در این صفحه از خدمات آنلاین “استاده” به معرفی تعمیرکار جهت انجام تعمیر لپ تاپ msi و هزینه تعمیر لپ تاپ msi و خدمات تعمیرات آل این وان خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

امروزه لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها جایگزین خوبی برای یارانه‌های رومیزی و ثابت شده‌اند و بیشتر امور تحصیلی‌، کاری، هنری و… افراد در همه‌ی رده‌‌های سنی به عملکرد صحیح لپ‌تاپ‌ها وابسته شده است. در میان برندهای گوناگون لپ تاپ و سایر لوازم الکترونیکی هوشمند، برند msi و سری یارانه‌های همه‌کاره معروف به آل این وان به دلیل مزایای بی‌شماری که دارند، بسیار قابل توجه قرار گرفته‌اند.

اما دلایل مختلفی باعث می‌شوند که این لپ‌تاپ‌ها دچار مشکل شوند و از کارکرد صحیح و سریع خود فاصله بگیرند. از آن جایی که خرابی لپ تاپ سبب مختل شدن بخش عظیمی از فعالیت‌های روزمره و مهم شما می‌شوند، هنگام مشاهده اولین نشانه‌های عملکرد غیرعادی آن‌ها بهتر است به تعمیر لپ تاپ msi و تعمیرات آل این وان اقدام نمایید.

هزینه تعمیرات لپ تاپ msi

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع خدمتقیمت به تومان
تعویض LCD یا LED لپ تاپ msi45.000
تعویض LED تاچ لپ تاپ msi170.000
تعویض قاب رو، قاب LCD، لولا لپ تاپ ام اس آی80.000
تعویض لامپ فلورسنت LCD لپ تاپ msiتوافقی
هزینه تعویض صفحه کلید لپ تاپ msi 45.000
(تعویض صفحه کلید (در صورت باز شدن لپ تاپ msi130.000
تعمیر CHIP لپ تاپ msi 280.000
هزینه تعمیرات آداپتور لپ تاپ msi 55.000
تعمیر HEAT.S+FAN CPU70.000
قیمت تعمیر مادر برد لپ تاپ msi توافقی
هزینه تعویض مادر برد لپ تاپ msi 170.000
ارتقاء هر قطعه بدون باز کردن لپ تاپ msi45.000
ارتقاء هر قطعه با باز کردن لپ تاپ msi90.000
ریکاوری کامل لپ تاپ msi 70.000

با توجه به این که مشکلاتی که باعث خرابی لپ تاپ msi و آل این وان می‌شوند، بسیار متنوع و گوناگون هستند، نمی‌توان قبل از بررسی کامل توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ و سایر لوازم الکترونیکی هوشمند به طور دقیق درباره‌‌ی هزینه و قیمت تعمیرات اظهارنظر نمود. یا به عبارت دیگر هزینه تعمیرات آل این وان ام اس آی به نوع خدمات و قطعات تعویضی بستگی دارد.

در ادامه اشکالات عمده‌ای که باعث خرابی لپ تاپ msi و آل این وان می‌گردند را همراه با دلایل اصلی آن‌ها به شما توضیح خواهیم داد.

خراب شدن CPU لپ تاپ msi

وظیفه CPU پردازش اطلاعات و فرستادن آن‌ها به بخش‌های مربوطه برای اجرای دستورها است. در صورتی که پردازنده یا CPU لپ تاپ تحت اجرای چندین برنامه‌ی سنگین قرار گرفته و گرمای تولید شده توسط قطعات الکترونیکی به طرز صحیحی تهویه و خنک نشود، این قطعه دچار آسیب خواهد شد. خرابی CPU با هنگ کردن مداوم این وسیله، کندی لپ تاپ در اجرای فرامین یا مشاهده خطاهای مربوط به آن در صفحه نمایش بروز می‌یابد.

تعمیرات آل این وان

تعمیر مادربورد لپ تاپ msi

در صورت خراب شدن مادربورد یا بورد اصلی ، ویندوز روی آن به درستی نصب نشده و یا دستگاه به طور ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود. از دیگر نشانه‌های خرابی مادربورد نیز می‌توان به نداشتن تصویر روی نمایشگر، پرش تصویر، به‌ هم خوردن رنگ‌ها، شارژ نشدن لپ تاپ و… اشاره کرد.

هزینه تعمیر مادربرد لپ تاپ و تعرفه تعویض مادربرد لپ تاپ

معمولا خراب شدن مادربورد از ضربه خوردن شدید، نفوذ آب درون آن یا نوسانات شبکه برق نشأت می‌گیرد. در صورت بروز اشکال در مادربورد، با توجه به بالا بودن هزینه‌ی تعمیر و تعویض آن بهتر است تعمیر لپ تاپ msi را به مرکز معتبر تعمیرات آل این وان ام‌اس‌آی بسپارید.

خراب شدن کارت گرافیک

یکی از اجزای حساس لپ‌تاپ‌ها، کارت‌های گرافیک هستند که در صورت قرار گرفتن در معرض گرمای شدید و از کار افتادن فن‌های خنک‌کننده‌ی آن‌ها در مدت بسیار کوتاهی خراب می‌شوند. با خراب شدن کارت گرافیک در زمان روشن بودن لپ تاپ تصویری مشاهده نشده یا خطوط عمودی و تصاویر بی‌کیفیتی روی نمایشگر نشان داده می‌شوند.

تعویض کارت گرافیک بسیار حساس بوده و باید حتما با مادربورد دستگاه سازگاری داشته باشد. بنابرین اگر کارت گرافیک شما خراب شده تعمیرات آل این وان و تعمیر لپ تاپ msi را به فردی دارای تجربه و دانش فنی واگذار نمایید.

تعمیرات آل این وان

برخی تفاوت‌ها در سخت‌افزار و نرم‌افزار آل این وان و لپ‌تاپ سبب شده که برخی افراد به دلیل موارد استفاده یا شرایط کاری آل این وان را انتخاب کنند. اما آل این وان نیز مانند هر وسیله الکترونیکی دیگر ممکن است پس از مدتی دچار خرابی شود. در این صورت بهتر است به دنبال تعمیرات آل این وان در مرکزی قابل اطمینان باشید. موارد گوناگونی علاوه بر موارد مطرح شده در تعمیرات لپ‌تاپ msi ممکن است باعث خرابی آل این وان شوند که به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

خراب شدن رم

خراب شدن رم در وسایل هوشمند الکترونیکی با کاهش عملکرد آن‌ها، عدم شناسایی صحیح قطعات، باز نشدن فایل‌ها، آبی شدن صفحه در لپ تاپ، توقف هنگام اجرای برنامه‌ها و ری‌استارت شدن مداوم رخ می‌دهد. در موارد گوناگون تعمیر لپ تاپ msi، خرابی رم بسیار شایع بوده و عموما ناشی از ضربه دیدن آن یا گرمای بیش از حد وسیله است. در مراکز معتبر تعمیرات آل این وان و تعمیر لپ تاپ msi برای کاهش هزینه‌ها تا حد امکان به تعمیر رم پرداخته می‌شود و در صورتی که به هیچ وجه امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، رم را تعویض می‌نمایند.

خراب شدن هارد

هارد که وظیفه ذخیره‌سازی و نگهداری اطلاعات سیستم را برعهده دارد، بر اثر عوامل متعددی ممکن است از کار بیافتد. ضربه دیدن، از کار افتادن فن و گرمای بیش از حد، ویروسی شدن و… از جمله این عوامل هستند. با ایراد پیدا کردن هارد، ویندوز روی آن نصب نشده، اطلاعات روی آن از بین رفته و دستگاه هنگ می‌کند. هنگام تعمیر لپ تاپ msi، تعمیر هارد به صورت تخصصی انجام شده و در صورت نیاز به تعویض آن، اطلاعات روی آن بازیابی می‌گردد.

خراب شدن تاچ پد یا کیبورد

اکثرا می‌توان گفت دلیل خراب شدن و از کار افتادن تاچ‌پد و کیبورد لپ تاپ آل این وان ام اس آی، ضربه و فشار شدید یا نفوذ مایعات به داخل آن است. در این موارد برای تعمیر و تعویض این قطعات می‌توانید به مراکز تخصصی تعمیر لپ تاپ msi و تعمیرات آل این وان مراجعه نمایید.

جهت اقدام برای تعمیر تاچ‌پد لپ تاپ در استاده روی آن کلیک کنید.

سایر خدمات تعمیرات لپ تاپ msi

 خدمات تعمیرات لپ تاپ msi

موارد دیگری نظیر شارژ نشدن ، از کار افتادگی پورت‌ها، عدم شناسایی دی‌وی‌دی، مشکل داشتن اسپیکرها و صدای لپ تاپ، سفید شدن صفحه نمایش، کندی بیش از حد، خرابی و‌ب‌کم، تعمیر و تعویض قاب و… در تعمیرات آل این وان و تعمیر لپ تاپ msi متناسب با مدل لپ تاپ شما با قیمت مناسب ارائه خواهد شد.