پرکاربرد بودن لپ تاپ احتمال خرابی قطعات آن را بالا خواهد برد. تعمیر باتری لپ تاپ و هزینه تعمیر برد باتری، همچنین هزینه تعمیر مدار باتری را در ادامه بررسی می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر در زمینه عیب یابی باتری لپ تاپ و انواع مشکلات در باتری لپ تاپ، تا انتهای متن را دنبال کنید. برای مشاوره می‌توانید از متخصصین تعمیر لپ تاپ استاده کمک بگیرید.

لپ تاپ ها به عنوان یک سیستم کامپیوتری همراه یار همیشگی افرادی هستند که در زمینه وب، گرافیک و گیم فعالیت می کنند. یکی از مهم ترین مواردی که هر خریدار لپ تاپی در کنار سخت افزار اجرایی لپ تاپ توجه می کند باتری لپ تاپ است. در ابتدای خرید لپ تاپ قدرت باتری و مدت نگهداری شارژ باتری در حین اجرای امور مختلف بسیار حائز اهمیت قرار می گیرد.

یکی از مواردی که بسیاری از افرادی که با لپ تاپ ها به صورت مداوم کار می کنند برایشان اتفاق می افتد بحث افت قدرت باتری لپ تاپ و حتی از کار افتادن همیشگی آن است. در صورتی که شما هم چنین مشکلی را با باتری لپ تاپ خود دارید، پیشنهاد می کنیم که از متخصصین معرفی شده در استاده برای تعمیرات کمک بگیرید تا بتوانید با هزینه‌ای مناسب‌تر نسبت به تعمیر باتری لپ تاپ خود اقدام نمایید و با این کار از پرداخت هزینه گزاف خرید باتری جدید پرهیز کنید.

آیا باتری لپ تاپ قابل تعمیر است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما نیز پیش آید این است که آیا باتری لپ تاپ ها قابل تعمیر هستند یا خیر؟ در گذشته که تکنولوژی تعمیر قطعات به میزان امروزی پیشرفته نبود در صورتی که باتری لپ تاپ شما کارایی اصلی خود را از دست می داد و یا اینکه به طور کامل قدرت نگهداری شارژ خود را از دست می داد شما چاره ای بجز تعویض باتری لپ تاپ خود را نداشتید، این امر در کنار هزینه بسیار بالا این ریسک را نیز پیش روی شما قرار  می داد که باتری خریداری شده توسط شما باتری اصلی نبوده و کیفیت باتری اصلی در قبال پرداخت هزینه بسیار زیاد به شما ارائه نشود.

جهت اقدام برای تعمیر هارد لپ تاپ در استاده روی آن کلیک کنید.

این در حالی است که امروزه با ظهور تکنولوژی های پیشرفته در زمینه تعمیر قطعات و لوازم الکترونیکی شما این فرصت را خواهید داشت تا در صورتی که باتری لپ تاپ‌تان قدرت اصلی خود را از دست داد و یا به طور کامل دیگر شارژ نگه نمیداشت بتوانید به راحتی با مراجعه به مراکز تعمیر باتری لپ تاپ، باتری لپ تاپ خود را تعمیر کرده و با کیفیت اولیه خود با هزینه بسیار کمی نسبت به خرید باتری جدید تحویل بگیرید. برای تعمیر باتری لپ تاپ خود می‌توانید با متخصصین تعمیر لپ تاپ معرفی شده در سایت استاده تماس بگیرید.

هزینه تعمیر باتری لپ تاپ

حال که مطمئن شدید که باتری لپ تاپ ها هم قابل تعمیر هستند مطمئنا این سوال برای شما پیش آمده است که هزینه تعمیر باتری لپ تاپ چقدر است؟ در پاسخ به این سوال نیز باید گفت که هزینه تعمیر باتری لپ تاپ ها به دلیل گسترده بودن مدل، ظرفیت و تکنولوژی که در ساخت آنها به کار رفته است بسیار گسترده است و قیمت ثابت و مشخصی را نمی توان برای آن متصور بود.

در صورتی که مایلید تا اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه تعمیر باتری لپ تاپ به دست آورید پیشنهاد می کنیم که با شماره‌ متخصصین مورد نظر که بر روی سایت قرار دارد تماس حاصل فرمایید و پس از ارائه مشخصات باتری لپ تاپ خود و همچنین مشکلی که برای آن ایجاد شده است هزینه تعمیر باتری لپ تاپ خود را از کارشناسان ما جویا شوید.

جهت اقدام برای تعمیر شارژر لپ تاپ و آداپتور روی آن کلیک کنید.

تعمیر باتری لیتیومی

سال‌هاست که برای باتری‌های گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها و لپ تاپ‌ها دیگر از باتری‌های نسل قدیمی استفاده نشده و به جای آن از باتری‌هایی با کیفیت تر و ماندگار تر لیتیومی استفاده می شود. این مدل از باتری ها در کنار طول عمر بالاتر، دفعات شارژ شدن بیشتر و همچنین مدت زمان نگهداری شارژ بیشتر این امکان را فراهم آوردند تا کاربران این دستگاه ها بتوانند با راحتی بیشتری و در مدت زمان بیشتری از دستگاه های خود استفاده کنند.

در صورتی که باتری لپ تاپ شما نیز از نسل باتری‌های لیتومی بوده و هم اکنون به مشکل خورده است نگران نباشید! زیرا این دسته از باتری‌های لپ تاپ به راحتی قابل تعمیر بوده و شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی باتری لپ تاپ خود را تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنید.

عیب یابی باتری لپ تاپ

یکی از مشخص ترین عیب های باتری های لپ تاپ این است که شارژ را برای مدت زمان زیادی نگه نمی دارند و یا اینکه با وجود اینکه سیستم به صورت نرم افزاری درصد مناسبی شارژ را نشان میدهد اما در نهایت لپ تاپ با درصد بالایی شارژ به یکباره خاموش می شود. این دسته از عیب ها را می توان در دسته عیب های مشهود باتری های لپ تاپ دسته بندی کرد اما به طور کلی عیب های باتری لپ تاپ فراتر از این موارد است و لازم است تا حتما لپ تاپ شما و باتری آن توسط کارشناسان خبره مورد بررسی قرار گیرد تا کلیه ایرادات آن مشخص شود.

اگر باتری لپ تاپ شما نیاز به بررسی دارد، با شماره متخصصینی که در سایت استاده معرفی شده‌اند تماس بگیرید. همچنین شما می‌توانید باتوجه به بازخورد خود نسبت به متخصصین مورد نظر، به ایشان رای دهید.

تعمیر برد باتری لپ تاپ

گاهی ممکن است مشکلی که برای باتری لپ تاپ‌تان به وجود آمده باشد از خود باتری نبوده و مربوط به اشکالاتی باشد که در برد آن اتفاق افتاده است. برد باتری لپ تاپ دقیقا همان فضایی است که امکان اتصال باتری لپ تاپ به بدنه لپ تاپ و برد اصلی آنرا فراهم میکند و دارای بخش های طلایی رنگ کوچکی است که هر یک از آن بخش ها وظیفه خاصی را دنبال کرده و با فضاهای موجود بر روی باتری لپ تاپ ادغام شده و موجبات اتصال باتری به لپ تاپ و انتقال شارژ را بر عهده دارند.

برد باتری لپ تاپ هم قابل تعمیر بوده و شما می توانید با مراجعه به یک مرکز معتبر تعمیر باتری لپ تاپ و یا تماس با شماره های موجود بر روی سایت نسبت به تعمیر برد باتری لپ تاپ خود اقدام نمایید.

تعمیر مدار باتری لپ تاپ

یکی دیگر از بخش های مرتبط با باتری لپ تاپ که امکان آسیب دیدگی و خرابی آن وجود دارد مدار باتری لپ تاپ است. مدار باتری فضایی است که انرژی الکتریکی در زمان استفاده از باتری به سایر بخش های داخلی لپ تاپ منتقل می شود و در زمان شارژ، امکان انتقال شارژ به باتری را فراهم می کند.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ همراه هزینه را اینجا مشاهده کنید.

در صورتی که پس از بررسی های اولیه مشخص شد که ایراد باتری لپ تاپ شما از بخش مدار باتری آن است پیشنهاد می کنیم که حتما از خدمات تعمیر مدار باتری لپ تاپ استفاده نمایید تا بتوانید با هزینه ای بسیار کمتر از خرید یک لپ تاپ نو و یا باتری نو بتوانید از همان لپ تاپ خود مجددا استفاده نمایید.

تعمیر انواع مشکلات باتری لپ تاپ در استاده

در صورتی که لپ تاپ شما نیز هر یک از مشکلات بالا را داشت می توانید به راحتی با شماره های موجود بر روی سایت استاده تماس گرفته تا ضمن دریافت مشاوره رایگان در زمینه تعمیر باتری لپ تاپ بتوانید از شرایط و هزینه های تعمیر باتری لپ تاپ خود نیز مطلع شوید.

آخرین مطالب کامپیوتر و لپ تاپ در استاده مگ