لیست متخصصین تعمیر ماکروفر

شرکت تهران بوران

امتیاز 4.7 از 100

استاده در: تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی، ماکروفر و ماکروویو، جاروبرقی

مزایا: بازدید رایگان، ایاب و ذهاب رایگان، ضمانت 30 تا 365 روز، استفاده از قطعات اورجینال

این جایگاه برای شماست

امتیاز 4.2 از 19

برای جذب مشتری بیشتر، به متخصصین استاده بپیوندید

تعمیر ماکروفر امری تخصصی است و به همین دلیل یافتن یک تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر مناسب که علاوه بر تخصص کافی قیمت مناسبی نیز برای ارائه خدمات داشته باشد بسیار مهم است. اما معمولا یافتن چنین تعمیرکار یا نمایندگی با این ویژگی‌ها کار چندان راحتی نیست. به همین دلیل در این صفحه برخی از مهم‌ترین عیوب ماکروفر و لیست معتبرترین تعمیرگاه ماکروفر یا تعمیرکاران برای تعمیر ماکروفر در منزل را به همراه جدول قیمت تعمیر مایکروفر به شما معرفی می‌کنیم. برای مشاهده متخصصین تعمیر ماکروویو در تهران کلیک کنید.

قیمت تعمیر ماکروفر در سال 99

توجه داشته باشید بهترین راه برای دریافت قیمت دقیق مایکروفر تماس با تعمیرکار می‌باشد؛ زیرا با ذکر دقیق مشکل و برند ماکروفر خود در نهایت قیمت دقیق را خواهید گرفت. در ادامه لیست تعرفه و قیمت تعمیر ماکروفر در سال 99 را مشاهده خواهید نمود.

خدمتقیمت
تعمیر برد ماکروفر250.000 تومان تا 365.000 تومان
تعویض برد ماکروفر90.000 تومان تا 740.000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماکروفر100.000 تومان تا 190.000 تومان
تعویض موتور گردان مایکروفر170.000 تومان تا 240.000 تومان
تعمیر ترموستات ماکروفر9.000 تومان تا 50.000 تومان
تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر310.000 تومان تا 600.000 تومان
تعمیرات خازن مایکروفر80.000 تومان تا 180.000 تومان
تعمیر دیود ماکروفر50.000 تومان تا 190.000 تومان
تعمیر ورق نسوز مایکروفر100.000 تومان تا 180.000 تومان
تعمیر المنت ماکروفر140.000 تومان تا 180.000 تومان
تعمیر ترانس ماکروفر200.000 تومان تا 380.000 تومان

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار ماکروفر

خدمتقیمت
هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار مایکروفربین 20.000 تومان تا 35.000 تومان

ضمن قیمت‌های ارائه شده برای تعمیرات مایکروفر در منزل گروهی از تعمیرکاران جهت ایاب و ذهاب بازه قیمتی را تعیین می‌کنند که بسته به مسیر درخواستی این قیمت بیشترین یا کمترین حالت را دارد.

اجرت تعمیرکار ماکروفر در سال 99

خدمتقیمت
اجرت تعمیرکار مایکروفر در سال 9980.000 تومان

عیب یابی ماکروفر و در نهایت تشخیص نوع خرابی هزینه جداگانه‌ای غیر از ایاب و ذهاب تعمیرکار در محل دارد که به هزینه خود قطعه ماکروفر جهت تعمیر یا تعویض اضافه میگردد.

نکات مهم و موثر در تعیین قیمت تعمیرات مایکروفر

 • مدل و برند مایکروفر میتواند در تعیین هزینه تعمیرات بسیار تاثیرگزار باشد.
 • نوع و میزان خرابی قطعه بسیار مهم است؛ اگر میزان خرابی زیاد باشد پس هزینه بیشتری باید پرداخت کرد.
 • اگر قطعات ماکروفر نیاز به تعویض داشته باشند قطعا قیمت تعمیر افزایش می‌یابد.

بعد از تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر آیا قطعات گارانتی دارند؟

برای این موضوع دقت داشته باشید که در تعمیرگاه معتبر پس از تعمیر و تعویض قطعه ماکروفر برای همان قطعات به مدت 6 ماه گارنتی دریافت میکنید تا در صورت هرگونه ایراد در همان قطعات قیمت تعمیر ماکروفر به صورت رایگان محاسبه گردد.

تعمیر ماکروفر

برای تعمیر ماکروفر در منزل یا کارگاه نمایندگی حتما باید به تعمیرکاری مراجعه یا ارتباط برقرار کنید که شناخت کافی از قطعات ماکرفر و عیوب آن داشته باشد. افراد متخصص و کاربلد در این امر می توانند در کوتاه‌ترین زمان و با مناسب‌ترین کیفیت تعمیر ماکروفر شما را انجام دهند. هم چنین با توجه به برند ماکروفر خود می توانید به یکی از نمایندگی ها آن هم مراجعه کنید. در زیر به عوامل مختلفی که خرابی ماکروفر را نشان می دهد اشاره می کنیم.

استفاده از ظروف فلزی یا ظروف با چاپ فلزی در ماکروفر بیشترین دلیل خرابر آن است.

ماکروفر غذا را گرم نمی‌کند

گرم نکردن غذا در ماکروفر مربوط به مگنترون دستگاه است. مگنترون قطعه اصلی در ماکروفر است که امواج را متساطع می‌کند. اگر مگنترون خراب باشد امواج ساطع نشده و غذا را گرم نمی‌کند. خرابی ترانس دستگاه هم می‌تواند از دلایل بروز این مشکل باشد. البته خرابی ترانس نیز تا حدی به مگنترون مربوط می‌شود. چرا که در این صورت ترانس ولتاژ کافی را برای مگنترون تامین نکرده و در نتیجه امواجی از آن ساطع نمی‌شود.

جرقه زدن ماکروفر

در صورتی که چیزی داخل ماکروفر دارید آن را خارج کنید و اگر باز هم شاهد جرقه زدن آن بودید به تعمیرکار جهت تعمیر ماکروفر در منزل مراجعه کنید. اگر ماکروفر جرقه بزند، مشکل از آنتن مگنترون یا ورق میکا داخل کابین است. همچنین رنگ پریدگی داخل کابین ماکروفر می‌تواند باعث ایجاد جرقه در آن شود.

چرا ماکروفر خاموش می‌شود؟

یکی از مشکلاتی که هنگام کار با ماکروفر انجام می‌شود خاموش شدن ناگهانی آن و پریدن فیوز است. برخی تعمیرکاران برای حل این مشکل فیوز را یکسره می‌کنند. اما یک تعمیرکار متخصص می‌داند که فیوز ماکروفر به این راحتی‌ها خراب نمی‌شود و مشکل آن را باید در جای دیگری جست و جو کرد. در چنین مواردی با بررسی کامل ماکروفر قطعه معیوب تشخیص داده شده و مشکل آن برطرف می‌شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر

علت اصلی این موضوع اشکال در موتور گردان ماکروفر است. موتورهای گردان ماکروفرهای موجود در ایران در سه نوع 220، 24 و 12 ولت وجود دارند که بسته به نوع برند متفاوت هستند. تعمیرکار باید موتور متناسب با مارک ماکروفر را روی آن قرار دهد تا عملکرد سینی به حالت عادی برگردد.

چرا لامپ ماکروفر کم نور است؟

معمولا در ماکروفرها برای کارهایی نظیر گرم کردن غذا یا یخ زدایی نور لامپ کمتر از حالت عادی است. چرا که در این موارد افراد معمولا نمی‌خواهند وضعیت غذای داخل ماکروفر را به دقت بررسی کنند و نیاز به نور زیادی ندارند. اما اگر لامپ ماکروفر شما همیشه کم نور است، مشکل از تنظیمات دستگاه است. در این حالت با تنظیم مجدد دستگاه مشکل برطرف شده و نور لامپ عادی می‌شود.

چرا صفحه لمسی کار نمی‌کند؟

در ماکروفرهایی که صفحه لمسی دارند، خرابی این صفحه مشکل بزرگی است. این موضوع معمولا مربوط به خرابی تاچ پنل ماکروفرها است. تعمیرکارهای نابلد یا سودجو برای آن که بتوانند هزینه بیشتری از مشتری دریافت کنند، راه حل این مشکل را تنها تعویض پنل بیان می‌کنند.

خرابی تاچ‌پنل ماکروفر بیشتری دلیل برای کار نکردن صفحه لمسی ماکروفر است.

با تعمیر تاچ پنل هیچ تغییری در ظاهر پنل ایجاد نشده و تنها تغییرات جزئی در مدار الکترونیکی آن انجام می‌شود. این تغییرات باعث بالا رفتن عمر دستگاه شده و هزینه‌های تعمیرات بعدی را نیز کم می‌کند.

چه خرابی‌هایی شامل تعمیر می‌شود؟

خدمات تعمیر، تعویض و سرویس زیر می‌بایست از طرف تعمیرگاه ماکروفر یا تعمیرکاران با ضمانت صورت گیرد. خدمات ارائه شده باید با ضمانت چندروزه تست قطعات و کارکرد دستگاه، ضمانت‌نامه کتبی باشند.

 • سوختگی لامپ داخل ماکروفر
 • تعمیرات از کار افتادن گریل
 • نچرخیدن سینی داخل ماکروفر
 • از کار افتادن پنل ماکروفر
 • از کار افتادن تایمر
 • خراب شدن دکمه‌ها یا تاچ پنل
 • فیوز سوزاندن ماکروفر
 • باز نشدن دری دستگاه
 • روشن نشدن یا جرقه زدن ماکروفر
 • تعمیر صداهای غیرعادی ماکروفر
 • خطای روی صفحه ماکروفر

تعمیر ماکروفر با ضمانت!

ضمانت یا تضمین در کارهای خدماتی یکی از مهمترین مواردی است که هم برای ما مهم است و هم باید به آن توجه زیادی کنیم. ضمانت تعمیر ماکروفر باید انتظاری باشد که ما از تعمیرکار خود یا نمایندگی تعمیر ماکروفر داشته باشید.

تعمیرگاه‌های مجاز ماکروفر ضمانت کتبی 30 تا 365 روز قطعات، ضمانت اورجینال بودن قطعات و ضمانت بازگشت وجه یا تعمیر مجدد (اگر قطعه خراب شده از طرف تعمیر کار مجدد خراب شد) را به شما خواهند داد.

تضمین خدمات مهمترین دلیلی است که شما باید از نمایندگی یا کارگاه‌های مجاز و معتبر تعمیر ماکروفر خدمت دریافت کنید.

بیشترین دلایل خرابی ماکروفر

اصلی‌ترین دلیل خرابی ماکروفر قرار دادن ظروف فلزی یا ظروف با چاپ فلزی در آن است. این ظروف اشعه‌های ساطع شده را به داخل کابین دستگاه برمی‌گردانند و در نهایت به مگنترون آن آسیب می‌رسانند. آسیب به مگنترون دستگاه به منزله از کار افتادن کامل آن است. چرا که مگنترون قلب اصلی ماکروفر است که امواج را ساطع کرده و باعث گرم شدن یا درست شدن غذا در آن می‌شود.

تعمیر ماکروفر در منزل

تعمیر ماکروفر در منزل یا به صورت سیار از طرف متخصصین اتساده امکان‌پذیر است. تعمیرات مایکروویو باید از طرف نمایندگی یا تعمیرگاه‌های مجاز صورت بگیرد. تعمیرکار یا نماینده معرفی شده از طرف نمایندگی تعمیر ماکروفر باید پس از تحویل ماکروفر به شما در سربرگ رسمی رسید تحویل ارائه دهد.

در این سربرگ مشکلات احتمالی ماکروفر شما درج خواهد شد و نماینده یا تعمیرکار آن را مهر و امضاء خواهد کرد. پس از بررسی مشکلات ماکروفر و خرابی‌های موجود، هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهد شد. این هزینه و عیب‌یابی یا به صورت حضوری در محل به شما اعلام خواهد شد یا پس از بررسی در کارگاه.

در برخی از خرابی‌ها امکان دارد تعمیرات ماکروفر در محل انجام شود و در صورت تشخیص سرویس کار ماکروف یا نماینده، تعمیر ماکروفر شما باید در تعمیرگاه انجام شود.

چرا تعمیرگاه ماکروفر مجاز؟

برای کسانی که فرصت زیادی برای گرم کردن غذا یا درست کردن آن ندارند ماکروفر وسیله‌ای حیاتی در منزل است. به همین دلیل این افراد هنگام خراب شدن ماکروفر به دنبال تعمیرکاری می‌گردند که با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر این خدمات را به آن‌ها ارائه دهد. افراد زیادی هستند که خدمات تعمیر ماکروفر را در تهران ادامه می‌دهند اما همه آن‌ها از قطعات اصلی استفاده نمی‌کنند یا تخصص کافی در تشخیص محل عیب و رفع آن ندارند. به همین دلیل مراجعه به آن‌ها می‌تواند باعث ایجاد مشکلات بیشتری در ماکروفر شما شود.

تعمیر ماکروفر در تهران

ستاده در همه مناطق تهران نمایندگی‌هایی دارد تا فرایند تحویل و تعمیر ماکروفر با سرعت بیشتری انجام شود.

در نظر داشته باشید قیمت تعمیرات مایکروفر در مناطق تهران بایکدیگر اختلافی ندارند و تنها هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار ماکروفر از تعمیرگاه تا منزل یا محل شما متفاوت است.

 • جنوب تهران: نازی آباد، یاخچی آباد، ولیعصر، گمرک، یافت آباد، جمهوری، آزادی، وحدت، بهارستان، پارک شهر و…
 • غرب تهران: تهرانسر، فرهنگیان، اشرفی اصفهانی، آریاشهر، پونک، فردوس، شهران، ستاری، گلستان، چیتگر، اکباتان و…
 • شرق تهران: سید خندان، پیروزی، رسالت، استخر، فرجام، زین الدین، امامت، حکیمیه، نارمک، تهرانپارس، لواسانات و…
 • شمال تهران: سعادت آباد، شهرک غرب، محمودیه، میرداماد، تجریش، فرمانیه، فرشته، الهیه، پاسداران، کامرانیه، اقدسیه و…

سخن آخر

با توجه به قیمت‌های بالای لوازم خانگی، انجام تعمیرات آن‌ها را نمی‌توان به هر فرد یا شرکتی سپرد. در رابطه با ماکروفر هم همین موضوع صدق می‌کند. از طرفی اشکالات و ریزه‌کاری‌های زیادی در تعمیر این دستگاه وجود دارد که نیازمند تبحر و تجربه است. پس بعد از اینکه متوجه ایرادی در دستگاه خود شدید از فرد یا شرکتی مطمئن بخواهید آن را تعمیر کند.

 1. Avatar سپهر says:

  دمتون گرم قیمت گذاشتین

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.