اومدن فرشو بردن برای رفو کردن الان یک ماه هنوز نیاوردن هرچیم تماس می گیریم چرندیات تحویلمون میدن مدیریتش آقای شایگان شماره مارو گرفت تا مستقیم جوابگو باشه ولی شماره های ناشناسو بلاک کرده دوباره باید اسیر بشیم بریم اتحادیه خیلی نامردن ازشون نمی گذرم به خدا واگذارشون میکنم

 7. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام من با قالیشویی میهن کار میکنم راضی بودم هم از برخوردشون هم کارشون بعداز تحویل فرش هم باهام تماس گرفتن و پیگیری کردن که کارشون و برخورد پرسنلشون چطور بوده

 8. Avatar ش ش says:

  خخخخخ همتون قالیشورین امدین از خودتون تعریف بقیرم خراب میکنی افرین رقابت این نیست فردا میتونی تو چشم همکارت نگاه کنی؟

  • admin admin says:

   باسلام
   دوست عزیز
   تمامی نظرات در سایت نکت از طرف بازدید کنندگان سایت نکت با تایید مدریان وب سایت ثبت می شود (به غیر از نظرات تبلیغاتی و نظراتی که مغارت با عرف اجتماعی داشته باشد)
   تنها مجموعه هایی از طرف سایت نکت مورد تایید هستند که در مطالب نکت نام آنها درج شده است.

   از نظر ما اگر بستری وجود داشته باشد که مردم بتوانند به سادگی در آن نظرات و تجربیات خود را درج کنند، کمک بسیار زیادی به بهتر کردن آن خدمت از طرف شرکت های خدماتی به مردم خواهد شد.
   حال می خواهد آن بستر نکت باشد یا سایت های دگر

 9. Avatar رضا says:

  بی فرهنگ ترین و بی ادب ترین پرسنل مخصوص قالیشویی محتشم کاشان است 2 کارگر برای مبل شویی فرستاد بسیار بی شخصیت و نامحترم.مبل را هم گربه شور کرد

 10. Avatar حميد says:

  با سلام و احترام
  عرض ادب خدمت تمامي بزرگواران خواستم تجربه ام رو با شما عزيزان در ميون بذارم:
  براي دريافت خدمات پس از فروش با دفتر قاليشويي محتشم كاشان تماس گرفتم چون فرش ها بعد از شستشو پاره و لكه شده بودن كه با رفتار بسيار غيرمحترمانه و كلمات بسيار نامناسب ايشان مواجه شدم و و قتي اسم اتحاديه رو براي پيگيري و دادخواهي آوردم با تمسخر و پوزخندشون روربرو شدم(اينم توضيح بدم كه پرسنل اونجا عليرغم پيگيري مكرر به هيچ وجه اجازه ندادن با مدير عاملشون صحبت كنم) البته بعداً كه به اتحاديه زنگ زدم و شكايت رو ثبت كردم هيچ ترتيب اثري داده نشد و پاسخ گو نبودن. بعداً متوجه شدم علت خنده و تمسخر قاليشويي چي بود.
  اميدوارم قاليشويي محتشم كاشان كه يكي از شعارهاش اينه (ما همیشه خداوند رو حاضر و ناظر بر اعمال خود می دانیم) به مشتري، وجدان كاري و ارتزاق حلال پايبند و متعهد باشه.
  ايام به كام

 11. Avatar علی says:

  من مشتری قالیشویی اِرم هستم الان چندین ساله باهاشون کار میکنم واقعا راضی هستم هم قیمتاشون درسته هم کارشون تمیزه

 12. Avatar حسینی says:

  قالیشویی فقط گل ایپک

 13. Avatar سادات says:

  سلام من به سفارش یه فرش فروش فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو دادم قالیشویی ونک برای شستشو و ترمیم ریشه دیروز برام اوردن خیییلی عالی شده فرشام من که خیلی راضیم

  • Avatar غزل قربانی says:

   منم فرشامو دادم قالیشویی ونک راضیم به نظر من یکی از بهترینهاست

 14. Avatar شهلا کریمی says:

  سلام ما فرشهامونو دادیم به قالیشویی آپ ۲ روزه فرش تحویل دادن کارشونم خیلی عالی بود خداروشکر

 15. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام منم فرشامو دادم به قالیشویی اندرزگو خیلی راضیم به همه هم توصیه میکنم تلفنش توی 118 ثبته

 16. Avatar جوهریان says:

  ببخشید من دنبال قالیشویی میگردم که کار مرمتم انجام بده شما جایی رو‌میشناسیددمغرفی منید بهم؟

  • admin admin says:

   باسلام
   درصورت همکاری با قالیشویی معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند، حتما در همین صفحه اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد

   • Avatar Amirhosein says:

    سلام یک قالی شویی خوب جهت شستشو فرش دستباف با قیمت خوب و مناسب معرفی میکنید

    • admin admin says:

     باسلام
     در صورت همکاری با مجموعه معتبر، حتما در همین صفحه اطلاعات تماس ارائه خواهد شد

 17. Avatar پرویز ملایری says:

  اطلاعات کاربردی مثل این خیلی نیاز هست. ممنون

 18. Avatar محسن says:

  قالیشویی ادیب ۲ تا فرش ابریشمی دستباف تبریز منو خراب کرد صاحبشم نایب رییس اتحادیه قالیشویه هیچ کسی هم پاسخگو نیست

 19. Avatar شهلا says:

  لطفا جای خوب معرفی کنید

  • admin admin says:

   باسلام
   درصورت همکاری با شرکت ویا شخص معتبر، اطلاعات تماس در همین صفحه قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 20. Avatar کاربر میهمان says:

  قالیشویی در اصفهان هم معرفی کنید
  چرا همه دارن در باره تهران صحبت می کنند؟ ما مگه تو ایران زندگی نمی کنیم. هر سایتی باز می کنی فقط داره میگه تهران تهران تهران.
  قالیشویی های اصفهان یا خدمات اصفهان هم معرفی کنید.
  لطفا

  • admin admin says:

   باسلام
   دوست عزیز در صورت همکاری با شرکت معتبر در زمینه قالیشویی در اصفهان، حتما اطلاعات در این صفحه قرار خواهد گرفت.
   اگر همکاری با هر شرکتی در هر شهری انجام گیرد، اطلاعات آن شرکت در نکت قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 21. Avatar كتالي says:

  اگر قسمتي از فرش سرخته باشه كاريش ميشه كرد؟
  مثل اتو مه روي فرش مبمونه يا هر چيزي مثل اين
  من يك فرش دست باف دارم كه دوجاي فرش اينجوري شده

  • admin admin says:

   باسلام
   برخی از قالیشویی ها این امکان را دارند که فرش شمارا درست کنند.
   باتشکر

 22. Avatar mona asgari says:

  جایی رو معرفی میکنید؟

  • admin admin says:

   باسلام
   در صورت همکاری با مجموعه ای معتبر در همین صفحه اطلاعات تماس درج خواهد شد.
   باتشکر

 23. Avatar کاربر میهمان says:

  قاليشويي اديب بدترين قاليشويي كه تا بحال ديدم اسفند ماه 97 بردن براي شستشو كثيف اوردن تحويل مادادن ،
  دوباره دادیم برای شستن حالا براي اوردنش هي امروز و فردا كردن و اخر يه فرش كثيف تحويل ما دادن فرشي كه براي اولين بار ميرفت واسه شستشو و كلي قيمت داشت مثل چي پشيمونم كه به اديب زنگ زدم

 24. Avatar مهناز اقايى says:

  ميشه لطفا قاليشويي هاى معتبر كه قيمتاشون مناسبه رو معرفى كنيد

  • admin admin says:

   باسلام
   در صورت همکاری با مجموعه ای معتبر در همین صفحه اطلاعات تماس درج خواهد شد.
   باتشکر

 25. Avatar ali says:

  لطفا اطلاعات تماس قاليشويي هاي معتبر بزارين

  • Avatar فرح ادمیان says:

   سلام من چند ساله با قالیشویی ملک پور کار میکنم
   هم از قیمت هم از شستشوی راضی هستم

 26. Avatar مهدی مرادی says:

  قالیشویی شهاب خیلی قالیشویی خوبیه من خیلی راضی هستم ازشون

  • Avatar کاربر میهمان says:

   من راضی نیستم

   • Avatar سعیدصفایی says:

    قالیشویی ومبل شویی آلاله زیر نظر اتحادیه قالیشویان
    سرویس سراسرتهران
    خدمات:شستشو،رفوگری،سمپاشی،ریشه زنی وغیره

 27. Avatar رضا رحمانیان says:

  سلام میشه چندتا قالیشویی مطمئن معرفی کنید؟ مثل تعمیر صندلی و تعمیر مبل

 28. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام
  لطفا تعرفه شستشوی فرش هم قرار بدین

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.