تعمیر ماکروفر دلونگی و ماکروویو آن مانند لوازم دیگر به تجربه و تخصص نیاز دارد. در این قسمت از خدمات آنلاین استاده علاوه بر معرفی نمایندگی تعمیر مایکروفر و مایکروویو دلونگی، درمورد خدمات نمایندگی‌های آن و قیمت تعمیر ماکروفر دلونگی صحبت خواهیم کرد.

لیست قیمت تعمیرات ماکروفر دلونگی

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر برد ماکروفر دلونگی800.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض برد ماکروفر دلونگی 1.000.000 تا 2.500.000
قیمت تعویض میکروسوئیچ ماکروفر دلونگی 700.000 تا 1.000.000
قیمت تعویض موتور گردان ماکروفر دلونگی توافقی
قیمت تعویض ترموستات ماکروفر دلونگی 500.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض لامپ مگنترون ماکروفر دلونگی 900.000 تا 2.000.000
قیمت تعویض خازن ماکروفر دلونگی 500.000 تا 700.000
قیمت تعمیر دیود ماکروفر دلونگی توافقی
قیمت تعمیر ورق نسوز ماکروفر دلونگی 400.000 تا 800.000
قیمت تعمیر المنت ماکروفر دلونگی توافقی
قیمت تعمیر ترانس ماکروفر دلونگی 1.000.000 تا 1.500.000

لازم به ذکر است که گارانتی و نوع خرابی قطعات مایکروفر دلونگی بر کاهش و افزایش قیمت اجرت و تعمیرات ماکروفر و ماکروویر دلونگی تاثیر دارد. در صورت داشتن گارانتی، قیمت پرداختی جهت تعمیر ماکروفر دلونگی رایگان خواهد بود.

نمایندگی ماکروفر و ماکروویو دلونگی

قطعا بهترین روش برای حفاظت از دستگاه در هنگام خرابی و اطمینان داشتن از برترین خدمات تعمیرات، استفاده از خدمات نمایندگی ماکروفر و ماکروویو دلونگی در صورت نیاز است.

در صورت استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر و ماکروویو این نمایندگی، از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

 • ضمانت های شش الی دوازده ماهه
 • کیفیت کار بسیار بالا در خدمات
 • قیمت به‌صرفه و مطلوب
 • دارای خدمات در محل و اعزام کادر فنی خود برای سهولت کار مشتریان
 • استفاده از قطعات یدک اورجینال ماکروویو و ماکروفر دلونگی
 • رسیدگی به مشکلات و تحویل در کوتاهترین زمان

شما میتوانید برای دریافت بهترین خدمات، از نمایندگی های معتبر شرق،غرب،شمال و جنوب تهران، با استفاده از لیست متخصصین و تعمیرکاران ماکروفر درسایت استاده، با آنها تماس بگیرید.

چه زمانی مایکروفر دلونگی نیاز به تعمیر دارد؟

ممکن است در هنگام استفاده از ماکروفر دلونگی خود صداهایی بشنوید و یا شاهد جرقه زدن آن باشید. اگر نسبت به این مشکلات بی تفاوت باشیم، قطعاً مشکل بزرگ‌تر و جدی‌تری ایجاد می‌شود و در نهایت دستگاه از کار می‌افتد. با ما همراه باشید تا به عیب یابی مایکروفر یا مایکروویو دلونگی شما و بررسی دلایل چنین مشکلا تی بپردازیم:

 • خاموش شدن ناگهانی
 • خاموش نشدن دستگاه
 • گرم نکردن
 • جرقه زدن ماکروفر
 • نچرخیدن سینی داخل ماکروفر
 • بسته نشدن در ماکروفر
 • کار نکردن دکمه دیجیتال ماکروفر دلونگی،

قطعاتی از دستگاه نظیر مگنترون، خازن و ترانس، قسمت‌های اصلی یک ماکروفر و ماکروویو هستند که اگر آسیب ببینند، دستگاه کارایی خود را از دست می‌دهد. پس بعد از دیدن علائم برای جدی‌تر شدن مشکل دستگاه خود، سریعا اقدام کنید تا مجبور به پرداخت قیمت‌های بیشتر نشوید.

اگر مایکروفر دلونگی بعد از روشن شدن، دوباره خاموش شد چه کنیم؟

این مشکل رایجی در تعمیر ماکروفر و ماکروویو دلونگی است و گزارش‌های زیادی مبنی بر آن به نمایندگی‌های تعمیر ماکروفر گزارش شده‌اند. این مورد معمولا به دلیل نوعی اختلال اتصال در مدار پیش می‌آید. چنین اختلال ممکن است به دلیل معیوب بودن سوئیچ درب و فیوز سرامیکی باشد که وظیفه محافظت از دستگاه دربرابر نوسانات را بر عهده دارند. برای حل این ایراد باید محل اتصال را بررسی کرد که آن هم به تجربه و تخصص یک تعمیرکار نیاز دارد. و اگر لازم شد این قطعات تعویض یا تعمیر شوند.

در صورت خاموش نشدن ماکروویو دلونگی چه کنیم؟

خاموش نشدن مایکروویو دلونگی دو دلیل می‌تواند داشته باشد:

 • خراب شدن پنل دستگاه
 • خراب شدن سوئیچ در ماکروویو

در هر دو مورد قطعات مربوطه باید تعویض شوند.

اگر متوجه جرقه زدن شدیم چه کنیم؟

در این حالت سریعا ماکروفر را از برق بکشید و در این حالت از آن استفاده نکنید. این مورد به مگنترون و ورق میکا داخل کابین ارتباط دارد. رنگ پریدگی داخل ماکروفر دلونگی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل جرقه زدن ماکروفر باشد که در بروز این مشکلات، لازم است توسط تعمیرکار بازدید شود تا در آینده مشکلی متوجه دستگاه و خودتان نشود.

چرا پس از تنظیم زمان و استارت سینی ماکروفر دلونگی غذا را گرم می‌کند ولی سینی نمی‌چرخد؟

دلیل این مشکل می‌تواند در ارتباط با نچرخیدن یا خرابی موتور گردان ماکروفر دلونگی باشد. البته پیشنهاد می‌کنیم قبل از تماس با تعمیرکار، یک دور از قرار گرفتن درست سینی روی ریل مشخص شده اطمینان حاصل کنید.

چرا هر چقدر زمان بیشتری به مایکروویو دلونگی می‌دهیم باز هم غذا داغ نمی‌شود؟

 این مشکل دو دلیل عمده دارد. مورد اول مربوط به مگنترون دستگاه است و مورد دوم با خرابی ترانس مایکروفر و مایکروویو دلونگی مرتبط است که باز هم این مشکل از مگنترون سرچشمه می‌گیرد. اگر مگنترون و ترانس ماکروفر خراب شود، ولتاژ به ماکروفر نمی‌رسد و ماکروفر غذا را گرم نمی‌کند. بنابراین باید توسط یک متخصص به عیب یابی ماکروفر دلونگی خود بپردازید و در صورت نیاز به فکر تعمیر مگنترون ماکروویو و ترانس، و یا تعویض این قطعات ماکروفر و ماکروویو دلونگی باشید.

چرا درب مایکروویو دلونگی درست بسته نمی‌شود؟

معمولاً به علت خراب شدن شاخک درب مایکروویو دلونگی نمی‌توان آن را بست. یا اینکه به علت حرارت زیاد و ضربه، درب ماکروفر کج یا منحرف می‌شود که در نتیجه درست باز و بسته نمی‌شود. خرابی چفت درب مایکروفر دلونگی نیز یکی دیگر از عوامل این خرابی می‌باشد.

چرا دکمه‌های روی مایکروفر دلونگی عمل نمی‌کند؟

اگر دکمه‌ها به صورت لمسی باشند، مربوط به خرابی تاچ پنل یا صفحه لمسی ماکروفر دلونگی است. رفع این مشکل فقط در نمایندگی‌های تعمیر ماکروفر و ماکروویو دلونگی و به دست افراد متخصص ممکن است و جای دیگری قابل تعمیر نیست.

ماکروویو دلونگی را خالی روشن نکنید!

اگر مایکروویو دلونگی را خالی روشن کنید بعد از آن قادر به روشن کردن مجدد آن نمی‌باشید. دلیل این امر به‌خاطر برگشت اشعه به ماکروویو است که سبب اختلال در مدار الکترونیکی دستگاه خواهد شد.

چرا ماکروفر دلونگی بوی بدی می‌دهد؟

به دلیل تمیز نکردن مایکروفر دلونگی این امر به وجود می‌آید. باید بدانید که بهتر است هر 10 روز یکبار ماکروفر را تمیز کنید. برای خلاص شدن از بوی بد ماکروفر از لیمو ترش استفاده کنید.

در یک ظرف مخصوص ماکروفر مقداری آب بریزید و لیمو ترش را به صورت ورقه ورقه داخل آب بریزید و ظرف را به اندازه 3 تا 4 دقیقه درون دستگاه قرار دهید و استارت بزنید. بعد از خاموش شدن دستگاه، با یک دستمال تمیز و نرم درون ماکروفر دلونگی را پاک کنید. کار تمام است!

نکات محافظتی که باید بدانید!

دلونگی یک شرکت ایتالیایی است که در حوالی سال 1900 میلادی تأسیس شد و شروع به کار کرد. شرکت دلونگی کار خود را تحت عنوان تولید انواع گرم کننده‌ها و هواسازهای پرتابل و کوچک شروع کرد و بعدها به تولید و توزیع لوازم خانگی روی آورد که اتفاقا در این زمینه موفق‌تر ظاهر شدند. از مهم‌ترین محصولات شرکت دلونگی، به ماکروفر و اسپرسو ساز می‌توان اشاره کرد.

 • اگر اجزای ماکروفر دلونگی مانند شیشه، درب و یا بدنه آن آسیب دیده است قبل از تعمیرات از آن استفاده نکنید.
 • تا حد ممکن، شخصا اقدام به تعمیر ماکروفر نکنید. چون با توجه به عملکرد ماکروفر، ممکن است امواجی از خود پخش کند که بسیار مضر بوده و می‌تواند تبعات منفی برای سلامتی شما داشته باشد. پس بهتر است برای بهره‌مندی از تخصص یک تکنیسین، با نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی تماس بگیرید.
 • بهتر است از پارچه‌های نرم و نم‌دار برای تمیز کردن و گردگیری بیرون و داخل ماکروفر استفاده کنیم.
 • هیچ‌وقت سیم برق و دوشاخه‌ی ماکروفری که دچار اختلال در اتصال مدار شده است را لمس نکنید؛ چرا که خطر برق گرفتگی دارد. برای تعمیر آن نیز خودتان اقدام نکنید و با نمایندگی دلونگی تماس بگیرید.
 • اگر مایکروفر دلونگی را روشن کردید و بوی نامطبوع یا سوختگی به مشامتان رسید سریعا دستگاه را خاموش کنید.

آخرین مطالب تعمیر ماکروفر و ماکروویو در استاده مگ