تعمیر ماکروفر دوو و اطمینان از اصل بودن قطعات آن برای تعویض دغدغه‌ای است که ذهن افراد در زمان تعمیر ماکروفر را درگیر می‌کند. استاده با معرفی حرفه‌ای ترین افراد در این زمینه به شما کمک می‌کند تا بهترین تعمیرکاران را در مناطق مختلف پیدا کنید و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

تعمیر ماکروفر دوو

تعمیر ماکروفر امری تخصصی است که از عهده و توان افراد عادی و غیر متخصص خارج است. در صورتی که بخواهید این کار را خودتان انجام بدهید ممکن است ایرادات را بیشتر کنید و کار را برای تعمیرکاران سخت‌تر کرده و حتی آن‌ها دیگر نپذیرند که تعمیر آن را بر عهده بگیرند.

به طور خاص کسانی که از برند دوو ماکروفر تهیه کرده‌اند، ایرادات زیر را بیشتر گزارش کرده‌اند که آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

در صورت داشتن گارانتی، حتما از گارانتی ماکروویو دوو خود استفاده کنید و از نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو درخواست تعمیر ماکروویو خود کنید.

قفل در ماکروفر دووبه دلیل اصطکاک زیاد در ماکروفر دوو این قفل ممکن است پس از مدتی خراب شود. اما زمان خراب شدن آن به نوع استفاده شما بستگی دارد. راه حل: این مشکل  با یک تعویض ساده قفل، حل خواهد شد. پیشگیری: برای جلوگیری از خرابی زودهنگام قفل در ماکروفر آن را محکم به هم نکوبید
لامپ ماکروفر دوو  احتمال سوختن این لامپ هم بعد از مدتی وجود دارد که با راه حل: با تعویض آن قاعدتا مشکل حل می‌شود. نکته: قبل از بررسی سوختگی لامپ بهتر است تنظیمات ماکروفر دوو را هم بررسی کنید.
        روشن نشدن ماکروفر  در صورتی که ماکروفر دووی شما روشن نشد اقدامات زیر باید انجام شوند:  ابتدا پریز و کابل برق را چک کرده و مطمئن شوید که کاملا سالم هستند. پس‌ از آن باید مطمئن شوید که درب ماکروفر را به‌درستی بسته‌اید. چراکه تا زمانی که سوییچ‌های چفت کننده درب به‌طور کامل بسته نشوند، امکان برقراری جریان برق در ماکروفر وجود ندارد. همچنین ممکن است مشکل از سوییچ سرامیکی باشد. این سوییچ به‌عنوان محافظ بخش‌های مختلف دستگاه تعبیه‌شده و درصورتی‌که نوسانات برق باعث بروز مشکلی شود، این سوییچ از کار افتاده یا می‌سوزد. راه حل: در صورتی که مشکل از موارد بالا نبود حتما باید تعمیرکار آن را بررسی کند.
جرقه زدن ماکروفر دوو  زمانی که ماکروفر دوو جرقه می‌زند یعنی قطعه‌ای فلزی در داخل آن قرار گرفته است. درواقع ممکن است ظرف شما دارای نوارهایی فلزی باشد یا مواد غذایی را با فویل داخل ماکروویو قرار داده باشید. راه حل: در این موارد سریعا ماکروفر را قطع کرده  و مطمئن شوید چیزی از نوار فلزی یا آلومینیومی باقی نمانده باشد.  
       عدم چرخش سینی ماکروویو دوو  این ایراد معمولا مربوط به اشکال در موتور گردان دستگاه است. موتورهای گردان موجود در ماکروفر در انواع 220، 21 و 24 ولت وجود دارند و بسته به برند متفاوت هستند. نکته: هنگام تعمیر این مورد باید مطمئن شوید که موتور مناسبی روی دستگاه شما نصب شده است. پیشگیری: ممکن است قرار دادن ظروف سنگین یا دارای ابعاد نامناسب که به کناره‌های کابین ماکروفر گیر می‌کنند، باعث ایجاد فرسودگی در موتور و درنتیجه نچرخیدن سینی شود که باید برای پیشگیری از خراب شدن موتور گردان از این اقدام پرهیز کنید.
کار نکردن پنل ماکروفر دوو  علت اصلی این مورد اشکال در صفحه کنترل ماکروفر دوو است. معمولا این ایراد به‌صورت نمایش نادرست اعداد بر روی صفحه نمایش خود را نشان می‌دهد. راه حل: در چنین مواردی باید صفحه کنترل به‌طور کامل بررسی شده و قطعات سوخته موجود در آن تعمیر شوند. ضمن اینکه اگر پنل ماکروفر دوو از نوع تاپ باشد، ممکن است تاچ پنل آن خراب شود.

نمایندگی تعمیر ماکروویو دوو

یافتن یک نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر دوو امری است که باید برای آن وقت صرف کنید. زیرا افراد زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که خود را نماینده معرفی می‌کنند ولی در واقع به صورت شخصی کار می‌کنند و زیر نظر نمایندگی‌‌ها نیستند.

خوبی سپردن ماکروویو دوو به نمایندگی‌ها این است که شما مطمئن خواهید بود که در صورت نیاز به تعویض قطعات ارجینال آن‌ها را دریافت می‌کنید و دستگاه شما سالم به شما تحویل داده می‌شود و پس از مدتی مجدد نیاز به تعمیر پیدا نمی‌کنید.

از آن‌جایی که بهترین درمان پیشگیری است، بهتر است برای تهیه مایکروویو از فروشگاه‌های معتبر و یا نمایندگی‌ها خرید کنید تا کارت گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری از آن‌ها دریافت کنید و در هنگام بروز این مشکلات به آن‌ها مراجعه کنید تا با هزینه معقول و کیفیت بالا دستگاه شما را تعمیر کنند و از آن مهم‌تر به شما تضمین کیفیت کار داده و از از قطعات اصل استفاده کنند.

بهتر است هنگام انتخاب نمایندگی برای تعمیرات ماکروفر دوو به این نکات توجه کنید.

  • قیمت تعمیرات ماکروفر دوو (لزوما ارزان‌ترین قیمت مناسب‌ترین نیست) و ارائه فاکتور
  • ارائه خدمات تعمیرات ماکروویو دوو در محل
  • ارائه گارانتی معتبر برای تعمیرات
  • سرعت در انجام کار
  • ارائه فاکتور معتبر همراه با ریز هزینه‌ها
  • ضمانت کیفیت کار و خراب نشدن مجدد قطعه در بازه زمانی مشخص

معرفی نمایندگی مجاز تعمیر ماکروویو دوو

استاده با داشتن متخصصین حرفه ای در زمینه تعمیر ماکروویو دوو در همه مناطق تهران خدمات ارائه خواهد کرد. کلیه خدمات تعمیر ماکروفر در نمایندگی‌ها باید همراه با ضمانت‌نامه معتبر و در کوتاه‌ترین زمان با مناسب‌ترین قیمت ارائه شوند. همچنین از دیگر ویژگی‌های نمایندگی‌های معتبر این است که شما می‌توانید درخواست دریافت خدمات تعمیر در محل را به‌صورت تلفنی هم ثبت کنید. به‌این‌ترتیب تعمیرکار به منزل شما آمده و درصورتی‌که مشکل در محل حل نشد، خود آن را به تعمیرگاه برده و مجددا تحویل می‌دهد.

نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماکروفر دوو،‌ تعمیرکاران حرفه‌ای و با سابقه را دور هم جمع کرده است و در زمانی کوتاه با استفاده از قطعات اصل تعمیرات ماکروفر شما را انجام می‌دهند. هم‌چنین در برخی از نمایندگی‌ها می‌توان درخواست ارائه خدمات را به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته هم به ثبت رسانید. به علاوه پیشنهاد ما این است که بر اساس میزان خرابی و انجام تعمیر،‌ حتما از تعمیرکار بخواهید تا به شما گارانتی ۶ ماهه یا بیشتر ارائه کند.

نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماکروفر دوو در سر تا سر تهران وجود دارد و شما در هر نقطه‌ای از مرکز، شرق، غرب، شمال یا جنوب که باشید می‌توانید به ‌آنها مراجعه کنید و یا با یک تماس از آن‌ها بخواهید که در محل مورد نظرتان حاضر شوند.

سخن آخر

به عنوان کلام آخر پیشنهاد استاده به شما این است که برای جلوگیری از خرابی‌های مجدد و هزینه کردن بیشتر برای تعمیر ماکروفر دوو خود آن را از همان ابتدا به دست فرد متبحر و متخصص در نمایندگی‌های مجاز آن بدهید و پس از دریافت خدمت از تعمیرکار ضمانت دریافت کنید.