با ما همراه باشید تا در این صفحه از خدمات آنلاین استاده، به معرفی مهم‌ترین قطعات سازنده لپ تاپ اچ پی و راهکار رفع خرابی‌ها جهت تعمیر لپ تاپ اچ پی بپردازیم. و ضمن معرفی نمایندگی‌های تعمیر لپ تاپ اچ پی، شایع‌ترین موارد دلایل خرابی لپ تاپ hp را شرح دهیم.

لپ تاپ اچ پی یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برندهای لپ تاپ برای کاربران به حساب می‌آید. که در انواع مدل‌های متفاوت در بازار عرضه می‌گردد. به دلیل ساختار نرم‌افزاری پیشرفته و تکنولوژی به روز و مدرن لپ‌ تاپ‌های اچ پی، تعمیرات قطعات لپ تاپ و رفع مشکلات به وجود آمده در این دستگاه از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران به شمار می‌رود.

قیمت تعمیر لپ تاپ HP

خدمتقیمت به تومان
تعمیر تاچ پد لپ تاپ hp95.000
تعمیر باتری پد لپ تاپ hpتماس بگیرید
تعمیر فن لپ تاپ hp100.000
تعمیر مادربرد لپ تاپ hpتا 600.000
تعویض کیبورد لپ تاپ hp45.000
تعمیر DVD player لپ تاپ اچ پی90.000
تعویض LCD لپ تاپ اچ پی120.000
تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ اچ پی130.000
تعویض قاب لپ تاپ اچ پی100.000
ارتقا لپ تاپ hp100.000
تعمیر شارژر لپ تاپ hp140.000

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ HP

تعمیر لپ تاپ اچ پی یکی از تخصصی‌ترین امور در زمینه تعمیرات وسایل و ابزارآلات الکترونیکی می‌باشد. این کار نیازمند تجربه و دانش و مهارت فنی می‌باشد. توصیه می‌گردد در صورت بروز مشکل در عملکرد لپ تاپ اچ پی خود، به هیچ وجه بدون آگاهی و مهارت کافی در این حیطه و به صورت خودسرانه نسبت به تعمیرات آن اقدام نکنید و تعمیرات آن را نیز به دست مراکز غیرمتخصص و خارج از نمایندگی نسپرید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ hp که دارای شعب مستقل در نقاط مختلف شهر می‌باشد، متشکل از مجموعه‌ای از تعمیرکاران و کارشناسان متخصص در زمینه تعمیر لپ تاپ اچ پی می‌باشد. آن‌ها با شناخت دقیق ساختار درونی دستگاه و عملکرد هر یک از اجزای سازنده آن، با به کارگیری تجهیزات و ابزارآلات مناسب و به روز به عیب‌یابی لپ تاپ اچ پی و رفع مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این دستگاه می‌پردازند.

نیاز است خاطر نشان کنیم میزان هزینه لازم جهت تعمیر قطعات و تعویض آنها بر اساس نرخ رسمی قطعات در بازار سنجیده می‌شود. و قیمت مصوب و مقرون به صرفه در مرکز نمایندگی تعیین خواهد شد.

خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی

تعویض باتری لپ تاپ hp

خرابی و فرسودگی باتری لپ تاپ اچ پی از بارزترین مشکلات پیش آمده در خصوص انواع مدل‌های این دستگاه می‌باشد. این مورد به صورت اختلالاتی از قبیل هنگ کردن، روشن نشدن، شارژ نشدن و داغ کردن لپ تاپ hp بروز پیدا می‌کند.

امکان تعمیر باتری لپ تاپ وجود ندارد؛ در صورت خرابی نیاز به تعویض آن الزامی است. توصیه می‌شود حتما خدمات مربوط به تعویض باتری لپ تاپ اچ پی خود را به دست کارشناسان مجرب نمایندگی hp بسپارید تا از باتری اصل برای جایگزینی استفاده شود. و سایر قطعات داخلی دچار آسیب و خرابی نشوند.

برای آگاهی از دلایل روشن نشدن لپ تاپ با باتری و بدون شارژر کلیک کنید.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ hp

تاچ پد لپ تاپ اچ پی از اهمیت و کاربرد ویژه‌ای در دستگاه برخوردار است. چرا که جایگزین موس در انواع لپ تاپ می‌باشد. دلایل متعدد نرم‌افزاری از قبیل نصب برنامه‌های ناسازگار، ویروسی شدن لپ تاپ و بهم خوردن تنظیمات برنامه‌ها در کنار مشکلات سخت‌افزاری مانند ضربه شدید به تاچ پد و یا شکستگی و خط و خش آن، باعث خرابی تاچ پد و لزوم نیاز به تعمیر لپ تاپ اچ پی می‌شوند.

بنابراین توصیه می‌گردد خدمات تعویض تاچ پد و یا رفع اختلالات نرم‌افزاری لپ تاپ اچ پی خود را به دست متخصصین مراکز نمایندگی بسپارید. تا از آسیب بیشتر به سایر قسمت‌های لپ تاپ hp جلوگیری به عمل آید.

تعمیر فن لپ تاپ hp

فن لپ تاپ اچ پی از اصلی‌ترین قطعه‌های موجود در دستگاه می‌باشد. این قطعه نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح سایر قطعات داخلی دارد. هنگام خرابی و آسیب فن، دمای لپ تاپ hp افزایش پیدا کرده و حرارت بالا و خنک نشدن دستگاه منجر به اختلال در کارایی قطعاتی چون هارد، مادربرد، پردازنده و… خواهد شد. متخصصین مرکز نمایندگی تعمیر لپ تاپ اچ پی با ترمیم و یا تعویض قطعه فن، مشکلاتی از قبیل صدای فن، از کار افتادگی آن و انسداد پره‌های آن را تعمیر می‌کنند و در شرایط نیاز، فن را با قطعه اورجینال تعویض خواهند کرد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ hp

مادربرد لپ تاپ از اصلی‌ترین قطعات پردازشگر لپ تاپ می‌باشد. که فرمان اجرای دستورات را به سایر قسمت‌ها و قطعات داخلی لپ تاپ ارسال می‌کند. در صورت خرابی آن، لپ تاپ به طور کلی از کار می‌افتد. مادربرد لپ تاپ در تعیین پورت‌های ورودی وخروجی به لپ تاپ نقش دارد. بهتر است کلیه خدمات مربوط به تعویض و تعمیر لپ تاپ اچ پی را به دست تعمیرکاران متبهر و حرفه‌ای بسپارید.

تعویض کیبورد لپ تاپ hp

رطوبت، گرد و غبار، ضربه و ایرادات نرم‌افزاری و همچنین اختلال درایور کیبورد از عوامل خرابی کیبورد لپ تاپ هستند. که کیبورد لپ تاپ اچ پی را با مشکل و از کار افتادگی مواجه می‌کنند.

توصیه می‌شود مواردی از قبیل ویروس‌کشی، به روزرسانی و نصب مجدد درایور کیبورد و خدماتی از جمله تعمیر کیبورد لپ تاپ اچ پی خود را بر عهده تعمیرکاران نمایندگی اچ پی بگذارید.

بهترین روش تمیز کردن کیبورد لپ تاپ را اینجا بخوانید.

تعمیر DVD player لپ تاپ اچ پی

خرابی دی وی دی پلیر نیز از اشکالات رایج در زمینه تعمیرات لپ تاپ اچ پی می‌باشد که اهمیت ویژه‌ای دارد. خدمات مربوط به تعمیرDVD player  لپ تاپ اچ پی نیازمند جداسازی قاب پشتی دستگاه و خارج کردن باتری از بخش داخلی لپ تاپ و همچنین خارج کردن قطعات جانبی چون اسپیکر می‌باشد. بنابراین تعمیر لپ تاپ اچ پی باید در مرکز نمایندگی و توسط تعمیرکاران ماهر صورت گیرد. تا از آسیب به سایر قطعات جلوگیری و تعمیر دی وی دی پلیر به بهترین نحو ممکن انجام شود.

تعویض LCD لپ تاپ اچ پی

تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی

ال سی دی لپ تاپ hp از مهم‌ترین بخش‌های سخت‌افزاری دستگاه به حساب می‌آید. مهم‌ترین عملکرد را در نمایش داده و محتوا در لپ تاپ دارد. فرآیند عیب‌یابی از لپ تاپ hp در صورت خرابی ال سی دی نیازمند انجام تست‌های مختلف آنالیز می‌باشد.

خدمات مربوط به تعمیر و تعویض LCD لپ تاپ لپ تاپ اچ پی خود را فقط و فقط به مراکز نمایندگی معتبر و تعمیرکاران خبره بسپارید تا راه ورودی به لپ تاپ با مشکل مواجه نشود و آسیب بیشتری در عملکرد دستگاه رخ ندهد.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ اچ پی

کارت گرافیک یکی از قطعات پرکاربرد لپ تاپ می‌باشد. کارت گرافیک ارتباط مستقیمی با صفحه نمایش و ال سی دی آن دارد. و خرابی آن کارایی لپ تاپ را با مشکلات جدی مواجه می‌کند. تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ اچ پی امری تخصصی است. در این حال نیازمند به بررسی دقیق سایر اجزای مرتبط با کارت گرافیک می‌باشد و تهیه اجزای اورجینال جهت تعویض آن نیز امری دشوار است. پیشنهاد می‌گردد تعویض کارت گرافیک لپ تاپ hp خود را در مراکز معتبر نمایندگی انجام دهید.

برای اطلاع یافتن از تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ و هزینه تعمیر چیپ گرافیک کلیک کنید.

تعویض قاب لپ تاپ اچ پی

 قاب لپ تاپ نقش بسیار مهمی در حفاظت از دستگاه دارد. قاب در اثرعواملی چون ضربه و فشار زیاد دچار آسیب می‌شود. تعویض قاب خارجی بسیار پیچیده و پروسه‌ای تخصصی و زمان‌بر است. بنابراین توصیه می‌شود قاب لپ تاپ خود را تنها در مراکز تخصصی برند مربوطه و نمایندگی‌های معتبر hp تعویض نمایید. و از مراجعه به مراکز غیرمجاز بپرهیزید.

ارتقا لپ تاپ hp

ارتقا و افزایش قدرت و کارایی بهینه لپ تاپ اچ پی یکی از خدماتی است که در مراکز نمایندگی اچ پی و توسط متخصصین مجرب برای برخی از انواع مدل‌های لپ تاپ اچ پی انجام می‌شود. و ارتقای سرعت پردازش و عملیات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را به دنبال خواهد داشت. ممکن یا ناممکن بودن انجام شدن پروسه ارتقای لپ تاپ و تعمیر لپ تاپ اچ پی hp تنها از متخصصین این حوزه برمی‌آید. بنابراین انجام شدن این فرآیند را حتما بر عهده افراد مجرب و متخصص قرار دهید.

مشکلات رایج لپ تاپ HP

روشن نشدن لپ تاپ اچ پی

خراب بودن بردپاور، مین برد، باتری و شارژر لپ تاپ و همینطور اختلال صفحه نمایش لپ تاپ، از مهم‌ترین دلایل روشن نشدن لپ تاپ hp می‌باشند. گفتنی است مشکلات نرم‌افزاری و ویروسی شدن لپ تاپ نیز در روشن نشدن آن نقش دارند. بنابراین به علت تعدد دلایل روشن نشدن لپ تاپ اچ پی، تعمیر تخصصی لپ تاپ اچ پی آن را به دست افراد مجرب بسپرید.

هنگ کردن لپ تاپ اچ پی

خرابی فن و تهویه لپ تاپ، انسداد مجرای هوا، ویروسی شدن دستگاه، قرارگیری دستگاه بر روی پتو یا پاها و نصب نرم‌افزار‌های سنگین و حجیم بر روی لپ تاپ، همگی از دلایل هنگ کردن لپ تاپ hp می‌باشند. به منظور برطرف شدن هنگ کردن لپ تاپ، بهتر است عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ اچ پی را به دست کارشناسان با تجربه بسپرید.

بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ اچ پی(بوت نشدن)

خرابی و آسیب هارد لپ تاپ در کنار اختلالات نرم‌افزاری مانند ویروسی شدن و حجم بالای برنامه‌ها، از اصلی‌ترین دلایل بوت نشدن لپ تاپ می‌باشد. لازم به ذکر است خرابی هارد دستگاه نیز از دلایل بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ می‌باشد که نیاز به عیب‌یابی و تعمیر فوری دارد؛ چرا که در غیر این صورت، محتوای تمامی اطلاعات لپ تاپ اچ پی از بین می‌رود و به طور کلی پاک می‌گردد.