معرفی نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران به همراه قیمت تعمیر ماکروویو LG به همراه شماره تعمیرکار تعمیر ماکروفر. درخواست تعمیر ماکروفر ال جی به صورت آنلاین ضمن پیشبرد سریع تعمیرات سبب کاهش هزینه‌ها می‌شود. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی نمایندگی تعمیرات ماکروویو LG در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران با ارائه گارانتی معتبر پس از انجام تعمیرات می‌پردازیم.

توجه داشته باشید متخصصین استاده در زمینه تعمیر ماکروویو در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور پیدا خواهند کرد و با ارائه خدمات هرچه بهتر، به بررسی و تعمیر ماکروویو ال جی می‌پردازند.

قیمت تعمیر ماکروفر ال جی

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر برد ماکروفر ال جی 800.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض برد ماکروفر ال جی 1.000.000 تا 2.500.000
قیمت تعویض میکروسوئیچ ماکروفر ال جی 700.000 تا 1.000.000
قیمت تعویض موتور گردان ماکروفر ال جی توافقی
قیمت تعویض ترموستات ماکروفر ال جی 500.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض لامپ مگنترون ماکروفر ال جی 900.000 تا 2.000.000
قیمت تعویض خازن ماکروفر ال جی 500.000 تا 700.000
قیمت تعمیر دیود ماکروفر ال جی توافقی
قیمت تعمیر ورق نسوز ماکروفر ال جی 400.000 تا 800.000
قیمت تعمیر المنت ماکروفر ال جی توافقی
قیمت تعمیر ترانس ماکروفر ال جی 1.000.000 تا 1.500.000

اجرت تعمیرکار ماکروفر ال جی در تهران

خدمتقیمت به تومان
اجرت تعمیرکار برای تعویض و تعمیر قطعات ماکروفر ال جی50.000 تا 150.000

تعمیر ماکروفر ال جی

جالب است بدانید که علاوه بر وظیفه اصلی ماکروویوها در برخی مدل‌های پیشرفته این دستگاه می‌توان غذا یا شیرینی هم پخت. در میان برندهای مختلف ماکروویو که در بازار موجود است، برند ال جی یکی از محبوب‌ترین‌ها است. کیفیت ماکروویوهای این برند خوب بوده و امکانات جالبی را برای ما فراهم آورده است. اما مسئله مهم درباره این ماکروویوها این است که اگر مشکلی در آن‌ها پیش آمد به کجا مراجعه کنیم؟ در ادامه این صفحه برخی از مهم‌ترین اشکالات ماکروویو LG را بررسی کرده و و نمایندگی مجاز جهت تعمیرات ماکروویو ال جی را به شما معرفی می‌کنیم.

ایراداتی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم از رایج‌ترین اشکلات در تعمیر ماکروویو ال جی از نقطه نظر دارندگان این دستگاه است که برای تعمیرات آن نیاز است تا به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کرده و یا از تعمیرکاران مسلط کمک بخواهید.

ردیفنوع خرابی ماکروفر LGتعمیر ماکروفر LG
1.گرم نکردن غذا در ماکروویو ال جی:۱. افت ولتاژ
۲. قرار دادن حجم زیاد غذا
۳. خرابی و تعمیر مگنترون ماکروویو ال جی
۴. خرابی ترانس
2.جرقه زدن ماکروفر ال جی:۱. چسبیدن غذا داخل محفظه ماکروویو
۲. قرار دادن ظروف غیر استاندارد
۳. خرابی آنتن مگنترون
۴. مشکل در ورقه میکا
3.درب ماکروفر ال جی بسته نمیشود:۱. وجود شی‌ء بین درب‌ها
۲. خرابی میکروسوئیچ یا شاخک درب
۳. وارد شدن ضربه به درب
4.خرابی گریل ماکروفر ال جی:۱. فیوز حرارتی گریل
۲. خرابی پنل الکتریکی فرمان
5.خرابی سینی ماکروویو ال جی: ۱. تمیز نبودن زیر سینی
۲. گیر کردن لبه ظرف به محفظه داخلی
۳. خرابی موتور گردان
6.خرابی تاچ و دکمه ماکروفر ال جی:۱. ضربه خوردن به تاچ پنل
۲. استفاده بیش‌ازحد و نادرست
۳. فرسودگی دکمه یا پنل
7.خاموش شدن ناگهانی ماکروفر:۱. کارکرد بیش‌ازحد
۲. قراردادن ماکروویو در جای نامناسب
۳. خرابی موتور ماکروویو

برخی مواقع تعمیرکاران ممکن است برای بالا بردن دستمزد خود تعویض را انجام دهند. بنابراین حتما به نمایندگی مجاز تعمیر ماکروویو ال جی مراجعه کنید تا تنها در صورت ضرورت تعویض را انجام دهد که استاده با معرفی بهترین تعمیرکاران ماکروویو ال جی این امکان را برای شما فراهم آورده است.

معرفی نمایندگی تعمیرات ماکروفر LG

مطمئن شوید که تعمیرکاران این نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی تبحر کافی در تعمیرات دارند و همچنین توجه کنید که این نمایندگی‌ها قطعات موردنیاز برای تعویض را داشته باشند. چراکه در غیر این صورت شما مجبور خواهید شد ماکروویو ال جی را برای تعمیرات به نمایندگی دیگری ببرید یا خودتان به دنبال قطعات بگردید.

در حال حاضر بیشتر نمایندگی‌های معتبر تعمیر ماکروفر LG در تهران وجود دارند و شما می‌توانید به سادگی از خدماتشان بهره ببرید. نکاتی که این نمایندگی‌ها را از بقیه جاها متمایز می‌کنند موارد زیر هستند:

 • قیمت مناسب و کیفیت بالای تعمیرات
 • استفاده از قطعات فابریک و درجه یک ال جی در هنگام تعمیر و تعویض
 • دادن تضمین و گارانتی حسن انجام کار
 • اعزام نیروهای متخصص و مطمئن به منازل شما برای تعمیرات ماکروویو ال جی
 • ارائه راهنمایی‌های درست و مناسب برای جلوگیری از برزو مشکلات دوباره
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته در برخی شعب

گرم نشدن ماکروفر ال جی

یکی دیگر از بارزترین مشکلات ماکروفرهای ال جی، گرم نشدن غذا است. در بسیاری اوقات این مشکل به این دلیل اتفاق می‌افتد که شما بیش از ظرفیت ماکروفر در آن غذا گذاشته‌اید. اما اگر چنین مشکلی برای حجم کمتر غذا یا حتی یک لیوان آب هم اتفاق میافتد، باید سلامت مگنترون یا فیوز حرارتی به دست یک تعمیرکار متخصص بررسی شود. به طور کلی علت گرم نشد ماکروفر ال جی می‌تواند موارد زیر باشد:

 • خراب شدن دیود دستگاه
 • خرابی مگنترون ماکروفر LG
 • خرابی خازن ماکروفر LG
 • آسیب در قسمت سوئیچ ماکروفر ال جی
 • اختلال در عملکرد ولتاژ

چرا از ماکروفر ال جی دود بلند می‌شود!

گاهی اوقات نیز ممکن است در هنگام کار کردن ماکروفر ال جی، شاهد خروج دود از آن باشید. در این مورد نیازی به اضطراب نیست. چراکه خروج دود از ماکروفر نشان‌دهنده این است که مدت زیادی از دفعه آخری که شما ماکروفر را تمیز کرده‌اید، گذشته است. بنابراین تنها کافی است یک دستمال بردارید و به‌صورت کاملا اصولی ماکروفر ال جی خود را تمیز کنید تا دودی از آن بیرون نیاید.

خاموش شدن ناگهانی ماکروویو LG

مسئله دیگر که برای ماکروفرهای ال جی به وجود می‌آید، خاموش شدن ناگهانی آن‌ها است. یعنی ماکروفر در حین کار به‌صورت ناگهانی ازکار میفتد یا اینکه نمی‌تواند بیش از چند ثانیه پس از روشن شدن، روشن باقی بماند. در چنین مواردی اگر از محکم بودن درب دستگاه مطمئن هستید، احتمالا فن ماکروفر دچار ایراد شده است. در نتیجه نمی‌تواند مگنترون را به خوبی خنک کند و به‌این‌ترتیب دمای بالای دستگاه باعث راه افتادن بخش‌های مربوط به ایمنی و خاموش شدن ماکروفر می‌شود.

علت صدای زیاد در ماکروفر ال جی

یکی دیگر از نشانه‌های نیاز ماکروفر ال جی به تعمیرات، تولید صدای بیش از حد در هنگام کار است. در این موارد باید برای بررسی سلامت فن به تعمیرگاه مراجعه کنید. اما اگر این صدا با نویز نیز همراه باشد، مشکل اصلی را باید در ترانس ماکروفر ال جی جستجو کنید.

یکسره شدن نور در ماکروفر LG

 1. مشکل در سیم پیچ لامپ ماکروفر ال جی
 2. خرابی چفت درب مایکروفر
 3. عدم دقت در بستن صحیح ماکروفر ال جی

دلایل روشن نشدن گریل ماکروویو ال جی

 • اختلال در عملکرد ترموستات
 • ایراد در المنت ماکروفر LG
 • خراب شدن برد

برای رفع خرابی گریل ماکروویو ال جی باید ابتدا توسط متخصص بررسی شود سپس جهت تعمیر ماکروویو ال جی اقدام شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر LG

بسیاری از مراجعه‌کنندگان به نمایندگی تعمیرات ماکروفر LG  از نچرخیدن سینی درون ماکروفر شکایت می‌کنند. حین ایجاد چنین آسیبی باید ابتدا چک کنید که هیچ مانعی در مسیر چرخش سینی گردان وجود نداشته باشد. به‌عنوان‌مثال قرار دادن ظرفی که در هنگام چرخش به دیواره‌های ماکروفر گیر می‌کند و یا ریخته شدن تکه‌های مواد غذایی داخل ماکروفر می‌تواند مانع از چرخش سینی گردان‌ شود. در این صورت با نظافت ماکروفر یا تعویض ظرف مشکل برطرف خواهد شد. اما گاهی اوقات این مشکل به دلیل شکستن پایه بشقاب گرداننده اتفاق می‌افتد. که در این صورت باید برای رفع عیب به نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی مراجعه کنید.

آخرین مطالب تعمیر ماکروفر و ماکروویو در استاده مگ