نصب پارتیشن شیشه ای

مزایای خدمات پارتیشن اداری استاده

  • بازدید و کارشناسی رایگان در محل
  • پرداخت مبلغ پس از اتمام کار و رضایت کامل شما
  • تا 12 ماه ضمانت قطعات
تلفن همراه
نمونه کار پارتیشن اداری استاده (مشاهده بیشتر)

معرفی بهترین نصاب جهت نصب پارتیشن شیشه ای در همه نقاط تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب) در کمترین زمان و با تضمین کیفیت کار از جمله خدماتی است که در این صفحه از استاده به آن پرداخته ایم؛ کافی است با شماره‌های موجود در زیر تماس حاصل نمایید. از شیشه‌ به صورت‌های بسیار مختلفی استفاده می‌کنند که یکی از آنها پارتیشن شیشه ای است که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است. این پارتیشن که به آن دیوار شیشه ای نیز می‌گویند باعث تفکیک کردن فضاها در محیط‌های اداری، منازل یا محیط‌های تجاری می‌شود که می‌توانید از خدمات شیشه بری برای نصب انواع پارتیشین استفاده کنید.

پارتیشن شیشه‌ای

پارتیشن های اداری و پارتیشن های خانگی دو نمونه از پارتیشن‌های پرکاربرد در چند سال اخیر هستند. استفاده کنندگان از این نوع پارتیشن‌ها بسیار زیاد شده‌اند. که در اینجا تلاش می‌کنیم به مهم‌ترین سوالات در مورد انواع پارتیشن شیشه ای و قیمت اجرا و نصب آن پاسخ دهیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

در جدول زیر به قیمت انواع پارتیشن شیشه ای بدون در نظر گرفتن کرایه و بالابری اشاره کرده‌ایم.

نوع پارتیشن شیشه‌ایحدود قیمت هر متر مربع به تومان
پارتیشن دوجداره2.250.000
پارتیشن تک جداره1.250.000
پرده کرکره250.000
پارتیشن شیشه ای قهوه ای400.000 به هر متر مربع اضافه خواهد شد.
پارتیشن شیشه ای آبی450.000 به هر متر مربع اضافه خواهد شد.

در خصوص قیمت پارتیشن شیشه ای خانگی یا شیشه پارتیشن اداری باید به موارد و فاکتورهای متعددی توجه کرد. معمولا معیارهایی از قبیل ابعاد، ضخامت شیشه، رنگ و طرح شیشه، جنس فریم آلومینیومی، رنگ فریم آلومینیومی و برخی موارد دیگر در قیمت آن تاثیرگذار هستند. در صورت تمایل به ساخت ویترین شیشه ای می‌توانید کلیک کنید و لیست قیمت‌های آن را مشاهده نمایید.

ضمن آنکه گذشت زمان یا نوسانات نرخ ارز و بازار می‌تواند بر قیمت پارتیشن تاثیرگذار باشد. برند و نام کارخانه یا کشور سازنده در کنار کیفیت مواد اولیه از مواد تاثیرگذار دیگر بر قیمت این مدل از پارتیشن است. برای اطلاع از این موارد معمولا می‌توانید از فروشنده پارتیشن سوال کنید. با این حال، به طور نسبی می‌توان برخی قیمت‌ها را برای آن در نظر گرفت.

پارتیشن شیشه ای اداری

محیط‌های اداری از اصلی‌ترین محل‌ها برای کاربرد پارتیشن هستند. محیط‌های اداری و سازمان‌ها معمولا با کمبود فضا روبرو هستند. ضمن آنکه بخش زیادی از آنها نیاز دارند تا چیدمان اتاق‌ها را هر چند وقت یکبار تغییر دهند. به عنوان مثال، ممکن است واحد جدیدی ایجاد شود یا آنکه چند واحد با یکدیگر ادغام شوند. استفاده از شیشه رومیزی یکی از پیشنهادات بسیار کاربردی برای دفاتر اداری و شرکت‌ها می‌باشد که میتوانید اطلاعات کامل در این زمینه را مطالعه کنید.

انجام این کار از طریق دیوارهای سنتی آجری بسیار هزینه‌زا و همچنین زمان‌بر خواهد بود. به نحوی که می‌توان گفت تقریبا امکان‌ناپذیر است. پارتیشن‌های شیشه ای اداری این امکان را فراهم کرده تا دست به چنین اقداماتی زد. با استفاده از شیشه پارتیشن اداری با کمترین هزینه و همچنین صرف کمترین زمان می‌توان به راحتی دست به طراحی و تغییر دکوراسیون اداری محل کار زد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای رنگی

در بسیاری از مواقع رنگ پارتیشن‌های شیشه ای به صورت ساده و بی‌رنگ است. با این حال، رنگ مات نیز جزء رنگ‌های پرکاربرد است. اما در چند سال اخیر انواع مختلفی از پارتیشن های رنگی به بازار عرضه شده که در رنگ‌های بسیار متنوعی است. استفاده از پارتیشن شیشه ای رنگی نه تنها جذابیت بیشتری به محیط می‌بخشد، بلکه باعث حفظ حریم خصوصی نیز خواهد شد.

این مسئله در ادارت و حتی محیط‌های تجاری یا منازل از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. در این پارتیشن از پرینت دیجیتال استفاده می‌کنند و تنوع رنگ‌ها بسیار بالا است. به همین دلیل بسته به نیاز خود می‌توانید یکی از رنگ‌ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال:

در محیط‌های اداری بهتر است از رنگ‌ها رسمی استفاده کرده و در محیط‌های غیررسمی مانند محیط‌های تجاری یا مهدکودک‌ها به سمت رنگ‌های غیررسمی بروید. قیمت شیشه های رنگی ممکن است از برخی انواع دیگر پارتیشن بیشتر باشد. هر چند که سایر فاکتورهای دیگر نیز در بحث قیمت تاثیرگذار هستند.

پارتیشن‌های شیشه ای در منزل

پارتیشن شیشه ای در خانه

از پارتیشن شیشه ای منزل بیشتر جهت تقسیم کردن فضای خانه یا تزئین بخشیدن به آن استفاده می‌کنند. انواع دیگری از پارتیشن وجود دارند که می‌توان به عنوان پارتیشن خانگی از آنها در این راستا استفاده کرد. پارتیشن چوبی یکی از آنها است. با این حال، پارتیشن شیشه ای منزل ظرافت و زیبایی خاص خود را دارد. این نوع از پارتیشن در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به پارتیشن شیشه ای خانگی طرح آجری، حباب‌دار، آب‌نما یا سایر طرح‌ها اشاره کرد. نصب درب شیشه ای یکی از پرطرفدارترین مواردی است که طراحی دکوراسیون‌های داخلی امروز بسیار پرکاربرد است.

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای

جهت اجرای پارتیشن شیشه ای ابتدا باید اندازه و همچنین محل مورد نظر را به درستی تعیین کرد. خصوصا اندازه و ابعاد که نقش بسزایی در زیبایی و جذابیت پارتیشن خواهد داشت. سپس باید برای تهیه پارتیشن مورد نظر خود اقدام کنید. در اجرای پارتیشن معمولا از اتصالات فلزی، فرم آلومینیومی، پیچ‌ و برخی وسایل دیگر استفاده می‌کنند. یکی از انواع این پارتیشن ها را می توان شیشه پارتیشن اداری دانست.

نکاتی برای نصب پارتیشن شیشه ای

توصیه ما این است که برای نصب پارتیشن شیشه ای از افراد متخصص و نصاب کمک بگیرید. چرا که شما یکبار برای همیشه این کار را انجام می‌دهید و نباید ریسک کنید. هم‌چنین نصب این نوع پارتیشن ها نیازمند دقت و ظرافت خاص خود بوده و هر گونه بی‌دقتی باعث خراب شدن کار می‌شود. به هنگام نصب کردن نیاز است که برخی ابزارآلات و وسایل را به همراه خود داشته باشید. همچنین باید به فضا و دکوراسیون داخلی منزل، چیدمان وسایل و احیانا موارد دیگری دقت کنید تا در این خصوص بعدها مشکلی ایجاد نشود.

جمع بندی

پارتیشن های شیشه ای نوعی دیگری از پارتیشن ها هستند که انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و دکوراسیون مد نظر خود، در منزل، اداره‌ها و یا به طور کلی در محل کار از ‌آن‌ها استفاده کنید.

آخرین مطالب شیشه و آینه در استاده مگ